Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αμήν Παναγία μου !!! Όλα θα πάνε ΚΑΤ ευχήν .... σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα ;;;

25w4d είμαι. Έχω μέλλον για μαξιλάρι ασφαλείας για τα μωρά αλλά είμαι αισιόδοξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

25w4d είμαι. Έχω μέλλον για μαξιλάρι ασφαλείας για τα μωρά αλλά είμαι αισιόδοξη!! 

Όλα καλά θα πάνε! Να σκέφτεσαι θετικά!!! Ποιο είναι το μαξιλαρι ασφαλείας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όλα καλά θα πάνε! Να σκέφτεσαι θετικά!!! Ποιο είναι το μαξιλαρι ασφαλείας; 

28-30 εβδομαδες τουλάχιστον.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

28-30 εβδομαδες τουλάχιστον.. 

Δεν είναι και παρά πολύ!!!! Ξάπλα και όλα θα γίνουν !! Η γειτόνισσα μου είχε διδυμα και αυτή Τρίτη εγκυμοσυνη και στον 6ο έκανε περιδεση και μπήκε στο μήνα της και μετά γέννησε! Αλλά έκανε αυτό που έκανες και εσυ. Πήγε στη μαμά της και σηκωνόταν για τουαλετα μόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ σας σφίξιμο το νιώθω και σαν να πετρώνει η κοιλιά! Σκληραίνει δηλαδή!!!!  
κοριτσιαααααα δεν επηρεάστηκε το μωρό από το σάκχαρο! Και οι μετρησεις με το άλλο μηχανήματα ήταν λάθος!!! 

Πόσο τέλειο...μπράβο κορίτσι Μ τέτοια ευχάριστα να ακούω.δηλαδη τι κάνεις από εδώ κ πέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Πόσο τέλειο...μπράβο κορίτσι Μ τέτοια ευχάριστα να ακούω.δηλαδη τι κάνεις από εδώ κ πέρα?

Καλημεραααα!! Συνεχίζω κανονικά διατροφή και μετρησεις! Θα ξανά κάνω ντοπλερ σε ένα μήνα και θα δούμε!(αν κατάλαβα καλά όχι για να δούμε Αν επηρεάστηκε αλλά για τράχηλο πλακούντα γενικά αυτά που είναι μα ξέρουμε για την γεννα)  Ο γιατρός εδώ δεν χρειάζεται εφόσον όλα είναι καλά! Αλλά θα πάμε σύμφωνα με τις μετρησεις αν δούμε ότι αλλάζει κάτι εννοείται θα πάω και θα ξεκινήσω ινσουλίνη. Και σκέφτομαι ποσό τυχερή που άλλαξα μηχάνημα και ότι θα μπορούσα να έχω κάνει και ζημιά σε εμένα. Γιατί φαντάζομαι αν είχα κανονικεσ Τιμές και έπαιρνα ινσουλίνη δεν θα έπεφτε κι άλλο; Τον καημένο τον άνθρωπο χτες τον ρώτησα τουλάχιστον 10 φορές για την κοιλιά τ μωρού για το βάρος του και για τον πλακούντα! Πιστεύω θα ήθελε να με βρίσει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημεραααα!! Συνεχίζω κανονικά διατροφή και μετρησεις! Θα ξανά κάνω ντοπλερ σε ένα μήνα και θα δούμε!(αν κατάλαβα καλά όχι για να δούμε Αν επηρεάστηκε αλλά για τράχηλο πλακούντα γενικά αυτά που είναι μα ξέρουμε για την γεννα)  Ο γιατρός εδώ δεν χρειάζεται εφόσον όλα είναι καλά! Αλλά θα πάμε σύμφωνα με τις μετρησεις αν δούμε ότι αλλάζει κάτι εννοείται θα πάω και θα ξεκινήσω ινσουλίνη. Και σκέφτομαι ποσό τυχερή που άλλαξα μηχάνημα και ότι θα μπορούσα να έχω κάνει και ζημιά σε εμένα. Γιατί φαντάζομαι αν είχα κανονικεσ Τιμές και έπαιρνα ινσουλίνη δεν θα έπεφτε κι άλλο; Τον καημένο τον άνθρωπο χτες τον ρώτησα τουλάχιστον 10 φορές για την κοιλιά τ μωρού για το βάρος του και για τον πλακούντα! Πιστεύω θα ήθελε να με βρίσει 😂😂

Κορίτσι μου πολυ χαιρομαι με τα νεα σου!!! Ευχομαι να συνεχίσουν οι καλες μετρησεις και να μη χρειαστεί να κάνεις τίποτα!!! 

