Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι πολύ για εσας❤️

Ήθελα να σας ρωτήσω τι γίνεται με τα θαλασσινά... Γαρίδες, καλαμάρια, χταπόδια; τρώμε; ξέρω ότι μύδια, στρείδια κτλ καλό είναι να τα αποφεύγουμε.. 

Καλησπερα κοριτσι μου, εσυ πως εισαι;

Δεν εχω ακουσει ποτε κατι σχετικο προσωπικα, αν ξερουν τα αλλα κοριτσια ας πουν😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, εσυ πως εισαι;

Δεν εχω ακουσει ποτε κατι σχετικο προσωπικα, αν ξερουν τα αλλα κοριτσια ας πουν😕

Εδώ, παλεύω με ανακατωσουρες και εμετούς... Τουλάχιστον πάει καλά το μπιζελακι μου.. Μεγαλώνει.. Εσύ; πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Εδώ, παλεύω με ανακατωσουρες και εμετούς... Τουλάχιστον πάει καλά το μπιζελακι μου.. Μεγαλώνει.. Εσύ; πως είσαι; 

Κ εγω τα ιδια, 2 μερες ημουν πιο καλα με επιανε το βραδυ μονο ναυτια, σημερα παλι απο το πρωι ανακατευομαι!! Υπομονη θα περασουν, ας ειναι καλα τα σπορακια μας😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω τα ιδια, 2 μερες ημουν πιο καλα με επιανε το βραδυ μονο ναυτια, σημερα παλι απο το πρωι ανακατευομαι!! Υπομονη θα περασουν, ας ειναι καλα τα σπορακια μας😊

Αυτό... Μονο καλά να ειναι... 🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι πολύ για εσας❤️

Ήθελα να σας ρωτήσω τι γίνεται με τα θαλασσινά... Γαρίδες, καλαμάρια, χταπόδια; τρώμε; ξέρω ότι μύδια, στρείδια κτλ καλό είναι να τα αποφεύγουμε.. 

Σήμερα πήγα κ τα ρώτησα αυτά μύδια κ στρείδια καλό είναι όχι τα άλλα γαρίδες καλαμαρακι χταπόδι ναι αλλά καλό ψήσιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Σήμερα πήγα κ τα ρώτησα αυτά μύδια κ στρείδια καλό είναι όχι τα άλλα γαρίδες καλαμαρακι χταπόδι ναι αλλά καλό ψήσιμο!

Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου σήμερα άκουσα κ εγώ την καρδουλιτσα μου .ήταν ότι πιο όμορφο έχω ακούσει!!μεγάλωσε αρκετά το μωράκι μας είμαι 10ε 5η όλα πήγαν καλά .τώρα έχουμε την άλλη εβδομάδα την αυχενική άντε να φύγει  κ αυτό το αγχος..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!🍀👣🤰🧿😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκια μου σήμερα άκουσα κ εγώ την καρδουλιτσα μου .ήταν ότι πιο όμορφο έχω ακούσει!!μεγάλωσε αρκετά το μωράκι μας είμαι 10ε 5η όλα πήγαν καλά .τώρα έχουμε την άλλη εβδομάδα την αυχενική άντε να φύγει  κ αυτό το αγχος..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!🍀👣🤰🧿😍

Τι τέλεια!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκια μου σήμερα άκουσα κ εγώ την καρδουλιτσα μου .ήταν ότι πιο όμορφο έχω ακούσει!!μεγάλωσε αρκετά το μωράκι μας είμαι 10ε 5η όλα πήγαν καλά .τώρα έχουμε την άλλη εβδομάδα την αυχενική άντε να φύγει  κ αυτό το αγχος..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!🍀👣🤰🧿😍

Τελεια κοριτσι μου😊με το καλο να κανεις και την αυχενικη και να ειναι ολα καλα🙏🙏🌺🌺🤰🤰🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκια μου σήμερα άκουσα κ εγώ την καρδουλιτσα μου .ήταν ότι πιο όμορφο έχω ακούσει!!μεγάλωσε αρκετά το μωράκι μας είμαι 10ε 5η όλα πήγαν καλά .τώρα έχουμε την άλλη εβδομάδα την αυχενική άντε να φύγει  κ αυτό το αγχος..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!🍀👣🤰🧿😍

Τι ωραία νέα!!!!! Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου!!!!! Να είναι καλά τα μωράκια μας να μεγαλώνουν πολύ καλά και να είναι γερα!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿💝💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια...  Έχω αγχωθεί πάρα πολύ... Βγάζω 2 με 3 φορες τη μέρα υγρά... Είναι σα νερό.. Αρκετά ρευστά δηλαδη.. Μουσκευεται κάποια φορές και το σορτς μου... Έχω ανησυχήσει... Είναι φυσιολογικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσια...  Έχω αγχωθεί πάρα πολύ... Βγάζω 2 με 3 φορες τη μέρα υγρά... Είναι σα νερό.. Αρκετά ρευστά δηλαδη.. Μουσκευεται κάποια φορές και το σορτς μου... Έχω ανησυχήσει... Είναι φυσιολογικό; 

Ποσων εβδομαδων εισαι; δεν το εχω ακουσει αλλα δεν παιρνεις ενα τηλ τον γιατρο σου να δεις τι θα σου πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποσων εβδομαδων εισαι; δεν το εχω ακουσει αλλα δεν παιρνεις ενα τηλ τον γιατρο σου να δεις τι θα σου πει;

Είμαι 8 εβδομάδων αύριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Είμαι 8 εβδομάδων αύριο... 

