Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@I want a baby  λυπάμαι πάρα πολύ!! Ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη προσπάθησε ξανά και θα πετύχεις!!🙏🙏

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω πόσα κουτιά χρειάζονται από cyclacur ή divina για μια προσπάθεια? Αν τρέξω στα φαρμακεία της περιοχής μου και βρω και παραπάνω ίσως βοηθήσω και κοπέλες που χρειάζονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nansi είπε:

@I want a baby  λυπάμαι πάρα πολύ!! Ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη προσπάθησε ξανά και θα πετύχεις!!🙏🙏

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω πόσα κουτιά χρειάζονται από cyclacur ή divina για μια προσπάθεια? Αν τρέξω στα φαρμακεία της περιοχής μου και βρω και παραπάνω ίσως βοηθήσω και κοπέλες που χρειάζονται..

Για το πρωτο τρίμηνο εφόσον επιτευχθεί εγκυμοσύνη σίγουρα...απ οτι λένε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

@I want a baby  λυπάμαι πάρα πολύ!! Ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη προσπάθησε ξανά και θα πετύχεις!!🙏🙏

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω πόσα κουτιά χρειάζονται από cyclacur ή divina για μια προσπάθεια? Αν τρέξω στα φαρμακεία της περιοχής μου και βρω και παραπάνω ίσως βοηθήσω και κοπέλες που χρειάζονται..

Μέχρι κ τη 12 εβδομάδα σίγουρα. Ανάλογα με το ποσα θα σου δώσει ο γιατρός σου. Εγώ έπαιρνα 4 χάπια τη μέρα. Κάποιες κοπέλες ξέρω έπαιρναν 6.. Πολλά κουτιά γιατί σκέψου πως το κουτί έχει 21 χάπια, 11 άσπρα κ 10 καφέ. Τα καφέ δε μας χρειάζονται μόνο τα άσπρα παίρνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

@I want a baby  λυπάμαι πάρα πολύ!! Ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη προσπάθησε ξανά και θα πετύχεις!!🙏🙏

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω πόσα κουτιά χρειάζονται από cyclacur ή divina για μια προσπάθεια? Αν τρέξω στα φαρμακεία της περιοχής μου και βρω και παραπάνω ίσως βοηθήσω και κοπέλες που χρειάζονται..

25-30 είναι πολύ δύσκολο να βρεις μόνο στην γειτονιά σου...Ξεκινά το ψάξιμο για να είσαι έτοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάθει σοκ ...!! Πρέπει να τσακιστω να βρώ...δεν έχω ξεκινήσει ακόμα περιμένω να περάσω επιτροπή την άλλη βδομάδα....μπορώ άραγε να πάρω και cyclacur και divina?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Έχω πάθει σοκ ...!! Πρέπει να τσακιστω να βρώ...δεν έχω ξεκινήσει ακόμα περιμένω να περάσω επιτροπή την άλλη βδομάδα....μπορώ άραγε να πάρω και cyclacur και divina?? 

Από όσο ξέρω  μπορείς να τα πάρεις και τα δυο ταυτόχρονα αλλά ρωτά τον γιατρό σου καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Υπαρχει τεράστια έλλειψη στην αγορά! Στην Αθήνα μεχρι πριν 3 μέρες (αυτη τη στιγμή δε ξερω) είχε απόθεμα το φαρμακείο στο Mall και εδινε μόνο με συνταγή γιατρού! Και τα divina είναι επίσης σε έλλειψη! Κοιτάξτε μήπως βρείτε σε επαρχιακά φαρμακεία αλλιως παραγγελία απο εξωτερικό αναγκαστικά με άλλες τιμές φυσικά....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Υπαρχει τεράστια έλλειψη στην αγορά! Στην Αθήνα μεχρι πριν 3 μέρες (αυτη τη στιγμή δε ξερω) είχε απόθεμα το φαρμακείο στο Mall και εδινε μόνο με συνταγή γιατρού! Και τα divina είναι επίσης σε έλλειψη! Κοιτάξτε μήπως βρείτε σε επαρχιακά φαρμακεία αλλιως παραγγελία απο εξωτερικό αναγκαστικά με άλλες τιμές φυσικά....

