Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Στις εξωσωματικες δεν βγάζω πολλά 5,6,7.Στη τελευταία 2 καλές βλαστοκυστες Κ τώρα ως αποτελέσμα φταίει το ωάριο που δε πέτυχε.πώς να σκεφτώ να πάω σε φυσικό αν ξέρω ότι τα ωάρια μου δε θα είναι καλά?Μήπως να σταματήσω τις προσπάθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις εξωσωματικες δεν βγάζω πολλά 5,6,7.Στη τελευταία 2 καλές βλαστοκυστες Κ τώρα ως αποτελέσμα φταίει το ωάριο που δε πέτυχε.πώς να σκεφτώ να πάω σε φυσικό αν ξέρω ότι τα ωάρια μου δε θα είναι καλά?Μήπως να σταματήσω τις προσπάθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marakipap είπε:

Στις εξωσωματικες δεν βγάζω πολλά 5,6,7.Στη τελευταία 2 καλές βλαστοκυστες Κ τώρα ως αποτελέσμα φταίει το ωάριο που δε πέτυχε.πώς να σκεφτώ να πάω σε φυσικό αν ξέρω ότι τα ωάρια μου δε θα είναι καλά?Μήπως να σταματήσω τις προσπάθειες?

Καλημέρα κορίτσι κ καλή Κυριακή! Η αλήθεια είναι πως ο φυσικός κύκλος θέλει υπομονή κ επιμονή! Κάποιο μήνα θα τα πας καλά κάποιον άλλο ίσως όχι... Ίσως ο γιατρός σου επιλέξει συνδυασμό φυσικού κύκλου κ φαρμάκων. Μην προκαθορίζεις κάτι χωρίς να έχεις προσπαθήσει καν, πίστεψέ το κ κάποια στιγμή θα είναι η κατάλληλη! Είμαι στην ίδια φάση. Σ´αυτό τον κύκλο δεν βρέθηκε γενετικό υλικό αλλά αυτό να ξέρεις μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε κοπέλα, είτε προσπαθεί ενεργά να μείνει έγκυος, είτε όχι... Θετική σκέψη κ να θυμάσαι δεν είσαι μόνη, ούτε η μόνη! 💪🏻😉😊🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marakipap είπε:

Στις εξωσωματικες δεν βγάζω πολλά 5,6,7.Στη τελευταία 2 καλές βλαστοκυστες Κ τώρα ως αποτελέσμα φταίει το ωάριο που δε πέτυχε.πώς να σκεφτώ να πάω σε φυσικό αν ξέρω ότι τα ωάρια μου δε θα είναι καλά?Μήπως να σταματήσω τις προσπάθειες?

Απο εξετάσεις εχουν γινει ολες; Καλημερα!! Προεμφυτευτικο έλεγχο; Πως ξερουμε οτι τα έμβρυα δεν ηταν καλα; Οχι δε θα το βαλουμε κατω! Θα γινουμε μανουλες απλως θελει λιγο χρονο.. σε παρακαλω. Καταλαβαινω οτι εισαι απογοητευμένη κ στενοχωρημενη.. παρε το χρονο σου, ανασυγκροτήσου κ οταν θα εισαι ετοιμη προσπαθεις. Συζήτησε το με το γιατρο σου γι συτο τους εχουμε❤️.. δες το ΠΜ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakipap είπε:

Στις εξωσωματικες δεν βγάζω πολλά 5,6,7.Στη τελευταία 2 καλές βλαστοκυστες Κ τώρα ως αποτελέσμα φταίει το ωάριο που δε πέτυχε.πώς να σκεφτώ να πάω σε φυσικό αν ξέρω ότι τα ωάρια μου δε θα είναι καλά?Μήπως να σταματήσω τις προσπάθειες?

Καλά 7 δεν είναι λίγα.Για τα ωάρια στο ειπαν οι εμβρυολογοι? Προεμφυτικο έχετε κάνει?

Επίσης όπως σου έγραψαν μην προεξοφλεις από πριν αν είναι καλά ή όχι.Στατιστικα άνω των 40 η ποιότητα φθίνει,όμως ακόμη υπάρχουν καλά ωάρια,το θέμα είναι να τα πετύχεις.Καταλαβαινω πως έχεις κουραστεί και απογοητευτεί αλλά ίσως(ξαναλέω ίσως) από κάποια ηλικία και μετά οι ορμόνες δεν βοηθάνε στην ποιότητα,μόνο ποσοτικά να πάρεις περισσότερα.

