Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια να σας πω κατι να μου φυγει, σε οποιον λεω οτι ειμαι στον 6ο με κοιταει με δυσπιστια, "σοβαρα;; εχεις πολυ μικρη κοιλιτσα", η αληθεια ειναι οτι δεν τη λες κ μεγαλη αλλα με εκνευριζει οταν μου το λενε😜 ασε που εχω μπει σε εννοια ειναι νορμαλ να μη φαινομαι για 6 μηνων; οταν φοραω φορεμα ξεκαθαριζει αλλα στα παντελονια ελαχιστα φαινεται!!

Και εμένα το ίδιο :) . Μπαίνω 7ο σε λίγες μέρες και μόνο στο φόρεμα φαίνεται κάπως περισσότερο :). Καλά να είναι τα μωράκια μας και ας μην έχουμε μεγάλη κοιλίτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια να σας πω κατι να μου φυγει, σε οποιον λεω οτι ειμαι στον 6ο με κοιταει με δυσπιστια, "σοβαρα;; εχεις πολυ μικρη κοιλιτσα", η αληθεια ειναι οτι δεν τη λες κ μεγαλη αλλα με εκνευριζει οταν μου το λενε😜 ασε που εχω μπει σε εννοια ειναι νορμαλ να μη φαινομαι για 6 μηνων; οταν φοραω φορεμα ξεκαθαριζει αλλα στα παντελονια ελαχιστα φαινεται!!

Μια από τα ίδια!!!! Όλοι αυτό μου λένε ! Καλε που είναι η κοιλιά σου; Την έφαγες! Και εμένα μ εκνευρίζε πολύ! Η το κλασικό καλά εγώ όταν ήμουν σαν εσένα είχα μια κοιλάρα! Καλε με την άλλη είστε ακριβώς το ίδιο είδες τ κοιλιά έχει ; Στην αρχή το έπαιρνα πολύ κατάκαρδα! Και στεναχώρια και κλάμα! Τώρα δεν με νοιάζει! Το μωράκι μ το νιώθω μια χαρά να κάνει τις τούμπες του ! Και γιατρός μ λέει δεν χρειάζεται να έχεις και μεγαλύτερη! Μια χαρά είσαι! Και έχει και χώρο για Να μεγαλώνει! Σκέψου θετικά! Τον άλλον μήνα θα δεις θα είναι μεγαλύτερη! Και γιατί να είχαμε από τώρα μια τεράστια κοιλιά και να μην μπορουσαμε να κουνηθουμε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια να σας πω κατι να μου φυγει, σε οποιον λεω οτι ειμαι στον 6ο με κοιταει με δυσπιστια, "σοβαρα;; εχεις πολυ μικρη κοιλιτσα", η αληθεια ειναι οτι δεν τη λες κ μεγαλη αλλα με εκνευριζει οταν μου το λενε😜 ασε που εχω μπει σε εννοια ειναι νορμαλ να μη φαινομαι για 6 μηνων; οταν φοραω φορεμα ξεκαθαριζει αλλα στα παντελονια ελαχιστα φαινεται!!

Και μένα τα ίδια μου λένε κι ας εχω παρει 8 κιλα... 😂

Μονο εμενα μου φαίνεται τεραστια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι συνεχίζω και εγώ! Έτσι λένε αλλά και εγώ τι να σ πω ! Ότι μ έχουν πει! Και εγώ το ίδιο παίρνω !  

@Kallia13 νομίζω είναι καλή!!!  Θα μιλήσεις με τον γιατρο; 

