Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

@Kardoula1991 κ @Clairy. πολυ στεναχωρηθηκα για τα εμβρυακια σας,κρατηστε το θετικο της υποθεσης οπως εγραψαν τα κοριτσια οτι γινεται συλληψη, κ πολυ συντομα θα εχετε ξανα θετικα τεστακια,ειμαι σιγουρη!Μια μεγαλη αγκαλια κ στις 2 σας 😘😘

Ναι εννοείτε πως βλέπουμε μόνο τα θετικά😍 εγώ προσωπικά σχεδόν το ξέχασα.. Σαν να μην έγινε ποτέ.. Δεν θέλω να αφήσω αυτό το πράγμα να μου ρίξει την ψυχολογία και να το σκέφτομαι.. Εγινε, πέρασε και τελείωσε.. Τώρα πάμε για άλλα😍😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά θυμόμουν κάτι για Βόλο! Έχω επισκεφτεί πολλές φορές το Πήλιο στο παρελθόν! Κυρίως με το σχολείο! Τι ωραία χρόνια και τι ωραίο μέρος! Καλά να περάσεις! Εύχομαι όταν πας για υπέρηχο η γιατρός να δει ένα ωραιότατο νινακι!💗

Την πεμπτη που θα παω για υπέρηχο ειναι η γιορτη μου...να δω τι μποναμα θα μου βγαλει🤣🤣🤣🤣αχ ανυπομονω να δω τους γονεις μου...ολοκληρη γαϊδούρα και θελω τη μαμα μου🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου;🥰 Πως είναι το νινι μας; Θα μεγάλωσε τώρα το μπουμπουκακι! Έχεις απόλυτο δίκαιο χάνονται τόσα μωράκια! Θεωρώ ότι πρέπει να ενημερώνουν όλες τις κοπέλες σχετικά με αυτό όταν σχεδιάζουν να κάνουν παιδί ή όταν μένουν έγκυες! Αλλά λένε το ωραίο μετά από 3 αποβολές το ψάχνουμε! Τρελαίνομαι με κάτι τέτοιες απαντήσεις!😤

Κι εγω τρελαινομαι!Ποια λογικη υπαρχει στο να αφησεις να χασει μια γυναικα 3 φορες μωρα κ μετα να την εξετασεις για θρομβοφιλια;Μια απλη αιμοληψια χρειαζεται!

Καλα ειμαι ομορφια μου,ο μπεμπης μου μεγαλωνει,1/6 εχω β επιπεδου κ ανυπομονω να τον ξαναδω!Παιρνω κ αντιβιωση για καποιες μερες γιατι βρηκαμε ενα μικροβιο στην καλλιεργεια ουρων κ μολις τελειωσω την αγωγη θα ξανακανω καλλιεργεια για να δουμε αν εφυγε το μικροβιο.Απο εδω κ περα θελω να χαρω κ να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου,μεχρι τωρα με τα διαφορα θεματα που ειχα ημουν μεσα στο αγχος κ ειπα τελος!Την πρωτη εγκυμοσυνη μια φορα μπορουμε να τη χαρουμε,ας την ευχαριστηθω λοιπον!Εσυ τι κανεις αγαπη μου;Περα απο το να μας γεμιζεις χαμογελα κ θετικη ενεργεια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Την πεμπτη που θα παω για υπέρηχο ειναι η γιορτη μου...να δω τι μποναμα θα μου βγαλει🤣🤣🤣🤣αχ ανυπομονω να δω τους γονεις μου...ολοκληρη γαϊδούρα και θελω τη μαμα μου🤣🤣🤣

Στο ευχομαι κοριτσι μου!Καλα να περασεις κ να ευχαριστηθεις τη μανουλα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2020 at 8:24 ΠΜ, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου😊

Ναι είπε ο γιατρός καλύτερα τους επόμενους 2 κύκλους να πάρουμε προφυλάξεις και να μην προσπαθήσουμε για να στσθεροποιηθει ο κύκλος και να ξεκουραστεί ο οργανισμός.. 

