Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου.... 3200 ο μικρός κούκλος δεν το συζητώ! 👨‍👩‍👦Κορίτσια είχα θεμα και τελικά γέννησα με καισαρικη! Τον έχω δει πολύ λίγο! Γιατι αργησα να συνέλθω και μετά πονούσα! Τι να σας πω! Όταν τον είδα μόλις Βγήκε τρελάθηκα ! Και Μέτα τον είχα στον αγκαλιά μ για λίγο κοιμόταν η ψυχούλα μου δεν άνοιξε ματάκια ! Ήταν ώρα να φάει και τον πήραν και κοιμήθηκα και εγώ λιγάκι! Απερίγραπτα συναισθήματα! Κλαίγαμε με τον άντρα μου από χαρά! Με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σας!!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου τελεια❣❣ γρήγορη ανάρρωση να έχεις και να χαρείτε τον μπεμπάκο σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα! 👨‍👩‍👦🧿🙏🏻

Κορίτσι μου συγχαρητήριά!!!Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!Εύχομαι ότι καλύτερο!!!!Ποτέ συζητούσαμε για το πότε θα έρθει η ώρα και πότε ήρθε!!!Οπότε μπορέσεις θέλω λεπτομέρειες!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Iwannab91 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήριά!!!Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!Εύχομαι ότι καλύτερο!!!!Ποτέ συζητούσαμε για το πότε θα έρθει η ώρα και πότε ήρθε!!!Οπότε μπορέσεις θέλω λεπτομέρειες!!!❤❤❤

Πραγματικά όμως!!!! Όποτε θέλεις! Πες μου τι θέλεις να μάθεις! Σήμερα ξεκινησαμε θηλασμό!!! Εντάξει είναι πολύ φαγανουλης ο μικρός μ ! Μας τα έχουν ντύσει άγιο βασιλακια!!!! Δεν περιγράφω άλλο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
πείτε μου τα νέα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά όμως!!!! Όποτε θέλεις! Πες μου τι θέλεις να μάθεις! Σήμερα ξεκινησαμε θηλασμό!!! Εντάξει είναι πολύ φαγανουλης ο μικρός μ ! Μας τα έχουν ντύσει άγιο βασιλακια!!!! Δεν περιγράφω άλλο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
πείτε μου τα νέα σας! 

Αχ θα τρελαθώ!!! Άγιο βασιλάκια😍😍😍 Πως αισθάνεσαι εσύ; Επισκληρίδειο σου έκαναν ή ολική; Η αποκατάσταση από την καισαρική; Πονάς; Εγώ εδώ περιμένω να περάσουν οι μέρες να παω γιατρό να δούμε ποτε θα γεννήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αχ θα τρελαθώ!!! Άγιο βασιλάκια😍😍😍 Πως αισθάνεσαι εσύ; Επισκληρίδειο σου έκαναν ή ολική; Η αποκατάσταση από την καισαρική; Πονάς; Εγώ εδώ περιμένω να περάσουν οι μέρες να παω γιατρό να δούμε ποτε θα γεννήσω 

