Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ρε συ τωρα που το λες απο σημερα εχω λιγουρες τρελες,ολο φαγητο σκεφτομαι,αλλα και πονοκεφαλο μου χει σπασει τα νευρα.

Σε ποια βδομαδα είσαι; γενικά τι τρως για να "ξεγελιεσαι"; προσπαθω να τρωω μηλο αλλα δε βοηθαει και ιδιαίτερα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τωρα πρεπει ,πραγματικα αξιζει ,τρελες εκπτωσεις κοριτσια δε το περιμενα,αλλα θα μου πειτε και με τον ιο ολα ειναι χαλια

Πρέπει να ρίξουμε μια μάτια με τέτοιες εκπτώσεις δεν το συζητώ.,, το μόνο που θα ήθελα είναι να τα πάρω από ένα μαγαζί και για οικονομικούς λόγους αλλά και γιατί λόγω τραχήλου δεν μπορώ να περπατάω και να στέκομαι όρθια .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ πεινάω η αλήθεια είναι αυτή.,, πεινάω πολύ το πρωί.,, από τις 4 και μετά δεν μπορώ να φάω τίποτα.,, το βράδυ τρώω πολύ ελαφρά και με το ζόρι.,, πήρα 5. Βέβαια έχω και 2 εβδομάδες να ζυγιστω.,, το συζήτησε με τον ενδοκρινολόγο και είπε να τρώω πιο συχνά από το τρίωρο . Ακόμη και στη μια ώρα, αλλά με προσοχή τι τρώω.,,

Εγω το αντίθετο... Απο το μεσημερι και μετα πειναω τοσο πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Εγω το αντίθετο... Απο το μεσημερι και μετα πειναω τοσο πολυ. 

Φάση είναι πιστεύω.,,, αν φας κανένα Φρουτάκι παραπάνω η κανένα αγγουράκι καροτακι την παλεύεις ; Η θέλεις γεύμα; Ε μωρε ας φαμε και λίγο παραπάνω .,, εντάξει όχι κάθε μέρα αλλά μερικές φορές πιστεύω μπορούμε να το ρίξουμε έξω,,, πήρες καθόλου κιλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Σε ποια βδομαδα είσαι; γενικά τι τρως για να "ξεγελιεσαι"; προσπαθω να τρωω μηλο αλλα δε βοηθαει και ιδιαίτερα 😂

Ειμαι 15η .ασε μηλο δε τολμαω, εχω θεμα με τη τουαλετα και πινω φυτικες ινες συμφωνα με το γιατρο lepicol ,παιρνω μια φορα τη μερα και με βλεπω να το παιρνω και δευτερη φορα μεσα στη μερα..οτι ναναι τρωω οτι μπορεις να φανταστεις,ειχα κοψει τη γλουτενη 5 μηνες κ τωρα εχω πλακωθει,ξεροψημενο τοστ τρελαινομαι,κρεπες κ ολες τις βλακειες.αλλα προσεχω κιολας καπως ..δε ξερω πως θα βγει πραγματικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Φάση είναι πιστεύω.,,, αν φας κανένα Φρουτάκι παραπάνω η κανένα αγγουράκι καροτακι την παλεύεις ; Η θέλεις γεύμα; Ε μωρε ας φαμε και λίγο παραπάνω .,, εντάξει όχι κάθε μέρα αλλά μερικές φορές πιστεύω μπορούμε να το ρίξουμε έξω,,, πήρες καθόλου κιλά; 

Εχω παρει 3 και φοβαμαι τωρα που με έχει πιασει πεινα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Εγω το αντίθετο... Απο το μεσημερι και μετα πειναω τοσο πολυ. 

