Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Κορίτσι μου με το καλό να έρθουν όλα όπως τα επιθυμεί η καρδιά σου!!! Εύχομαι να είναι η τελευταία και τυχερή σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια παίρνω κάθε μερα ένα salorpir, αλλά σήμερα που είμαι εκτός σπιτιού μπερδεύτηκα κ δεν ξέρω αν το πήρα. Τι λέτε να πάρω ένα κ το πολύ πολύ να έχω πάρει 2. Μήπως είναι χειρότερο ν μην πάρω καθόλου..

Καλύτερα μην πάρεις καθόλου. Διότι αν έχεις πάρει ήδη μην στα ξαφνικά σου προκαλέσει καμιά αιμορραγία. Μπορεί και να λέω χαζομάρα αλλά το λέω λόγο του συγκεκριμένου φαρμάκου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου εγω εκανα σημερα εκτακτα χοριακη γιατι ειχα υποθερμια και ετρεμα κ ανησυχησα και τηλ στο γιατρο και μου ειπε τρεχα τωρα για prg +e2. οποτε πηγα στο υγεια και το αποτελεσμα 784..ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Δεν γινόταν να μη μείνεις εσυ έγκυος που άνοιξες αυτή τη συζήτηση και έφερες τυχη σε τόσα κορίτσια!!! Μάλλον για δίδυμα και εσυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 

Εχω χασει επεισοδια....καλη επιτυχια....δεν ειχες θετικη χοριακη την προηγουμενη φορα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Να φωλιασουν τα εμβρυακια σου κ με μια τεράστια χοριακη και εσυ κοπέλα μου! Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια μήπως ξέρετε αν η εμβρυομεταφορά γίνεται σε συγκεκριμένη ημέρα του κύκλου όταν βάλεις κατεψυγμένα? 

Δεν γίνεται στάνταρ ημέρα. Πάει βάσει ενδομητρίου και ορμονών. Από κει πέρα μετά τη θετική χοριακη βάσει της ετ σου υπολογίζει τελευταία περίοδο. Εγώ πχ έκανα ετ 21η μέρα του κύκλου. Άλλες κοπέλες έχουν κάνει άλλη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Εχω χασει επεισοδια....καλη επιτυχια....δεν ειχες θετικη χοριακη την προηγουμενη φορα???

Είχα τον Φεβρουάριο ναι.... αλλά εξελίχθηκε σε θρίλερ χοριακών. Πρέπει να έσπασα ρεκόρ στο φόρουμ έκανα 12 χοριακές.... τελικά διακόψαμε μια κύηση μη βιώσιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είχα τον Φεβρουάριο ναι.... αλλά εξελίχθηκε σε θρίλερ χοριακών. Πρέπει να έσπασα ρεκόρ στο φόρουμ έκανα 12 χοριακές.... τελικά διακόψαμε μια κύηση μη βιώσιμη!

Λυπαμαι πραγματικα για την ταλαιπωρια σου....ποτε την διεκοψες....εβδομαδων???εστειλες το κυημα για ελεγχο?σε ποιο γιατρο εισαι...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Νασαι καλά κοπελα μου!ευχαριστω πολυ!!!Ξεκινησανε οι αλλες αγωνιες τωρα πωπω δε σταματά ποτέ η αγωνια..ευχομαι και σε σενα οτι επιθυμεις να εχεις!!

Μπράβο ρε κορίτσι !!!!! Τέλεια νέα 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Με το καλό κοριτσι μου γλυκό να χαρίσεις αδερφάκι στο ζουζούνι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Λυπαμαι πραγματικα για την ταλαιπωρια σου....ποτε την διεκοψες....εβδομαδων???εστειλες το κυημα για ελεγχο?σε ποιο γιατρο εισαι...???

Ήταν 8η εβδομάδα και η χοριακή σερνόταν 382 έφτασε κι ενώ είχα περίοδο κανονικά για 17 μέρες!! Τί να στείλω; Δεν υπήρχε τίποτα... μήτρα καθαρή... Με τον Χριστόδουλο Παπανικοπουλο είμαι. Δευτέρα πάω για ωοληψία πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Δεν γίνεται στάνταρ ημέρα. Πάει βάσει ενδομητρίου και ορμονών. Από κει πέρα μετά τη θετική χοριακη βάσει της ετ σου υπολογίζει τελευταία περίοδο. Εγώ πχ έκανα ετ 21η μέρα του κύκλου. Άλλες κοπέλες έχουν κάνει άλλη μέρα.

Εμείς θα κάνουμε ωοληψια και μεταφορά σε άλλο κυκλο γι'αυτό δεν ξέρω τι παιζει με τις ημέρες..  Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια μήπως ξέρετε αν η εμβρυομεταφορά γίνεται σε συγκεκριμένη ημέρα του κύκλου όταν βάλεις κατεψυγμένα? 

Συγκεκριμένη μέρα όχι.... σε κοιτάει ο γιατρός και στην ουσία προσπαθεί να συγχρονίσει ενδομητριο και έμβρυα (αν είναι 3ων ημερών, βλαστοκυστες κλπ) έτσι ώστε όταν στα βάλει να μιμηθεί την φυσιολογική διαδικασία σύλληψης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA
εγώ το ίδιο έκανα, ωοληψια 14η κ ετ 22η μέρα κύκλου. Και για τα δύο όμως παίζει με ορμόνες κ ωάρια κ ενδομήτριο π βλέπει ο γιατρός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ήταν 8η εβδομάδα και η χοριακή σερνόταν 382 έφτασε κι ενώ είχα περίοδο κανονικά για 17 μέρες!! Τί να στείλω; Δεν υπήρχε τίποτα... μήτρα καθαρή... Με τον Χριστόδουλο Παπανικοπουλο είμαι. Δευτέρα πάω για ωοληψία πάλι.