Υ. Γ. κορίτσια έχετε γίνει σχεδόν εμμονή να ξέρετε χαχαχα με το που κάτσω να πιω καφέ μπαίνω να δω τι έγινε εδω και να μάθω τα νέα σας😂😂❤️❤️

Καθε μερα ή ανα λιγες μερες μπαινω κ εγω να διαβασω νεα σας κ χαιρομαι με τα θετικα κ λυπαμαι για τις ατυχιες...Κοριτσια ολες εδω εχουμε εναν κοινο στοχο κ αυτο μας ενωνει.

Στο φορουμ ξεκινησα να ειμαι ενεργη απο το Νοεμβριο που ξεκινησαμε προσπαθειες για μωρακι.Καθε μηνα αγχος,απογοητευση,ειχαμε κ το χαμο του πεθερου μου κ ολα εμοιαζαν μαυρα.Αλλα τα καταφεραμε!

Ομως,στο φορουμ ειμαι αρκετα παλια.Εδω ειναι το ποστ που ξεκινησα πριν 6 χρονια και νομιζω πως ειναι ο,τι πιο δυσκολο εχω ζησει μεχρι τωρα.Θα ηθελα,ακομη κ αν η δικη μας περιπτωση δεν ειχε το επιθυμητο αποτελεσμα να πω οτι  ειδικα οι κοπελες που περασαν κ περνουν απο τη διαδικασια της εξωσωματικης θα εχουν μια ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου.Γιατι εν μερει περασα κι εγω με καποιο τροπο αυτη τη διαδικασια.Σας φιλω ολες κ ποτε μη σταματατε να ελπιζετε κ να προσπαθειτε για μωρακι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

 

 

Κοριτσι μου θετικο ωορρηξηας ειχα 15-16 Μαιου οποτε περιμενω 31 Μαιου !!! Αν εκανα ωορρηξια τοτε αλλιως μπορει να ερθει και 30 Μαιου !!! Τωρα δε ξερω βαλε αν ειναι 31 /5 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καθε μερα ή ανα λιγες μερες μπαινω κ εγω να διαβασω νεα σας κ χαιρομαι με τα θετικα κ λυπαμαι για τις ατυχιες...Κοριτσια ολες εδω εχουμε εναν κοινο στοχο κ αυτο μας ενωνει.

Στο φορουμ ξεκινησα να ειμαι ενεργη απο το Νοεμβριο που ξεκινησαμε προσπαθειες για μωρακι.Καθε μηνα αγχος,απογοητευση,ειχαμε κ το χαμο του πεθερου μου κ ολα εμοιαζαν μαυρα.Αλλα τα καταφεραμε!

Ομως,στο φορουμ ειμαι αρκετα παλια.Εδω ειναι το ποστ που ξεκινησα πριν 6 χρονια και νομιζω πως ειναι ο,τι πιο δυσκολο εχω ζησει μεχρι τωρα.Θα ηθελα,ακομη κ αν η δικη μας περιπτωση δεν ειχε το επιθυμητο αποτελεσμα να πω οτι  ειδικα οι κοπελες που περασαν κ περνουν απο τη διαδικασια της εξωσωματικης θα εχουν μια ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου.Γιατι εν μερει περασα κι εγω με καποιο τροπο αυτη τη διαδικασια.Σας φιλω ολες κ ποτε μη σταματατε να ελπιζετε κ να προσπαθειτε για μωρακι!

 

Πωπω βρε κορίτσι μου τι ιστορία ήταν αυτή!!! Τη διάβασα πεταχτά λίγο γιατί δε με αφήνει ο μικρός! Δεν έχω λόγια για την πράξη σου να γίνεις παρένθετη. Είχες πολύ μεγάλη αγάπη και σθένος! Τελικά ξαναπροσπαθησατε τα κατάφερε η αδερφή σου? 