Επισκλειριδιο... χτες δεν πόνεσα καθόλου ! Κάποια στιγμή μια μικρή ενόχληση... πιο πολύ μ ενοχλούσε ο όρος να καταλάβεις... απλά δεν μπορείς να κανείς και πολλά πολλά! Να εχεισ Όση ώρα θες το μωρό αγκαλιά πχ γιατί κουράζεσαι!!Σήμερα ενώ το πρωί ήμουν καλα( σκέψου σηκώνομαι μόνη μ περπατάω μέσα στο δωμάτιο  βέβαια αλλά χωρίς βοήθεια ) μου βγάλανε τον καθετήρα και εγώ δεν πήγα τουαλετα ενώ πίνω νερό . Ήθελα αλλά δεν το καταλάβαινα! Και με το που θήλασε το μωράκι μου μ έπιασαν συσπάσεις στην μήτρα και ενώ ήμουν καλά μ έπιασε πόνος! Μου δώσαν  παυσίπονο Πήγα και τουαλετα και είμαι σούπερ! Το μόνο που με δυσκολεύει είναι το γέλιο! Αισθάνομαι τρελαμενη ! Όταν έρχεται το μωρό καθόμαστε με τον άντρα μου και το χαζεύουμε ! Είναι πολύ φαγανός το μαναρακι μου🧿 με το καλό αγάπη μου ! Να πάνε όλα καλά και όταν κρατήσεις τα Ζουζουνακια σου αγκαλιά θα δεις πως δεν υπάρχει αυτή η αίσθηση! Και να σας πω ούτε κορονοιο ούτε τίποτα! Δεν θα σε πειράζει.,, οι κοπελες βοηθανε παρά πόλυ! Θα απολαύσεις τις στιγμές εκεί με όποιον έχεις σύνοδο! Και καλύτερα χωρίς κόσμο! Είναι απόλαυση αλήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά όμως!!!! Όποτε θέλεις! Πες μου τι θέλεις να μάθεις! Σήμερα ξεκινησαμε θηλασμό!!! Εντάξει είναι πολύ φαγανουλης ο μικρός μ ! Μας τα έχουν ντύσει άγιο βασιλακια!!!! Δεν περιγράφω άλλο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
πείτε μου τα νέα σας! 

Ααααχ θα τρελαθώ με τα αγιοβασιλακια 🥰🥰 μπράβο το μωρό μου έτσι να τρώει!! Εγώ πήγα έχθες στο γιατρό είμαστε 2.600 κάτι θα πηγαίνω κάθε βδομάδα τώρα και περιμένουμε συνέχεια, εντάξει μπορώ να πω από τις εμπειρίες σας ότι ανυπομονώ να την κρατήσω αγκαλιά😊😊 χαίρομαι που είσαι καλά κ δεν πονάς πολύ είναι σημαντικό και για μετά να μπορείς να κάνεις όσα θες❣ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2020 at 6:00 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου τελεια❣❣ γρήγορη ανάρρωση να έχεις και να χαρείτε τον μπεμπάκο σας!! Κορίτσι 

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια να το χαίρεστε.. Γέρος και καλοψυχος να είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Επισκλειριδιο... χτες δεν πόνεσα καθόλου ! Κάποια στιγμή μια μικρή ενόχληση... πιο πολύ μ ενοχλούσε ο όρος να καταλάβεις... απλά δεν μπορείς να κανείς και πολλά πολλά! Να εχεισ Όση ώρα θες το μωρό αγκαλιά πχ γιατί κουράζεσαι!!Σήμερα ενώ το πρωί ήμουν καλα( σκέψου σηκώνομαι μόνη μ περπατάω μέσα στο δωμάτιο  βέβαια αλλά χωρίς βοήθεια ) μου βγάλανε τον καθετήρα και εγώ δεν πήγα τουαλετα ενώ πίνω νερό . Ήθελα αλλά δεν το καταλάβαινα! Και με το που θήλασε το μωράκι μου μ έπιασαν συσπάσεις στην μήτρα και ενώ ήμουν καλά μ έπιασε πόνος! Μου δώσαν  παυσίπονο Πήγα και τουαλετα και είμαι σούπερ! Το μόνο που με δυσκολεύει είναι το γέλιο! Αισθάνομαι τρελαμενη ! Όταν έρχεται το μωρό καθόμαστε με τον άντρα μου και το χαζεύουμε ! Είναι πολύ φαγανός το μαναρακι μου🧿 με το καλό αγάπη μου ! Να πάνε όλα καλά και όταν κρατήσεις τα Ζουζουνακια σου αγκαλιά θα δεις πως δεν υπάρχει αυτή η αίσθηση! Και να σας πω ούτε κορονοιο ούτε τίποτα! Δεν θα σε πειράζει.,, οι κοπελες βοηθανε παρά πόλυ! Θα απολαύσεις τις στιγμές εκεί με όποιον έχεις σύνοδο! Και καλύτερα χωρίς κόσμο! Είναι απόλαυση αλήθεια! 

