Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα γτ το λες αυτο κοριτσι μου;  καμια φορα το ενστικτο μας πεφτει μεσα😉

Μακάρι ...γερό να ναι κ ότι να ναι που λένε...αύριο θα το δω πάλι το μπαρμπαδακι Μ έχω αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ααααα μαζί είμαστε 11 κ 4ημ αύριο έχω αυχενική κ με έχει φάει το άγχος.οσο για την κοιλίτσα το πρωί φαίνεται πολύ λίγο κάτω από τον αφαλό κ το βράδυ λες κ είμαι στον 5 .νομίζω πριξιματα είναι ακόμα.

Με το καλό!!! Να μας πεις τι έγινε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ααααα μαζί είμαστε 11 κ 4ημ αύριο έχω αυχενική κ με έχει φάει το άγχος.οσο για την κοιλίτσα το πρωί φαίνεται πολύ λίγο κάτω από τον αφαλό κ το βράδυ λες κ είμαι στον 5 .νομίζω πριξιματα είναι ακόμα.

Καλη επιτυχιααα για αυριο κοριτσι μου να μας πεις τα νεα σου και πως θα ειναι😊🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Με το καλό!!! Να μας πεις τι έγινε!!!!! 

Ναι θα σας πω κορίτσια μμ εύχομαι όλα να πάνε καλά!γιατί μετά απαυτο ίσως φύγει το αγχος το πολύ κ αρχίσω να το ευχαριστιεμαι λίγο να φύγουν κ οι αναγουλες κ θα είμαστε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλη επιτυχιααα για αυριο κοριτσι μου να μας πεις τα νεα σου και πως θα ειναι😊🙏🧿

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ εύχομαι τα καλύτερα για όλες !!είμαι η πρώτη που κάνει αυχενική???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μια χαρα ειμαστε κοριτσι μου, θα κανεις τωρα κ την αυχενικη να ηρεμησεις κ απο εκει κ ολα θα κυλησουν ομορφα😊

Από το στόμα σου και στου θεού τ αυτί !!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ααααα μαζί είμαστε 11 κ 4ημ αύριο έχω αυχενική κ με έχει φάει το άγχος.οσο για την κοιλίτσα το πρωί φαίνεται πολύ λίγο κάτω από τον αφαλό κ το βράδυ λες κ είμαι στον 5 .νομίζω πριξιματα είναι ακόμα.

Όλα καλά να είναι αύριο στην αυχενική κοπέλα μου!!!! Θα περιμένουμε νέα σου.,, 💝💝💝💝 έτσι και εγώ με την κοιλιτσα όπως τα λες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια πηρα τωρα τον ενδοκρινολογο και μου ειπε κ αυτος οτι το σαγχαρο στις πρωτες εξετασεις ειναι ψηλο για τοσο μικρη εγκυμοσυνη!!θα παω να μιλησουμε την Παρασκευη!! Ελπιζω να τη γλιτωσω βρε κοριτσια γτ με αγχωνει λιγο αυτο😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όλα καλά να είναι αύριο στην αυχενική κοπέλα μου!!!! Θα περιμένουμε νέα σου.,, 💝💝💝💝 έτσι και εγώ με την κοιλιτσα όπως τα λες!!!! 

Ευχαριστώ κορίτσι μμ κ εσύ με το καλό όλα καλά να πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω κοριτσια πηρα τωρα τον ενδοκρινολογο και μου ειπε κ αυτος οτι το σαγχαρο στις πρωτες εξετασεις ειναι ψηλο για τοσο μικρη εγκυμοσυνη!!θα παω να μιλησουμε την Παρασκευη!! Ελπιζω να τη γλιτωσω βρε κοριτσια γτ με αγχωνει λιγο αυτο😐

Κατερίνα μου κ εγώ το ίδιο θέμα έχω ήταν αναιβασμενο όπως σου είχα πει .η ενδοκρινολος μου έδωσε διατροφή κ να μετράω το ζάχαρο 3 φορές την ημέρα..αλλά λόγο αναγουλας δεν μπορούσα κ πήρα την γυναικολόγο τηλ.κ μου είπε ότι τζάμπα με ανχωνει κ είναι πολύ νωρίς για να ξέρουμε άμα θα έχω διαβήτη κύησης.κ τελικά η διατροφή ήταν πείραμα με ότι δεν έπρεπε να φάω για να δει πως αντιδράει ο οργανισμός μ.η γυναικολος που απαγορευσαι να την κάνω κ μου είπα απλά να προσέχω.κ να ξέρεις ότι κ το αγχος αναιβαζει οπότε πάντα να μιλάς κ με τον γυναικολόγο σ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ εύχομαι τα καλύτερα για όλες !!είμαι η πρώτη που κάνει αυχενική???