Οστοσω όταν περιέγραψες τη σακούλα με τα φάρμακα από το φαρμακείο του νοσοκομείου ταυτίστηκα. Επί 1.5 χρόνο ανά 2 εβδομάδες σχεδόν πήγαινα κ ανέβαζα τη σακούλα στη κλινική για τον μπαμπά μου. Μεγάλος πόνος στις ογκολογικες μεγάλοι παιδάκια. Μετά από αυτό έκοψα το τσιγάρο να φανταστείς μαχαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κι εγω τρελαινομαι!Ποια λογικη υπαρχει στο να αφησεις να χασει μια γυναικα 3 φορες μωρα κ μετα να την εξετασεις για θρομβοφιλια;Μια απλη αιμοληψια χρειαζεται!

Καλα ειμαι ομορφια μου,ο μπεμπης μου μεγαλωνει,1/6 εχω β επιπεδου κ ανυπομονω να τον ξαναδω!Παιρνω κ αντιβιωση για καποιες μερες γιατι βρηκαμε ενα μικροβιο στην καλλιεργεια ουρων κ μολις τελειωσω την αγωγη θα ξανακανω καλλιεργεια για να δουμε αν εφυγε το μικροβιο.Απο εδω κ περα θελω να χαρω κ να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου,μεχρι τωρα με τα διαφορα θεματα που ειχα ημουν μεσα στο αγχος κ ειπα τελος!Την πρωτη εγκυμοσυνη μια φορα μπορουμε να τη χαρουμε,ας την ευχαριστηθω λοιπον!Εσυ τι κανεις αγαπη μου;Περα απο το να μας γεμιζεις χαμογελα κ θετικη ενεργεια ❤

☺️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Όταν έκανα την β επιπέδου ο γιατρός είχε μια τεράστια οθόνη και το έβλεπα εκεί. Ένα μικρό ανθρωπάκι να χοροπηδάει! Καμιά φορά βάζω ακόμα και τώρα το dvd και το βλέπω! Τώρα το χαίρομαι πιο πολύ να σου πω την αλήθεια! Τότε έτρεμα από το άγχος! Για αυτό παροτρύνω όλες τις κοπέλες να χαίρονται την εγκυμοσύνη τους!

Είναι ακριβώς αυτό που λες! Πρέπει να το κάνεις πράξη! Να βγεις έξω! Να ψωνίσεις για τον παίδαρο σου! Να χαρείς! Αυτή η περίοδος της ζωή μας είναι υπέροχη! Είναι κρίμα να τη καταστρέφουμε. Εγώ την επόμενη φορά αυτό θα κάνω. Εξάλλου ότι είναι να γίνει θα γίνει! Δεν θα τρέμω και δεν θα φοβάμαι με το παραμικρό! Θα το ζήσω!

Κατά τ' αλλά καλά κοριτσάκι μου! Τρώω συνεχώς!😆 Δεν ξέρω γιατί το μυαλό μου είναι συνεχώς εκεί!😄 Θα σκάσω καμιά ημέρα! Πλησιάζουν και τα γενέθλια του γιου μου και θα ασχοληθώ με αυτό μπας και ξεχαστω! Μου αρέσει να οργανώνω πάρτυ! Το χαίρομαι υπερβολικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

Την πεμπτη που θα παω για υπέρηχο ειναι η γιορτη μου...να δω τι μποναμα θα μου βγαλει🤣🤣🤣🤣αχ ανυπομονω να δω τους γονεις μου...ολοκληρη γαϊδούρα και θελω τη μαμα μου🤣🤣🤣

Α! Ναι είναι Κωσταντίνου κ Ελένης! Όλα καλά θα είναι. Συμβαίνουν πολύ συχνά αυτά! Τώρα άμα μας την σκάσει και κανένα μπεμπακι δεν θα πούμε όχι!😄

