Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Ναι στείλε μ όταν τα πάρεις να Μ πεις.αχχχχ να χαρώ εγώ τα κοριτσάκια .κοκετες από την πρώτη μέρα.εχετε σκεφτεί τι θα φοράνε στην έξοδο?πείτε μήπως Μ ξεφεύγει κάτι.

Εσώρουχο κοντομανικο φορμακι ολόσωμο από πάνω φόρμα εξωδου με κουκούλα που είναι σκουφάκι καλτσακια κ γαντακια άμα δεν έχει η φόρμα.τι λέτε??

Έχω δει της mayoral βελουτέ φορμακια, αυτά λέω να πάρω!!! Επίσης κι εγώ αποστειρωτή της avent λέω να πάρω, μια φίλη μου που έχει μου είπε ότι είναι πολύ καλός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Έχω δει της mayoral βελουτέ φορμακια, αυτά λέω να πάρω!!! Επίσης κι εγώ αποστειρωτή της avent λέω να πάρω, μια φίλη μου που έχει μου είπε ότι είναι πολύ καλός. 

Κοριτσια σε σαιτ τα ειδατε; γτ εγω που κοιταξα μου εβγαζε απο 6 μηνων κ πανω😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια σε σαιτ τα ειδατε; γτ εγω που κοιταξα μου εβγαζε απο 6 μηνων κ πανω😕

Στο Internet στο σάιτ της mayoral τα είδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Χαμός στα κοριτσοπουλα!!!! Της κοκετας θα γίνει 💕💕💕

Χαχαχχααχ ναι από εκεί που δεν ήμουν καθόλου του ροζ τώρα έχω γίνει ..ασεεε🍭🍭🍭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν τα βρηκα που κοιταξα🤔

Ναι έχεις δίκιο τώρα που το είδα κι εγώ δεν έχει και πολλά νούμερα!!! Εάν δε βρω εκεί θα κοιτάξω τίποτα άλλο.. απλά μου είχαν κάτσει αυτά 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι έχεις δίκιο τώρα που το είδα κι εγώ δεν έχει και πολλά νούμερα!!! Εάν δε βρω εκεί θα κοιτάξω τίποτα άλλο.. απλά μου είχαν κάτσει αυτά 🙄

Τωρα θα εχουν οι περισσοτεροι προσφορες για το 10ημερο, κοιταξε αν τα βρεις παρε τα αφου σου αρεσουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι; το ασβεστιο πως το παιρνεται;; εννοω πρεπει να εχει αποσταση απο φαι η τα αλλα φαρμακα;; ξεχασα να ρωτησω το γιατρο🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Όλες θελουμε να προλάβουμε τις εκπτώσεις Ε; Λογικό! @Κατερίνα!!! Δεν παίρνω καθόλου ασβέστιο! Είμαι στο ανώτατο όριο ! Δεν έχει πέσει καθόλου και δεν μ έδωσε! Όποτε δεν ξέρω να σε βοηθήσω! Πως είστε κορίτσια; Τι νέα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι; το ασβεστιο πως το παιρνεται;; εννοω πρεπει να εχει αποσταση απο φαι η τα αλλα φαρμακα;; ξεχασα να ρωτησω το γιατρο🙄

Ασβεστιο παιρνω μασωμενο 1 καψουλα τη μερα  calcioral αν κ στο αιμα εχω μετρησει 2,00 με τιμες 1,60 -2,60 και πρεπει μακρια (δηλ 3 ωρες ) απο το μαγνησιο(τροφοκαρντ) κ ειτε νηστικη ειτε με φαγητο..εχει ωραια γευση παντως :-) δηλ ειναι το μονο που παιρνω με χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ασβεστιο παιρνω μασωμενο 1 καψουλα τη μερα  calcioral αν κ στο αιμα εχω μετρησει 2,00 με τιμες 1,60 -2,60 και πρεπει μακρια (δηλ 3 ωρες ) απο το μαγνησιο(τροφοκαρντ) κ ειτε νηστικη ειτε με φαγητο..εχει ωραια γευση παντως :-) δηλ ειναι το μονο που παιρνω με χαρα!

