Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις On 28/7/2020 at 3:05 ΜΜ, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια 7+6 σήμερα εχθές έκανα υπερυχο όλα τέλεια αλλά σήμερα είχα πριν λίγο κόκκινο αίμα. Σε ποια έχει τύχει σε αντίστοιχη εβδομάδα. Ο γιατρός μ έδωσε ουτρογκεσταν και ένεση προγεστερόνη κ ξάπλα... Έχω τόση ανυσηχια..

 Εγωωωω .... και ατον γιο μου και τώρα !!! Είναι πολύ σύνηθες ..... είτε αποκόλληση είτε από τον τράχηλο είτε από κάποια φλεγμονή συμβαίνει συχνά και όλα πάνε κάλαααααα

μημ αγχώνεσαι για τίποτα ..... μια στις τρεις βλέπουν αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

 Εγωωωω .... και ατον γιο μου και τώρα !!! Είναι πολύ σύνηθες ..... είτε αποκόλληση είτε από τον τράχηλο είτε από κάποια φλεγμονή συμβαίνει συχνά και όλα πάνε κάλαααααα

μημ αγχώνεσαι για τίποτα ..... μια στις τρεις βλέπουν αίμα

Τελικά έχω αποκολλησή είναι 1,8 *0,33εκ.ο γιατρός μ είπε 10 μέρες ξάπλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Ειμαι 5η ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα. Αν και .. αχνό κατι φαίνεται ε;;🙏🏻♥️😍

F604154A-3DD0-4FCD-B5B3-C74A98971956.jpeg

Καλά βρε τρελοκομείο πήγες και έκανες τεστ την 5η μέρα;;;;;; Θετικό φαίνεται ναι!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Ειμαι 5η ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα. Αν και .. αχνό κατι φαίνεται ε;;🙏🏻♥️😍

F604154A-3DD0-4FCD-B5B3-C74A98971956.jpeg

Τί λες κορίτσι μου;; καραμπίνα το. Πολλά συγχαρητήρια; αντε κοντά κοντά ήμαστε εμείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Καλά βρε τρελοκομείο πήγες και έκανες τεστ την 5η μέρα;;;;;; Θετικό φαίνεται ναι!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Οχι δε στα πα ολα ακόμη. Απο εχθες εκανα 😂😂😂 απο 4η μερα και σα να έδειχνε κατι. 😂😂😂 εφοδιάστηκα με πολλα τεστ τη προηγούμενη φορά ούτε ενα. Εε ποσο να κρατηθώ;;  

Μακαρι να πάνε ολα καλα!!σε ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τί λες κορίτσι μου;; καραμπίνα το. Πολλά συγχαρητήρια; αντε κοντά κοντά ήμαστε εμείς. 

Τέλεια!! Μακαρι να μη με ξεγελάει.🤪🙏🏻Αχ,Κρατιέμαι μεχρι τη Χοριακη για να ουρλιάξω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Οχι δε στα πα ολα ακόμη. Απο εχθες εκανα 😂😂😂 απο 4η μερα και σα να έδειχνε κατι. 😂😂😂 εφοδιάστηκα με πολλα τεστ τη προηγούμενη φορά ούτε ενα. Εε ποσο να κρατηθώ;;  

Μακαρι να πάνε ολα καλα!!σε ευχαριστω!!!

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Είσαι και μικρούλα πολύ δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην πάνε!!! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Είσαι και μικρούλα πολύ δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην πάνε!!! Με το καλό!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ!🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Τέλεια!! Μακαρι να μη με ξεγελάει.🤪🙏🏻Αχ,Κρατιέμαι μεχρι τη Χοριακη για να ουρλιάξω !!!!

Ποτε έχεις χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Ειμαι 5η ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα. Αν και .. αχνό κατι φαίνεται ε;;🙏🏻♥️😍

F604154A-3DD0-4FCD-B5B3-C74A98971956.jpeg

Συγχαρητήρια!!! Όλα να πάνε τέλεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ μόλις έκανα χοριακη και περιμένω! Μέχρι το απόγευμα θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα ! Βέβαια μόλις μπήκα σπίτι έκανα και δεύτερο τεστ δεν κρατηθηκα 

IMG_20200730_103311.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ μόλις έκανα χοριακη και περιμένω! Μέχρι το απόγευμα θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα ! Βέβαια μόλις μπήκα σπίτι έκανα και δεύτερο τεστ δεν κρατηθηκα 

IMG_20200730_103311.jpg

Γιατί κάθεσαι σε αναμμένα κάρβουνα βρε;;; Κοκκίνισε ακόμα περισσότερο το καινούργιο τεστ!! Ότι είσαι έγκυος είναι σίγουρο!!!! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Γιατί κάθεσαι σε αναμμένα κάρβουνα βρε;;; Κοκκίνισε ακόμα περισσότερο το καινούργιο τεστ!! Ότι είσαι έγκυος είναι σίγουρο!!!! Με το καλό!!!

Έχω περάσει τόσα μωρέ που φοβάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ μόλις έκανα χοριακη και περιμένω! Μέχρι το απόγευμα θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα ! Βέβαια μόλις μπήκα σπίτι έκανα και δεύτερο τεστ δεν κρατηθηκα 

IMG_20200730_103311.jpg

Συγχαρητήρια και σε εσενα κοπέλα μου!!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ μόλις έκανα χοριακη και περιμένω! Μέχρι το απόγευμα θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα ! Βέβαια μόλις μπήκα σπίτι έκανα και δεύτερο τεστ δεν κρατηθηκα 

IMG_20200730_103311.jpg

Έγκυος είσαι κοριτσάκι μη σκας.. Αντε μαζι ήμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ αρέσει που λέμε η μια στην άλλη να μην κάνουμε τεστ πριν τη χοριακή 🤣

Οι ασυγκράτητες!

