Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Clairy. Κορίτσια μου κι εγώ είχα μια βιοχημική πριν μείνω έγκυος με το μπεμπακι μας και οι δύο γιατροί μου μου είπαν να προσπαθήσω αμέσως διότι δεν χρειάστηκε αποξεση και μου είπε μάλιστα ακριβώς αυτό που λες ότι πες ότι απλά σου καθυστέρησε η περίοδος σου..όσo αφορά τον δικό μου γιατρό με παρότρυνε να κάνω εξετάσεις θρομβοφιλιας γιατί είναι λέει από τα πράγματα που μπορούμε να ελέγξουμε αν όντως έφταιγε αυτό για την αποβολή και τελικά όντως είχα και τον ευχαριστώ αιώνια που μου είπε γι'αυτην την εξέταση που ούτε καν είχα ξανά ακούσει..πάντως κορίτσια να ακούτε τους γιατρούς σας αλλά αν έχετε δεύτερες σκέψεις να παιρνετε και μια δεύτερη γνώμη..εμένα ο γιατρός που είχα από κοριτσάκι μου είπε τζάμπα πας να την κάνεις την εξέταση σου υπογράφω ότι δεν θα έχεις θρομβοφιλια και τζάμπα σε στέλνει ο γιατρός σου..επίσης να ακούτε και το ένστικτο σας εμένα κάτι με έσπρωχνε να την κάνω την εξέταση..τώρα αισίως οδευω προς το τέλος του έβδομου ❤️ έμεινα έγκυος στο δεύτερο κύκλο μετα την βιοχημική.. μην αγχώνεστε χαλαρώστε απολαύστε τη διαδικασία εμπιστευτείτε το σώμα σας και θα έρθει το μωράκι σας γρήγορα ❤️

Αρχικα σας ευχαριστω όλες για τις απαντήσεις... Θα ήταν ωραίο να συζητάμε καλύτερα πράγματα στο θέματακι αυτό που ανοίχτηκε με καλή ενέργεια ❤️

Όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είχε πει ότι αφού είχε η μητέρα μου θα έπρεπε να κάνω και εγώ. Το άφησα για 3 μήνες από όταν μου το είπε και εγώ η χαζή.. Δεν ξέρω αν φταίει αυτό ή όχι. Έπαιρνα σαλοσπιρ βεβαια.. Θα κάνω όμως μέσα στην εβδομάδα να έχω το κέφαλι μου ήσυχο. 

Εσύ είχες πιάσει αμέσως ή προσπαθούσες καιρό;; Σου εύχομαι με έναν πόνο και όταν πρέπει 😋❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με την δεύτερη γνώμη.. Και εμπιστεύομαι και τον γιατρό μου.. Αλλά πιστεύω ο κάθε γιατρός έχει άλλη άποψη.. Εγώ πάντως νιώθω έτοιμη να ξανά προσπαθήσω και αυτόν τον μήνα και κάτι μεσσ μου μου λέει να το κάνω.. Δεν έκανα αποξεση.. Ναι συμφωνώ ότι ο οργανισμός μου πρέπει να επανέλθει από αυτό το σοκ αλλά δεν θέλω να χάνω και χρόνο.. Τόσες μείνανε έγκυες αμέσως στον επόμενο μήνα και όλα πήγαν τέλεια.. Αν πείσω τον άντρα μου έχει καλώς χαχαχα διαφορετικά αναγκαστικά θα περιμένω τον επόμενο κύκλο.. Εύχομαι για όλες μας κορίτσια να φουσκωσουν γρήγορα οι κοιλίτσες μας και να έχουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αρχικα σας ευχαριστω όλες για τις απαντήσεις... Θα ήταν ωραίο να συζητάμε καλύτερα πράγματα στο θέματακι αυτό που ανοίχτηκε με καλή ενέργεια ❤️

Όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είχε πει ότι αφού είχε η μητέρα μου θα έπρεπε να κάνω και εγώ. Το άφησα για 3 μήνες από όταν μου το είπε και εγώ η χαζή.. Δεν ξέρω αν φταίει αυτό ή όχι. Έπαιρνα σαλοσπιρ βεβαια.. Θα κάνω όμως μέσα στην εβδομάδα να έχω το κέφαλι μου ήσυχο. 

