Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια μου συγνώμη που δεν απαντάω αλλά ακόμα έχω το τρέμουλο και την ταχυκαρδία...... σας ευχαριστώ 10.000.000 φορές μέσα από τα βάθυ της καρδίας μου για την συμπαράσταση,την αγάπη,το κουράγιο.....για όλα!!!Για μένα είστε μια δεύτερη οικογένεια και ίσως κάτι παραπάνω γιατί σε εσάς λέω χωρίς ταμπού και φόβους ή ντροπή ότι σκέφτομαι και ότι με βασανίζει!!!!Και πάλυ σας ευχαριστώ όλες!!!!!!!!!!!!!🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη που δεν απαντάω αλλά ακόμα έχω το τρέμουλο και την ταχυκαρδία...... σας ευχαριστώ 10.000.000 φορές μέσα από τα βάθυ της καρδίας μου για την συμπαράσταση,την αγάπη,το κουράγιο.....για όλα!!!Για μένα είστε μια δεύτερη οικογένεια και ίσως κάτι παραπάνω γιατί σε εσάς λέω χωρίς ταμπού και φόβους ή ντροπή ότι σκέφτομαι και ότι με βασανίζει!!!!Και πάλυ σας ευχαριστώ όλες!!!!!!!!!!!!!🥰😘

Γλυκουλα μου καλους Διπλασιασμους παμε γερα για διδυμάκια αααα🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου , όλα καλά!!! Τελείωσα.. με συγκινείτε με τόσα μηνύματα σας ευχαριστώ!!!!έγινε η ωοληψια, κοιμήθηκα για τα καλά απ' ότι μου είπανε😆😅 δε ξυπνούσα χααχχχα.. ο γιατρός πήρε 15 κ περιμένουμε νέα του από δω κ πέρα.. όλα καλά να μας πάνε , συγχαρητήρια σε όλες μας!!! Το αξίζουμε... εγώ δε θα προχωρήσω αμέσως σε ετ λόγω ενδομητριωσης οπότε θα αφήσω ένα κύκλο να περάσει να ηρεμήσει κ ο οργανισμός μου.. 

@dimsea με το καλό!!! Πολύ χάρηκα για σένα... ❤️🙏👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου , όλα καλά!!! Τελείωσα.. έγινε η ωοληψια, κοιμήθηκα για τα καλά απ' ότι μου είπανε😆😅 δε ξυπνούσα χααχχχα.. ο γιατρός πήρε 15 κ περιμένουμε νέα του από δω κ πέρα.. όλα καλά να μας πάνε , συγχαρητήρια σε όλες μας!!! Το αξίζουμε... εγώ δε θα προχωρήσω αμέσως σε ετ λόγω ενδομητριωσης οπότε θα αφήσω ένα κύκλο να περάσει να ηρεμήσει κ ο οργανισμός μου.. 

@dimsea με το καλό!!! Πολύ χάρηκα για σένα... ❤️🙏👶👶

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις πολλά γερά εμβρυακια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις πολλά γερά εμβρυακια!!!!! 

Σ ευχαριστω πάρα πολύ με το καλό σε όλες μας να κρατήσουμε σύντομα τα μωράκια μΑς αγκαλιά!!!!🙏👶❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie μουυ βγαλε με απ' την ωοληψια στο πινακακι.. ένα βήμα παρακάτω Αύγουστο η Σεπτεμβρίο ετ.. βάλε με Αύγουστο κ βλέπουμε αν αλλάξει κάτι.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου , όλα καλά!!! Τελείωσα.. με συγκινείτε με τόσα μηνύματα σας ευχαριστώ!!!!έγινε η ωοληψια, κοιμήθηκα για τα καλά απ' ότι μου είπανε😆😅 δε ξυπνούσα χααχχχα.. ο γιατρός πήρε 15 κ περιμένουμε νέα του από δω κ πέρα.. όλα καλά να μας πάνε , συγχαρητήρια σε όλες μας!!! Το αξίζουμε... εγώ δε θα προχωρήσω αμέσως σε ετ λόγω ενδομητριωσης οπότε θα αφήσω ένα κύκλο να περάσει να ηρεμήσει κ ο οργανισμός μου.. 