Για το συγκεκριμένο θέμα βέβαια υπάρχουν πολλά debate, κάποιοι παραδέχονται την καλύτερη ποιότητα του απολύτως φυσικού κάποιοι όχι.

Εγώ πιστεύω πως όλα είναι σχετικά,δλδ μια νέα γυναίκα που εξ ορισμού έχει καλό υλικό πόσο να επηρεαστεί από τις ορμόνες.Στις μεγαλύτερες ηλικίες όμως που ψάχνεις το καλο με το μυαλό(και βάζω κι εμένα μέσα) είναι βασικό πριν εγκαταλείψεις να πεις θα τσεκαρω την ποιότητα σε δυο-τρεις τελείως φυσικούς κύκλους.

Θεωρητικά στα λέω βέβαια γιατί υπάρχει κόστος και οικονομικό αλλά και κυρίως ψυχολογικό.

Για το αν είσαι έτοιμη να τα παρατήσεις ή όχι,μόνο εσύ θα δώσεις την απάντηση.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχω πιξημο στη δουλειά αλλά σας διαβάζω. Ακόμα δεν έχω αποφασίσει εγώ 🤣

@marakipap καταλαβαίνω πως νιώθεις ολες λίγο πολύ το έχουμε ζήσει. Στην επίσκεψη μου στον Σφακ που μιλήσαμε για φυσικό τον ρώτησα κατευθείαν αν θεωρεί τα ωάρια του φυσικού πιο υγιή. Μου είπε κατευθείαν ορθά κοφτά ότι δεν παίζουν ρόλο τα φάρμακα της διέγερσης για την ποιότητα. Το μόνο δλδ που γλυτώνεις στους φυσικούς είναι οι ορμόνες, ειδικά αν δεν δίνεις πολλά με διέγερση δεν υπάρχει και λόγος δλδ να πάρεις. Εγώ πχ που σε 2 διεγέρσεις έχω δώσει από 3..... ε δεν το λες και επιτυχία εσύ έως 7....  δεν είναι λίγα! Κεφάλι ψηλά και συνεχίζουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimsea μπορεί να έχεις δίκιο δε θέλω να το βάλω κάτω αν δε κάνω κ φυσικό.απλα σκέφτομαι μου έχει γίνει εμμονή η απόκτηση του. Επίσης μπορεί να έκανα πιο πολλά από σένα αλλά Μήπως τα δικά σου λόγω ηλικίας είναι πιο ποιοτικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς πρέπει  να.παλευουμε....Και εγώ έκανα εχθές διέγερσηκαι σήμερα μας είπε προχώρησε το ένα....Και.θα δείξει....σίγουρα απογοητεύτηκα καθώς λέω τόσες ορμόνες ρε γαμωτο έλεος....Κι όμως πρέπει να σκεφτώ το επόμενο βήμα.....Έχει κάνει καμια  διπλή ωοληψια ....Δηλαδή πήρανε τώρα τα ώριμα και σε μια εβδ8αμδα με ενίσχυση η όχι να πάρουν τα άλλα.....Υπάρχει σαν μέθοδος ....Έχω κάνει μια φορά χωρίς βοήθεια δεν προχώρησε Απλά τώρα το σκεφτηκα επειδή πιθανότατα έχω μικρότερα μέσα μου....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2020 at 1:35 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Αα τον κανατε τον ελεγχο!! .ακριβως αυτο !!ποσο δικιο εχεις..

Νεφελακι μου άστα παλεύω....Εχθές έκανα διέγερση και πήγε σκ.....συγνωμη κιόλας...Τώρα θα δω μήπως κάνω δεύτερη ωοληψια με βοήθεια ...Η τροποποιημένο με λίγες όμως ορμόνες.......Ίσως άμα.βρω έστω μια πρεγκοβερις κάνω με.αυτη...

Ίσως με πάει λίγο.καλυτερα.....δύσκολος ο αγώνας μας...άστα....