Αα οποτε μονο του το παιρνουμε, τελεια σε ευχαριστω πολυ😊 ναι κ εμενα αυτα μου δωσε😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Όλες θελουμε να προλάβουμε τις εκπτώσεις Ε; Λογικό! @Κατερίνα!!! Δεν παίρνω καθόλου ασβέστιο! Είμαι στο ανώτατο όριο ! Δεν έχει πέσει καθόλου και δεν μ έδωσε! Όποτε δεν ξέρω να σε βοηθήσω! Πως είστε κορίτσια; Τι νέα; 

Καλημερα κοριτσι μου, πως εισαι εσυ; ολα καλα ε;; καλα κ εγω εχθες πηγαμε στο γιατρο καλα ειναι η μπεμπα 1 κιλο και κατι ψιλα!! Του ελεγα πως μου λενε ολοι οτι εχω μικρη κοιλια και μου λεει μη σε νοιαζει αφου η αναπτυξη του ειναι σωστη δεν παιζει κανενα ρολο!! Λεω αντε γτ οσο το ακουω μια στιγμη θα με αγχωσουν😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Όλες θελουμε να προλάβουμε τις εκπτώσεις Ε; Λογικό! @Κατερίνα!!! Δεν παίρνω καθόλου ασβέστιο! Είμαι στο ανώτατο όριο ! Δεν έχει πέσει καθόλου και δεν μ έδωσε! Όποτε δεν ξέρω να σε βοηθήσω! Πως είστε κορίτσια; Τι νέα; 

Όλοι τις εκπτώσεις περιμέναμε κ μας κλείσανε εμάς κ είμαι μέσα στα νεύρα τώρα ξεκίνησα να ετοιμάζω δωμάτιο κ σήμερα θα πήγαινα να πάρω κουρτίνα κ ρουχαλακια.να περιμένω 15μερες ??νομίζω ότι θα κρατήσει περισσότερο.οποτε κορίτσια Μ παντε πάρτε αυτά που θέλετε γιατί εγώ έμεινα έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Όλοι τις εκπτώσεις περιμέναμε κ μας κλείσανε εμάς κ είμαι μέσα στα νεύρα τώρα ξεκίνησα να ετοιμάζω δωμάτιο κ σήμερα θα πήγαινα να πάρω κουρτίνα κ ρουχαλακια.να περιμένω 15μερες ??νομίζω ότι θα κρατήσει περισσότερο.οποτε κορίτσια Μ παντε πάρτε αυτά που θέλετε γιατί εγώ έμεινα έτσι.

Πωω κοριτσι μου Θεσσαλονικη ειστε; τι ειναι αυτο το κακο παλι, για γενικο θα το πανε φαινεται το πραγμα🙄 αν παραγγειλεις καποια πραγματα δεν γινεται;; εγω εχω κατεβασει την εφαρμογη της h&m εχει ωραια μωρουδιακα κ σχετικα οικονομικα, μου εχουν πει πολυ καλα λογια κ παραγγειλα εχθες μερικα να τα δω🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, πως εισαι εσυ; ολα καλα ε;; καλα κ εγω εχθες πηγαμε στο γιατρο καλα ειναι η μπεμπα 1 κιλο και κατι ψιλα!! Του ελεγα πως μου λενε ολοι οτι εχω μικρη κοιλια και μου λεει μη σε νοιαζει αφου η αναπτυξη του ειναι σωστη δεν παιζει κανενα ρολο!! Λεω αντε γτ οσο το ακουω μια στιγμη θα με αγχωσουν😜

Καλημεραααα!!!μεγαλωσε η μπουμπουκα!!!!! Μην ακούς κανέναν ! Το σώμα σου ξέρει.,, αυτή είναι η κοιλιά για εσένα! Με τον κάθε ένα να θέλει να σχολιάζει! Καλά ναι! Χτες το βράδυ είχα κάτι πονους σαν περιόδου ξάπλα την έβγαλα! Ο μπεμπης με σπρώχνει  στο Στομάχι και μάλλον Κάπου πατάει και όλο κατουριεμαι! Κατά τ αλλά καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημεραααα!!!μεγαλωσε η μπουμπουκα!!!!! Μην ακούς κανέναν ! Το σώμα σου ξέρει.,, αυτή είναι η κοιλιά για εσένα! Με τον κάθε ένα να θέλει να σχολιάζει! Καλά ναι! Χτες το βράδυ είχα κάτι πονους σαν περιόδου ξάπλα την έβγαλα! Ο μπεμπης με σπρώχνει  στο Στομάχι και μάλλον Κάπου πατάει και όλο κατουριεμαι! Κατά τ αλλά καλά! 

