Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Των έστειλα μνμ περιμνω να με απάντηση απλως φοβάμαι με αυτά που έχω πάθει με της 2 αποβολές π είχα 

Όλα θα πάνε καλά! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Να πάρεις τηλ. Και μην ντρέπεσαι... Αφορά το παιδί σου! Και εγώ συνέχεια τη παίρνω τηλ. Είναι λογικό.. 

Εστειλα μνμ δεν μπορώ γιατί έχω αλλάξει πόσους γιατρούς γιατί όλοι δεν μ φέρονται καλά και δεν με βοειθανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Εστειλα μνμ δεν μπορώ γιατί έχω αλλάξει πόσους γιατρούς γιατί όλοι δεν μ φέρονται καλά και δεν με βοειθανε 

Ναι κάτι έχω καταλάβει. Σε αγχώνουν πολύ όπως μας λες. Να αλλάξεις όσους χρειάζεται. Πρέπει να βρεις κάποιον με τον οποίο θα νιώθεις άνετα. Είναι το παν στην εγκυμοσυνη. Και εγω αλλαξα δύο γιατί δεν ένιωθα άνετα. Συμβαίνει συχνά. Μην στεναχωριέσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ναι κάτι έχω καταλάβει. Σε αγχώνουν πολύ όπως μας λες. Να αλλάξεις όσους χρειάζεται. Πρέπει να βρεις κάποιον με τον οποίο θα νιώθεις άνετα. Είναι το παν στην εγκυμοσυνη. Και εγω αλλαξα δύο γιατί δεν ένιωθα άνετα. Συμβαίνει συχνά. Μην στεναχωριέσαι!! 

Εδώ που μένω δύσκολο να βρω κάποιον που με αρέσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εδώ που μένω δύσκολο να βρω κάποιον που με αρέσει 

Αν είσαι σε μικρή πόλη ξέρω οι επιλογές είναι περιορισμένες.. Ελπίζω να σου απαντήσει σύντομα και να σε καθησυχάσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Αν είσαι σε μικρή πόλη ξέρω οι επιλογές είναι περιορισμένες.. Ελπίζω να σου απαντήσει σύντομα και να σε καθησυχάσει! 

Μακάρι κορίτσι μου δύσκολα τα πραγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@Ioann89 κοριτσι μου εσυ μιλησες με την γιατρο που ελεγες για το τσουξιμο;;

Δεν με πήρε ακόμη! Αλλά έχω την εντύπωση πως μπορεί και να με πίεζε το έντερο! Μόλις πήγα τουαλετα μ πέρασε! Έβαλα και λίγο χαμομήλι από κάτω και τώρα είμαι εντάξει! Αλλά μ έκανε εντύπωση γιατί η εξέταση βγήκε καθαρή και με ενοχλούσε παρά πολύ! Τώρα όλα οκ ! Εσυ τ κανείς κοριτσάκι μ; Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Τι σου είπε; 

Οτι είναι συσπάσεις και αυτά και να είμαι ξάπλα αν και είμαι ξάπλα αλλά τώρα φοβάμαι ποιο πολύ μην γίνει τπτ κακό 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Οτι είναι συσπάσεις και αυτά και να είμαι ξάπλα αν και είμαι ξάπλα αλλά τώρα φοβάμαι ποιο πολύ μην γίνει τπτ κακό 😢

Μαγνήσιο παιρνεις; ξαπλωμένη και ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Οτι είναι συσπάσεις και αυτά και να είμαι ξάπλα αν και είμαι ξάπλα αλλά τώρα φοβάμαι ποιο πολύ μην γίνει τπτ κακό 😢

Οσο φοβασαι κ η ψυχολογια σου ειναι κακή,χειροτερα θα εισαι και δεν κανει..κριμα.. Να ηρεμησεις δεν ειναι κατι αυτο αλλα εχεις τη φοβια απο τις αποβολες κ ειναι απολυτως αποδεκτο και φυσιολογικο! Απλα κανεις συσπασεις ...θα παρεις τροφοκαρντ μαγνησιο πχ 2 τη μερα κ αν εξακολουθει να σε ενοχλει θα σου πει ισως και 3ο..ετσι γινεται γενικα..τοσο απλο ...φανταζομαι αυτο σου εδωσε..δε θα κανεις δουλειες και να εισαι χαλαρη καναπε αραχτη και ολα θα ειναι μια χαρα.. μην ανησυχεις !τιποτα κακό δε θα γινει απο αυτο!!!τι αλλο σου δινει απο φαρμακα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Μαγνήσιο παιρνεις; ξαπλωμένη και ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά!  