Καλα κανεις και ρωτάς! Πρέπει να ειμαστε σίγουρες για να ειμαστε και ηρεμες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2020 at 5:18 ΜΜ, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ κοιτάω διάφορα ξέρω στην αρχή μέχρι να πέσει ο αφαλός ότι πρέπει να είναι τρεχούμενο το νερό οπότε στην βρύση άμα μπορώ στην αρχή .μετά μόλις πέσει έχω δει κάτι με βάση που έχει τρύπα να φεύγει το νερό.αλλα έχω μπερδευτεί πολύ να σ πω την αλήθεια.οπως κ για ριλαξ.αυτα τα 2 με μπερδεύουν.πειτε γνώμες κορίτσια!

Εγω δυστυχώς δεν εχω μεγάλο νιπτηρα και δεν θα χωραει το μωρό... Εκλεισα το snuggle.. Ελπίζω να βολεύει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημεραααα!! Συνεχίζω κανονικά διατροφή και μετρησεις! Θα ξανά κάνω ντοπλερ σε ένα μήνα και θα δούμε!(αν κατάλαβα καλά όχι για να δούμε Αν επηρεάστηκε αλλά για τράχηλο πλακούντα γενικά αυτά που είναι μα ξέρουμε για την γεννα)  Ο γιατρός εδώ δεν χρειάζεται εφόσον όλα είναι καλά! Αλλά θα πάμε σύμφωνα με τις μετρησεις αν δούμε ότι αλλάζει κάτι εννοείται θα πάω και θα ξεκινήσω ινσουλίνη. Και σκέφτομαι ποσό τυχερή που άλλαξα μηχάνημα και ότι θα μπορούσα να έχω κάνει και ζημιά σε εμένα. Γιατί φαντάζομαι αν είχα κανονικεσ Τιμές και έπαιρνα ινσουλίνη δεν θα έπεφτε κι άλλο; Τον καημένο τον άνθρωπο χτες τον ρώτησα τουλάχιστον 10 φορές για την κοιλιά τ μωρού για το βάρος του και για τον πλακούντα! Πιστεύω θα ήθελε να με βρίσει 😂😂

Τέλεια τα νέα σου κοριτσάκι μου!! Δεν πειράζει είχες το άγχος σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Εγω δυστυχώς δεν εχω μεγάλο νιπτηρα και δεν θα χωραει το μωρό... Εκλεισα το snuggle.. Ελπίζω να βολεύει... 

@Dona90 κορίτσια έχω δει νιπτήρα σε φίλη μου ήταν ψηλός και δίπλα εκεί που  γυρίζουμε για να ανοίξει η βρύση είχε θερμοκρασίες . Και εφόσον έχει ζεστο νερό με το που ανοίξεις την βρύση έχεις ρυθμισνενη την Θερμοκρασια και απλά έπλενες το μωράκι εύκολα! Σκέφτομαι να πάρω και εγώ ! Επίσης μπουκάλια και πιπίλες παίρνουμε πριν γεννήσουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Dona90 κορίτσια έχω δει νιπτήρα σε φίλη μου ήταν ψηλός και δίπλα εκεί που  γυρίζουμε για να ανοίξει η βρύση είχε θερμοκρασίες . Και εφόσον έχει ζεστο νερό με το που ανοίξεις την βρύση έχεις ρυθμισνενη την Θερμοκρασια και απλά έπλενες το μωράκι εύκολα! Σκέφτομαι να πάρω και εγώ ! Επίσης μπουκάλια και πιπίλες παίρνουμε πριν γεννήσουμε;;

Καλό θα είναι να έχουμε κάποια μπιμπερό σπίτι εξ αρχής. Όχι πολλά.. 2-4 σε περίπτωση που χρειάζεται συμπλήρωμα ή που δεν θηλάσουμε να μην τρέχουμε εκείνη την ώρα. Όπως κ πιπίλες πάρε 2-3 να έχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλό θα είναι να έχουμε κάποια μπιμπερό σπίτι εξ αρχής. Όχι πολλά.. 2-4 σε περίπτωση που χρειάζεται συμπλήρωμα ή που δεν θηλάσουμε να μην τρέχουμε εκείνη την ώρα. Όπως κ πιπίλες πάρε 2-3 να έχεις 