Εχω ραντεβού σε 1 εβδομάδα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kallia13 @Ioann89 @Κατερίνα!!! Αχ μη δίνετε σημασία στον κάθε μακακα!!! Συγχύζομαι!! Κ μένα μου λέγανε τι μικρή κοιλιά που έχεις κ που είναι τα δίδυμα εγώ με ένα στο μήνα σου είχα πολύ μεγαλύτερη κλπ... Αφήστε τους να λένε κ μην ασχολείστε!! Άλλο σωματότυπο έχει η κάθε μια και άλλο ύψος!! Πέρα από αυτά όμως η κάθε μια θυμάται ότι να ναι.. Μόνο στο γιατρό σας να δίνετε βάση. Μου λέει η άλλη τη μέρα της β επιπέδου αχ πολυ μικρή η κοιλιά σου και όταν τελείωσα την εξέταση με το γιατρό κ μας ελεγε για τον τραχηλο κλπ μου λέει πως λόγω δίδυμης κύησης και της πίεσης που ασκείται μπορεί να γίνεται αυτό. Γι αυτό είναι κ τόσο μεγάλη η κοιλιά σου από τώρα σα να είσαι 1,5 μήνα μπροστά. Βγάζεις μετά άκρη με τον κάθε ηλιθιο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

@Kallia13 @Ioann89 @Κατερίνα!!! Αχ μη δίνετε σημασία στον κάθε μακακα!!! Συγχύζομαι!! Κ μένα μου λέγανε τι μικρή κοιλιά που έχεις κ που είναι τα δίδυμα εγώ με ένα στο μήνα σου είχα πολύ μεγαλύτερη κλπ... Αφήστε τους να λένε κ μην ασχολείστε!! Άλλο σωματότυπο έχει η κάθε μια και άλλο ύψος!! Πέρα από αυτά όμως η κάθε μια θυμάται ότι να ναι.. Μόνο στο γιατρό σας να δίνετε βάση. Μου λέει η άλλη τη μέρα της β επιπέδου αχ πολυ μικρή η κοιλιά σου και όταν τελείωσα την εξέταση με το γιατρό κ μας ελεγε για τον τραχηλο κλπ μου λέει πως λόγω δίδυμης κύησης και της πίεσης που ασκείται μπορεί να γίνεται αυτό. Γι αυτό είναι κ τόσο μεγάλη η κοιλιά σου από τώρα. Βγάζεις μετά άκρη με τον κάθε ηλιθιο;;;;;

Πες τα ρε αννυ ! ολο μαλακιες ακους,ελεος πια!ποσο ζωα..κατι να πουνε σωνει και καλά.και δεν εχει καμια σημασια η κοιλια με το μωρο μια χαρα μεγαλωνουν τα μωρακια! το γραφω για κοριτσια που μπορει να φοβουνται :-) ολα καλα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Πες τα ρε αννυ ! ολο μαλακιες ακους,ελεος πια!ποσο ζωα..κατι να πουνε σωνει και καλά.και δεν εχει καμια σημασια η κοιλια με το μωρο μια χαρα μεγαλωνουν τα μωρακια! το γραφω για κοριτσια που μπορει να φοβουνται :-) ολα καλα ειναι!!!

Έτσι όπως τα λες! Αρκεί να πούνε κάτι! Πλέον δεν με επηρεάζει ίσα ίσα το χαίρομαι κιολας! Αλλά εντάξει σκέψου βρε άνθρωπε πως μπορεί να νιώσει ο άλλος; Μπορεί να στεναχωρηθεί μπορεί να αγχωθεί μπορεί να κλάψει ... ορμονες είναι αυτές! Δηλαδή αν δω εγώ την άλλη και τις πω πως έγινες έτσι Καλε θα σ άρεσε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι όπως τα λες! Αρκεί να πούνε κάτι! Πλέον δεν με επηρεάζει ίσα ίσα το χαίρομαι κιολας! Αλλά εντάξει σκέψου βρε άνθρωπε πως μπορεί να νιώσει ο άλλος; Μπορεί να στεναχωρηθεί μπορεί να αγχωθεί μπορεί να κλάψει ... ορμονες είναι αυτές! Δηλαδή αν δω εγώ την άλλη και τις πω πως έγινες έτσι Καλε θα σ άρεσε; 

Καμια ενσυναισθηση ρε συ! κακιες κ ζήλιες φουλ.ρε συ εγω χρονια προσπαθουσα για παιδί κ δε το έκρυψα ποτε,καμια συμπαράσταση διοτι δεν ερχοτανε..ισα ισα και ζήλια απο πανω !!τι να πω δηλ μετα απο αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/10/2020 at 2:30 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια σας είπε ο γιατρός σας να κάνετε εμβόλιο για Κόκυτη; 

Ναι Μ είπε κ εμένα αλλά να έχει διαφορά από της γρίπης ενάμιση μήνα οπότε θα περιμένω να δω άμα με πει προς το τέλος να το κάνω.λενε ότι κάνει καλό στο μωρό πιο πολύ.ενω της γρίπης που έκανα κ πριν λίγες μέρες όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. 

