Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Λες Ε; Θα το δοκιμάσω.,, ας περάσει η 27ημην έχουμε γκρίνιες με το έντερο 😂 τι έγινε τελικά; 

Σου γράψα πιο πάνω τι μας είπε η παιδογαστρεντερολογος😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λοιπον η γιατρός μας είπε να μην ξανα φαω μέχρι να κλείσει τον χρόνο γαλακτοκομικα, να της δώσω μοσχάρι κανονικά ότι μόνο στην άμεση λεει αλλεργια δεν κανει,να βάλω ψάρι κ εγω να συνεχίσω την αποχη! Της είπα κ μου εγραψε κ το αλμιρον μιας κ πηγα γτ είναι πανάκριβα τα ατιμα! Αυτά τπτ καινούργιο βασικά περα από το μοσχάρι που δεν το ήξερα αυτό! Αα κ για τα κιλά που παίρνει πολύ δύσκολα πλέον μου είπε ότι φταίει η αλλεργια, κ μου έδωσε μια θερμιδική σκόνη να αναπληρώσει, θα πάρω αύριο κ την παιδίατρο να δω τι θα μου πει!

Να σου πω για τα αλμιρον υπάρχουν φαρμακείο που δεν πληρώνεις τίποτα και αλλά που πληρώνεις ελάχιστα.,, αν μπορεος ψάξτο.,,, και πάλι λιγότερο θα πληρώνεις αλλά αν μπορείς να μην πληρώνεις γιατί να μην το εκμεταλλευτείς; Α για πες αυτό για το βάρος.,, εμένα δεν μ είπε τίποτα ο παιδιατρος ,,, (αν δεν έλεγες ότι έγραψες δεν θα το έβλεπα καν )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σου γράψα πιο πάνω τι μας είπε η παιδογαστρεντερολογος😋

Επίσης μήπως ρώτησες αν στον χρόνο δεν.,, τι κάνουμε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου πω για τα αλμιρον υπάρχουν φαρμακείο που δεν πληρώνεις τίποτα και αλλά που πληρώνεις ελάχιστα.,, αν μπορεος ψάξτο.,,, και πάλι λιγότερο θα πληρώνεις αλλά αν μπορείς να μην πληρώνεις γιατί να μην το εκμεταλλευτείς; Α για πες αυτό για το βάρος.,, εμένα δεν μ είπε τίποτα ο παιδιατρος ,,, (αν δεν έλεγες ότι έγραψες δεν θα το έβλεπα καν )

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Επίσης μήπως ρώτησες αν στον χρόνο δεν.,, τι κάνουμε; 

Αα μαλιστα, αφησα τη μια συνταγή τώρα σε ένα δεν μου ειπε κάτι για χρήματα ασε να δω αλλοως θα το ψάξω! 

Ναι μου είπε ότι κανει στασιμότητα βάρους πολλες φορες και κακη πρόσληψη δεν παίρνουν όσα πρέπει το μήνα πχ!  

Στον χρόνο μου είπε που θα ξανά δοκιμάσω αν δεν θα ξανά μιλήσουμε αλλά απ ότι κατάλαβα δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ αλλο περα από το να μην τα τρώνε οσο τα ενοχλουν🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Αα μαλιστα, αφησα τη μια συνταγή τώρα σε ένα δεν μου ειπε κάτι για χρήματα ασε να δω αλλοως θα το ψάξω! 

Ναι μου είπε ότι κανει στασιμότητα βάρους πολλες φορες και κακη πρόσληψη δεν παίρνουν όσα πρέπει το μήνα πχ!  

Στον χρόνο μου είπε που θα ξανά δοκιμάσω αν δεν θα ξανά μιλήσουμε αλλά απ ότι κατάλαβα δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ αλλο περα από το να μην τα τρώνε οσο τα ενοχλουν🤷‍♀️

Καλημερα κοπέλα μου,,,, Υπάρχει πιθανότητα και για μετά το χρόνο δηλαδή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου,,,, Υπάρχει πιθανότητα και για μετά το χρόνο δηλαδή; 

Ναι ναι υπάρχει, δεν είναι σίγουρο ποτε θα το ξεπεράσει κάθε παιδί, μπορει στο χρόνο να μην αλλα σε 1 η 2 μηνες μετα να μην έχει τίποτα! Τωρα τι να πω, ελπίζω να μην είμαστε σε αυτή τη κατηγορία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2021 at 4:06 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποιες φρυγανιές παίρνετε;; να το δοκιμάσω κ ετσι γτ σφιχτό μόνο στη φρουτοκρεμα η στο φαι το τρώει!

