Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι!!!!Σ ευχαριστώ για την απάντηση!!!! Εσυ πως είσαι;; 

Καλυτερα ειμαι τωρα 2-3 μερες ασε να δουμε, εχω χασει 5,5 κιλα ποιος θα μου το λεγε😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλυτερα ειμαι τωρα 2-3 μερες ασε να δουμε, εχω χασει 5,5 κιλα ποιος θα μου το λεγε😅

Τελειαααααα❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.,, τι κάνετε;;  

Όλα καλά κορίτσι μμ εσύ πως είσαι?περιμένω πως κ πως να πάω την άλλη εβδομάδα γυναικολόγο να το ξαναδώ..περίεργο συναίσθημα είναι σαν να μου λείπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Όλα καλά κορίτσι μμ εσύ πως είσαι?περιμένω πως κ πως να πάω την άλλη εβδομάδα γυναικολόγο να το ξαναδώ..περίεργο συναίσθημα είναι σαν να μου λείπει!

Καλά είμαι και εγώ..., σε ίδια φάση... ανυπομονώ να πάω γυναικολόγο!!!!  Θα γίνουμε όλες χαζό μαμάδες πάντως.,, αφού έχουμε ερωτευτεί τα μωρα μας από τους υπερήχους και μόνο.,, που να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας κιολας 😍😍😍😍😍😍😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι να είναι όλα καλά!!!!🙏🏻🙏🏻🧿🧿διανυω την 16η εβδομάδα.,,(15+5) 

Καλημέρα κοπέλα μου, μην ανησυχείς γι αυτό!! Εμένα ο γιατρός που τον ρώτησα μου είπε ότι κάπου μεταξύ 17ης και 20ης θα τα νιώσω. Τώρα αν οι άλλες κοπέλες είναι στη 2η εγκυμοσύνη τους το καταλαβαίνουν πιο νωρίς. Όλα θα είναι μια χαρά!! Και γω ανυπομονώ να τα νιώσω..

@Κατερίνα!!! 5.5 κιλά κάτω;;; Αυτά είναι... Να σου δώσω εγώ κανένα που έχω πάρει 3;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, μην ανησυχείς γι αυτό!! Εμένα ο γιατρός που τον ρώτησα μου είπε ότι κάπου μεταξύ 17ης και 20ης θα τα νιώσω. Τώρα αν οι άλλες κοπέλες είναι στη 2η εγκυμοσύνη τους το καταλαβαίνουν πιο νωρίς. Όλα θα είναι μια χαρά!! Και γω ανυπομονώ να τα νιώσω..

@Κατερίνα!!! 5.5 κιλά κάτω;;; Αυτά είναι... Να σου δώσω εγώ κανένα που έχω πάρει 3;;

Καλημερα κορίτσια μου!! Και του χρόνου σήμερα είναι της Αγίας της Ειρήνης της Χρυσοβαλαντου μεγάλη η χάρη της ευχομαι να μας προστατευει όλες μας.. Εγώ έχω παει για επαναληπτική χοριακη και περιμενω αποτελέσματα  όπως καταλαβαίνετε κάθομαι στα καρβουνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, μην ανησυχείς γι αυτό!! Εμένα ο γιατρός που τον ρώτησα μου είπε ότι κάπου μεταξύ 17ης και 20ης θα τα νιώσω. Τώρα αν οι άλλες κοπέλες είναι στη 2η εγκυμοσύνη τους το καταλαβαίνουν πιο νωρίς. Όλα θα είναι μια χαρά!! Και γω ανυπομονώ να τα νιώσω..

@Κατερίνα!!! 5.5 κιλά κάτω;;; Αυτά είναι... Να σου δώσω εγώ κανένα που έχω πάρει 3;;

Χαχαχα αστα και παιδευομουν πριν με διαιτες, που να ξερα οτι θα μεινω εγκυος κ θα τα χασω😅 τωρα βεβαια που τρωψ σιγα σιγα θα τα ξανα παρψ στανταρ καποια στιγμη αλλα δε βαριεσαι τα μωρα μας να ναι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Και του χρόνου σήμερα είναι της Αγίας της Ειρήνης της Χρυσοβαλαντου μεγάλη η χάρη της ευχομαι να μας προστατευει όλες μας.. Εγώ έχω παει για επαναληπτική χοριακη και περιμενω αποτελέσματα  όπως καταλαβαίνετε κάθομαι στα καρβουνα. 

