Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μπράβο!!!! Πολύ χαίρομαι!!! 🙏🙏❤️❤️

 

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 μπράβο κορίτσι μου!! Τώρα μπορείς να το απολαύσεις!!!❤️❤️
 

Εγω σήμερα είχα ραντεβού στο γιατρό, μεγάλωσαν πολύ τα άτιμα!!! Κουνούσαν χεράκια ποδαράκια!!😍😍 Σε 2 βδομαδες τώρα η αυχενική και μεις. 

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ!!!!! Ελπίζω όλα τα μωράκια μας είναι γερα !!! Και να έχουμε καλές εγκυμοσύνες.... ελπίζω κάποια στιγμή να χαλαρώσουμε και να την απολαύσουμε την εγκυμοσυνη μας ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; Μόλις γύρισα από τον γιατρό.., σήμερα έκανα την αυχενική και δόξα το θεό όλα είναι πολύ Καλά!!!!! Δεν χόρταινα να κοιτάω το μωρό 😍😍😍😍

Αχ τι ωραία νέα κορίτσι μου!!!γερό ναναι!!😍🤰😍🤰😍🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Σημερα το πρωι τρομαξα λιγο, σηκωθηκα να παω τουαλετα και ειδα λιγο αιμα στο σκουπισμα!! Ειχα ρωτησει τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες κ μου ειχε πει ναι με προσοχη! Εχθες λοιπον ειχαμε επαφη και δεν συνεβει κατι! Και σημερα το πρωι αυτο, μετα τη δευτερη φορα που πηγα ηταν καφε, σταματησε για λιγο και τωρα εχω παλι ελαχιστο καφε!! Επειδη ηταν πολυ πρωι εστειλα μνμ του γιατρου γτ αγχωθηκα, μου απαντησε σχετικα γρηγορα, να μην ξανα εχουμε επαφες και να προσεχω γτ το σωμα μου αυτο μου λεει!! Ξερω κ απο εσας πως δεν ειναι κατι ανησυχητικο αλλα οσο να ναι εχω αγχωθει λιγακι😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Σημερα το πρωι τρομαξα λιγο, σηκωθηκα να παω τουαλετα και ειδα λιγο αιμα στο σκουπισμα!! Ειχα ρωτησει τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες κ μου ειχε πει ναι με προσοχη! Εχθες λοιπον ειχαμε επαφη και δεν συνεβει κατι! Και σημερα το πρωι αυτο, μετα τη δευτερη φορα που πηγα ηταν καφε, σταματησε για λιγο και τωρα εχω παλι ελαχιστο καφε!! Επειδη ηταν πολυ πρωι εστειλα μνμ του γιατρου γτ αγχωθηκα, μου απαντησε σχετικα γρηγορα, να μην ξανα εχουμε επαφες και να προσεχω γτ το σωμα μου αυτο μου λεει!! Ξερω κ απο εσας πως δεν ειναι κατι ανησυχητικο αλλα οσο να ναι εχω αγχωθει λιγακι😕

Αφου είναι καφέ όλα καλά... Εμένα μου τις έχει απαγορεύσει τις επαφές μέχρι να κλείσω το πρώτο τρίμηνο... 

Μην αγχώνεσαι.. Αν ήταν κάτι θα σου έλεγε να πας για να σε δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Σημερα το πρωι τρομαξα λιγο, σηκωθηκα να παω τουαλετα και ειδα λιγο αιμα στο σκουπισμα!! Ειχα ρωτησει τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες κ μου ειχε πει ναι με προσοχη! Εχθες λοιπον ειχαμε επαφη και δεν συνεβει κατι! Και σημερα το πρωι αυτο, μετα τη δευτερη φορα που πηγα ηταν καφε, σταματησε για λιγο και τωρα εχω παλι ελαχιστο καφε!! Επειδη ηταν πολυ πρωι εστειλα μνμ του γιατρου γτ αγχωθηκα, μου απαντησε σχετικα γρηγορα, να μην ξανα εχουμε επαφες και να προσεχω γτ το σωμα μου αυτο μου λεει!! Ξερω κ απο εσας πως δεν ειναι κατι ανησυχητικο αλλα οσο να ναι εχω αγχωθει λιγακι😕

Καλημέρα κορίτσι μου, λογικό είναι να αγχώθηκες.  Μπορεί να έσπασε κανένα αγγειάκι από την επαφή. Από τη στιγμή που σταμάτησε το αίμα, ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Αφου είναι καφέ όλα καλά... Εμένα μου τις έχει απαγορεύσει τις επαφές μέχρι να κλείσω το πρώτο τρίμηνο... 

Μην αγχώνεσαι.. Αν ήταν κάτι θα σου έλεγε να πας για να σε δει...

Ναι κ εγω ετσι πιστευω, εχω την Παρασκευη ραντεβου κανονικα!! Να σου πω την αληθεια κ εγω ειχα σκοπο να περνουσε το πρωτο τριμηνο και μετα να τον ρωτουσα αλλα φαγωθηκε ο αντρας μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, λογικό είναι να αγχώθηκες.  Μπορεί να έσπασε κανένα αγγειάκι από την επαφή. Από τη στιγμή που σταμάτησε το αίμα, ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά.