Η μαμά θα είναι πάντα η μανούλα μας! Όπως και το παιδί θα παραμένει πάντα παιδί για μια μητέρα! Είναι σχέση ζωής αυτή! Δεν αλλάζει ποτέ!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Ναι είναι Κωσταντίνου κ Ελένης! Όλα καλά θα είναι. Συμβαίνουν πολύ συχνά αυτά! Τώρα άμα μας την σκάσει και κανένα μπεμπακι δεν θα πούμε όχι!😄

Η μαμά θα είναι πάντα η μανούλα μας! Όπως και το παιδί θα παραμένει πάντα παιδί για μια μητέρα! Είναι σχέση ζωής αυτή! Δεν αλλάζει ποτέ!💗

Κορίτσια μανα ειναι μονο μια . Κ γω κ τι δε θα εκανα να ειχα τη μαμα μου ηδη εδω μ έχει λείψει πολύ κ μ στοίχισε π ακυρωθηκαν οι πτησεις κ δεν πήγα τ πασχα τωρα θα κάνω 1 χρόνο π δεν την εχω δει κ δε μ'αρέσει. Ελπίζω ο κορονοιος να μας αφήσει να έρθει η μανούλα μ το Σεπτέμβριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καθε μερα ή ανα λιγες μερες μπαινω κ εγω να διαβασω νεα σας κ χαιρομαι με τα θετικα κ λυπαμαι για τις ατυχιες...Κοριτσια ολες εδω εχουμε εναν κοινο στοχο κ αυτο μας ενωνει.

Στο φορουμ ξεκινησα να ειμαι ενεργη απο το Νοεμβριο που ξεκινησαμε προσπαθειες για μωρακι.Καθε μηνα αγχος,απογοητευση,ειχαμε κ το χαμο του πεθερου μου κ ολα εμοιαζαν μαυρα.Αλλα τα καταφεραμε!

Ομως,στο φορουμ ειμαι αρκετα παλια.Εδω ειναι το ποστ που ξεκινησα πριν 6 χρονια και νομιζω πως ειναι ο,τι πιο δυσκολο εχω ζησει μεχρι τωρα.Θα ηθελα,ακομη κ αν η δικη μας περιπτωση δεν ειχε το επιθυμητο αποτελεσμα να πω οτι  ειδικα οι κοπελες που περασαν κ περνουν απο τη διαδικασια της εξωσωματικης θα εχουν μια ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου.Γιατι εν μερει περασα κι εγω με καποιο τροπο αυτη τη διαδικασια.Σας φιλω ολες κ ποτε μη σταματατε να ελπιζετε κ να προσπαθειτε για μωρακι!

 

Πω πω! Είχα διαβάσει παλιά το θέμα αλλά δεν θυμόμουν ότι ήσουν εσύ κορίτσι μου! Δεν έχω λόγια! Είσαι υπέροχος άνθρωπος!💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καθε μερα ή ανα λιγες μερες μπαινω κ εγω να διαβασω νεα σας κ χαιρομαι με τα θετικα κ λυπαμαι για τις ατυχιες...Κοριτσια ολες εδω εχουμε εναν κοινο στοχο κ αυτο μας ενωνει.

Στο φορουμ ξεκινησα να ειμαι ενεργη απο το Νοεμβριο που ξεκινησαμε προσπαθειες για μωρακι.Καθε μηνα αγχος,απογοητευση,ειχαμε κ το χαμο του πεθερου μου κ ολα εμοιαζαν μαυρα.Αλλα τα καταφεραμε!

Ομως,στο φορουμ ειμαι αρκετα παλια.Εδω ειναι το ποστ που ξεκινησα πριν 6 χρονια και νομιζω πως ειναι ο,τι πιο δυσκολο εχω ζησει μεχρι τωρα.Θα ηθελα,ακομη κ αν η δικη μας περιπτωση δεν ειχε το επιθυμητο αποτελεσμα να πω οτι  ειδικα οι κοπελες που περασαν κ περνουν απο τη διαδικασια της εξωσωματικης θα εχουν μια ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου.Γιατι εν μερει περασα κι εγω με καποιο τροπο αυτη τη διαδικασια.Σας φιλω ολες κ ποτε μη σταματατε να ελπιζετε κ να προσπαθειτε για μωρακι!