 

Έχεις δίκαιο μόνο επαρχία...εγώ τα περισσότερα από επαρχία τα βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης να σας πω οτι το cyclacur θα επανακυκλοφορήσει στην Ελλάδα το 2022 πλεον με σχετικά ανεβασμένη τιμή. Στο εξωτερικό αν τα ψαξετε θα τα βρείτε με διαφορετικές ονομασίες, η Bayer εχει δωσει διαφορετικό ονομα για καθε χωρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Επίσης να σας πω οτι το cyclacur θα επανακυκλοφορήσει στην Ελλάδα το 2022 πλεον με σχετικά ανεβασμένη τιμή. Στο εξωτερικό αν τα ψαξετε θα τα βρείτε με διαφορετικές ονομασίες, η Bayer εχει δωσει διαφορετικό ονομα για καθε χωρα.

 

Κορίτσια ουτε εγω εχω βρει τιποτα ακομη... και στο ιντερνετ που ψαχνω μου βγάζει μηδέν αποτελέσματα αναζήτησης! 
Το καλυτερο ειναι απο επαρχία οποία μπορει και οσο υπάρχουν αποθέματα. 
Εγω πηρα τηλ στο φαρμακείο που πήγαινα κοντα στην κλινική, επειδη εκει τα έχουν παντα ολα όσα θελω και μου ειπαν το ιδιο... βεβαια μου ειπαν οτι μια εταιρεία θα κυκλοφορήσει μονο τα άσπρα σε ενα μπουκαλάκι των 30 αλλα θα δίνουν ενα μπουκαλάκι κάθε φορα σε μια κοπελα μεχρι να βρεθεί μια λύση... μου ειπαν να παρω αυριο τηλ να με ενημερώσουν αν μπορω να παρω εστω ενα αυτήν την εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

@I want a baby  λυπάμαι πάρα πολύ!! Ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη προσπάθησε ξανά και θα πετύχεις!!🙏🙏

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω πόσα κουτιά χρειάζονται από cyclacur ή divina για μια προσπάθεια? Αν τρέξω στα φαρμακεία της περιοχής μου και βρω και παραπάνω ίσως βοηθήσω και κοπέλες που χρειάζονται..

Μπορει να χρειαστουν και 1 ή και 2 κουτια τη μερα για ολο το πρωτο τριμηνο !! οποτε καταλαβεινεις..δυσκολα τα πράγματα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αδερφή μου είναι τεχνικός φαρμάκων και μου είπε ότι τα cyclacur κυκλοφορούν ακόμα τυπικά απλά είναι σε απίστευτη έλλειψη όπως επίσης και τα divina..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι παρα πολύ...προσπάθησε να είσαι δυνατή και να ηρεμήσεις,και να βάλεις όλες τις δυνάμεις σου για την επόμενη φορά..Έκανες αντιπηκτικές ενέσεις;

Είμαι στα χαμένα πιο πολύ αυτή τη στιγμή, ακόμη το ίντερνετ μου βγάζει προτεινόμενα κρεβατάκια, καροτσάκια και μωρουδιακά που άρχισα να ψάχνω. 
Ναι κανα innohep προληπτικα.

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Λυπάμαι πολυ κοριτσι μου για την αρνητική έκβαση!!! Το περασα κι εγω πριν λίγες μερες... 

Στενοχωριεμαι πολυ για τα αρνητικά και απογοητεύομαι που πολλες απο εμας περνάμε απο αποτυχίες! Και πολλες αποτυχιεσ ρε γαμωτη και πολλα κορίτσια... 