@dimsea με το καλό!!! Πολύ χάρηκα για σένα... ❤️🙏👶👶

Μπράβο κορίτσι μου καλές γονιμοποιήσεις τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου , όλα καλά!!! Τελείωσα.. με συγκινείτε με τόσα μηνύματα σας ευχαριστώ!!!!έγινε η ωοληψια, κοιμήθηκα για τα καλά απ' ότι μου είπανε😆😅 δε ξυπνούσα χααχχχα.. ο γιατρός πήρε 15 κ περιμένουμε νέα του από δω κ πέρα.. όλα καλά να μας πάνε , συγχαρητήρια σε όλες μας!!! Το αξίζουμε... εγώ δε θα προχωρήσω αμέσως σε ετ λόγω ενδομητριωσης οπότε θα αφήσω ένα κύκλο να περάσει να ηρεμήσει κ ο οργανισμός μου.. 

@dimsea με το καλό!!! Πολύ χάρηκα για σένα... ❤️🙏👶👶

Καλές γονιμοποιησεις κορίτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο κορίτσι μου καλές γονιμοποιήσεις τώρα

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria2904 είπε:

Καλές γονιμοποιησεις κορίτσι!!!!

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@lactaki ευχομαι ποιοτικα εμβρυακια!!! :)

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια πάρα πολύ. Μακάρι να συνεχίσουμε ετσι... Μόνο θετικά νέα από δω κ πέρα!!!!🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου , όλα καλά!!! Τελείωσα.. με συγκινείτε με τόσα μηνύματα σας ευχαριστώ!!!!έγινε η ωοληψια, κοιμήθηκα για τα καλά απ' ότι μου είπανε😆😅 δε ξυπνούσα χααχχχα.. ο γιατρός πήρε 15 κ περιμένουμε νέα του από δω κ πέρα.. όλα καλά να μας πάνε , συγχαρητήρια σε όλες μας!!! Το αξίζουμε... εγώ δε θα προχωρήσω αμέσως σε ετ λόγω ενδομητριωσης οπότε θα αφήσω ένα κύκλο να περάσει να ηρεμήσει κ ο οργανισμός μου.. 

@dimsea με το καλό!!! Πολύ χάρηκα για σένα... ❤️🙏👶👶

Καλές γονιμοποιησεις κορίτσι μου να έχεις πολλά και υγιή εμβρυακια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 

 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια πάρα πολύ. Μακάρι να συνεχίσουμε ετσι... Μόνο θετικά νέα από δω κ πέρα!!!!🙏🙏❤️

Συγχαρητήρια και από δω κορίτσι μου ευχομαι συντομα όλες εγκυουλες🧩🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Κοριτσάκια μουυυυυυυ 337,40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια !!! Μπραβοοοοοοοο!!! Είδες που τζάμπα στεναχωριόσουν τις προάλλες ;;; Για δίδυμα πας και συ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου μη σκας θα βγει τώρα ότι και να γινει θα γινει.. 

Ετσι....σε 10 λεπτα θα παρω τηλ γιατί θα κλείσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra75 είπε:

Ετσι....σε 10 λεπτα θα παρω τηλ γιατί θα κλείσουν 

Τώρα να παρεις τώρα αγωνιούμε μαζί σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια !!! Μπραβοοοοοοοο!!! Είδες που τζάμπα στεναχωριόσουν τις προάλλες ;;; Για δίδυμα πας και συ !!!

@dimsea κορίτσι μου θυμισε μου σε παρακαλω τι έμβρυα έβαλες εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@dimsea κορίτσι μου θυμισε μου σε παρακαλω τι έμβρυα έβαλες εσυ;

Έβαλα καταρχήν φρεσκα αυτήν τη φορά 2 έμβρυα τριών ημερών 10 κυττάρων compacted (αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχουν θραύσματα κλπ) ειναι δλδ συμπαγή.Επίσης τον Ιανουάριο είχα κάνει ένα schratcing ενδομητρίου με τη σκέψη ότι Μάρτη θα ξεκινούσα αλλά μας πρόλαβε ο ιός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Έβαλα καταρχήν φρεσκα αυτήν τη φορά 2 έμβρυα τριών ημερών 10 κυττάρων compacted (αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχουν θραύσματα κλπ) ειναι δλδ συμπαγή.Επίσης τον Ιανουάριο είχα κάνει ένα schratcing ενδομητρίου με τη σκέψη ότι Μάρτη θα ξεκινούσα αλλά μας πρόλαβε ο ιός!!!!

Μπράβο ρε αγαπη  μπραβο .. Όλα καλά από δω και πέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...