Της holle που είναι χωρις αλάτι κ ζάχαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 24/11/2021 at 4:50 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Πως είστε; 

Καλησπέρα κοριτσάκι μου, καλά μια χαρά δόξα το Θεό!! Εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου, καλά μια χαρά δόξα το Θεό!! Εσεις;

Καλά και εμείς... σε φάση αφαγίας βέβαια αλλά καλά..,, εσείς πως τα πάτε; Όλα καλά ; Με το γάλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά και εμείς... σε φάση αφαγίας βέβαια αλλά καλά..,, εσείς πως τα πάτε; Όλα καλά ; Με το γάλα; 

Καλά σε γενικές γραμμές προς το παρόν μέχρι κάτι να μας αναστατώσει παλι😅 υπομονή τις κάνουν τις αφαγιες θα περάσει! Ποιο γαλα εννοεις;🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλά σε γενικές γραμμές προς το παρόν μέχρι κάτι να μας αναστατώσει παλι😅 υπομονή τις κάνουν τις αφαγιες θα περάσει! Ποιο γαλα εννοεις;🤔

Δεν αλλάξατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα οχι παιδι μου, το πεπτι πινει ακόμα! Όταν το θελει😅

Ααααα ..., μπερδεύτηκα.,, όταν το θέλει και εσάς; Έτσι και εμας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ααααα ..., μπερδεύτηκα.,, όταν το θέλει και εσάς; Έτσι και εμας 

Ναι ρε γαμωτο ειναι μερες που δε θέλει να το δει πινει πολυ λιγο κ άλλες που πινει μπόλικο!! Τι να κάνουμε, ότι θέλουν, ευτυχώς τρώνε πιο καλα τωρα οπότε δεν με ανησυχεί να σου πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ρε γαμωτο ειναι μερες που δε θέλει να το δει πινει πολυ λιγο κ άλλες που πινει μπόλικο!! Τι να κάνουμε, ότι θέλουν, ευτυχώς τρώνε πιο καλα τωρα οπότε δεν με ανησυχεί να σου πω!

Εμένα μπορεί να κοιμηθεί με 50μλ και να πινει έτσι κανα 2 μέρες και μέτα να πίνει 300! Ούτε εγώ δεν το πιστεύω.,, τώρα έχει 2 μέρες τρώει με το ζόρι και το φαγητό .,, ακόμη και αυτά που του άρεσαν πολύ,, αλλά έχει διάθεση.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμένα μπορεί να κοιμηθεί με 50μλ και να πινει έτσι κανα 2 μέρες και μέτα να πίνει 300! Ούτε εγώ δεν το πιστεύω.,, τώρα έχει 2 μέρες τρώει με το ζόρι και το φαγητό .,, ακόμη και αυτά που του άρεσαν πολύ,, αλλά έχει διάθεση.., 

Φαση πιστεύω θα είναι μωρε, της ξαδέρφης μου ήταν έτσι 2 μήνες κοντά και τωρα παλι ξεκίνησε να τρώει σιγα σιγα πιο πολυ!με το τυρί τι κανατε;; και οι αλλεργίες κάνουν αφαγιες παντως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Φαση πιστεύω θα είναι μωρε, της ξαδέρφης μου ήταν έτσι 2 μήνες κοντά και τωρα παλι ξεκίνησε να τρώει σιγα σιγα πιο πολυ!με το τυρί τι κανατε;; και οι αλλεργίες κάνουν αφαγιες παντως! 