Το μονο θετικό ειναι που έμεινες με την πρώτη κι εμενα αυτο μου ειπε ο γιατρος... κι επισης «καλυτερα», ας μου επιτραπεί η έκφραση, τωρα παρα να προχωρουσε κι αλλο η εγκυμοσύνη... αυτο σκεφτομαι κι εγω για να βρω κατι να προχωρήσω παλι!!! 
Τι να πω;;; Λυπάμαι και παλι και ο,τι μα ο,τι θες γράψε εδω για να τα λες και να φεύγουν απο μεσα σου! 
Καλη ανάρρωση κοριτσι μου ❤️❤️❤️

Το ξέρω κορίτσι μου καλύτερα τώρα, παρά να άκουγα καρδιά ή να περνούσαν οι μήνες και να ετοιμάζαμε το δωμάτιο. Αυτό που μου είπε ο γιατρός προσπαθώ να σκέφτομαι, ότι δεν προχώρησε προφανώς ένα έμβρυο που σε 9 μήνες θα είχε κάποιο θέμα υγείας και θα έκλαιγα μια ζωή, τουλάχιστον θα κλάψω όσο χρειαστεί αλλά θα προχωρήσω.
Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λυπάμαι ειλικρινά πάρα πολύ...Είναι αυτές οι στιγμές που δεν βρίσκονται λέξεις και που οι λέξεις δεν έχουν κανένα απολύτως νόημα. Πάρε τον χρόνο σου για να θρηνησεις.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Δυστυχώς (μου το έχει πει 1000 φορές ο γιατρος μου) η παλλινδρομη κύηση δε μπορεί να προβλεφθεί ούτε από την ποιότητα των βλαστοκυστεων ουτε από τη χοριακη...  είναι κάτι μη αναστρέψιμο και όντως όσο και αν τώρα που σου το γράφω σου φαινεται χαζό, είναι πολύ καλυτερα που έγινε τώρα πριν ακούσεις την καρδούλα του. Κάθε απώλεια πονάει πολύ οποτε και να συμβεί αλλά όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο δύσκολο είναι, δεδομένου ότι και επίσημα μειώνονται οι πιθανότητες να συμβεί κάτι και το όνειρο γινεται πιο αληθινο... Πάρε το χρόνο σου, βιώνεις ένα πένθος... Μετά πάρε μια βαθιά ανάσα και μια δυνατή αγκαλιά τον αντρουλη σου και πάτε παρακάτω... 

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου. Όχι δεν είναι χαζό, αυτό μου είπε και ο γιατρός μου, καλύτερα να κλάψω τώρα που είναι αρχή παρά αργότερα. Το έχετε ζήσει σχεδόν όλες οι κοπέλες και ξέρετε καλύτερα. Τώρα το έζησα κι εγώ, ευτυχώς στην αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Είμαι στα χαμένα πιο πολύ αυτή τη στιγμή, ακόμη το ίντερνετ μου βγάζει προτεινόμενα κρεβατάκια, καροτσάκια και μωρουδιακά που άρχισα να ψάχνω. 
Ναι κανα innohep προληπτικα.

Το ξέρω κορίτσι μου καλύτερα τώρα, παρά να άκουγα καρδιά ή να περνούσαν οι μήνες και να ετοιμάζαμε το δωμάτιο. Αυτό που μου είπε ο γιατρός προσπαθώ να σκέφτομαι, ότι δεν προχώρησε προφανώς ένα έμβρυο που σε 9 μήνες θα είχε κάποιο θέμα υγείας και θα έκλαιγα μια ζωή, τουλάχιστον θα κλάψω όσο χρειαστεί αλλά θα προχωρήσω.
Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου. Όχι δεν είναι χαζό, αυτό μου είπε και ο γιατρός μου, καλύτερα να κλάψω τώρα που είναι αρχή παρά αργότερα. Το έχετε ζήσει σχεδόν όλες οι κοπέλες και ξέρετε καλύτερα. Τώρα το έζησα κι εγώ, ευτυχώς στην αρχή.