Βγηκε η καμπυλη μου.. 

77 ηταν προ γλυκοζης. 

Στα 60λ ηταν 123 με φυσιολ. Τιμ: <180

Στα 120λ ηταν 128 με φυσιολ. Τιμ: <153

Μου εκανε εντύπωση που ειναι ελαφρώς πιο πάνω στη 2η ωρα... Δνε έπρεπε να ηταν πιο χαμηλα; 

Εγώ την βλέπω πολύ καλή μπράβο!μην ανησυχείς όλα καλά.μιλα με τον γιατρό σ για σίγουρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια να σας πω κατι να μου φυγει, σε οποιον λεω οτι ειμαι στον 6ο με κοιταει με δυσπιστια, "σοβαρα;; εχεις πολυ μικρη κοιλιτσα", η αληθεια ειναι οτι δεν τη λες κ μεγαλη αλλα με εκνευριζει οταν μου το λενε😜 ασε που εχω μπει σε εννοια ειναι νορμαλ να μη φαινομαι για 6 μηνων; οταν φοραω φορεμα ξεκαθαριζει αλλα στα παντελονια ελαχιστα φαινεται!!

Κορίτσι Μ μην τα σκέφτεσαι αυτά είναι στο σώμα εγώ ασπουμε που είμαι κοντουλα αρκετά μου λέει η γιατρός ότι επειδή δεν έχει πολύ χώρο γι'αυτό είναι μεγάλη η κοιλιά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωστε τα κορίτσια να ξεδωσουμε λίγο γιατί τώρα νομίζω ξεκινάνε τα καλά των ορμονών μια γελάω μια δεν θέλω τπτ κ μου την σπάει κ όλο αυτό με το κοβιντ που δεν μπορώ να κάνω αυτά που φανταζομουν.κ όλη μέρα σπίτι κ από τον άλλο μήνα θα περιορίσουμε ακόμα πιο πολύ τις επαφές...δεν την παλεύω ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καμια ενσυναισθηση ρε συ! κακιες κ ζήλιες φουλ.ρε συ εγω χρονια προσπαθουσα για παιδί κ δε το έκρυψα ποτε,καμια συμπαράσταση διοτι δεν ερχοτανε..ισα ισα και ζήλια απο πανω !!τι να πω δηλ μετα απο αυτο;

Τι να πεις και εσυ ρε κορίτσι μου; Συμπαράσταση;;;; Σιγά να μην ξέρουν και τι είναι! Μόνο για κουτσομπολιο και για σχόλια είναι αυτοί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Χωστε τα κορίτσια να ξεδωσουμε λίγο γιατί τώρα νομίζω ξεκινάνε τα καλά των ορμονών μια γελάω μια δεν θέλω τπτ κ μου την σπάει κ όλο αυτό με το κοβιντ που δεν μπορώ να κάνω αυτά που φανταζομουν.κ όλη μέρα σπίτι κ από τον άλλο μήνα θα περιορίσουμε ακόμα πιο πολύ τις επαφές...δεν την παλεύω ετσι!

Άσε είναι αυτές οι ορμονες περίεργες!!! Υπομονή κορίτσι μου! Ε μέχρι το τέλος δεν θα βλέπουμε άνθρωπο !! Και μετά εννοείται.,,, τι δεν μπορείς να κανείς κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Μια από τα ίδια!!!! Όλοι αυτό μου λένε ! Καλε που είναι η κοιλιά σου; Την έφαγες! Και εμένα μ εκνευρίζε πολύ! Η το κλασικό καλά εγώ όταν ήμουν σαν εσένα είχα μια κοιλάρα! Καλε με την άλλη είστε ακριβώς το ίδιο είδες τ κοιλιά έχει ; Στην αρχή το έπαιρνα πολύ κατάκαρδα! Και στεναχώρια και κλάμα! Τώρα δεν με νοιάζει! Το μωράκι μ το νιώθω μια χαρά να κάνει τις τούμπες του ! Και γιατρός μ λέει δεν χρειάζεται να έχεις και μεγαλύτερη! Μια χαρά είσαι! Και έχει και χώρο για Να μεγαλώνει! Σκέψου θετικά! Τον άλλον μήνα θα δεις θα είναι μεγαλύτερη! Και γιατί να είχαμε από τώρα μια τεράστια κοιλιά και να μην μπορουσαμε να κουνηθουμε; 