Εσύ είχες πιάσει αμέσως ή προσπαθούσες καιρό;; Σου εύχομαι με έναν πόνο και όταν πρέπει 😋❤️

Όλα τα θέματα κοριτσαρα μου είναι για να τα συζητάμε και τα ευχάριστα και τα δυσάρεστα εμένα με βοήθησαν πολύ τα κορίτσια σε πολλά θέματα και όπου μπορώ βοηθάω κι εγώ..λοιπόν εγώ δεν έχω την κληρονομική θρομβοφιλια έχω αντιφοσφωλιπιδικο σύνδρομο είναι η επίκτητη θρομβοφιλια και οι δύο γυναικολόγοι μου συμφώνησαν πως πρέπει να κάνω αντιπηκτικες και μόνο τίποτα άλλο..η αιματολογος ήθελε μόνο σαλοσπιρ αλλά τι να σου πω πάλι άκουσα το ένστικτο μου και αποφάσισα να ακούσω τους γυναικολόγους και φτου φτου έχει πει πολύ καλά η εγκυμοσύνη..εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες περισυ τον Μάιο είχα θετικό Αύγουστο μετά από τρεις μήνες δλδ αποβολή Σεπτέμβρη και ξανά θετικό Νοέμβριο..τους πρώτους δύο μήνες προσπαθειών είχα χάσει τον εαυτό μου τέλειος δεν είμαι καθόλου αγχώδεις ανθρώπος και κατέληξα να πάθω μια ωραιότατη κρίση πανικού πρώτη φορά στη ζωή μου η οποία με ταρακούνησε πάρα πολύ χαλάρωσα τελείως τα βρήκα με τον εαυτό μου με μάλωσα τα είπαμε ήπιαμε τα ποτάκια μας χαλαρά και τσουπ θετικό τεστακι τον άλλο μήνα..βοηθάει να είσαι χαλαρός βοηθάει να συνεχίζεις οοοσο γίνεται τη ζωή σου.. εννοείται ότι το άγχος δεν φεύγει αλλά θα σου πω ότι μετά την αποβολή για κάποιο λόγο δεν υπήρχε καθόλου άγχος ήταν λες και ήξερα ότι θα ξαναέρθει πολύ γρήγορα είχα πολύ πίστη ότι θα μου ξανάρθει το σπιτάκι και θα μείνει..εύχομαι σε όλες να παίρνετε δύναμη από όλα όσα σας συμβαίνουν και να συνεχίζεται ακόμα πιο δυναμικά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

 

Όλα τα θέματα κοριτσαρα μου είναι για να τα συζητάμε και τα ευχάριστα και τα δυσάρεστα εμένα με βοήθησαν πολύ τα κορίτσια σε πολλά θέματα και όπου μπορώ βοηθάω κι εγώ..λοιπόν εγώ δεν έχω την κληρονομική θρομβοφιλια έχω αντιφοσφωλιπιδικο σύνδρομο είναι η επίκτητη θρομβοφιλια και οι δύο γυναικολόγοι μου συμφώνησαν πως πρέπει να κάνω αντιπηκτικες και μόνο τίποτα άλλο..η αιματολογος ήθελε μόνο σαλοσπιρ αλλά τι να σου πω πάλι άκουσα το ένστικτο μου και αποφάσισα να ακούσω τους γυναικολόγους και φτου φτου έχει πει πολύ καλά η εγκυμοσύνη..εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες περισυ τον Μάιο είχα θετικό Αύγουστο μετά από τρεις μήνες δλδ αποβολή Σεπτέμβρη και ξανά θετικό Νοέμβριο..τους πρώτους δύο μήνες προσπαθειών είχα χάσει τον εαυτό μου τέλειος δεν είμαι καθόλου αγχώδεις ανθρώπος και κατέληξα να πάθω μια ωραιότατη κρίση πανικού πρώτη φορά στη ζωή μου η οποία με ταρακούνησε πάρα πολύ χαλάρωσα τελείως τα βρήκα με τον εαυτό μου με μάλωσα τα είπαμε ήπιαμε τα ποτάκια μας χαλαρά και τσουπ θετικό τεστακι τον άλλο μήνα..βοηθάει να είσαι χαλαρός βοηθάει να συνεχίζεις οοοσο γίνεται τη ζωή σου.. εννοείται ότι το άγχος δεν φεύγει αλλά θα σου πω ότι μετά την αποβολή για κάποιο λόγο δεν υπήρχε καθόλου άγχος ήταν λες και ήξερα ότι θα ξαναέρθει πολύ γρήγορα είχα πολύ πίστη ότι θα μου ξανάρθει το σπιτάκι και θα μείνει..εύχομαι σε όλες να παίρνετε δύναμη από όλα όσα σας συμβαίνουν και να συνεχίζεται ακόμα πιο δυναμικά ❤️