 

Πόσο υπέροχος άνθρωπος είσαι!!Πραγματικά ισχύει σε πολλές περιπτώσεις ότι η προσπάθεια μετράει!!Περνώντας και εγώ το στάδιο της εξωσωματικής μπορώ να σε καταλάβω!! και σε εμένα ήταν ευνοϊκές οι συνθήκες (ανεξήγητη υπογονιμότητα) παρόλα αυτά δεν πέτυχε η 1η ετ και έπιασα την κόρη μου με κατεψυγμένα..ακόμα δεν έχω πάρει απαντήσεις γι αυτό το "ανεξήγητο"...ίσως σε μερικά χρόνια να μπορούμε να γνωρίζουμε περισσότερα και να πετυχαίνουν όλες οι γυναίκες με την 1η!!

Τελικά δεν κάνατε τη δεύτερη προσπάθεια;Ελπίζω να είναι καλά η αδερφή σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

 

 

Θα μου το αλλάξεις και εμένα στις 16/6 αν και δεν ξέρω αν θα προσπαθήσουμε αυτόν τον μήνα..  ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

@Eiffel τι έγινε με σενα κορίτσι μου;;; ελπίζω να μας έχεις ευχάριστα!!!!

Κι εγώ την σκεφτόμουν! Τι έγινε άραγε; Μακάρι να μας έχει ωραία νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καθε μερα ή ανα λιγες μερες μπαινω κ εγω να διαβασω νεα σας κ χαιρομαι με τα θετικα κ λυπαμαι για τις ατυχιες...Κοριτσια ολες εδω εχουμε εναν κοινο στοχο κ αυτο μας ενωνει.

Στο φορουμ ξεκινησα να ειμαι ενεργη απο το Νοεμβριο που ξεκινησαμε προσπαθειες για μωρακι.Καθε μηνα αγχος,απογοητευση,ειχαμε κ το χαμο του πεθερου μου κ ολα εμοιαζαν μαυρα.Αλλα τα καταφεραμε!

Ομως,στο φορουμ ειμαι αρκετα παλια.Εδω ειναι το ποστ που ξεκινησα πριν 6 χρονια και νομιζω πως ειναι ο,τι πιο δυσκολο εχω ζησει μεχρι τωρα.Θα ηθελα,ακομη κ αν η δικη μας περιπτωση δεν ειχε το επιθυμητο αποτελεσμα να πω οτι  ειδικα οι κοπελες που περασαν κ περνουν απο τη διαδικασια της εξωσωματικης θα εχουν μια ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου.Γιατι εν μερει περασα κι εγω με καποιο τροπο αυτη τη διαδικασια.Σας φιλω ολες κ ποτε μη σταματατε να ελπιζετε κ να προσπαθειτε για μωρακι!

 

Συγκλονιστηκα πραγματικά.. Μπράβο κορίτσι μου❤️ δεν έχω λόγια.. Εγώ προσωπικά δεν θα μπορούσα να το κάνω.. Πολλά μπράβο❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς τελικά θα προσπαθήσουμε αυτόν τον μήνα.. Όχι συστηματικά αλλά θα κάνουμε ελεύθερες.. Τελικά δεν ήταν και τόσο δύσκολο να πείσω τον άντρα μου.. Του είπα πως σκέφτομαι και μου είπε ότι θέλω εγώ να κάνουμε αν και έχει τις επιφυλάξεις του αλλά είπε οκει😍 τώρα βέβαια δεν ξέρω αν θα έχω κύκλο κανονικό όπως πριν αλλά υποψιάζομαι πως ναι.. Τον υπολόγισα με 28 30 μέρες.. Αντε να δούμε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου αυτη η αγκαλια που εκανα με τη μαμα μου μετα απο 5 μηνες ηταν τοσο σφιχτή...με τοση αγαπη!!Για αυτο νομιζω παλεύουμε ολες μας για αυτες τις αγκαλιες με τα δικα μας παιδια❣❣