Ακριβως αυτο που λες!! Ευτυχως στην αρχη!! Οποτε κι αν γινει σε στενοχωρει, δε το συζητώ... απλα προχωράς λιγο πιο γρηγορα οταν σου συμβαίνει στην αρχη! 
Να κατσεις να ηρεμησεις ψυχολογικά και σωματικά και εδω θα ειμαστε να μιλαμε για καινουριες προσπάθειες!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Η αδερφή μου είναι τεχνικός φαρμάκων και μου είπε ότι τα cyclacur κυκλοφορούν ακόμα τυπικά απλά είναι σε απίστευτη έλλειψη όπως επίσης και τα divina..

Πλέον είναι ότι έχει μείνει στο ράφι κάθε φαρμακείο  η παραγωγή έχει σταματήσει και οι φαρμακαποθήκες δεν έχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@I want a babyΚοριτσι μου τωρα διαβασα την εξελιξη σου...λυπαμαι παρα πολυ γι αυτο που συνεβη, οτι κ να σου πω ειναι λιγο...κουραγιο να εχεις, ο καιρος θα απαλυνει τον πονο σου...ειμαι σιγουρη πως θα ερθουν τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Πλέον είναι ότι έχει μείνει στο ράφι κάθε φαρμακείο  η παραγωγή έχει σταματήσει και οι φαρμακαποθήκες δεν έχουν...

Την έχω βάλει ήδη να πάρει τηλέφωνα σε όσα φαρμακεία ξέρει και να μου βρει...

Αύριο θα πάρω και τον γιατρό μου να τον ρωτήσω πόσα να πάρω περίπου..και αν γίνεται να παίρνω και cyclacur και divina ανακατεμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου αύριο μεθαύριο θα πάρω τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικου και έχω μεγάλο άγχος,αν πήρα τη σωστή απόφαση η αν θα πάνε όλα στράφι...δώστε μου τη θετική σας ενέργεια γιατί δεν αντέχω άλλο...κάθε φορά αποτελέσματα,αποτελέσματα δεν ξέρω αν το αντέχω άλλο αυτό...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi1981 είπε:

Κοριτσια μου αύριο μεθαύριο θα πάρω τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικου και έχω μεγάλο άγχος,αν πήρα τη σωστή απόφαση η αν θα πάνε όλα στράφι...δώστε μου τη θετική σας ενέργεια γιατί δεν αντέχω άλλο...κάθε φορά αποτελέσματα,αποτελέσματα δεν ξέρω αν το αντέχω άλλο αυτό...!

Ολα καλα πιστευω θα πανε κοριτσι μου! Τουλαχιστον θα ξερεις αυτα που θα εχεις οτι ειναι ελεγμενα! Ευχομαι θετικα αποτελεσματα, περιμενουμε να μας ενημερωσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi1981 είπε:

Κοριτσια μου αύριο μεθαύριο θα πάρω τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικου και έχω μεγάλο άγχος,αν πήρα τη σωστή απόφαση η αν θα πάνε όλα στράφι...δώστε μου τη θετική σας ενέργεια γιατί δεν αντέχω άλλο...κάθε φορά αποτελέσματα,αποτελέσματα δεν ξέρω αν το αντέχω άλλο αυτό...!

Οντως βρε κοριτσι μου ειναι πολυ κουραστική αυτη η αναμονή και ψυχοφθόρα... 

Ελπιζω να πανε ολα καλα και να ειναι θετικά τα αποτελέσματα! 
Περιμενουμε τα νεα σου!!! Καλη επιτυχια!! 😍🙏🙂🍀❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi1981 είπε:

Κοριτσια μου αύριο μεθαύριο θα πάρω τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικου και έχω μεγάλο άγχος,αν πήρα τη σωστή απόφαση η αν θα πάνε όλα στράφι...δώστε μου τη θετική σας ενέργεια γιατί δεν αντέχω άλλο...κάθε φορά αποτελέσματα,αποτελέσματα δεν ξέρω αν το αντέχω άλλο αυτό...!