Ναι 4 φορες την μέρα μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οσο φοβασαι κ η ψυχολογια σου ειναι κακή,χειροτερα θα εισαι και δεν κανει..κριμα.. Να ηρεμησεις δεν ειναι κατι αυτο αλλα εχεις τη φοβια απο τις αποβολες κ ειναι απολυτως αποδεκτο και φυσιολογικο! Απλα κανεις συσπασεις ...θα παρεις τροφοκαρντ μαγνησιο πχ 2 τη μερα κ αν εξακολουθει να σε ενοχλει θα σου πει ισως και 3ο..ετσι γινεται γενικα..τοσο απλο ...φανταζομαι αυτο σου εδωσε..δε θα κανεις δουλειες και να εισαι χαλαρη καναπε αραχτη και ολα θα ειναι μια χαρα.. μην ανησυχεις !τιποτα κακό δε θα γινει απο αυτο!!!τι αλλο σου δινει απο φαρμακα;;;

Μαγνήσιο 4 φορες την μέρα ασβέστιο σίδηρο δεν κάνω τίποτα εκεί που κάθομαι με χτυπάνε πόνοι ουτε να πάω τουαλέτα δεν μπορω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Μαγνήσιο 4 φορες την μέρα ασβέστιο σίδηρο δεν κάνω τίποτα εκεί που κάθομαι με χτυπάνε πόνοι ουτε να πάω τουαλέτα δεν μπορω 

Τοσο πολυ βρε κοριτσι; τι να πω..κανε λιγο υπομονη κ αν δεν μπορεις και τη δευτερα ειναι τα ίδια να το πεις εννοειται ξανα ή να παρεις και αλλη γνωμη εστω μεσω τηλεφωνου σε καποιον αλλο γιατρο αν δεν υπαρχει αλλος εκει που εισαι...δε γινεται να μενεις με πονους..αλλα εγω πιστευω θα εισαι οκ..δε μπορει δηλαδη...Επισης θα ξαναπω για τη βιταμινη D η οποια ειναι σημαντικη στην εγκυμοσυνη οπως και το φιλικο οξυ(φιλισιν) ..εκτος αν τις εχετε τσεκαρει κ εισαι οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Τοσο πολυ βρε κοριτσι τι να πω..κανε λιγο υπομονη κ αν δεν μπορεις και τη δευτερα ειναι τα ίδια να το πεις εννοειται ξανα ή να παρεις και αλλη γνωμη εστω μεσω τηλεφωνου σε καποιον αλλο γιατρο αν δεν υπαρχει αλλος εκει που εισαι...δε γινεται να μενεις με πονους..αλλα εγω πιστευω θα εισαι οκ..δε μπορει δηλαδη...

Μακάρι και εγώ αυτό θέλω γιατί μέχρι τώρα όλα καλά ήταν τώρα βρήκε να παει χαλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι 4 φορες την μέρα μακάρι 

Κορίτσι μου και εγώ είχα συσπάσεις. Μου αύξησε το μαγνησιο και τώρα είμαι κομπλέ.. Ποτε θα πας να σε ξαναδεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσι μου και εγώ είχα συσπάσεις. Μου αύξησε το μαγνησιο και τώρα είμαι κομπλέ.. Ποτε θα πας να σε ξαναδεί; 

10 Δεκεμβρίου που θα είμαι 18 εβδομάδων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

10 Δεκεμβρίου που θα είμαι 18 εβδομάδων 

Το μαγνησιο στο αύξησε τώρα που πονάς ή στο άφησε το ίδιο;  επίσης υπάρχει κάποιος άλλος γυναικολόγος να επισκεφθείς; 

Επισης πως λενε το σίδηρο που παίρνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου πήρες τον γιατρό; 

Ναι και με είπε ξάπλα και πως είναι καλά το μωρό όταν με είδε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι και με είπε ξάπλα και πως είναι καλά το μωρό όταν με είδε 

Προσπάθησε να ηρεμήσεις!! Σου είπε να πάρεις προγεστερονη η μαγνήσιο; Η κάτι τέλος πάντων να ηρεμήσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...