Ναι κορίτσι μου!!! Πρώτη εσύ!!! Θα μας κάνεις την αρχή.. Με το καλό να μας πεις τα νέα αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι κορίτσι μου!!! Πρώτη εσύ!!! Θα μας κάνεις την αρχή.. Με το καλό να μας πεις τα νέα αύριο!!

Ωραία άντε καλή να αρχή να έχουμε .αύριο βράδυ θα σας έχω νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κατερίνα μου κ εγώ το ίδιο θέμα έχω ήταν αναιβασμενο όπως σου είχα πει .η ενδοκρινολος μου έδωσε διατροφή κ να μετράω το ζάχαρο 3 φορές την ημέρα..αλλά λόγο αναγουλας δεν μπορούσα κ πήρα την γυναικολόγο τηλ.κ μου είπε ότι τζάμπα με ανχωνει κ είναι πολύ νωρίς για να ξέρουμε άμα θα έχω διαβήτη κύησης.κ τελικά η διατροφή ήταν πείραμα με ότι δεν έπρεπε να φάω για να δει πως αντιδράει ο οργανισμός μ.η γυναικολος που απαγορευσαι να την κάνω κ μου είπα απλά να προσέχω.κ να ξέρεις ότι κ το αγχος αναιβαζει οπότε πάντα να μιλάς κ με τον γυναικολόγο σ.

Ναι το αγχος σιγουρα το ανεβαζει το εχω διαπιστωσει προηγουμενες φορες!! Προσπαθω να σκεφτομαι χαλαρα, εγω πιο πολυ πηρα τον ενδοκρινολογο να τον ρωτησω για ενα χαπι αν πρεπει να το κοψω κ του ειπα τη τιμη της εξετασης και μου ειπε να παω να με δει!! Δεν ξερω αν μου δωσει διατροφη παντως κ εγω δεν μπορω να φαω σχεδον τπτ οποτε δεν με βλεπω για διατροφη😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ερώτηση παίρνει καμία σίδηρο ? παίρνω εδώ κ 5 μέρες κ μου φέρνει αναγουλες.νιωθει καμία το ίδιο?παίρνω το Tardyferon και μου πρότεινε η γιατρός να αλλάξω σε legofer η ferrobival.ξερετε πιο είναι καλύτερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2020 at 5:42 ΜΜ, ο/η Ευα90 είπε:

Έχω να μπω αρκετό καιρό να διαβάσω νέα σας και μόλις είδα τα δυσάρεστα . Ειληκρινα λυπάμαι μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να βρεις σύντομα την δύναμη να το ξεπεράσεις να ξαναπροσπαθήσεις να γίνουν 3 τα παιδάκια σου κι η εγκυμοσύνη σου αυτή να είναι όπως οι άλλες δυο ...

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου, με το καλό σου εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά..τελείωσε κ η αυχενική δόξα το Θεό όλα είναι καλά όλα είναι στην θέση τους.ειμ;ι τόσο χαρούμενη μου έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος..αφού πριν μπούμε μέσα έτρεμα.το φύλο δεν το είδαμε γιατί είμαστε μικροί ακόμα .σε 3 εβδομάδες θα πάω να δούμε κ το φύλο.ευχομαι σε όλες σας να είναι όλα καλά κ είναι γερά τα μωράκια σας.🤰🧿👣😁😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά..τελείωσε κ η αυχενική δόξα το Θεό όλα είναι καλά όλα είναι στην θέση τους.ειμ;ι τόσο χαρούμενη μου έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος..αφού πριν μπούμε μέσα έτρεμα.το φύλο δεν το είδαμε γιατί είμαστε μικροί ακόμα .σε 3 εβδομάδες θα πάω να δούμε κ το φύλο.ευχομαι σε όλες σας να είναι όλα καλά κ είναι γερά τα μωράκια σας.🤰🧿👣😁😍

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια!!! Τελειώσατε γρήγορα; Το ευχαριστήθηκες το μικρό σας ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά..τελείωσε κ η αυχενική δόξα το Θεό όλα είναι καλά όλα είναι στην θέση τους.ειμ;ι τόσο χαρούμενη μου έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος..αφού πριν μπούμε μέσα έτρεμα.το φύλο δεν το είδαμε γιατί είμαστε μικροί ακόμα .σε 3 εβδομάδες θα πάω να δούμε κ το φύλο.ευχομαι σε όλες σας να είναι όλα καλά κ είναι γερά τα μωράκια σας.🤰🧿👣😁😍