@Eiffel κοριτσι μου ελπίζω να εισαι καλα κ να εχουμε ευχαριστα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,ποτε δεν ενιωσα οτι κανω θυσια για την αδερφη μου,6 χρονια μετα σκεφτομαι με τον ιδιο τροπο κ θα το εκανα ξανα κ ξανα εαν με αφηνε.Δεν προεκυψε εγκυμοσυνη απο την εμβρυομεταφορα,3 εμβρυακια ειχαμε βαλει κ ο γιατρος μαλιστα φοβοταν για 3δυμα,τοσο ιδανικες ηταν οι συνθηκες κ τοσο σιγουροι ολοι για την επιτυχια.Ομως δεν πετυχε.Ισως λογω τυχης,ισως λογω φαρμακων,ισως ο δικος μου οργανισμος αντεδρασε στα τοσα φαρμακα.Ισως αν ξαναπροσπαθουσαμε με τα κατεψυγμενα να πετυχαινε,δεν ηθελε η αδερφη μου να ξαναπερασω τη διαδικασια γιατι ειδε ποσο μου στοιχισε που δεν καταφερα να τη βοηθησω.Ενα χρονο μετα την εμβρυομεταφορα γνωρισα τον αντρα μου.Εκανα 6 χρονια να μπω στο φορουμ,δεν ηθελα να θυμαμαι την απογοητευση. Η αδερφη μου ειχε την ατυχια απο ιατρικο λαθος να παθει ακατασχετη αιμορραγια στη γεννα κ για να τη σωσουν οι γιατροι της εκαναν αφαιρεση μητρας στα 30 της χρονια.Γι αυτο λεω κ ξαναλεω οτι οσο εχουμε μητρα θα γινουμε ολες μανουλες! 6 χρονια μετα λοιπον,η αδερφη μου δειχνει οτι το εχει αποδεχτει οτι δε θα κανει αλλο παιδακι,κ περιμενει τη δικη μου γεννα για να ξαναγεννηθει μεσα απο το ανηψακι της πλεον!

Κ κοιταξτε κ 2 ακομη τεραστιες συμπτωσεις:Ανακαλυψαμε κ οι 2 τις εγκυμοσυνες μας την ιδια ημερομηνια ακριβως (14/2) και η αδερφη του αντρα μου ειναι μαια στο ιδιωτικο μαιευτηριο που καναμε 6 χρονια πριν αυτη τη διαδικασια!Ποσο μικρος ειναι ο κοσμος τελικα...Εννοειται φυσικα οτι ουτε ο αντρας μου ουτε κ η οικογενεια του γνωριζουν οτι εχω περασει απο τετοια διαδικασια,αφου δεν προεκυψε παιδι απο ολο αυτο κ δεν εχω σημαδια στο σωμα μου,δεν υπσρχει λογος να μαθευτει κατι τοσο προσωπικο που αφορα την αδερφη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,ποτε δεν ενιωσα οτι κανω θυσια για την αδερφη μου,6 χρονια μετα σκεφτομαι με τον ιδιο τροπο κ θα το εκανα ξανα κ ξανα εαν με αφηνε.Δεν προεκυψε εγκυμοσυνη απο την εμβρυομεταφορα,3 εμβρυακια ειχαμε βαλει κ ο γιατρος μαλιστα φοβοταν για 3δυμα,τοσο ιδανικες ηταν οι συνθηκες κ τοσο σιγουροι ολοι για την επιτυχια.Ομως δεν πετυχε.Ισως λογω τυχης,ισως λογω φαρμακων,ισως ο δικος μου οργανισμος αντεδρασε στα τοσα φαρμακα.Ισως αν ξαναπροσπαθουσαμε με τα κατεψυγμενα να πετυχαινε,δεν ηθελε η αδερφη μου να ξαναπερασω τη διαδικασια γιατι ειδε ποσο μου στοιχισε που δεν καταφερα να τη βοηθησω.Ενα χρονο μετα την εμβρυομεταφορα γνωρισα τον αντρα μου.Εκανα 6 χρονια να μπω στο φορουμ,δεν ηθελα να θυμαμαι την απογοητευση. Η αδερφη μου ειχε την ατυχια απο ιατρικο λαθος να παθει ακατασχετη αιμορραγια στη γεννα κ για να τη σωσουν οι γιατροι της εκαναν αφαιρεση μητρας στα 30 της χρονια.Γι αυτο λεω κ ξαναλεω οτι οσο εχουμε μητρα θα γινουμε ολες μανουλες! 6 χρονια μετα λοιπον,η αδερφη μου δειχνει οτι το εχει αποδεχτει οτι δε θα κανει αλλο παιδακι,κ περιμενει τη δικη μου γεννα για να ξαναγεννηθει μεσα απο το ανηψακι της πλεον!