Καλα δεν το συζητω δεν θα μπορουσα απο τωρα να ειναι τεραστια γτ οπως λες μετα δυσκολευουν ολα και ο υπνος και οι κινησεις αστα!!! Απλα καπου κ εγω με τα σχολια εκνευριζομαι😜 βεβαια ο καθενας παντα βρισκει κατι να πει, την μπεμπα μου παντως κ εγω την νιωθω τωρα πια καθε μερα κ ξεσαλωνει εκει μεσα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Kallia13 @Ioann89 @Κατερίνα!!! Αχ μη δίνετε σημασία στον κάθε μακακα!!! Συγχύζομαι!! Κ μένα μου λέγανε τι μικρή κοιλιά που έχεις κ που είναι τα δίδυμα εγώ με ένα στο μήνα σου είχα πολύ μεγαλύτερη κλπ... Αφήστε τους να λένε κ μην ασχολείστε!! Άλλο σωματότυπο έχει η κάθε μια και άλλο ύψος!! Πέρα από αυτά όμως η κάθε μια θυμάται ότι να ναι.. Μόνο στο γιατρό σας να δίνετε βάση. Μου λέει η άλλη τη μέρα της β επιπέδου αχ πολυ μικρή η κοιλιά σου και όταν τελείωσα την εξέταση με το γιατρό κ μας ελεγε για τον τραχηλο κλπ μου λέει πως λόγω δίδυμης κύησης και της πίεσης που ασκείται μπορεί να γίνεται αυτό. Γι αυτό είναι κ τόσο μεγάλη η κοιλιά σου από τώρα σα να είσαι 1,5 μήνα μπροστά. Βγάζεις μετά άκρη με τον κάθε ηλιθιο;;;;;

Εχεις δικιο κοριτσι μου ετσι ειναι, παντα βρισκουν κατι να πουν αυτο ειναι σιγουρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Καμια ενσυναισθηση ρε συ! κακιες κ ζήλιες φουλ.ρε συ εγω χρονια προσπαθουσα για παιδί κ δε το έκρυψα ποτε,καμια συμπαράσταση διοτι δεν ερχοτανε..ισα ισα και ζήλια απο πανω !!τι να πω δηλ μετα απο αυτο;

Δυστυχως ο κοσμος ειναι κακος κ ζηλοφθων σε μεγαλο βαθμο, δεν σκεφτομαστε πως οτι υπαρχει διπλα μας ειναι πολυ ευκολο να γινει κ δικο μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχεις δικιο κοριτσι μου ετσι ειναι, παντα βρισκουν κατι να πουν αυτο ειναι σιγουρο!!

Εδώ βρε κορίτσια λένε σε μένα τώρα... πχ εγώ έμεινα 8 μήνες στο κρεβάτι προληπτικά χωρίς να έχω τίποτα επειδη είχα θέμα στην 1η εγκυμοσθνη, εσυ 2-3 μήνες μια χαρά θα αντέξεις τι είναι;; Δε μας χεζεις βρε κουκλίτσα μου;!;!; Χεστηκα αν θα μείνω στο κρεβάτι!! Με νοιάζει να μην σπάσουν τα νερά κ τρέχουμε!! Η θνησιμότητα με φοβίζει, η ΜΕΝΝ και οι πιθανές επιπλοκές στα μωρά!! Όχι αν θα είμαι ξαπλωμένη.. Αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν κορίτσια αφήστε το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Χωστε τα κορίτσια να ξεδωσουμε λίγο γιατί τώρα νομίζω ξεκινάνε τα καλά των ορμονών μια γελάω μια δεν θέλω τπτ κ μου την σπάει κ όλο αυτό με το κοβιντ που δεν μπορώ να κάνω αυτά που φανταζομουν.κ όλη μέρα σπίτι κ από τον άλλο μήνα θα περιορίσουμε ακόμα πιο πολύ τις επαφές...δεν την παλεύω ετσι!