Το ιδιο ακριβως πρωι δεν με νοιαζει καν μετα τις 13:00 λυσσαω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ειμαι 15η .ασε μηλο δε τολμαω, εχω θεμα με τη τουαλετα και πινω φυτικες ινες συμφωνα με το γιατρο lepicol ,παιρνω μια φορα τη μερα και με βλεπω να το παιρνω και δευτερη φορα μεσα στη μερα..οτι ναναι τρωω οτι μπορεις να φανταστεις,ειχα κοψει τη γλουτενη 5 μηνες κ τωρα εχω πλακωθει,ξεροψημενο τοστ τρελενομαι κρεπες ολες τις βλακειες.αλλα προσεχω κιολας καπως ..δε ξερω πως θα βγει πραγματικα..

Αχ κρεπα... Τη σκεφτομαι μερες αλλα δε τολμώ να πάρω.. 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Φάση είναι πιστεύω.,,, αν φας κανένα Φρουτάκι παραπάνω η κανένα αγγουράκι καροτακι την παλεύεις ; Η θέλεις γεύμα; Ε μωρε ας φαμε και λίγο παραπάνω .,, εντάξει όχι κάθε μέρα αλλά μερικές φορές πιστεύω μπορούμε να το ρίξουμε έξω,,, πήρες καθόλου κιλά; 

Μπεργκερ θελουμε με πατατες τηγανητες χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Το ιδιο ακριβως πρωι δεν με νοιαζει καν μετα τις 13:00 λυσσαω..

Χαχαχαχαχα αστα...  Πηγαινω τωρα τα απογευματα και βοηθάω τους δικους μου να περνάει η ωρα μου (εχουμε σουβλατζιδικο) και φανταζεστε... Το κρεας δε μου κάνει γενικα ορεξη, αλλα η πιτουλα μου κλεινει το ματι.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Χαχαχαχαχα αστα...  Πηγαινω τωρα τα απογευματα και βοηθάω τους δικους μου να περνάει η ωρα μου (εχουμε σουβλατζιδικο) και φανταζεστε... Το κρεας δε μου κάνει γενικα ορεξη, αλλα η πιτουλα μου κλεινει το ματι.. 😂

Πωωωω το διαβασα κ μου τρεχουν τα σαλια τωρα με κεμπαπ  μου ηρθε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Πωωωω το διαβασα κ μου τρεχουν τα σαλια τωρα με κεμπαπ  μου ηρθε 

Κεμπαμπ ε;

δε τα χουμε πολυ εδω τα κεμπαμ και δεν τα εχω συνηθισει, ειδικα σε σουβλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κεμπαμπ ε;

δε τα χουμε πολυ εδω τα κεμπαμ και δεν τα εχω συνηθισει, ειδικα σε σουβλακια...

Εχετε κοκορετσι ομως και σπληναντερο;χαχα ή οχι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Εχετε κοκορετσι ομως και σπληναντερο;χαχα ή οχι;;

Οχι καλε... Γυρο, καλαμακια, μπιφτεκι, λουκανικα, σνιτσελ... Τα απλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μπεργκερ θελουμε με πατατες τηγανητες χαχαχχα

Να σου πω την αλήθεια και εγώ θέλω να παραγγείλω από τα Goodys μ αρέσουν πόλυ!! Αλλά μωρε τα φοβάμαι κιολας.,, φτιάχνω σπίτι μπέργκερ όμως..,, και τα ευχαριστιεμαιιιι!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου πω την αλήθεια και εγώ θέλω να παραγγείλω από τα Goodys μ αρέσουν πόλυ!! Αλλά μωρε τα φοβάμαι κιολας.,, φτιάχνω σπίτι μπέργκερ όμως..,, και τα ευχαριστιεμαιιιι!!!  

Και εγω σαν τρελη θα ηθελα κλαμπ σαντουιτς γκουντις και μακ μπεργκερ χαχα αλλα δε τολμαω και εγω ,σπιτι θα φτιαξω μια πιτσα χαλαρα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Και εγω σαν τρελη θα ηθελα κλαμπ σαντουιτς γκουντις και μακ μπεργκερ χαχα αλλα δε τολμαω και εγω ,σπιτι θα φτιαξω μια πιτσα χαλαρα χαχα

