Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια από δραστηριότητα κάνετε τίποτα? Εγώ είμαι 18 εμβομαδων κ ο γιατρός δεν με αφήνει καθόλου γυμναστική, ούτε πολύ περπάτημα.. Και δεν το βλέπω να με αφήνει ως το τέλος, είναι πολύ αυστηρός.. Εν το μεταξύ δεν είχα και κανένα σοβαρό Θέμα από την αρχή της εγκυμοσύνης εκτός από μια μικρή αποκόλληση γύρω στην 12ηεβδομαδα  που έκλεισε αμέσως..Καλά για σεξ ούτε λόγος... Βλέπω να κάνουμε σε κάνα χρόνο...

Εγώ κάνω το Βούδα στον καναπέ.. Κάτσε εκεί που κάθεσαι κοριτσάκι μου, για να στο λέει ο γιατρός κάτι παραπάνω θα ξέρει. Και γω που ήμουν άνετη, όλα καλά κλπ και ξαμολήθηκα στις βόλτες μου ήρθε η κεραμίδα με τον τράχηλο στη β επιπέδου κ τώρα κλείστηκα στο σπίτι. Γι αυτό σου λέω χίλιες φορές ήπια πράγματα παρα να τρέχεις μετά κ να αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια από δραστηριότητα κάνετε τίποτα? Εγώ είμαι 18 εμβομαδων κ ο γιατρός δεν με αφήνει καθόλου γυμναστική, ούτε πολύ περπάτημα.. Και δεν το βλέπω να με αφήνει ως το τέλος, είναι πολύ αυστηρός.. Εν το μεταξύ δεν είχα και κανένα σοβαρό Θέμα από την αρχή της εγκυμοσύνης εκτός από μια μικρή αποκόλληση γύρω στην 12ηεβδομαδα  που έκλεισε αμέσως..Καλά για σεξ ούτε λόγος... Βλέπω να κάνουμε σε κάνα χρόνο...

Το σεξ κ εμας μας το απαγορευσε γτ κ εγω ειχα μια μικρη αποκολληση ιδια βδομαδα περιπου, αλλα περπατημα με αφηνει, μου ειπε μονο να μην εχει ηλιο κ πολυ ζεστη κ να μην κουραζομαι πολυ! Να σου πω την αληθεια καμια βδμαδα τωρα ξυπναω νωρις πριν σηκωθει ο ηλιος κ παω ενα μισαωρο 45 λεπτα κ περπαταω, ωραιο ειναι γτ δεν κανω κ τπτ αλλο ολη μερα, το ειχα αναγκη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ερώτηση ..κοιτάω για μπανιέρα λέω να πάρω με βάση για να την κάνω μπάνιο έξω γιατί το μπάνιο είναι πολύ μικρό για να σκύβω στην μπανιέρα μας.για νεογέννητα έχει κ μια Βασούλα που το στηρίζεις εκεί αλλά δεν ξέρω άμα βοηθάει.εχετε δει κάτι η ξέρετε ποια είναι πιο βολική?από κάτω θα σας βάλω αυτή που είδα να Μ πείτε γνώμη

Screenshot_2020-09-08-22-43-25-413_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ κάνω το Βούδα στον καναπέ.. Κάτσε εκεί που κάθεσαι κοριτσάκι μου, για να στο λέει ο γιατρός κάτι παραπάνω θα ξέρει. Και γω που ήμουν άνετη, όλα καλά κλπ και ξαμολήθηκα στις βόλτες μου ήρθε η κεραμίδα με τον τράχηλο στη β επιπέδου κ τώρα κλείστηκα στο σπίτι. Γι αυτό σου λέω χίλιες φορές ήπια πράγματα παρα να τρέχεις μετά κ να αγχώνεσαι 