Ναι το ξέρω.:· δεν έχω κάνει κάποια εισαγωγή εδώ και καιρό.,, τρώει τυρί που κ που.,, δεν δίνω καθημερινά απλά το έχω σαν επιλογή.,, έβγαλε ένα δόντι πίσω και είναι και πρησμένο το απέναντι.., ελπίζω να είναι από αυτό.,, αύριο θα πάρω τον παιδίατρο να δω .., μήπως πρέπει να κάνουμε καμία εξέταση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι το ξέρω.:· δεν έχω κάνει κάποια εισαγωγή εδώ και καιρό.,, τρώει τυρί που κ που.,, δεν δίνω καθημερινά απλά το έχω σαν επιλογή.,, έβγαλε ένα δόντι πίσω και είναι και πρησμένο το απέναντι.., ελπίζω να είναι από αυτό.,, αύριο θα πάρω τον παιδίατρο να δω .., μήπως πρέπει να κάνουμε καμία εξέταση; 

Αααα εε από τα δόντια θα είναι παιδι μου κ εμένα λίγες μέρες πριν σκάσουν παντα τρώει πιο λιγο κ φαι κ γάλα!! Μπα μωρε τι εξεταση;; δεν ξερω να σου πω αλλα δε νομίζω κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια Καλημερα! Πως είστε; Σκεφτόμουν πως ήμασταν πέρυσι αυτές τις μέρες .,,, είχαμε φουσκώσει.,, και μετρούσαμε μέρες!!! Ετοιμάζαμε ρούχα δωμάτιο.,,, τι γλυκιά προσμονή.,, ελπίζω να είστε όλες καλά και τα παιδάκια σας το ίδιο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Πως είστε; Σκεφτόμουν πως ήμασταν πέρυσι αυτές τις μέρες .,,, είχαμε φουσκώσει.,, και μετρούσαμε μέρες!!! Ετοιμάζαμε ρούχα δωμάτιο.,,, τι γλυκιά προσμονή.,, ελπίζω να είστε όλες καλά και τα παιδάκια σας το ίδιο ! 

Καλημέρα κοριτσάκι μου, πωπωπω εγω από τωρα σκέφτομαι ότι σε 1 μήνα θα έχουμε γενέθλια κ συγκινούμαι, ζόρικη χρόνια αλλά κ η πιο όμορφη, θα τη ζουσα ξανά χίλιες φορές❣ ας έχουν υγεία τα παιδάκια μας🙏

Περπατήσατε; εμείς 2-3 μερες τωρα κ έχουμε τρελαθειιι😍😍😍🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου, πωπωπω εγω από τωρα σκέφτομαι ότι σε 1 μήνα θα έχουμε γενέθλια κ συγκινούμαι, ζόρικη χρόνια αλλά κ η πιο όμορφη, θα τη ζουσα ξανά χίλιες φορές❣ ας έχουν υγεία τα παιδάκια μας🙏

Περπατήσατε; εμείς 2-3 μερες τωρα κ έχουμε τρελαθειιι😍😍😍🥰🥰🥰

Και εγώ ακριβως έτσι!!!! Τι χρόνια και αυτή Χριστέ μου! Ταλαιπωρηθηκα με το θέμα υγιεασ Μου .,, αλλά ήταν πραγματικό πολύ όμορφος χρόνος.,,, Εμείς περπατήσαμε πολύ νωρίς... 9 μηνών έκανε 2-3 βηματάκια 9,5 έκανε μέχρι 15 βήματα και δέκα δεν σταματούσε πουθενά.,,, τώρα φοράμε παπούτσια εκεί λιγάκι δυσκολεύεται.., ρε δεν είναι τέλεια; Όλα αυτά που κάνουν πρώτη φορά.,,,❤️❤️❤️ Κάθε μέρα και διαφορετικά ... μεγαλώνουν τόσο γρήγορα.,, τι θα κάνετε για γενέθλια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ ακριβως έτσι!!!! Τι χρόνια και αυτή Χριστέ μου! Ταλαιπωρηθηκα με το θέμα υγιεασ Μου .,, αλλά ήταν πραγματικό πολύ όμορφος χρόνος.,,, Εμείς περπατήσαμε πολύ νωρίς... 9 μηνών έκανε 2-3 βηματάκια 9,5 έκανε μέχρι 15 βήματα και δέκα δεν σταματούσε πουθενά.,,, τώρα φοράμε παπούτσια εκεί λιγάκι δυσκολεύεται.., ρε δεν είναι τέλεια; Όλα αυτά που κάνουν πρώτη φορά.,,,❤️❤️❤️ Κάθε μέρα και διαφορετικά ... μεγαλώνουν τόσο γρήγορα.,, τι θα κάνετε για γενέθλια; 