Και γύρο θα ήθελα και απ όλα 😍😍😍😍αλλά είπαμε εγκράτεια.,. Για ποσό θα δείξει 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβάζω και τρέχουν τα σάλια μου!!! Τι συζήτηση είναι αυτή που πιάσατε 😋😋κι εγώ όλο κάτι τέτοια ονειρεύομαι, πιτογυρα, πίτσες, μπέργκερ.. αλλά φοβάμαι το απ'εξω λόγω τοξοπλασματος. οπότε κάνα σπιτικό που και που!!! Κι εγώ κορίτσια πήρα 6 κιλά συνολικά.. κι εκεί που δεν είχα πάρει στην αρχή καθόλου τον τελευταίο 1μιση μήνα έγινε το μπαμ.. μεγάλωσε αρκετά η κοιλιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σας διαβάζω και τρέχουν τα σάλια μου!!! Τι συζήτηση είναι αυτή που πιάσατε 😋😋κι εγώ όλο κάτι τέτοια ονειρεύομαι, πιτογυρα, πίτσες, μπέργκερ.. αλλά φοβάμαι το απ'εξω λόγω τοξοπλασματος. οπότε κάνα σπιτικό που και που!!! Κι εγώ κορίτσια πήρα 6 κιλά συνολικά.. κι εκεί που δεν είχα πάρει στην αρχή καθόλου τον τελευταίο 1μιση μήνα έγινε το μπαμ.. μεγάλωσε αρκετά η κοιλιά!! 

Ποσών εβδομάδων είσαι τώρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι Λάρισα, τους το είπα και εγώ, αλλά μου είπαν πως αυτές είναι οι οδηγίες που έχουν! Ποτέ θα πας εσυ; Αν δεν σας έχουν πει κάτι μπορεί να μην ισχύει Ε για εσάς 

Δευτέρα έχουμε με το καλό..για να δούμε.. ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ με αυτά που διαβάζω τέτοια ώρα θα ξυπνήσω τον άντρα Μ να φέρει τπτ...με κολασατε..αύριο έχω καμπύλη τελικά άμα πάνε όλα καλά...μεσημέρι μακαρόνια κ μετά προφιτερόλ...χαμός θ α γίνει κ ας έχω βάλει 5 κιλά... μπαίνουμε κ στον 6 αύριο οπότε πρέπει να το γιορτάσουμε 😉😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Σας διαβάζω και τρέχουν τα σάλια μου!!! Τι συζήτηση είναι αυτή που πιάσατε 😋😋κι εγώ όλο κάτι τέτοια ονειρεύομαι, πιτογυρα, πίτσες, μπέργκερ.. αλλά φοβάμαι το απ'εξω λόγω τοξοπλασματος. οπότε κάνα σπιτικό που και που!!! Κι εγώ κορίτσια πήρα 6 κιλά συνολικά.. κι εκεί που δεν είχα πάρει στην αρχή καθόλου τον τελευταίο 1μιση μήνα έγινε το μπαμ.. μεγάλωσε αρκετά η κοιλιά!! 

Τίποτα δεν πήρες !!! Έχεις και διδυμάκια!!! Παίζει και αυτό τον ρολο του! Και εγώ γι αυτό τα φοβάμαι τα απ έξω.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Τίποτα δεν πήρες !!! Έχεις και διδυμάκια!!! Παίζει και αυτό τον ρολο του! Και εγώ γι αυτό τα φοβάμαι τα απ έξω.,, 

Καλημέρα!!! Όλες τις ίδιες λιγουρες έχουμε.. εγώ το δήλωσα μόλις γεννήσω θα ξεκινήσω τη σαβούρα.. μία εβδομάδα θα τρώω αποκλειστικά πιτογυρα, πίτσες, μπέργκερ 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα!!! Όλες τις ίδιες λιγουρες έχουμε.. εγώ το δήλωσα μόλις γεννήσω θα ξεκινήσω τη σαβούρα.. μία εβδομάδα θα τρώω αποκλειστικά πιτογυρα, πίτσες, μπέργκερ 😋😋

Είσαι Θεαρα!!!!  Νομίζω θα ακολουθήσω το προγραμμα σου 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...