@nik_02 κορίτσια και εγώ έτσι!!!! Ξαπλωμένη και για σεξ εννοείται απαγορεύεται από την αρχή! Αλλά βλέπω κάτι ονειραααααα άσε.κραταω σημειώσεις για μετά!  😂😂😂Υπομονή για τα μωράκια μας!!! @annie! ποτέ θα ξανά πας για μέτρηση;;; Πως τα πας με την ξεκούραση;  
@Κατερίνα!!! Μπράβο κορίτσι μ .. το έχεις δηλαδή με περπάτημα και τέτοια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου ερώτηση ..κοιτάω για μπανιέρα λέω να πάρω με βάση για να την κάνω μπάνιο έξω γιατί το μπάνιο είναι πολύ μικρό για να σκύβω στην μπανιέρα μας.για νεογέννητα έχει κ μια Βασούλα που το στηρίζεις εκεί αλλά δεν ξέρω άμα βοηθάει.εχετε δει κάτι η ξέρετε ποια είναι πιο βολική?από κάτω θα σας βάλω αυτή που είδα να Μ πείτε γνώμη

Screenshot_2020-09-08-22-43-25-413_com.android.chrome.jpg

Κ εγω δεν ξερω τι βολευει τελικα, παντως ειδα ενα της stoke που διπλωνει το μπανακι κ η βαση του κ μαλλον αυτο θα παρω γτ ρχω κ ελειψη χωρου εγω!! Κ πρεπει να τα κοιταω κ αυτα🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@nik_02 κορίτσια και εγώ έτσι!!!! Ξαπλωμένη και για σεξ εννοείται απαγορεύεται από την αρχή! Αλλά βλέπω κάτι ονειραααααα άσε.κραταω σημειώσεις για μετά!  😂😂😂Υπομονή για τα μωράκια μας!!! @annie! ποτέ θα ξανά πας για μέτρηση;;; Πως τα πας με την ξεκούραση;  
@Κατερίνα!!! Μπράβο κορίτσι μ .. το έχεις δηλαδή με περπάτημα και τέτοια! 

Ασεε κ εγω ωρες κ φορες βλεπω κατι ονειρα τρελα, αφου λεω τι εχω παθει🤣🤣να σου πω το ξεκινησα για την μεση μου κ η αληθεια ειναι με βοηθησε τωρα 2 3 μερες δεν ποναει, μονο αν κατσω ανασκελα με πιανει!! Δεν ζοριζομαι αλλα οσο μπορω λεω να πηγαινω σιγα σιγα αφου με αφηνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dona90 και γω τέτοια σκέφτομαι να πάρω.

 

@Ioann89 σε 10 μέρες την άλλη Δευτέρα. Δεν είμαι τελείως ξάπλα, κρεβάτι κλπ. Καναπέ καθιστή-ξαπλωμένη και άντε να ετοιμάσω πρωινό και να στρώσω κρεβάτι το πρωί.. Τα υπόλοιπα ο ερμος ο άντρας μου όταν γυρνάει από τη δουλειά ή η μαμά μου όταν έρχεται. Εσύ; Τελείως ξάπλα; Θύμισε μου ποσο είναι ο τράχηλος σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου ερώτηση ..κοιτάω για μπανιέρα λέω να πάρω με βάση για να την κάνω μπάνιο έξω γιατί το μπάνιο είναι πολύ μικρό για να σκύβω στην μπανιέρα μας.για νεογέννητα έχει κ μια Βασούλα που το στηρίζεις εκεί αλλά δεν ξέρω άμα βοηθάει.εχετε δει κάτι η ξέρετε ποια είναι πιο βολική?από κάτω θα σας βάλω αυτή που είδα να Μ πείτε γνώμη

Screenshot_2020-09-08-22-43-25-413_com.android.chrome.jpg

Δεν έχω ιδέα από αυτά ! Αλλά η αδερφή μ είχε αλλάξει τα μπανιερο και την βόλεψε πολύ. Κάτι παρόμοιο μ αυτό που σ ανέβασα αλλά βγαίνει τελείως η αλλαξιερα.

28EE776E-3D79-47C6-9AD2-1E8811AD2557.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

@Dona90 και γω τέτοια σκέφτομαι να πάρω.