Έχετε αποφασίσει μάρκα; Πως τα διαλέγουμε ρε κοριτσια ολα αυτά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Dona90 κορίτσια έχω δει νιπτήρα σε φίλη μου ήταν ψηλός και δίπλα εκεί που  γυρίζουμε για να ανοίξει η βρύση είχε θερμοκρασίες . Και εφόσον έχει ζεστο νερό με το που ανοίξεις την βρύση έχεις ρυθμισνενη την Θερμοκρασια και απλά έπλενες το μωράκι εύκολα! Σκέφτομαι να πάρω και εγώ ! Επίσης μπουκάλια και πιπίλες παίρνουμε πριν γεννήσουμε;;

Εγω εχω παρει ηδη 2 πιπιλες 😂

Εχθες πήγα και εφτιαξα λίστα σε κατάστημα.. Εβαλα μεσα τα πάντα.. Απο θηλαστρο μεχρι ονυχοκοπτες...  Έβαλα πολλα πραγματα στη λίστα και θα πάρω στο τέλος οτι χρειαστώ... Δεν θέλω να τρέχω τελευταία στιγμή... Θελω να τα εχω συγκεντρωμενα να ειμαι ήρεμη... 

Επισης μου είπαν (οχι γιατρος), οτι για το θηλασμό ειναι καλυτερα τα πλαστικα μπουκαλια απο τα γυαλινα διοτι στα γυαλινα μενουν στα τοιχωματα ολα τα θρεπτικά συστατικα ενω στα πλαστικα οχι.. 

Γνωρίζετε κατι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kallia13 εγώ ξέρω πως ειδικά στην αρχή θέλει γυάλινα μπουκάλια κ όχι πλαστικά. Μόνο παιδίατρος θα μας απαντήσει με σιγουριά. 
 

@Ioann89 εγώ σκέφτομαι να πάρω από μπιμπερό της dr browns που είναι αντί κολικά. Από κει κ πέρα πιπίλες θα πάρω σίγουρα από δυο διαφορετικές εταιρίες για να δω ποια θα βολέψει τα μωρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Εγω εχω παρει ηδη 2 πιπιλες 😂

Εχθες πήγα και εφτιαξα λίστα σε κατάστημα.. Εβαλα μεσα τα πάντα.. Απο θηλαστρο μεχρι ονυχοκοπτες...  Έβαλα πολλα πραγματα στη λίστα και θα πάρω στο τέλος οτι χρειαστώ... Δεν θέλω να τρέχω τελευταία στιγμή... Θελω να τα εχω συγκεντρωμενα να ειμαι ήρεμη... 

Επισης μου είπαν (οχι γιατρος), οτι για το θηλασμό ειναι καλυτερα τα πλαστικα μπουκαλια απο τα γυαλινα διοτι στα γυαλινα μενουν στα τοιχωματα ολα τα θρεπτικά συστατικα ενω στα πλαστικα οχι.. 

Γνωρίζετε κατι; 

Εγω ξερω το αντιθετο,οτι τα πλαστικα δεν ειναι οτι καλυτερο και το πιο υγειινο ειναι το γυαλινο!! Κ εγω λιστα θα κανω λογικα οπου να ναι θα παω κ εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έχετε αποφασίσει μάρκα; Πως τα διαλέγουμε ρε κοριτσια ολα αυτά; 

Πιπιλες μου εχουν πει οτι ειναι ποια θα βολεψει το μωρακι, οποτε παμε δοκιμαστηκα, μπιμπερο κ εγω μαλλον θα παρω μερικα αυτα που ειναι κ για κολικους δεν θυμαμαι πως τη λενε τη μαρκα😜 παω βεβαια με θεληση να θηλασω αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις θα παρω να υπαρχουν κ βλεπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εγώ έτσι πάω για θηλασμό! Αλλά  αν χρειαστούμε για όταν γυρίσουμε σπίτι για καλό και για κακό να έχουμε! Άρα θα πάρουμε γενικά διαφορά να κάνουμε δοκιμές ! Έχετε υπόψιν σας κανένα σαιτ να τα παραγγειλουμε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ λέω να πάρω 4 μπιμπερό κι άλλες τόσες πιπιλες.. εννοείται ότι θέλω να θηλασω αλλά με δύο μωράκια δεν ξέρω πως θα τα καταφέρω για αυτό θα πάρω μπιμπερό να υπάρχουν.. λοιπόν μου είπαν για μπιμπερό Dr brown ότι είναι καλα και για πιπιλες mam.. τα ψάχνω στο σκρουντζ όπου βρω φθηνότερα θα τα πάρω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης θέλουμε και αποστειρωτή, οποια έχει κάνα καλό υπόψιν ας μας στείλει!! 