Μπράβο κοριτσάκι μου, έτσι να είστε πάντα χαρούμενοι, ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααααχ θα τρελαθώ με τα αγιοβασιλακια 🥰🥰 μπράβο το μωρό μου έτσι να τρώει!! Εγώ πήγα έχθες στο γιατρό είμαστε 2.600 κάτι θα πηγαίνω κάθε βδομάδα τώρα και περιμένουμε συνέχεια, εντάξει μπορώ να πω από τις εμπειρίες σας ότι ανυπομονώ να την κρατήσω αγκαλιά😊😊 χαίρομαι που είσαι καλά κ δεν πονάς πολύ είναι σημαντικό και για μετά να μπορείς να κάνεις όσα θες❣ 

Ναι!!!θα δεις θα είσαι τόσο ευτυχισμένη που ούτε πόνο θα καταλαβαίνεις ούτε τίποτα ! Με το καλό να την κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ❤️❤️🎀🎀🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι!!!θα δεις θα είσαι τόσο ευτυχισμένη που ούτε πόνο θα καταλαβαίνεις ούτε τίποτα ! 

❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Επισκλειριδιο... χτες δεν πόνεσα καθόλου ! Κάποια στιγμή μια μικρή ενόχληση... πιο πολύ μ ενοχλούσε ο όρος να καταλάβεις... απλά δεν μπορείς να κανείς και πολλά πολλά! Να εχεισ Όση ώρα θες το μωρό αγκαλιά πχ γιατί κουράζεσαι!!Σήμερα ενώ το πρωί ήμουν καλα( σκέψου σηκώνομαι μόνη μ περπατάω μέσα στο δωμάτιο  βέβαια αλλά χωρίς βοήθεια ) μου βγάλανε τον καθετήρα και εγώ δεν πήγα τουαλετα ενώ πίνω νερό . Ήθελα αλλά δεν το καταλάβαινα! Και με το που θήλασε το μωράκι μου μ έπιασαν συσπάσεις στην μήτρα και ενώ ήμουν καλά μ έπιασε πόνος! Μου δώσαν  παυσίπονο Πήγα και τουαλετα και είμαι σούπερ! Το μόνο που με δυσκολεύει είναι το γέλιο! Αισθάνομαι τρελαμενη ! Όταν έρχεται το μωρό καθόμαστε με τον άντρα μου και το χαζεύουμε ! Είναι πολύ φαγανός το μαναρακι μου🧿 με το καλό αγάπη μου ! Να πάνε όλα καλά και όταν κρατήσεις τα Ζουζουνακια σου αγκαλιά θα δεις πως δεν υπάρχει αυτή η αίσθηση! Και να σας πω ούτε κορονοιο ούτε τίποτα! Δεν θα σε πειράζει.,, οι κοπελες βοηθανε παρά πόλυ! Θα απολαύσεις τις στιγμές εκεί με όποιον έχεις σύνοδο! Και καλύτερα χωρίς κόσμο! Είναι απόλαυση αλήθεια! 

Τι όμορφα όλα .πολύ χαίρομαι για σένα κ για τον μπέμπη σ κορίτσι μου.κ ας μην γνωριζόμαστε από κοντά 9 μήνες όλες εδώ μέσα λέγαμε τα άγχη κ τις αγωνίες μας τις χαρές κ τις λύπες μας κ πάντα η μία ήταν δίπλα στην άλλη .κ τώρα μια μια φέρνει σε αυτό τον κόσμο ότι πιο όμορφο υπάρχει πάνω στην γη για κάθε μανούλα.να είναι όλα τα παιδάκια μας γερά κ χαρούμενα!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τι όμορφα όλα .πολύ χαίρομαι για σένα κ για τον μπέμπη σ κορίτσι μου.κ ας μην γνωριζόμαστε από κοντά 9 μήνες όλες εδώ μέσα λέγαμε τα άγχη κ τις αγωνίες μας τις χαρές κ τις λύπες μας κ πάντα η μία ήταν δίπλα στην άλλη .κ τώρα μια μια φέρνει σε αυτό τον κόσμο ότι πιο όμορφο υπάρχει πάνω στην γη για κάθε μανούλα.να είναι όλα τα παιδάκια μας γερά κ χαρούμενα!!♥️♥️♥️