Τι ωραία νέα... Και εγώ έχω 27 Ιουλίου ραντεβού και το άγχος χτυπάει κόκκινο... Σου λέει κατευθείαν; δεν περιμένει και τις αιματολογικες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια!!! Τελειώσατε γρήγορα; Το ευχαριστήθηκες το μικρό σας ; 

Κάναμε περίπου 40 λεπτά σχετικά γρήγορα αποτι ξέρω γιατί ήταν συνεργάσιμο το μικρό μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά..τελείωσε κ η αυχενική δόξα το Θεό όλα είναι καλά όλα είναι στην θέση τους.ειμ;ι τόσο χαρούμενη μου έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος..αφού πριν μπούμε μέσα έτρεμα.το φύλο δεν το είδαμε γιατί είμαστε μικροί ακόμα .σε 3 εβδομάδες θα πάω να δούμε κ το φύλο.ευχομαι σε όλες σας να είναι όλα καλά κ είναι γερά τα μωράκια σας.🤰🧿👣😁😍

Μπραβο τελεια κοριτσακι μου😊 ολα καλα λοιπον, με το καλο να ειναι κ ολες οι επομενες φορες ετσι🙏🧿🧿🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Τι ωραία νέα... Και εγώ έχω 27 Ιουλίου ραντεβού και το άγχος χτυπάει κόκκινο... Σου λέει κατευθείαν; δεν περιμένει και τις αιματολογικες; 

Σου λέει εκείνη την ώρα ότι βλέπει κ στο τέλος τις πιθανότητες.ο συνδιασμός μετράει άμα είναι κ όλα στο όριο οπότι κατάλαβα.εμενα ήταν χαμηλά γι'αυτό είπε όλα καλά αύριο θα τα στείλω γυναικολογο μια μάθω περισσότερα.ευχομαι όλα να είναι καλά κ σε εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα!!! Να μπω κι εγώ στην παρέα σας είμαι 9w3d σε δίδυμα ύστερα από εξωσωματική.. σήμερα το βράδυ έχω τον δεύτερο υπέρηχο με το γιατρό... από το πρωί με έχει πιάσει άγχος γιατί εδώ και 2-3μερες είχα λίγο καφέ αίμα στο σκούπισμα αλλά σήμερα αυξήθηκε.. έχω ξαναδεί άλλες δύο φορές φορές από την αρχή της εγκυμοσύνης κι ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ.. αλλά το γεγονός ότι αυξάνονται σταδιακά με θορυβησε.. τι λέτε βρε κορίτσια να ανησυχώ για τα μωράκια μου???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα!!! Να μπω κι εγώ στην παρέα σας είμαι 9w3d σε δίδυμα ύστερα από εξωσωματική.. σήμερα το βράδυ έχω τον δεύτερο υπέρηχο με το γιατρό... από το πρωί με έχει πιάσει άγχος γιατί εδώ και 2-3μερες είχα λίγο καφέ αίμα στο σκούπισμα αλλά σήμερα αυξήθηκε.. έχω ξαναδεί άλλες δύο φορές φορές από την αρχή της εγκυμοσύνης κι ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ.. αλλά το γεγονός ότι αυξάνονται σταδιακά με θορυβησε.. τι λέτε βρε κορίτσια να ανησυχώ για τα μωράκια μου???? 

Καλημερα κοριτσι μου, με το καλο τα μωρακια σου ολα να πανε καλα μεχρι τελους!!! Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις, κ εδω οσα κοριτσια μας ειχαν δει καφε αλλα και αιματακι καποιες δεν ηταν τπτ το ανησυχητικο, ειδικα το καφε δεν τους ανησυχει καθολου τους γυναικολογους!! Να εισαι ηρεμη να πας με το καλο να τα δεις τα μωρακια σου το απογευμα😊 ολα καλα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

Αχ μακάρι να μην είναι τίποτα.. είχα που είχα αγωνία για το ραντεβού σήμερα μετά από το καφέ ακόμη περισσότερο 🙄🙄

Λογικο κοριτσι μου, εδω εγω δεν εχω και καθε φορα παω κ ειμαι σκασμενη!! Ολα καλα θα ειναι το πιστευω,αν ηταν κατι ανησυχητικο θα στο ειχε πει εξ αρχης ο γιατρος θεωρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...