Κορίτσι μου να μην έχεις αμφιβολίες!Εχεις πάρει τη σωστή απόφαση και με τόσες βλαστοκυστες  σίγουρα θα υπάρχουν και καλές που θα σου δώσουν την πολυπόθητη εγκυμοσύνη!😊Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και θα περιμένουμε τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσι μου να μην έχεις αμφιβολίες!Εχεις πάρει τη σωστή απόφαση και με τόσες βλαστοκυστες  σίγουρα θα υπάρχουν και καλές που θα σου δώσουν την πολυπόθητη εγκυμοσύνη!😊Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και θα περιμένουμε τα νέα σου!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.δεν τα μοιράζομαι αυτά με κανέναν τόσα χρόνια, δεν ξέρω δε θέλω.. οι γονείς μου μόνο έμαθαν την εξωμητρια αναγκαστικά γιατί απειληθηκα απ αυτό. Κι ο άντρας μου ποσα ν ακούσει κι αυτός.. δεν θέλω συνέχεια να τον φορτώνω. Ευχαριστώ και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.δεν τα μοιράζομαι αυτά με κανέναν τόσα χρόνια, δεν ξέρω δε θέλω.. οι γονείς μου μόνο έμαθαν την εξωμητρια αναγκαστικά γιατί απειληθηκα απ αυτό. Κι ο άντρας μου ποσα ν ακούσει κι αυτός.. δεν θέλω συνέχεια να τον φορτώνω. Ευχαριστώ και πάλι!

Για αυτό είμαστε εδώ,για  να μοιραστούμε αυτά που δεν μπορούμε να πούμε σε κανέναν!Ουτε εγώ έχω πει σε κάποιον για την εξωσωματική και έχω μόνο τον άντρα μου και όλες εσάς για να παίρνω δύναμη να συνεχίζω!

Διαβασα προχθές κάπου αυτό στη φωτό και νομίζω μας περιγράφει εδώ στο φόρουμ!❤️

2C53D2F3-244C-44FC-8D1F-C56CACBD2428.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Για αυτό είμαστε εδώ,για  να μοιραστούμε αυτά που δεν μπορούμε να πούμε σε κανέναν!Ουτε εγώ έχω πει σε κάποιον για την εξωσωματική και έχω μόνο τον άντρα μου και όλες εσάς για να παίρνω δύναμη να συνεχίζω!

Διαβασα προχθές κάπου αυτό στη φωτό και νομίζω μας περιγράφει εδώ στο φόρουμ!❤️

2C53D2F3-244C-44FC-8D1F-C56CACBD2428.jpeg

Ποσο αληθινό.. ποσο ένα φόρουμ στο διαδίκτυο και πόσο κάποιοι άνθρωποι που δεν έχεις δει ποτέ σου ,μπορεί να σου ξεφορτωσουν έστω και λίγο το βάρος που κουβαλάς..σας εύχομαι κοριτσια σε όλες σας να γίνετε σύντομα μανούλες γιατί το θέλετε πολύ και όπως λέει κι ο συγγραφέας ε,ας συνομοτησει και για μας μια φορα το σύμπαν!!!✌🤞🤞👍👍👍💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Για αυτό είμαστε εδώ,για  να μοιραστούμε αυτά που δεν μπορούμε να πούμε σε κανέναν!Ουτε εγώ έχω πει σε κάποιον για την εξωσωματική και έχω μόνο τον άντρα μου και όλες εσάς για να παίρνω δύναμη να συνεχίζω!

Διαβασα προχθές κάπου αυτό στη φωτό και νομίζω μας περιγράφει εδώ στο φόρουμ!❤️

2C53D2F3-244C-44FC-8D1F-C56CACBD2428.jpeg

Τι ωραιο αυτο που εστειλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...