Σε.φιλω γλυκά και εύχομαι.ολα να πηγαίνουν τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunset13 είπε:

Δυστυχώς πρέπει  να.παλευουμε....Και εγώ έκανα εχθές διέγερσηκαι σήμερα μας είπε προχώρησε το ένα....Και.θα δείξει....σίγουρα απογοητεύτηκα καθώς λέω τόσες ορμόνες ρε γαμωτο έλεος....Κι όμως πρέπει να σκεφτώ το επόμενο βήμα.....Έχει κάνει καμια  διπλή ωοληψια ....Δηλαδή πήρανε τώρα τα ώριμα και σε μια εβδ8αμδα με ενίσχυση η όχι να πάρουν τα άλλα.....Υπάρχει σαν μέθοδος ....Έχω κάνει μια φορά χωρίς βοήθεια δεν προχώρησε Απλά τώρα το σκεφτηκα επειδή πιθανότατα έχω μικρότερα μέσα μου....

 

Πόσο χρονών είσαι?προχώρησε το ένα από πόσα?Επίσης αυτό το ένα μπορεί να εξελιχθεί μια χαρά.

Αυτή η μέθοδος είναι σχετικά νέα, εγώ το έχω δει να γίνεται σε φυσικο.

Βέβαια θα πρέπει να είναι κατάλληλα να παρθούν και να μην έχουν ωχρινοποιηθει.Αυτο το δείχνει η Ε2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Πόσο χρονών είσαι?προχώρησε το ένα από πόσα?Επίσης αυτό το ένα μπορεί να εξελιχθεί μια χαρά.

Αυτή η μέθοδος είναι σχετικά νέα, εγώ το έχω δει να γίνεται σε φυσικο.

Βέβαια θα πρέπει να είναι κατάλληλα να παρθούν και να μην έχουν ωχρινοποιηθει.Αυτο το δείχνει η Ε2.

Η τιμή της οποίας πόσο πρέπει να είναι; Ποια ημέρα του κύκλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

Νεφελακι μου άστα παλεύω....Εχθές έκανα διέγερση και πήγε σκ.....συγνωμη κιόλας...Τώρα θα δω μήπως κάνω δεύτερη ωοληψια με βοήθεια ...Η τροποποιημένο με λίγες όμως ορμόνες.......Ίσως άμα.βρω έστω μια πρεγκοβερις κάνω με.αυτη...

Ίσως με πάει λίγο.καλυτερα.....δύσκολος ο αγώνας μας...άστα....

Σε.φιλω γλυκά και εύχομαι.ολα να πηγαίνουν τέλεια 

Το εχουν κανει 2 κοπελες με σφακ κ το πηρανε μια χαρα!ναι διπλη ωορηξια κ ετσι.. κ ο δικος μας το κανει ναι,μου το ειχε πει..κ ξερω μια κοπελα που ειχε ξαναπαει στα μετα τα μισα του κυκλου..επισης αν ειναι παρε με φυσικό το ωαριο του αλλου μηνα,το ξερω βιαζεσαι αλλα το ενα θα ειναι σιγουρο κ καλό!τζαμπα οι ορμονες ·:-( το εχω ζησει κ καταννοώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Το εχουν κανει 2 κοπελες με σφακ κ το πηρανε μια χαρα!ναι διπλη ωορηξια κ ετσι.. κ ο δικος μας το κανει ναι,μου το ειχε πει..κ ξερω μια κοπελα που ειχε ξαναπαει στα μετα τα μισα του κυκλου..επισης αν ειναι παρε με φυσικό το ωαριο του αλλου μηνα,το ξερω βιαζεσαι αλλα το ενα θα ειναι σιγουρο κ καλό!τζαμπα οι ορμονες ·:-( το εχω ζησει κ καταννοώ...

Προς επίρρωση των όσων λες μου είπε κ εμένα να πάω στα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας μήπως κ δούμε κάτι να πάρουμε αφού καμιά φορά συμβαίνει... Ποτέ δεν ξέρεις! Ειδάλλως, τον άλλο μήνα να είμαστε καλά! 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Προς επίρρωση των όσων λες μου είπε κ εμένα να πάω στα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας μήπως κ δούμε κάτι να πάρουμε αφού καμιά φορά συμβαίνει... Ποτέ δεν ξέρεις! Ειδάλλως, τον άλλο μήνα να είμαστε καλά! 

 

Αυτο ακριβως ! Σωστα!!!και βεβαια συμβαινει ,κ εννοειται θα πας για υπερηχο και θα δει τι και πως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αυτο ακριβως ! Σωστα!!!και βεβαια συμβαινει ,κ εννοειται θα πας για υπερηχο και θα δει τι και πως..