Ναι το μικρακι μου😊να σαι ηρεμη οσο μπορεις και ολα θα κυλησουν καλα, τελικα ειχες παει στη γιατρο να σε δει;; καλα αυτο με τη τουαλετα ασε κ εγω ολο εκει ειμαι, ασε που αν φταρνιστω η βηξω αποτομα εχω κ ατυχηματα🙄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Όλοι τις εκπτώσεις περιμέναμε κ μας κλείσανε εμάς κ είμαι μέσα στα νεύρα τώρα ξεκίνησα να ετοιμάζω δωμάτιο κ σήμερα θα πήγαινα να πάρω κουρτίνα κ ρουχαλακια.να περιμένω 15μερες ??νομίζω ότι θα κρατήσει περισσότερο.οποτε κορίτσια Μ παντε πάρτε αυτά που θέλετε γιατί εγώ έμεινα έτσι.

Καλημερα κορίτσι ! Νομίζω πως θα μας πάρει λίγο παραπάνω από 15 μέρες αλλά ποτέ δεν ξέρεις βέβαια ! Υπομονή!!!!!κλεισαν και τα μαγαζια  Θεσσαλονίκη ; Χαμπάρι εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι το μικρακι μου😊να σαι ηρεμη οσο μπορεις και ολα θα κυλησουν καλα, τελικα ειχες παει στη γιατρο να σε δει;; καλα αυτο με τη τουαλετα ασε κ εγω ολο εκει ειμαι, ασε που αν φταρνιστω η βηξω αποτομα εχω κ ατυχηματα🙄 

Α ωραία!!! Δεν είμαι η μόνη! 🤣🤣❤️Χτες κάθε πέντε λεπτά!! Και το κορυφαίο  μόλις σηκωνόμουν μου έφευγαν τσίσα ! Είχα γίνει έξαλλη ! Προφανως κάπου πατούσε ο μπεμπης! Αύριο θα πάω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Α ωραία!!! Δεν είμαι η μόνη! 🤣🤣❤️Χτες κάθε πέντε λεπτά!! Και το κορυφαίο  μόλις σηκωνόμουν μου έφευγαν τσίσα ! Είχα γίνει έξαλλη ! Προφανως κάπου πατούσε ο μπεμπης! Αύριο θα πάω! 

Ασε κ εγω τα ιδια τραβω ορισμενες μερες😅 αντε ωραια να δεις τον μπεμπακο να σε δει κιολας να ηρεμησεις😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ασε κ εγω τα ιδια τραβω ορισμενες μερες😅 αντε ωραια να δεις τον μπεμπακο να σε δει κιολας να ηρεμησεις😊

Φοβήθηκα η αλήθεια είναι! Αλλά πραγματικά δεν θέλω να είμαι τόσο φοβητσιάρα το προσπαθώ πολύ ! 🤣🤣που να μεγαλώσουν και άλλο μέσα στην κοιλιά μας τι έχουμε να λέμε !! Ψώνισες κάτι καινούριο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Φοβήθηκα η αλήθεια είναι! Αλλά πραγματικά δεν θέλω να είμαι τόσο φοβητσιάρα το προσπαθώ πολύ ! 🤣🤣που να μεγαλώσουν και άλλο μέσα στην κοιλιά μας τι έχουμε να λέμε !! Ψώνισες κάτι καινούριο; 

Ενταξει τωρα σε αυτη τη φαση που ειμαστε ολες νομιζω δεν γινεται να δουμε αιμα κ να μη φοβηθουμε!! Ειναι απολυτα φυσιολογικο!! Το θεμα ειναι να ναι περαστικα κ να τα ξεχναμε μετα😊 λοιπον κατεβασα την εφαρμογη της h&m και παραγγειλα κατι ολοσωμα μπιτζαμακια και ζιπουνακια για απο μεσα, πηρα κ μακρυμανικα κ κοντομανικα να δω τι θα βολεψει, και ενα σετακι παντελονακι-μπλουζακι!! Καλα τρελαινομαι ε; θελω να τα παρω ολα κ κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Όλοι τις εκπτώσεις περιμέναμε κ μας κλείσανε εμάς κ είμαι μέσα στα νεύρα τώρα ξεκίνησα να ετοιμάζω δωμάτιο κ σήμερα θα πήγαινα να πάρω κουρτίνα κ ρουχαλακια.να περιμένω 15μερες ??νομίζω ότι θα κρατήσει περισσότερο.οποτε κορίτσια Μ παντε πάρτε αυτά που θέλετε γιατί εγώ έμεινα έτσι.

Αχ κορίτσι μου κ γω μες στα νεύρα είμαι γι αυτό το λόγο!!! Τι να κάνουμε όμως.. Εγώ θα τα πάρω όλα μέσω ιντερνετ, δεν πιστεύω πως θα ανοίξουμε σε 15 μέρες. Καλό Δεκέμβριο τουλάχιστον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...