Πώς είστε σήμερα κορίτσια??? Εγώ είχα κάνα 3ωρο στην κουζίνα και τωρα είμαι κομμάτια.. μου φαίνεται ότι το υπόλοιπο της ημέρας θα το βγάλω στον καναπέ με τα πόδια πάνω.. άσε που με έχουν πιάσει τύψεις μήπως το παράκανα 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sweetie79 εμένα μου έδωσε μια φίλη αποστείρωση της chicco. 

Κορίτσια σήμερα είμαι χεσμενη πάνω μου!! Βγήκε η γιαγιά μου θετική στον κορονοιο και την έχουν στο νοσοκομείο. Από την προηγούμενη Τρίτη που είμαι στη μαμά μου μένουμε δίπλα δίπλα με τη γιαγιά, έβαλε βηματοδότη πριν 10 μέρες και πρέπει να κόλλησε στο νοσοκομείο. Το θέμα είναι πως η μαμά φρόντιζε κ τις 2 μας. Εγώ έκανα τεστ την Πέμπτη για την επέμβαση κ ήταν αρνητικό. Θα πάμε μεθαύριο να κάνουμε όλοι τεστ να δούμε τι γίνεται. Σας μιλάω μια τρέλα!! Φοβάμαι για τη γιαγιά, που δόξα το Θεό από το νοσοκομείο λένε πως είναι καλά κ την κρατάνε μόνο επειδη έχει το βηματοδότη αλλά και για τη μάνα μου, ανήκει σε ευπαθείς ομάδες κ αυτή και για μένα κ τα μωρά!! Καραντίνα μέχρι να κάνουμε τεστ κ να βγουν τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

@Sweetie79 εμένα μου έδωσε μια φίλη αποστείρωση της chicco. 

Κορίτσια σήμερα είμαι χεσμενη πάνω μου!! Βγήκε η γιαγιά μου θετική στον κορονοιο και την έχουν στο νοσοκομείο. Από την προηγούμενη Τρίτη που είμαι στη μαμά μου μένουμε δίπλα δίπλα με τη γιαγιά, έβαλε βηματοδότη πριν 10 μέρες και πρέπει να κόλλησε στο νοσοκομείο. Το θέμα είναι πως η μαμά φρόντιζε κ τις 2 μας. Εγώ έκανα τεστ την Πέμπτη για την επέμβαση κ ήταν αρνητικό. Θα πάμε μεθαύριο να κάνουμε όλοι τεστ να δούμε τι γίνεται. Σας μιλάω μια τρέλα!! Φοβάμαι για τη γιαγιά, που δόξα το Θεό από το νοσοκομείο λένε πως είναι καλά κ την κρατάνε μόνο επειδη έχει το βηματοδότη αλλά και για τη μάνα μου, ανήκει σε ευπαθείς ομάδες κ αυτή και για μένα κ τα μωρά!! Σας μιλάω μια τρέλα!! Καραντίνα μέχρι να κάνουμε τεστ κ να βγουν τα αποτελέσματα 

Ωωωωχχ δε μας φτανανε όλα τα άλλα έχουμε και τον κορωνοιο!! Εύχομαι να είναι όλα καλά Annie μου και να μη κολλήσατε!!!! Να προσέχεις τον εαυτό σου και τα μπεμπακια και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι πολύ μέχρι να μάθετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ λέω να πάρω 4 μπιμπερό κι άλλες τόσες πιπιλες.. εννοείται ότι θέλω να θηλασω αλλά με δύο μωράκια δεν ξέρω πως θα τα καταφέρω για αυτό θα πάρω μπιμπερό να υπάρχουν.. λοιπόν μου είπαν για μπιμπερό Dr brown ότι είναι καλα και για πιπιλες mam.. τα ψάχνω στο σκρουντζ όπου βρω φθηνότερα θα τα πάρω!! 