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου, κ εγώ αυτό σκεφτόμουν έχθες, κ ας μην γνωριζόμαστε από κοντά περάσαμε όλη την εγκυμοσύνη και τα άγχη της μαζί!! Ας είναι όλα τα μωράκια μας καλά παναγιά μου❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι όμορφα όλα .πολύ χαίρομαι για σένα κ για τον μπέμπη σ κορίτσι μου.κ ας μην γνωριζόμαστε από κοντά 9 μήνες όλες εδώ μέσα λέγαμε τα άγχη κ τις αγωνίες μας τις χαρές κ τις λύπες μας κ πάντα η μία ήταν δίπλα στην άλλη .κ τώρα μια μια φέρνει σε αυτό τον κόσμο ότι πιο όμορφο υπάρχει πάνω στην γη για κάθε μανούλα.να είναι όλα τα παιδάκια μας γερά κ χαρούμενα!!♥️♥️♥️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου, κ εγώ αυτό σκεφτόμουν έχθες, κ ας μην γνωριζόμαστε από κοντά περάσαμε όλη την εγκυμοσύνη και τα άγχη της μαζί!! Ας είναι όλα τα μωράκια μας καλά παναγιά μου❣❣❣

Κορίτσια μου πραγματικά σας έχω στο μυαλό μου! Όταν γέννησα ο αντρασ Μου ειδοποίησε τους γνωστούς μας και ανυπομονούσε να πάω στο δωμάτιο να μιλήσω μαζί σας! Όλες αυτές που μιλούσαμε τόσο καιρό! Πριν 9 μήνες λέγαμε για την χοριακη και ποσό ανεβηκε και αν ανεβηκε καλά και πήγαμε στο ίδιο κέντρο να την κάνουμε και τώρα έφτασε ο καιρός που λέμε τις εμπειριες μας! Θεωρώ πως έχουμε δεθεί και γι αυτό δίναμε Την θετική μας σκέψη η μια στην άλλη! Και σε λίγο καιρό θα λέμε για τα μπεμπουλινακια μας όλες μας! 🧿❤️🙏🏻😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αααααα σε σένα και το μωράκι σου να έχετε όμορφες αγκαλίτσες είναι ένα θαύμα που δεν μπορείς να το πιστέψεις με τπτ πως δημιουργούνται πως μεγαλώνουν στην κοιλιά μας μέσα μας και ξαφνικά πας στο νοσοκομείο και εκεί που το έχεις στην κοιλιά σου βλέπεις μια ζωή να έρχεται στον κόσμο μια ζωή που εμείς την δημιουργουμε είναι απίστευτο απλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά να έχουμε κορίτσια μου με υγεία, να χαίρεστε τα μωράκια σας όσες γεννησατε και με το καλό σε εμάς τις υπολοιπες😊❣❣ υγεία τύχη κ ευτυχια❤🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή χρόνια με υγεία και χαρές μόνο!! Να χαίρεστε τις οικογένειες σας και με το καλό να έχουμε σύντομα αγκαλίτσα όλες τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια καλή χρονιά σε όλες και σε όλο τον κόσμο ειδικά σε εμάς που είμαστε διπλές η κ τριπλές κ σε όσες γεννησανε με υγεία αγάπη κ μόνο χαμόγελα στις ζωές μας ας είναι μια χρονια γεμάτη αγκαλιές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια μου!! Να χαίρεστε τα μωρακια σας και με το καλό όσες περιμένουμε!! Εύχομαι ένα χρόνο γεμάτο υγεία, αγάπη και απίστευτες αγκαλιές με τα παιδάκια μας!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!!!! Χρόνια πολλά!!!!! Καλή χρόνια να έχουμε! Με υγεία πολύ αγάπη και φουλ ευτυχία!!!! Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια που περιμένουμε τώρα!!!! Πως είστε; Εμείς συνεχίζουμε άγιο βασιλακια! Είμαστε φαγανοι... ελπίζω να συνεχισει έτσι και στο σπίτι! Έχουμε συνέχεια μαζί μας το μωρό! Ο θηλασμός που τον φοβόμουν και έλεγα δεν μπορώ και δεν ξέρω είναι απλά μαγεία! Εντάξει παίζει ρολο και το παιδί αλλά και η στήριξη και η βοήθεια του άντρα μου!! Νιώθω πιο ερωτευμένη από ποτέ και με τον άντρα μου και με τον γιο μου! Περιμένω τα δικά σας νέα! Να μου τα λέτε ! Μπαίνω και σας διαβάζω,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κοριτσάκια μου όμορφα εύχομαι αυτός  ο χρόνος να είναι τόσο υπεροχοςςς όσο κ τα μωράκια μας!!ότι μας στέρησαν τον προηγούμενο χρόνο να τα ευχαριστηθουμε εις διπλούν τον καινούργιο να πιο πολύ να το χαρούν τα παιδάκια μας.εγω αύριο το βράδυ μπαίνω για πρόκληση. Ευχηθητε μου καλή τύχη .θα επικοινωνήσω μόλις μπορέσω ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλή χρονιά κοριτσάκια μου όμορφα εύχομαι αυτός  ο χρόνος να είναι τόσο υπεροχοςςς όσο κ τα μωράκια μας!!ότι μας στέρησαν τον προηγούμενο χρόνο να τα ευχαριστηθουμε εις διπλούν τον καινούργιο να πιο πολύ να το χαρούν τα παιδάκια μας.εγω αύριο το βράδυ μπαίνω για πρόκληση. Ευχηθητε μου καλή τύχη .θα επικοινωνήσω μόλις μπορέσω ♥️♥️♥️