Κ κοιταξτε κ 2 ακομη τεραστιες συμπτωσεις:Ανακαλυψαμε κ οι 2 τις εγκυμοσυνες μας την ιδια ημερομηνια ακριβως (14/2) και η αδερφη του αντρα μου ειναι μαια στο ιδιωτικο μαιευτηριο που καναμε 6 χρονια πριν αυτη τη διαδικασια!Ποσο μικρος ειναι ο κοσμος τελικα...Εννοειται φυσικα οτι ουτε ο αντρας μου ουτε κ η οικογενεια του γνωριζουν οτι εχω περασει απο τετοια διαδικασια,αφου δεν προεκυψε παιδι απο ολο αυτο κ δεν εχω σημαδια στο σωμα μου,δεν υπσρχει λογος να μαθευτει κατι τοσο προσωπικο που αφορα την αδερφη μου.

Αχχ κορίτσι μου τι συγκλονιστικη ιστορία.. τι μεγαλείο ψυχής, μπραβο σου! Ο Θεός να σου στείλει οσα παιδακια επιθυμεί καρδούλα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ κορίτσι μου τι συγκλονιστικη ιστορία.. τι μεγαλείο ψυχής, μπραβο σου! Ο Θεός να σου στείλει οσα παιδακια επιθυμεί καρδούλα σου! 

Αντρεα μου,σας εγραψα την ιστορια μου γιατι διαβαζω οτι πολλες κοπελες απογοητευονται απο τις προσπαθειες.Ηθελα απλα να σας πω να μην τα παρατατε,με οποιο τροπο κ αν προσπαθειτε.Κ για οσες καταληγουν σε εξωσωματικη,παλι να μην το βαζουν κατω κ να συνεχιζουν οσο εχουν την ψυχικη δυναμη κ τα χρηματα για νεες προσπαθειες.Γιατι δυστυχως υπαρχουν κοπελες σαν την αδερφη μου που δεν εχουν πια τη δυνατοτητα να αποκτησουν αλλο παιδι.Εγω απο αυτο το φορουμ εκανα υπεροχες φιλες κ δεθηκαμε πολυ,κρατωντας επαφη μεχρι κ σημερα κ σε πληροφορω οτι ολες εγιναν μανουλες!Κ τωρα που ερχεται κ η δικη μου η σειρα με το καλο,πανηγυριζουν μαζι μου!

Δεν ξαναγραφω κατι αλλο γι αυτο το θεμα,σκοπος μου δεν ειναι να μονοπολησω το ποστ.Να εχετε μονο στο νου σας οτι ολες θα κανετε παιδακια,αλλες ευκολα κ αλλες πιο δυσκολα.Στην τελικη,το αποτελεσμα ειναι που μετραει.Φιλια πολλα σε ολες,δεν εχω αλλες καρδουλες να σας βαλω ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

Γιατί φοβάσαι κορίτσι μου? Όλα καλά θα είναι... Μακάρι να έχει ξεκινήσει κάτι πολύ όμορφο για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

Καλά αποτελέσματα 😁😁😁😁 Έκανες και τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...