Καλά με δυο μωράκια εννοείται θα είναι δυσκολότερος ο θηλασμός! Μα κοπέλα στη σελίδα στο εγκυος και νέα μαμά έλεγε για τα dr brown ότι είναι καλά αλλά έχουν παιδεμαρα στο καθάρισμα..,και έλεγε για άλλη μάρκα που είναι για κολικούς, θα το χα ξω και θα σας πω! Μην με πείτε χαζή νόμιζα και αυτά τα έχουν εκεί που πουλάνε καρότσια κούνιες και τέτοια ! Χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημεραααα!! Συνεχίζω κανονικά διατροφή και μετρησεις! Θα ξανά κάνω ντοπλερ σε ένα μήνα και θα δούμε!(αν κατάλαβα καλά όχι για να δούμε Αν επηρεάστηκε αλλά για τράχηλο πλακούντα γενικά αυτά που είναι μα ξέρουμε για την γεννα)  Ο γιατρός εδώ δεν χρειάζεται εφόσον όλα είναι καλά! Αλλά θα πάμε σύμφωνα με τις μετρησεις αν δούμε ότι αλλάζει κάτι εννοείται θα πάω και θα ξεκινήσω ινσουλίνη. Και σκέφτομαι ποσό τυχερή που άλλαξα μηχάνημα και ότι θα μπορούσα να έχω κάνει και ζημιά σε εμένα. Γιατί φαντάζομαι αν είχα κανονικεσ Τιμές και έπαιρνα ινσουλίνη δεν θα έπεφτε κι άλλο; Τον καημένο τον άνθρωπο χτες τον ρώτησα τουλάχιστον 10 φορές για την κοιλιά τ μωρού για το βάρος του και για τον πλακούντα! Πιστεύω θα ήθελε να με βρίσει 😂😂

Χαίρομαι πολύ για σένα κορίτσι μμ περιμένω πώς κ πως την Παρασκευή να πάω γυναικολόγο να δω τι θα με πει κ για το Doppler κ για το κοριτσάκι Μ να μη. Έχει επιρεαστει γιατί ακόμα με την ινσουλίνη ότι ναναι γίνεται έφτασα 6 μονάδες κ τώρα ξανά κατέβασα στο 4 γιατί πάω για υπογλυκαιμία κ με 4 δεν πέφτει έχω μπερδευτεί πολυυυ.ευχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Sweetie79 εμένα μου έδωσε μια φίλη αποστείρωση της chicco. 

Κορίτσια σήμερα είμαι χεσμενη πάνω μου!! Βγήκε η γιαγιά μου θετική στον κορονοιο και την έχουν στο νοσοκομείο. Από την προηγούμενη Τρίτη που είμαι στη μαμά μου μένουμε δίπλα δίπλα με τη γιαγιά, έβαλε βηματοδότη πριν 10 μέρες και πρέπει να κόλλησε στο νοσοκομείο. Το θέμα είναι πως η μαμά φρόντιζε κ τις 2 μας. Εγώ έκανα τεστ την Πέμπτη για την επέμβαση κ ήταν αρνητικό. Θα πάμε μεθαύριο να κάνουμε όλοι τεστ να δούμε τι γίνεται. Σας μιλάω μια τρέλα!! Φοβάμαι για τη γιαγιά, που δόξα το Θεό από το νοσοκομείο λένε πως είναι καλά κ την κρατάνε μόνο επειδη έχει το βηματοδότη αλλά και για τη μάνα μου, ανήκει σε ευπαθείς ομάδες κ αυτή και για μένα κ τα μωρά!! Καραντίνα μέχρι να κάνουμε τεστ κ να βγουν τα αποτελέσματα 

Να σε ρωτήσω .. η γιαγιά σου έκανε το τεστ μέσα στο νοσοκομείο; Γιατί έχω ακούσει για κάτι ψεύτικα τεστ που κάνουν σε ηλικιωμένους επίτηδες! Έγινε μέσα στην οικογένεια μου! Να προσεχείς αγάπη μου! Καραντίνα και όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Να σε ρωτήσω .. η γιαγιά σου έκανε το τεστ μέσα στο νοσοκομείο; Γιατί έχω ακούσει για κάτι ψεύτικα τεστ που κάνουν σε ηλικιωμένους επίτηδες! Έγινε μέσα στην οικογένεια μου! Να προσεχείς αγάπη μου! Καραντίνα και όλα καλά θα πάνε! 

Την πήγε εχθές η θεία μου στο νοσοκομείο επειδη είχε πυρετό και εκεί βγήκε θετικό. Σήμερα το πρωί μας το είπαν. Μακάρι να πάνε όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...