Καλημερα κοριτσι μου, βοηθεια μας η χαρη Της αμην, ποσο ηταν η πρωτη σου χοριακη;; ευχομαι να εχει ανεβει ψηλα🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, βοηθεια μας η χαρη Της αμην, ποσο ηταν η πρωτη σου χοριακη;; ευχομαι να εχει ανεβει ψηλα🙏😊

Την 7η μέρα 137 τωρα τρέμω γι αυτήν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Και του χρόνου σήμερα είναι της Αγίας της Ειρήνης της Χρυσοβαλαντου μεγάλη η χάρη της ευχομαι να μας προστατευει όλες μας.. Εγώ έχω παει για επαναληπτική χοριακη και περιμενω αποτελέσματα  όπως καταλαβαίνετε κάθομαι στα καρβουνα. 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Είμαι σίγουρη πως θα έχει διπλασιαστεί!!!! Σε πόση ώρα σου είπαν θα τα βγάλουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Την 7η μέρα 137 τωρα τρέμω γι αυτήν. 

Μετα απο ποσες μερες κανεις την επαναληπτικη; ολα καλα θα ειναι να σκεφτεσαι θετικα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μετα απο ποσες μερες κανεις την επαναληπτικη; ολα καλα θα ειναι να σκεφτεσαι θετικα🙂

Μετά απο 4 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Είμαι σίγουρη πως θα έχει διπλασιαστεί!!!! Σε πόση ώρα σου είπαν θα τα βγάλουν;

Είναι γνωστή αυτή η μικροβιολόγος όποτε μου είπε θαου τα βγάλει νωρίς . Θα δουμε!!! Σας ευχαριστω κορίτσια μακάρι να έχει ανέβει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, μην ανησυχείς γι αυτό!! Εμένα ο γιατρός που τον ρώτησα μου είπε ότι κάπου μεταξύ 17ης και 20ης θα τα νιώσω. Τώρα αν οι άλλες κοπέλες είναι στη 2η εγκυμοσύνη τους το καταλαβαίνουν πιο νωρίς. Όλα θα είναι μια χαρά!! Και γω ανυπομονώ να τα νιώσω..

@Κατερίνα!!! 5.5 κιλά κάτω;;; Αυτά είναι... Να σου δώσω εγώ κανένα που έχω πάρει 3;;

Εγώ δεν είχα ρωτήσει την γιατρό ποτέ και με επηρέασαν ... Σ ευχαριστώ για την απάντηση.,, πήρες 3 Ε; Εγώ είχα πάρει 2 ... αύριο θα γίνει ζύγι ..., αλλά έφαγα..., η αλήθεια είναι αυτή .., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μετά απο 4 μερες

Ουυυ θα εχει ανεβει πολυ κοριτσι μου θα δεις!! Πες μας οταν παρεις τα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Και του χρόνου σήμερα είναι της Αγίας της Ειρήνης της Χρυσοβαλαντου μεγάλη η χάρη της ευχομαι να μας προστατευει όλες μας.. Εγώ έχω παει για επαναληπτική χοριακη και περιμενω αποτελέσματα  όπως καταλαβαίνετε κάθομαι στα καρβουνα. 

Καλά αποτελέσματα!!!! Ελπίζω να πάρεις μεγάλο νούμερο σήμερα ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ δεν είχα ρωτήσει την γιατρό ποτέ και με επηρέασαν ... Σ ευχαριστώ για την απάντηση.,, πήρες 3 Ε; Εγώ είχα πάρει 2 ... αύριο θα γίνει ζύγι ..., αλλά έφαγα..., η αλήθεια είναι αυτή .., 

Καθε ποτε ζυγιζεστε κοριτσια;; ανα μηνα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καθε ποτε ζυγιζεστε κοριτσια;; ανα μηνα;;

Όταν πηγαίνω στη γιατρό,,, σπίτι δεν μ αρέσει η ζυγαριά μ .,, με βγάζει παραπάνω 😂😂😂εσυ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 3 ναι και είμαι στη 13η εβδομάδα και προσέχω πολύ τι και πόσο τρώω.