Ναι το σκεφτηκα αυτο που λες με τι αγγειακι κ εγω!! Μακαρι να ναι ολα καλα, σε ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι το σκεφτηκα αυτο που λες με τι αγγειακι κ εγω!! Μακαρι να ναι ολα καλα, σε ευχαριστω πολυ!!

Αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα ζητούσε ο γιατρός να σε δει ή να πας νοσοκομείο. Από τη στιγμή που το μόνο που σου είπε είναι όχι επαφές μην ανησυχείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα ζητούσε ο γιατρός να σε δει ή να πας νοσοκομείο. Από τη στιγμή που το μόνο που σου είπε είναι όχι επαφές μην ανησυχείς

Εε ναι αυτο λεω κ εγω θα μου ελεγε να κανω κατι!! Την Παρασκευη εχω ραντεβου θα παω ετσι κ αλλιως!! Κ αν ολα ειναι καλα μου ειχε πει οτι θα κλεισουμε την αυχενικη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εε ναι αυτο λεω κ εγω θα μου ελεγε να κανω κατι!! Την Παρασκευη εχω ραντεβου θα παω ετσι κ αλλιως!! Κ αν ολα ειναι καλα μου ειχε πει οτι θα κλεισουμε την αυχενικη!! 

Ωραία!!! Ο ίδιος κάνει αυχενικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω ετσι πιστευω, εχω την Παρασκευη ραντεβου κανονικα!! Να σου πω την αληθεια κ εγω ειχα σκοπο να περνουσε το πρωτο τριμηνο και μετα να τον ρωτουσα αλλα φαγωθηκε ο αντρας μου!! 

Όλα καλά θα είναι... Μην αγχώνεσαι... Να σκέφτεσαι θετικά... ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Σημερα το πρωι τρομαξα λιγο, σηκωθηκα να παω τουαλετα και ειδα λιγο αιμα στο σκουπισμα!! Ειχα ρωτησει τον γιατρο αν μπορουμε να εχουμε επαφες κ μου ειχε πει ναι με προσοχη! Εχθες λοιπον ειχαμε επαφη και δεν συνεβει κατι! Και σημερα το πρωι αυτο, μετα τη δευτερη φορα που πηγα ηταν καφε, σταματησε για λιγο και τωρα εχω παλι ελαχιστο καφε!! Επειδη ηταν πολυ πρωι εστειλα μνμ του γιατρου γτ αγχωθηκα, μου απαντησε σχετικα γρηγορα, να μην ξανα εχουμε επαφες και να προσεχω γτ το σωμα μου αυτο μου λεει!! Ξερω κ απο εσας πως δεν ειναι κατι ανησυχητικο αλλα οσο να ναι εχω αγχωθει λιγακι😕

Καλημερα κοριτσάκι μου!!!! Νομίζω και εγώ πως αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα σ έλεγε ο γιατρός σου να σε δει και σήμερα!!!! Από την επαφή πιστεύω πως είναι.., κάνενα αγγειακι που έσπασε η και τυχαιο γεγονός .,, σήμερα πάρτο πιο χαλαρά..,, ξεκουράσου για καλό και για κακό..,, ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου!!!! Νομίζω και εγώ πως αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα σ έλεγε ο γιατρός σου να σε δει και σήμερα!!!! Από την επαφή πιστεύω πως είναι.., κάνενα αγγειακι που έσπασε η και τυχαιο γεγονός .,, σήμερα πάρτο πιο χαλαρά..,, ξεκουράσου για καλό και για κακό..,, ❤️

Καλημερα κοριτσι μου!! Ναι σημερα δεν κανω τπτ, ενα φαι θα κανω μονο αναγκαστηκα αλλα τπτ αλλο!! Κ εγω πιστευω αν ηταν κατι θα μου ελεγε να παω, του ειπα οτι ειχαμε επαφη οποτε πιστευω οτι θεωρησε πως ηταν απο αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Όλα καλά θα είναι... Μην αγχώνεσαι... Να σκέφτεσαι θετικά... ❤️❤️

Ναι αυτο προσπαθω😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αυτο προσπαθω😊🙏

Κοριτσάκι εγώ που είχα καφέ και τον ρώτησα μου είπε ότι μπορεί να έχει σπάσει κανένα αγγειακι στη μήτρα, το οποίο μπορεί να συμβεί ακόμη και από ζόρι στην τουαλέτα.. οπότε μην αγχώνεσαι απλά πρόσεχε λίγο παραπάνω το πρώτο τρίμηνο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

Κοριτσάκι εγώ που είχα καφέ και τον ρώτησα μου είπε ότι μπορεί να έχει σπάσει κανένα αγγειακι στη μήτρα, το οποίο μπορεί να συμβεί ακόμη και από ζόρι στην τουαλέτα.. οπότε μην αγχώνεσαι απλά πρόσεχε λίγο παραπάνω το πρώτο τρίμηνο!!! 