Αστα αυτο το θεμα με τον κωλο ιο κ εμενα εχει αρχισει να με κανει εξαλλη, δλδ να φοβομαστε να παμε μεχρι τους γονεις μας;; δεν μπορω να το δεχτω απο την αρχη αυτο το πραγμα!!! Ασε που εχω αμφιβολιες για το ποια ειναι η αληθεια εν τελει σε ολο αυτο!! Αλλα δεν ξερει και τι να πιστεψεις στην τελικη με οσα ακους! Παντως αν δεν ημουν εγκυος δεν ξερω αν θα ειχα τραβηχτει τοσο πολυ απο ολους, με κραταει οτι δεν ξερω την αληθεια τελικα κ σκεφτομαι το μωρακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εδώ βρε κορίτσια λένε σε μένα τώρα... πχ εγώ έμεινα 8 μήνες στο κρεβάτι προληπτικά χωρίς να έχω τίποτα επειδη είχα θέμα στην 1η εγκυμοσθνη, εσυ 2-3 μήνες μια χαρά θα αντέξεις τι είναι;; Δε μας χεζεις βρε κουκλίτσα μου;!;!; Χεστηκα αν θα μείνω στο κρεβάτι!! Με νοιάζει να μην σπάσουν τα νερά κ τρέχουμε!! Η θνησιμότητα με φοβίζει, η ΜΕΝΝ και οι πιθανές επιπλοκές στα μωρά!! Όχι αν θα είμαι ξαπλωμένη.. Αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν κορίτσια αφήστε το..

Οχι δεν μπορουν οι πιο πολλοι!! Και να σου πω κ κατι οι περισσοτερες δεν γνωριζουν καν τις πιθανες επιπλοκες και το τι μπορει να παει στραβα!! Εχω ακουσει τα απαντα!! Οσες φορες βγηκαμε εξω το καλοκαιρι που δεν ηταν πολλες, κ ετυχε να πω εγω σαλατες κτλ δεν τρωω απ εξω γτ μπορει να μην ειναι πλυμενα η δεν ξερω γω τι, με κοιτουσαν σαν εξωγηινο, οτι ειμαι υπερβολικη κτλ!! Δεν καθομαι να ασχοληθω με τετοιους, δεν θα τους αλλαξω εγω γνωμη κ δεν θελω κιολας, ο καθενας κανει τις επιλογες του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimitra_ είπε:

Και εμένα το ίδιο :) . Μπαίνω 7ο σε λίγες μέρες και μόνο στο φόρεμα φαίνεται κάπως περισσότερο :). Καλά να είναι τα μωράκια μας και ας μην έχουμε μεγάλη κοιλίτσα :)

Ειμαστε καμποσες τελικα ενταξει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αστα αυτο το θεμα με τον κωλο ιο κ εμενα εχει αρχισει να με κανει εξαλλη, δλδ να φοβομαστε να παμε μεχρι τους γονεις μας;; δεν μπορω να το δεχτω απο την αρχη αυτο το πραγμα!!! Ασε που εχω αμφιβολιες για το ποια ειναι η αληθεια εν τελει σε ολο αυτο!! Αλλα δεν ξερει και τι να πιστεψεις στην τελικη με οσα ακους! Παντως αν δεν ημουν εγκυος δεν ξερω αν θα ειχα τραβηχτει τοσο πολυ απο ολους, με κραταει οτι δεν ξερω την αληθεια τελικα κ σκεφτομαι το μωρακι μου!!