 

@Κατερίνα!!! 2 φορές τη βδομάδα ζυγίζομαι Τετάρτη κ Σάββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 3 ναι και είμαι στη 13η εβδομάδα και προσέχω πολύ τι και πόσο τρώω.

 

@Κατερίνα!!! 2 φορές τη βδομάδα ζυγίζομαι Τετάρτη κ Σάββατο

Ενταξει εσυ βρε αγαπη μου εχεις κ διδυμακια ομως φανταζομαι ειναι λογικο να εισαι παραπανω!! Μονο τα μωρακια και οι σακοι θα εχουν ενα βαρος παραπανω😊 κ εμενα εχθες στην αυχενικη μου ειπε οτι ειμαι 13η ακριβως και Π.Η.Τ μου εδωσε 02.02.20🙏 πρωτα ο Θεος να ειμαστε καλα! Κ εγω θα βαλω στανταρ ημερομηνιες να ζυγιζομαι απο δω κ περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ενταξει εσυ βρε αγαπη μου εχεις κ διδυμακια ομως φανταζομαι ειναι λογικο να εισαι παραπανω!! Μονο τα μωρακια και οι σακοι θα εχουν ενα βαρος παραπανω😊 κ εμενα εχθες στην αυχενικη μου ειπε οτι ειμαι 13η ακριβως και Π.Η.Τ μου εδωσε 02.02.20🙏 πρωτα ο Θεος να ειμαστε καλα! Κ εγω θα βαλω στανταρ ημερομηνιες να ζυγιζομαι απο δω κ περα!

Ναι το ξέρω. Ο γιατρός είπε πως 20 κιλά θα τα πάρω σίγουρα. Θες δε θες μου λέει... χαχααχαχ. Και γω ΠΗΤ έχω 04/02 αλλά αν φτάσουμε 7-10 Γενάρη με το καλό θα τα πάρει. Δε ρισκάρει να τα αφήσει παραπάνω. Εγώ λέω μη μου κάνουν καμία έκπληξη μέσα στα Χριστούγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά αποτελέσματα!!!! Ελπίζω να πάρεις μεγάλο νούμερο σήμερα ❣️❣️❣️

Σας ευχαριστω κορίτσια μου. Μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι το ξέρω. Ο γιατρός είπε πως 20 κιλά θα τα πάρω σίγουρα. Θες δε θες μου λέει... χαχααχαχ. Και γω ΠΗΤ έχω 04/02 αλλά αν φτάσουμε 7-10 Γενάρη με το καλό θα τα πάρει. Δε ρισκάρει να τα αφήσει παραπάνω. Εγώ λέω μη μου κάνουν καμία έκπληξη μέσα στα Χριστούγεννα

Χαχα να βγουν Χριστουγεννιατικα ε; ε προς το τελος θα προσεχεις πολυ δεν θα πολυ περπατας δεν θα κανεις σχεδον τπτ για να τα κρατησεις οσο περισσοτερο γινεται!! Μια φιλη μου γεννησε προσφατα διδυμα και προς το τελος προσπαθουσε να μην κανει τπτ να φτασουν εστω 36η για να ειναι πιο σιγουροι πως θα ναι καλα!! Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα να βγουν Χριστουγεννιατικα ε; ε προς το τελος θα προσεχεις πολυ δεν θα πολυ περπατας δεν θα κανεις σχεδον τπτ για να τα κρατησεις οσο περισσοτερο γινεται!! Μια φιλη μου γεννησε προσφατα διδυμα και προς το τελος προσπαθουσε να μην κανει τπτ να φτασουν εστω 36η για να ειναι πιο σιγουροι πως θα ναι καλα!! Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη🙏🙏

Αυτό είπε και ο γιατρός... Ιδανικά 37η εβδομάδα. Γερά να ναι και ας έρθουν όποτε θέλουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Αυτό είπε και ο γιατρός... Ιδανικά 37η εβδομάδα. Γερά να ναι και ας έρθουν όποτε θέλουν!!!

Αυτο κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...