Ευχαριστώ αγάπη...θα πάρω αύριο να μιλήσω...Επισης υπάρχει το ίδιο και με.βοηθεια ...Δεν ξέρω ακριβώς πως και τι ...το είχε ανεβάσει κάπου η Λένα Βερικακη στο φεις θα το δω ...φιλιά πολλά 

στις On 28/9/2020 at 1:35 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Αα τον κανατε τον ελεγχο!! .ακριβως αυτο !!ποσο δικιο εχεις..

Νεφελακι μου άστα παλεύω....Εχθές έκανα διέγερση και πήγε σκ.....συγνωμη κιόλας...Τώρα θα δω μήπως κάνω δεύτερη ωοληψια με βοήθεια ...Η τροποποιημένο με λίγες όμως ορμόνες.......Ίσως άμα.βρω έστω μια πρεγκοβερις κάνω με.αυτη...

Ίσως με πάει λίγο.καλυτερα.....δύσκολος ο αγώνας μας...άστα....

Σε.φιλω γλυκά και εύχομαι.ολα να πηγαίνουν τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Πόσο χρονών είσαι?προχώρησε το ένα από πόσα?Επίσης αυτό το ένα μπορεί να εξελιχθεί μια χαρά.

Αυτή η μέθοδος είναι σχετικά νέα, εγώ το έχω δει να γίνεται σε φυσικο.

Βέβαια θα πρέπει να είναι κατάλληλα να παρθούν και να μην έχουν ωχρινοποιηθει.Αυτο το δείχνει η Ε2.

Ειμαι 44 με αμη 1.7 και 8.2 fsh 

Δυστυχώς πάνω από 10 διεγερσεις ...πλέον πηγαίνω μόνο με pgd γιατί έστειλα έμβρυα και ήταν άρρωστα...ώστε πλέον λέμε να βάζουμε μόνο υγιες ...Ο γενετιστής ήθελε εφόσον αρχίζουν και χαλάνε τα ωάρια να μαζέψουμε 5 υγιές...να βάλουμε.3 και να έχουμε άλλα δύο.. 

.Δυστυχώς όμως δεν μπορώ να μαζέψω ούτε τα 3 πρώτα....έκανα τώρα διέγερση με κοντό και μενοπουρ όπου από 6 προχώρησε σίγουρα το ένα και το άλλο το.εχουν σε παρακολουθήσει θα ξέρω την Τρίτη....

Αύριο θα του πω μήπως να πάρουμε εάν έχει μείνει κάτι...

Αλλιώς θα προσπαθήσω να βρω πρεγκοβερις να δοκιμάσω και αυτή για να κάνω τροποποιημένο με λίγες μονάδες

Εάν πιστεύεις ότι έχεις κάτι να με συμβουλεύσεις....Μετά χαράς....σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/9/2020 at 6:40 ΜΜ, ο/η Xrisa127 είπε:

Δεν έχω αλλά like δυστυχώς αλλά να ξέρετε ότι στέλνω σε όλες την αγάπη μου και ένα μεγάλο ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την συμπαράσταση και όλη τη θετική ενέργεια!❤️
 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!👏👏👏👏👏!!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη κ να την απολαύσεις στο έπακρο!!! Κ μην ξεχνάς ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2020 at 7:58 ΜΜ, ο/η marakipap είπε:

Πήρα το αρνητικό μου!😂😂

Πείτε μου για φυσικό κύκλο ο.τι ξέρετε.το σκέφτομαι πλέον Αλλά δε ξέρω αν έχω ελπίδα....

Λυπάμαι πραγματικά κορίτσι μου...αλλά πιο πολύ λυπάμαι αν βλέπω γυναίκες να χανουν την ελπίδα τους.. Το ξέρω πως είναι λογικό να νιώθεις τώρα έτσι.. κατά τη γνώμη μου ξέσπασε τώρα για να ηρεμήσεις κ να επανελθεις δριμύτερη μετα.. Όσο για το φυσικό κύκλο εγώ θα το δοκίμαζα.. ευχομαι 🙏🙏🙏 για όλες μας σ αυτήν την ομάδα το 2021 να γίνουμε μανουλες💝💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Χελιδονάκι είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!👏👏👏👏👏!!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη κ να την απολαύσεις στο έπακρο!!! Κ μην ξεχνάς ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

Ευχαριστώ παρά πολύ!🥰Ευχομαι και σε εσένα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2020 at 4:14 ΜΜ, ο/η marakipap είπε:

Dimsea μπορεί να έχεις δίκιο δε θέλω να το βάλω κάτω αν δε κάνω κ φυσικό.απλα σκέφτομαι μου έχει γίνει εμμονή η απόκτηση του. Επίσης μπορεί να έκανα πιο πολλά από σένα αλλά Μήπως τα δικά σου λόγω ηλικίας είναι πιο ποιοτικά?