 

@Ioann89 σε 10 μέρες την άλλη Δευτέρα. Δεν είμαι τελείως ξάπλα, κρεβάτι κλπ. Καναπέ καθιστή-ξαπλωμένη και άντε να ετοιμάσω πρωινό και να στρώσω κρεβάτι το πρωί.. Τα υπόλοιπα ο ερμος ο άντρας μου όταν γυρνάει από τη δουλειά ή η μαμά μου όταν έρχεται. Εσύ; Τελείως ξάπλα; Θύμισε μου ποσο είναι ο τράχηλος σου; 

Εμενα ο τράχηλος είναι 2,8 . Αλλά έχω και χαμηλά τον πλακούντα! Και μ αφήνει 10 λεπτά όρθια! Σκέψου πως στον νεροχύτη ήθελα ένα φρούτο και ένιωθα βάρος χαμηλά.,, και στην β επιπέδου ειδαμε τον πλακούντα και μ το είπαν ! Ξάπλα και καθιστή λιγάκι στον καναπέ! Ε και τελείως ξάπλα δεν παλευεται ! Αλλά ούτε κρεβάτια ούτε δουλειές και τέτοια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμενα ο τράχηλος είναι 2,8 . Αλλά έχω και χαμηλά τον πλακούντα! Και μ αφήνει 10 λεπτά όρθια! Σκέψου πως στον νεροχύτη ήθελα ένα φρούτο και ένιωθα βάρος χαμηλά.,, και στην β επιπέδου ειδαμε τον πλακούντα και μ το είπαν ! Ξάπλα και καθιστή λιγάκι στον καναπέ! Ε και τελείως ξάπλα δεν παλευεται ! Αλλά ούτε κρεβάτια ούτε δουλειές και τέτοια!! 

Εμένα οι πλακούντες είναι ψηλά αλλά ο τράχηλος 2,2. Θα δω τι θα μου πει στο ραντεβού. Εσυ ποτε θα πας γιατρό με το καλό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν έχω ιδέα από αυτά ! Αλλά η αδερφή μ είχε αλλάξει τα μπανιερο και την βόλεψε πολύ. Κάτι παρόμοιο μ αυτό που σ ανέβασα αλλά βγαίνει τελείως η αλλαξιερα.

28EE776E-3D79-47C6-9AD2-1E8811AD2557.jpeg

Ωραίο κ αυτό!!έχω δει κ με σφουγγάρι αλλά δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα οι πλακούντες είναι ψηλά αλλά ο τράχηλος 2,2. Θα δω τι θα μου πει στο ραντεβού. Εσυ ποτε θα πας γιατρό με το καλό; 

Την εβδομάδα που έρχεται!!! Στις 10 μέρες αυτήν την φορά και έχω άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω δεν ξερω τι βολευει τελικα, παντως ειδα ενα της stoke που διπλωνει το μπανακι κ η βαση του κ μαλλον αυτο θα παρω γτ ρχω κ ελειψη χωρου εγω!! Κ πρεπει να τα κοιταω κ αυτα🙄

Για μέσα τι λες να βάλεις για να το αφήνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Την εβδομάδα που έρχεται!!! Στις 10 μέρες αυτήν την φορά και έχω άγχος! 

Όλα καλά θα πάνε!! Εσύ έχεις κ ένα μωρακι όποτε η θεραπεία κ η ξεκούραση δουλεύουν αποδεδειγμένα. Στα δίδυμα είναι αλλιώς, πιο δύσκολα. Αλλά να σου πω κάτι; Στη χειρότερη θεωρώ πως θα μας βάλουν κλινική για στενή παρακολούθηση που κ εγώ ποσό μάλλον εσυ είμαστε πολύ μακρυά από αυτό. Θετική σκέψη για τα παιδάκια μας λοιπόν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου ερώτηση ..κοιτάω για μπανιέρα λέω να πάρω με βάση για να την κάνω μπάνιο έξω γιατί το μπάνιο είναι πολύ μικρό για να σκύβω στην μπανιέρα μας.για νεογέννητα έχει κ μια Βασούλα που το στηρίζεις εκεί αλλά δεν ξέρω άμα βοηθάει.εχετε δει κάτι η ξέρετε ποια είναι πιο βολική?από κάτω θα σας βάλω αυτή που είδα να Μ πείτε γνώμη

Screenshot_2020-09-08-22-43-25-413_com.android.chrome.jpg

Δεν εχω και πολυ ιδεα ,εγω φαντασου δεν εχω ψαξει τιποτα ακομα ..αλλα μηπως αυτη εδω μας βολεψει; https://koubebe.gr/product/mpanaki-ok-baby/ και μεσα https://www.skroutz.gr/s/19930192/Tega-Baby-Αντιολισθητική-Πετσετέ-Βάση-Γλύστρα-Turquoise.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Για μέσα τι λες να βάλεις για να το αφήνεις??