Πόλυ πολύ καλή επιτυχία !!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Αχ τέλεια! Ανυπομονουμε για τα δικα σου τα ευχαριστα τωρα μαζί με @nik_02 και @Taggeris 

@Katerinaki82 Ευχαριστω ,να σαι καλα κοριτσι μου και εγώ περιμενω να χαρω μαζι σου, ξεκινας και εσυ άμεσα σωστα; @PAPA EVA ναι σαι καλα κοριτσακι χιλια ευχαριστω! επισης!! ερχεται η σειρα σου!!!Νασαι καλα @Papadakis μου να πανε σε ολες μας καλα ,να ησυχασουμε απο αυτη τη κατασταση..καμια μας δεν αξιζει ολη αυτη τη ταλαιπωρια! δοξα τω θεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ τέλεια! Ανυπομονουμε για τα δικα σου τα ευχαριστα τωρα μαζί με @nik_02 και @Taggeris 

@Katerinaki82 Ευχαριστω ,να σαι καλα κοριτσι μου και εγώ περιμενω να χαρω μαζι σου, ξεκινας και εσυ άμεσα σωστα; @PAPA EVA ναι σαι καλα κοριτσακι χιλια ευχαριστω! επισης!! ερχεται η σειρα σου!!!Νασαι καλα @Papadakis μου να πανε σε ολες μας καλα ,να ησυχασουμε απο αυτη τη κατασταση..καμια μας δεν αξιζει ολη αυτη τη ταλαιπωρια! δοξα τω θεω!!

Το έχω ξαναπεί .... αλλά όταν θα το κρατήσετε αγκαλια θα τα ξεχάσετε όλα ... και θα πείτε θα έκανα άλλες εκατό Εξωσωματικές  για να το ζήσω ..... Για αυτό μην το βάζετε κάτω καλώς Κάκως πρέπει να διαβούμε αυτό το μονοπάτι !!!!!!! Αλλά στο τέλος αξίζει ........ όλα τα δάκρυα όλες οι θυσίες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Ήταν 8η εβδομάδα και η χοριακή σερνόταν 382 έφτασε κι ενώ είχα περίοδο κανονικά για 17 μέρες!! Τί να στείλω; Δεν υπήρχε τίποτα... μήτρα καθαρή... Με τον Χριστόδουλο Παπανικοπουλο είμαι. Δευτέρα πάω για ωοληψία πάλι.

Καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!!τα υπολοιπα τα αφηνουμε πισω μας....απλα ρωτησα γιατι δεν ηξερα τι εγινε....ευχομαι πολλα πολλα εμβρυακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kokotsalo @Nefeliap@Papadakis Σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια και για την εμψύχωση..... Ας συνεχίσει το γούρι και να τα καταφέρουμε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 3:57 ΜΜ, ο/η dimsea είπε:

Μην ανυσηχεις καθόλου ακριβώς το ίδιο έχω κι εγώ με τα υποθετα που βάζω... γλυτώσαμε τις σερβιέτες και τώρα έχουμε τα σερβιετακια 😂🤣. Αυτό που πρέπει να μείνει μέσα μένει! 

@Taggeris καλή επιτυχία!!!!! 😘❤️💕

Η @Tillandsia ξέρουμε τι έκανε τελικά με τα τεστ??? 

Έκανα το τεστ εγώ κ συζηγος χθες το πρωί..σήμερα θα πάρουμε το αποτέλεσμα..μέχρι τώρα διάβασα σήμερα 23 κρούσματα κ δεν υπάρχει κρούσμα στην Κομοτηνή οπότε είμαστε αρνητικές αλλά για σιγουριά περιμένω τηλ από μικροβιολόγο..όλα καλά ήταν χθες στον υπέρηχο 9 αυγουλάκια 14mm..με το καλό τρίτη το πρωί 7:30 η ώρα θα είμαι στην κλινική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ τέλεια! Ανυπομονουμε για τα δικα σου τα ευχαριστα τωρα μαζί με @nik_02 και @Taggeris 

@Katerinaki82 Ευχαριστω ,να σαι καλα κοριτσι μου και εγώ περιμενω να χαρω μαζι σου, ξεκινας και εσυ άμεσα σωστα; @PAPA EVA ναι σαι καλα κοριτσακι χιλια ευχαριστω! επισης!! ερχεται η σειρα σου!!!Νασαι καλα @Papadakis μου να πανε σε ολες μας καλα ,να ησυχασουμε απο αυτη τη κατασταση..καμια μας δεν αξιζει ολη αυτη τη ταλαιπωρια! δοξα τω θεω!!

@Nefeliap έκανα ωοληψια σήμερα και περιμένω αύριο αποτελέσματα !!!αντε να παίρνουμε  σειρά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Εμείς θα κάνουμε ωοληψια και μεταφορά σε άλλο κυκλο γι'αυτό δεν ξέρω τι παιζει με τις ημέρες..  Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου! 

Και γω από κατάψυξη έκανα. Εκ του αποτελέσματος θεωρώ πως είναι καλύτερα. Ηρεμεί λίγο ο οργανισμός. Καλή επιτυχία κορίτσι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea @nik_02  σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας! 

@Taggeris  εχω ακουσει πολυ καλα λόγια για το γιατρό σου και να δεις που θα τα πας μια χαρά!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim. είπε:

@Nefeliap μπράβο κορίτσακι σου εύχομαι ολόψυχα καλούς  διπλασιασμούς 😍

Σε ευχαριστω πολυ πολυ ,δευτερα παλι για να δουμε..Κ σε σενα οτι καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...