Ααα γρήγορος ο μπόμπιρας τελεια🥰🥰 να σου πω κ εγω την περίμενα πιο νωρις φαντάσου 5.5 μηνων μπουσουλουσε, αλλά μάλλον ήταν πιο φοβοτσιαρα απ ότι πιστευα🤣 ρε συ ειναι μαγικό, σε ένα χρόνο μέσα εχουν αλλάξει τόσο πολύ, έχουν καταφέρει τόσα κ τόσα δλδ ειναι μαγικό να το βλέπεις🥰🥰🥰😍

Καλή ερώτηση, δεν ξέρω θελω πολυ να της κάνω ένα παρτυ καλο αλλα φοβαμαι κ απο την άλλη, το σκεφτόμαστε ακομα! Εσεις έχετε πει τι θα κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα γρήγορος ο μπόμπιρας τελεια🥰🥰 να σου πω κ εγω την περίμενα πιο νωρις φαντάσου 5.5 μηνων μπουσουλουσε, αλλά μάλλον ήταν πιο φοβοτσιαρα απ ότι πιστευα🤣 ρε συ ειναι μαγικό, σε ένα χρόνο μέσα εχουν αλλάξει τόσο πολύ, έχουν καταφέρει τόσα κ τόσα δλδ ειναι μαγικό να το βλέπεις🥰🥰🥰😍

Καλή ερώτηση, δεν ξέρω θελω πολυ να της κάνω ένα παρτυ καλο αλλα φοβαμαι κ απο την άλλη, το σκεφτόμαστε ακομα! Εσεις έχετε πει τι θα κάνετε;

Κοιτά εγώ δεν έχω εμβολιαστεί η μόνη στην οικογένεια αλλά είμαι και η μαμά όποτε έξω αποκλείεται..,, θα μαζευτούμε σπίτι ,,, και να είπα σε όλους ότι θα κάνουν ραπιντ(ξέρω είμαι τραγική απλά επειδή ακόμη έχω θέμα και μια απλή ίωση μπορεί να με στείλει νοσοκομείο) οι παππούδες και η αδερφή μ και ο αδερφός τ άντρα μ και 4 παιδάκια (από τα αδέρφια μας) θέλω να σβήσουμε τούρτα.,, ευτυχώς έχω μεγάλο σπίτι και δεν θα είμαστε στριμωγμένοι.,, οι άντρες καπνίζουν όποτε την περισσότερη ώρα θα είναι έξω. Και μάλλον από φαγητά θα τα πάρω έτοιμα και αυτά .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κοιτά εγώ δεν έχω εμβολιαστεί η μόνη στην οικογένεια αλλά είμαι και η μαμά όποτε έξω αποκλείεται..,, θα μαζευτούμε σπίτι ,,, και να είπα σε όλους ότι θα κάνουν ραπιντ(ξέρω είμαι τραγική απλά επειδή ακόμη έχω θέμα και μια απλή ίωση μπορεί να με στείλει νοσοκομείο) οι παππούδες και η αδερφή μ και ο αδερφός τ άντρα μ και 4 παιδάκια (από τα αδέρφια μας) θέλω να σβήσουμε τούρτα.,, ευτυχώς έχω μεγάλο σπίτι και δεν θα είμαστε στριμωγμένοι.,, οι άντρες καπνίζουν όποτε την περισσότερη ώρα θα είναι έξω. Και μάλλον από φαγητά θα τα πάρω έτοιμα και αυτά .,, 

Δεν είσαι τραγική κ εγω σκεφτόμουν να το πω αυτο🤣 εμενα ο μπαμπάς μου δεν έχει εμβολιαστεί ακομα κ δνε παίζει να κανω εξω γτ δε θέλω να μην είναι με τπτ, ίσως το κάνουμε σπιτι του! Το θέμα είναι ότι κ στους πιο στενούς να το πω μαζεύονται πάνω από 20 κατάλαβες; γι αυτο φοβαμαι!είμαι ακόμα υπό σκέψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...