Ευχαριστώ κοριτσι μου!! Τωρα πλεον εχω ελαχιστο στο σκουπισμα σχεδον δεν φαινεται!! Κανα αγγειακι ηταν πιστευω κ εγω!! Την Παρασκευη που θα παω ευχομαι οτι θα ειναι ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; είμαι στη 10η εβδομάδα... Έχω που και που ακόμα ενοχλήσεις χαμηλά.. Όχι έντονες.. Αλλά με πιάνουν που και που.. Εσεις έχετε; 

Έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί βλέπω συνέχεια άσχημα όνειρα και με έχουν επηρεάσει.. 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; είμαι στη 10η εβδομάδα... Έχω που και που ακόμα ενοχλήσεις χαμηλά.. Όχι έντονες.. Αλλά με πιάνουν που και που.. Εσεις έχετε; 

Έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί βλέπω συνέχεια άσχημα όνειρα και με έχουν επηρεάσει.. 😔😔😔

Καλημερα κοριτσι μου!! μηπως ειναι τα εντερα σου; στο λεω γτ επιρρεαζονται κ αυτα απο την ολη κατασταση!! Δε νομιζω παντως να ειναι κατι ανησυχητικο, ρωτα τον γιατρο σου για να ηρεμησεις!! Τα ονειρα παντως τα εχω κ εγω εδω κ καμποσο καιρο και ειναι για σινεμα😅😅 στην αρχη κ εγω τρομαζα τωρα το συνηθισααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; είμαι στη 10η εβδομάδα... Έχω που και που ακόμα ενοχλήσεις χαμηλά.. Όχι έντονες.. Αλλά με πιάνουν που και που.. Εσεις έχετε; 

Έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί βλέπω συνέχεια άσχημα όνειρα και με έχουν επηρεάσει.. 😔😔😔

Καλημέρα κορίτσι μου, μαζί είμαστε εγώ αύριο μπαίνω στην 11η. Εννοείται πως έχω ενοχλήσεις και πονάκια!! Και αν κουραστώ ακόμα χειρότερα. Λογικό είναι μεγαλώνει η μήτρα. Μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! μηπως ειναι τα εντερα σου; στο λεω γτ επιρρεαζονται κ αυτα απο την ολη κατασταση!! Δε νομιζω παντως να ειναι κατι ανησυχητικο, ρωτα τον γιατρο σου για να ηρεμησεις!! Τα ονειρα παντως τα εχω κ εγω εδω κ καμποσο καιρο και ειναι για σινεμα😅😅 στην αρχη κ εγω τρομαζα τωρα το συνηθισααα

Δε νομίζω γιατί έχω πονακια αρκετά χαμηλά ...  Εκεί που μου βρίσκει και η γιατρος το μωρό με τον υπέρηχο.. Σαν τράβηγμα - κραμπα είναι και τα. Εχου ποτ και που.. Όχι συχνά.. ... 

Μας βλέπω να γράφουμε ταινίες μετά... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, μαζί είμαστε εγώ αύριο μπαίνω στην 11η. Εννοείται πως έχω ενοχλήσεις και πονάκια!! Και αν κουραστώ ακόμα χειρότερα. Λογικό είναι μεγαλώνει η μήτρα. Μην ανησυχείς!

Με ανακουφίζει τόσο πολύ!!! Σ ευχαριστώ!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; είμαι στη 10η εβδομάδα... Έχω που και που ακόμα ενοχλήσεις χαμηλά.. Όχι έντονες.. Αλλά με πιάνουν που και που.. Εσεις έχετε; 

Έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί βλέπω συνέχεια άσχημα όνειρα και με έχουν επηρεάσει.. 😔😔😔

Κορίτσι Μ εγώ είμαι κοντά στην 13η.κ ενώ είχα πόνους σταμάτησαν για μια εβδομάδα κ τώρα έχω πιο πολύ κ μίλησα με την γιατρό Μ κ μου είπε ότι είναι εντελώς φυσιολογικό γιατί εκτός ότι μεγαλώνει αναιβαινει κ η μήτρα πιο πάνω.ολα θα πάνε καλά να προσπαθείς να ξεκουράζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα με εχει πιασει η μεση μου σαν να πιαστηκα, το εχει παθει καμια σας;😕 τα καφε εχουν εξαφανιστει σχεδον τελειως παντως, ευτυχως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι Μ εγώ είμαι κοντά στην 13η.κ ενώ είχα πόνους σταμάτησαν για μια εβδομάδα κ τώρα έχω πιο πολύ κ μίλησα με την γιατρό Μ κ μου είπε ότι είναι εντελώς φυσιολογικό γιατί εκτός ότι μεγαλώνει αναιβαινει κ η μήτρα πιο πάνω.ολα θα πάνε καλά να προσπαθείς να ξεκουράζεσαι!!

Σε ευχαριστώ πολυ... Προσπαθώ όσο μπορώ να ξεκουράζομαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...