Εχει δικο του στηριγμα, κατσε να ψαξω να το βρω να στο δειξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όλα καλά θα πάνε!! Εσύ έχεις κ ένα μωρακι όποτε η θεραπεία κ η ξεκούραση δουλεύουν αποδεδειγμένα. Στα δίδυμα είναι αλλιώς, πιο δύσκολα. Αλλά να σου πω κάτι; Στη χειρότερη θεωρώ πως θα μας βάλουν κλινική για στενή παρακολούθηση που κ εγώ ποσό μάλλον εσυ είμαστε πολύ μακρυά από αυτό. Θετική σκέψη για τα παιδάκια μας λοιπόν!! 

Μακαρι να πάνε καλά όλα !!!! Ελπίζω να μην έχουμε και κλινικές να σ πω την αλήθεια ! Με την ξεκούραση να πάνε όλα καλά!!!! Εννοείται θετική σκέψη και όλα καλά να πάνε 💪🏻🧿🤰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν εχω και πολυ ιδεα ,εγω φαντασου δεν εχω ψαξει τιποτα ακομα ..αλλα μηπως αυτη εδω μας βολεψει; https://koubebe.gr/product/mpanaki-ok-baby/ και μεσα https://www.skroutz.gr/s/19930192/Tega-Baby-Αντιολισθητική-Πετσετέ-Βάση-Γλύστρα-Turquoise.html

Μου έχουν πέι ότι αυτά μέσα έχουν πολύ κλίση κ γλιστράει το μωρό πρέπει η να έχει στοπ η να είναι πιο ευθεία.δεν ξέρω έχω μπερδευτεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωραίο αλλά φοβάμαι μήπως γλιστράει θέλω να δω κ με δίχτυ από κοντά λένε ότι είναι καλύτερο .δεν βγάζω άκρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie και @Ioann89ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον τράχηλο και να μη χρειαστεί κάτι παραπάνω πέρα από καθισιο!!! Κάντε το Βούδα όλη μέρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Ωραίο αλλά φοβάμαι μήπως γλιστράει θέλω να δω κ με δίχτυ από κοντά λένε ότι είναι καλύτερο .δεν βγάζω άκρη

Εγω το ειδα απο κοντα κ το ρωτησα αυτο την κοπελα εκε,αν θα γλιστραει δλδ κ αν θα θελει κατι αλλο για να ειναι σταθερο κ μου πε οτι, τωρα ουτε εγω δεν ξερω σιγουρα! Θα το βρουμε μην σε αγχωνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@annie και @Ioann89ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον τράχηλο και να μη χρειαστεί κάτι παραπάνω πέρα από καθισιο!!! Κάντε το Βούδα όλη μέρα!!!! 

Εννοείται!!! Πλέον συνήθισα και απλά το απολαμβάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω το ειδα απο κοντα κ το ρωτησα αυτο την κοπελα εκε,αν θα γλιστραει δλδ κ αν θα θελει κατι αλλο για να ειναι σταθερο κ μου πε οτι, τωρα ουτε εγω δεν ξερω σιγουρα! Θα το βρουμε μην σε αγχωνει!!

Για αυτο θελει σιγουρα και αυτο @Dona90https://www.public.gr/product/antiolisthitiko-stirigma-mpanioy-920293/prod9060858pp/?sku=sku8810858pp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κ αυτό λένε ότι είναι πολύ καλό αλλά δεν ξέρω με ποιες μπανιέρες ταιριάζει.

Screenshot_2020-10-09-23-51-35-691_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...