Νόμιζα ότι εγώ το είχα τερματίσει που έκανα τεστ 6η μέρα από την ΕΤ αλλά ήρθε η μικρούλα μας η @Lily94 και πήρε τα πρωτεία! Ε μα 4η μέρα δεν είχα ξανακούσει! Αφού έχεις πολλά και για τα επόμενα χρόνια θα σου είναι αχρείαστα, κάνε ένα κάθε μέρα και μετά καδράκι!

@sova εσύ πάλι που χαράμισες τεστ από τα ακριβά αντί να περιμένεις λίγες ώρες; Χαλάλι, κι εσένα αχρείαστα θα σου είναι τα επόμενα χρόνια! Περιμένουμε το μαγικό νουκεράκι!

Αχ κορίτσια μου πολύ χάρηκα σήμερα!! Με το καλο μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και στις δύο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Μ αρέσει που λέμε η μια στην άλλη να μην κάνουμε τεστ πριν τη χοριακή 🤣

Οι ασυγκράτητες!

Νόμιζα ότι εγώ το είχα τερματίσει που έκανα τεστ 6η μέρα από την ΕΤ αλλά ήρθε η μικρούλα μας η @Lily94 και πήρε τα πρωτεία! Ε μα 4η μέρα δεν είχα ξανακούσει! Αφού έχεις πολλά και για τα επόμενα χρόνια θα σου είναι αχρείαστα, κάνε ένα κάθε μέρα και μετά καδράκι!

@sova εσύ πάλι που χαράμισες τεστ από τα ακριβά αντί να περιμένεις λίγες ώρες; Χαλάλι, κι εσένα αχρείαστα θα σου είναι τα επόμενα χρόνια! Περιμένουμε το μαγικό νουκεράκι!

Αχ κορίτσια μου πολύ χάρηκα σήμερα!! Με το καλο μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και στις δύο σας!

Χαχαχαχ χαλάλι όντως ! Εγώ τις προηγουμενες φορές πήγαινα τη μέρα που έλεγε ο ιατρός ούτε τεστ ούτε τπτ αυτή τη φορά είπα να τα κάνω όλα ανάποδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

@sova

@Lily94

Συγχαρητήρια κορίτσια, ανοιξιάτικα μωράκια και εσείς με το καλό οι χοριακες και οι διπλασιασμοι!!! 😍

Ευχαριστουμε πολυυυυ!!!💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Μ αρέσει που λέμε η μια στην άλλη να μην κάνουμε τεστ πριν τη χοριακή 🤣

Οι ασυγκράτητες!

Νόμιζα ότι εγώ το είχα τερματίσει που έκανα τεστ 6η μέρα από την ΕΤ αλλά ήρθε η μικρούλα μας η @Lily94 και πήρε τα πρωτεία! Ε μα 4η μέρα δεν είχα ξανακούσει! Αφού έχεις πολλά και για τα επόμενα χρόνια θα σου είναι αχρείαστα, κάνε ένα κάθε μέρα και μετά καδράκι!

@sova εσύ πάλι που χαράμισες τεστ από τα ακριβά αντί να περιμένεις λίγες ώρες; Χαλάλι, κι εσένα αχρείαστα θα σου είναι τα επόμενα χρόνια! Περιμένουμε το μαγικό νουκεράκι!

Αχ κορίτσια μου πολύ χάρηκα σήμερα!! Με το καλο μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και στις δύο σας!

Εεε οντως το παρα εκανα αλλα δεν άντεξα αυτη τη φορά!!! 😂😂😂🙏🏻🙏🏻♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Μ αρέσει που λέμε η μια στην άλλη να μην κάνουμε τεστ πριν τη χοριακή 🤣

Οι ασυγκράτητες!

Νόμιζα ότι εγώ το είχα τερματίσει που έκανα τεστ 6η μέρα από την ΕΤ αλλά ήρθε η μικρούλα μας η @Lily94 και πήρε τα πρωτεία! Ε μα 4η μέρα δεν είχα ξανακούσει! Αφού έχεις πολλά και για τα επόμενα χρόνια θα σου είναι αχρείαστα, κάνε ένα κάθε μέρα και μετά καδράκι!

@sova εσύ πάλι που χαράμισες τεστ από τα ακριβά αντί να περιμένεις λίγες ώρες; Χαλάλι, κι εσένα αχρείαστα θα σου είναι τα επόμενα χρόνια! Περιμένουμε το μαγικό νουκεράκι!

Αχ κορίτσια μου πολύ χάρηκα σήμερα!! Με το καλο μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και στις δύο σας!

Κορίτσι εσυ πως πας όλα καλά με την περιπέτεια ;;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσι εσυ πως πας όλα καλά με την περιπέτεια ;;;;;

 

Νομίζω πως ναι. Σήμερα θα ξέρουμε...

Εσύ πως εισαι; έκανες αυχενικη; πες μου ότι έχεις κορίτσι;! Έχω πολύ έντονο προαίσθημα για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Νομίζω πως ναι. Σήμερα θα ξέρουμε...

Εσύ πως εισαι; έκανες αυχενικη; πες μου ότι έχεις κορίτσι;! Έχω πολύ έντονο προαίσθημα για σένα!τωρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...