Καλημέρα κορίτσι. Ε δεν είμαι και μικρή....τον Ιούνιο έγινα 41!🙄Χαμηλή ΑΜΗ και FSH στο Θεό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2020 at 9:22 ΜΜ, ο/η Sunset13 είπε:

Ειμαι 44 με αμη 1.7 και 8.2 fsh 

Δυστυχώς πάνω από 10 διεγερσεις ...πλέον πηγαίνω μόνο με pgd γιατί έστειλα έμβρυα και ήταν άρρωστα...ώστε πλέον λέμε να βάζουμε μόνο υγιες ...Ο γενετιστής ήθελε εφόσον αρχίζουν και χαλάνε τα ωάρια να μαζέψουμε 5 υγιές...να βάλουμε.3 και να έχουμε άλλα δύο.. 

.Δυστυχώς όμως δεν μπορώ να μαζέψω ούτε τα 3 πρώτα....έκανα τώρα διέγερση με κοντό και μενοπουρ όπου από 6 προχώρησε σίγουρα το ένα και το άλλο το.εχουν σε παρακολουθήσει θα ξέρω την Τρίτη....

Αύριο θα του πω μήπως να πάρουμε εάν έχει μείνει κάτι...

Αλλιώς θα προσπαθήσω να βρω πρεγκοβερις να δοκιμάσω και αυτή για να κάνω τροποποιημένο με λίγες μονάδες

Εάν πιστεύεις ότι έχεις κάτι να με συμβουλεύσεις....Μετά χαράς....σε ευχαριστώ πολύ 

Κοριτσι μου γιατι δεν κανεις εντελως φυσικους ασε τον οργανισμο σου ελευθερο 

Εγω αυτο κανω μετα απο πολλες αποτυχιες και παει καλα μην ζοριζεσαι αλλο οι ωοθηκες κλωτσανε  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσι. Ε δεν είμαι και μικρή....τον Ιούνιο έγινα 41!🙄Χαμηλή ΑΜΗ και FSH στο Θεό. 

Αχ κοριτσια μου γλυκα σας νιωθω 

Μην το βαζετε κατω μωρεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Κοριτσι μου γιατι δεν κανεις εντελως φυσικους ασε τον οργανισμο σου ελευθερο 

Εγω αυτο κανω μετα απο πολλες αποτυχιες και παει καλα μην ζοριζεσαι αλλο οι ωοθηκες κλωτσανε  

Ναι κορίτσι μου έχεις δίκιο κάνω και ενδιάμεσα φυσικο πλέον θα κάνω μόνο αυτό και κάποιο τροποποιημένο εαν βρω μια ένεση πρεγκοβερις .....μακάρι να πετύχουμε..

Έχεις μαζέψει;;; έχουν φτάσει βλαστοκύστες;;

Καλή επιτυχία ολόψυχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσι. Ε δεν είμαι και μικρή....τον Ιούνιο έγινα 41!🙄Χαμηλή ΑΜΗ και FSH στο Θεό. 

Κατέβασε την fsh συζητά με τον γιατρό σου να πάρεις ΝΤΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunset13 είπε:

Κατέβασε την fsh συζητά με τον γιατρό σου να πάρεις ΝΤΕΑ

Καλησπέρα. Έκανα ένα πακέτο ορμονολογικων εξετάσεων ( αφού δεν θα ξεκινούσα σε αυτόν τον κύκλο δεν βιάστηκα για τα αποτελέσματα) και αύριο θα έχω τα αποτελέσματα. Θα τα στείλω με email στον Σφακ κι ότι μου πει. Το διαβάζω πάντως πολύ από κάτι κοπέλες στο fb! Έχεις δοκιμάσει έχει αποτέλεσμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...