Παρε αυριο ενα τηλ το γιατρο σου αγαπη μου να δου πει!! Ισως να μην ειναι τιποτα ανησυχητικο!! Σημερα το ειδες αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσια...  Έχω αγχωθεί πάρα πολύ... Βγάζω 2 με 3 φορες τη μέρα υγρά... Είναι σα νερό.. Αρκετά ρευστά δηλαδη.. Μουσκευεται κάποια φορές και το σορτς μου... Έχω ανησυχήσει... Είναι φυσιολογικό; 

Σίγουρα ρωτά  τον γιατρό σου!!! Αλλά το έχω και εγώ από την αρχή!!!! Και δεν μπορώ τα σερβιέτακια καθόλου και αλλάζω 3-4 φορές εσώρουχο!!!! Παίρνεις προγεστερονη;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παρε αυριο ενα τηλ το γιατρο σου αγαπη μου να δου πει!! Ισως να μην ειναι τιποτα ανησυχητικο!! Σημερα το ειδες αυτο;

Όχι το έχω μέρες... Μου έκανε Παρασκευή υπερυχο... Δεν είδε κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σίγουρα ρωτά  τον γιατρό σου!!! Αλλά το έχω και εγώ από την αρχή!!!! Και δεν μπορώ τα σερβιέτακια καθόλου και αλλάζω 3-4 φορές εσώρουχο!!!! Παίρνεις προγεστερονη;;;; 

Ναιι παίρνω... Vaskor... Κολπική αλοιφή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Όχι το έχω μέρες... Μου έκανε Παρασκευή υπερυχο... Δεν είδε κάτι... 

Αφου σε εχει δει προσφατα δεν θα ειναι τπτ κοριτσι μου!! Αν θες να εισαι απολυτα σιγουρη κανε της μια ερωτηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αφου σε εχει δει προσφατα δεν θα ειναι τπτ κοριτσι μου!! Αν θες να εισαι απολυτα σιγουρη κανε της μια ερωτηση!!

Θα την πάρω αύριο... 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια... 

Αγχώνομαι συνέχεια με το παραμικρό... 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Θα την πάρω αύριο... 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια... 

Αγχώνομαι συνέχεια με το παραμικρό... 😔

Ααχ δεν εισαι η μονη ολες ετσι ειμαστε!! Εγω ειχα αγχωθει 2 μερες επειδη δεν ειχα τοσες ναυτιες οσο τις προηγουμενες μερες😅 τι να κανουμε λογικο ειναι μωρε γτ ειναι αρχη ακομα!! Πιστευω μολις βγουμε απο το πρωτο τριμηνο θα ησυχασουμε καπως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ δεν εισαι η μονη ολες ετσι ειμαστε!! Εγω ειχα αγχωθει 2 μερες επειδη δεν ειχα τοσες ναυτιες οσο τις προηγουμενες μερες😅 τι να κανουμε λογικο ειναι μωρε γτ ειναι αρχη ακομα!! Πιστευω μολις βγουμε απο το πρωτο τριμηνο θα ησυχασουμε καπως!!

Δεν θα ησυχάσω ποτέ... Κορίτσια αν θέλει ο Θεός θα γενναω και θα σας λέω ότι αγχώνομαι για κάτι που θα είδα... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ναιι παίρνω... Vaskor... Κολπική αλοιφή... 

Νομίζω πως είναι και από αυτό(και εγώ παίρνω την κρεμα)  ,,, αλλά μιλά με τον γιατρό σου!!!! Νομίζω πως είναι φυσιολογικό ... μην αγχώνεσαι.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Δεν θα ησυχάσω ποτέ... Κορίτσια αν θέλει ο Θεός θα γενναω και θα σας λέω ότι αγχώνομαι για κάτι που θα είδα... 😂

Χαχχαχα μακαρι να ειμαστε ολες ακομα εδω και να τα λεμε και να γενναμε🙏🙏😊😊 εγω ευχομαι οτι για ολες μας θα πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Δεν θα ησυχάσω ποτέ... Κορίτσια αν θέλει ο Θεός θα γενναω και θα σας λέω ότι αγχώνομαι για κάτι που θα είδα... 😂

Όλες έτσι είμαστε.,,, δεν πειράζει Τουλάχιστον έχουμε η μια την άλλη γιατι οι απ έξω θα μας περνάνε για τρελα με τόσο άγχος 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκια μου σήμερα άκουσα κ εγώ την καρδουλιτσα μου .ήταν ότι πιο όμορφο έχω ακούσει!!μεγάλωσε αρκετά το μωράκι μας είμαι 10ε 5η όλα πήγαν καλά .τώρα έχουμε την άλλη εβδομάδα την αυχενική άντε να φύγει  κ αυτό το αγχος..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!🍀👣🤰🧿😍

Μπράβο κορίτσι μου!!! Δεν ήταν υπέροχα ;;; Έκλεισες ραντεβού για την αυχενική; Εγώ ζορίστηκα να βρω που ήθελα να κλείσω για τέλος Ιουλίου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...