Σήμερα μπαίνεις κορίτσι μου τελικα; με το καλό να έρθει το μωράκι σου, όλα καλά θα πάνε να είσαι ήρεμη και χαρούμενη που θα συναντήσεις το θαυματάκι σου😊❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου!!!!!! Χρόνια πολλά!!!!! Καλή χρόνια να έχουμε! Με υγεία πολύ αγάπη και φουλ ευτυχία!!!! Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια που περιμένουμε τώρα!!!! Πως είστε; Εμείς συνεχίζουμε άγιο βασιλακια! Είμαστε φαγανοι... ελπίζω να συνεχισει έτσι και στο σπίτι! Έχουμε συνέχεια μαζί μας το μωρό! Ο θηλασμός που τον φοβόμουν και έλεγα δεν μπορώ και δεν ξέρω είναι απλά μαγεία! Εντάξει παίζει ρολο και το παιδί αλλά και η στήριξη και η βοήθεια του άντρα μου!! Νιώθω πιο ερωτευμένη από ποτέ και με τον άντρα μου και με τον γιο μου! Περιμένω τα δικά σας νέα! Να μου τα λέτε ! Μπαίνω και σας διαβάζω,,, 

Κοριτσι μου πάντα έτσι ευτυχισμένοι να είσαστε σας το εύχομαι από καρδιας😊❣❣ να τον βαζεις όσο περισσότερο μπορείς στο στήθος μέχρι να κατέβει καλά το γάλα, όλα τέλεια θα πάνε κ στο σπιτάκι σας😊💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σήμερα μπαίνεις κορίτσι μου τελικα; με το καλό να έρθει το μωράκι σου, όλα καλά θα πάνε να είσαι ήρεμη και χαρούμενη που θα συναντήσεις το θαυματάκι σου😊❣❣

Αύριο βράδυ κορίτσι Μ τελικά.ευχαριστω πάρα πολύ.εσυ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Αύριο βράδυ κορίτσι Μ τελικά.ευχαριστω πάρα πολύ.εσυ πως είσαι?

Καλά κορίτσι μου κ εγώ, ζορίζομαι λίγο η αλήθεια είναι όσο περνάνε οι μέρες αλλά εντάξει, περιμένω κ εγώ να περάσουν οι μέρες να ρθει το μωράκι μας😊❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...