Να σου πω κάτι; Εγώ έχω εκνευριστεί και με τους άλλους! Που θέλουν να έρθουν ντε και καλά να σε δούνε! Μια ξαδέρφη τ άντρα μ ενώ όλο τ καλοκαίρι βρισκόμασταν τις έχω ξεκαθαρίσει πως από τΟΤΕ που άνοιξαν τα σχολεία δεν γίνεται να βρισκόμαστε! Και επιμένει.., με παίρνει τηλ 2 συνεχεια να έρθει! Έχει παιδιά στον παιδικό και νήπια! Ήδη έχουν αρρωστήσει! Η ίδια δουλεύει σε μέρος που έρχεται σε επαφή με κόσμο! Δεν με νοιάζει ας είμαι και υπερβολική! Δεν ξέρω αν είναι από τις ορμονες όλο αυτό η αν απλά θέλω να προσέξω! Γενικά κολλάω παρά πολύ εύκολα και δεν θέλω να ρισκάρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου πω κάτι; Εγώ έχω εκνευριστεί και με τους άλλους! Που θέλουν να έρθουν ντε και καλά να σε δούνε! Μια ξαδέρφη τ άντρα μ ενώ όλο τ καλοκαίρι βρισκόμασταν τις έχω ξεκαθαρίσει πως από τΟΤΕ που άνοιξαν τα σχολεία δεν γίνεται να βρισκόμαστε! Και επιμένει.., με παίρνει τηλ 2 συνεχεια να έρθει! Έχει παιδιά στον παιδικό και νήπια! Ήδη έχουν αρρωστήσει! Η ίδια δουλεύει σε μέρος που έρχεται σε επαφή με κόσμο! Δεν με νοιάζει ας είμαι και υπερβολική! Δεν ξέρω αν είναι από τις ορμονες όλο αυτό η αν απλά θέλω να προσέξω! Γενικά κολλάω παρά πολύ εύκολα και δεν θέλω να ρισκάρω! 

Εγω κοριτσια μου απο ορμονες παντως δεν εχω επηρεαστει που λενε ουτε νευρα εχω ουτε γλυκα παγωτα θελω ουτε κατι τρελο εχω δει ..ειμαι νορμαλ.την ησυχια μου θελω και τιποτα αλλο! δεν εισαι καθολου υπερβολικη.αλλη ορεξη δεν ειχες ...να δεις τη ξαδερφη και να σε κολλησει κιολας.ε οχι!!!συμφωνω μαζι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω κοριτσια μου απο ορμονες παντως δεν εχω επηρεαστει που λενε ουτε νευρα εχω ουτε γλυκα παγωτα θελω ουτε κατι τρελο εχω δει ..ειμαι νορμαλ.την ησυχια μου θελω και τιποτα αλλο! δεν εισαι καθολου υπερβολικη.αλλη ορεξη δεν ειχες ...να δεις τη ξαδερφη και να σε κολλησει κιολας.ε οχι!!!συμφωνω μαζι σου

Όπως τα λες! Θέλω την ησυχία μου και την άνεση μου! Να είμαι ξαπλωμένη και να το απολαμβάνω! Εμένα με πιάνει που κ που ! Είναι μέρες που ξυπνάω χαλια ! Κλαααααμα!!!!! Ασταμάτητο! Και την άλλη μέρα άλλος άνθρωπος! Λες και φεύγουν όλα από το κεφάλι μ και περνώ ανάσα! Νομίζω ότι είναι από το άγχος που νιώθω! Και ξεσπαω έτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όπως τα λες! Θέλω την ησυχία μου και την άνεση μου! Να είμαι ξαπλωμένη και να το απολαμβάνω! Εμένα με πιάνει που κ που ! Είναι μέρες που ξυπνάω χαλια ! Κλαααααμα!!!!! Ασταμάτητο! Και την άλλη μέρα άλλος άνθρωπος! Λες και φεύγουν όλα από το κεφάλι μ και περνώ ανάσα! Νομίζω ότι είναι από το άγχος που νιώθω! Και ξεσπαω έτσι! 

Εγω παλι αναισθητη τελειως ,τι να πω..αλλα νομιζω εσυ παιρνεις ουτρο; Η λαθος κανω; Παιζουν ρολο κ τα χαπια..και σιγουρα το αγχος που εγω ή δεν εχω ή ειναι καταπιεσμενο και νομιζω οτι δεν εχω χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...