Μπράβο κορίτσι μου για την υπομονή σου και την πίστη σου.. Πιστεύω ότι κάποιες φορές πρέπει να συμβεί κάτι που θα μας ταρακουνήσει για να καταλάβουμε τι έχει σημασία και τι αξίζει..αλλαζουμε τελείως και βλέπουμε τα πράγματα διαφορετικά.. Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια από εδώ και πέρα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Ναι τα καλοκαιρινά μωράκια μου αρέσουν κ εμένα!!! Ξεκίνησα γυμναστική θα πιω κ καμία μπυριτσα θα περάσει αμέσως ο καιρός! 

Μια χαρά σε βρίσκω!!! Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!! Όταν ξεκινήσω κ εγώ μετά από ένα δύο μήνες αφού ξεκινήσουμε ίσως ξαναπάρω τεστ ωορρηξιας!! 

Εμενα με βοηθησαν ειδικα στην αρχη εκανα τις ταινιες και οσο περναγαν οι μερες εκανα ηλεκτρονικα  ... δεν μπορω  να πω οτι μου προκαλει αγχος επειδη εχω κυκλο 28-32 δε ξερω ποτε κανω ωορρηξια και μιας κ δε μπορουμε καθε μερα επαφες να εχουμε ειπα να τα δοκιμασω για πρωτη φορα βρηκα θετικο ωορρηξιας 17η 18η !!!  
Πιστευω πως μπορουν να μας βοηθησουν :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Εμενα με βοηθησαν ειδικα στην αρχη εκανα τις ταινιες και οσο περναγαν οι μερες εκανα ηλεκτρονικα  ... δεν μπορω  να πω οτι μου προκαλει αγχος επειδη εχω κυκλο 28-32 δε ξερω ποτε κανω ωορρηξια και μιας κ δε μπορουμε καθε μερα επαφες να εχουμε ειπα να τα δοκιμασω για πρωτη φορα βρηκα θετικο ωορρηξιας 17η 18η !!!  
Πιστευω πως μπορουν να μας βοηθησουν :) 

 

Και εγώ της ίδιας άποψης είμαι. Θέλω να ξέρω τι γίνεται με το σώμα μου πότε κάνω ωορρηξια κ ποτε περιμένω περίοδο. Όταν με το καλό αρχίσουμε πάλι θα παραγγείλω αλλά ίσως αφήσω ένα μήνα φλου κ ότι γίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Και εγώ της ίδιας άποψης είμαι. Θέλω να ξέρω τι γίνεται με το σώμα μου πότε κάνω ωορρηξια κ ποτε περιμένω περίοδο. Όταν με το καλό αρχίσουμε πάλι θα παραγγείλω αλλά ίσως αφήσω ένα μήνα φλου κ ότι γίνει! 

Αν ειχα σταθερο κυκλο δε θα εμπαινα στο κοπο αυτο ... αλλα μιας κ δεν ειναι και πολυ σταθερος γιατι να μην δοκιμασω και αυτο ? :) δεν μου προκαλει αγχος ... αντιθετως νιωθω σιγουρια .. οτι δε προσπαθω λαθος μερες !!! Θα συνεχισω και στους υπολοιπους κυκλους ... αυτο το μηνα δεν ειχαμε πολλες επαφες ηθελα να δω με τ τεστ πως θα ειναι ...

ειχαμε 7η 10η 13η 15η 18η !!! Σου ευχομαι οταν ξεκινησεις κοριτσι μου να εχεις καλη επιτυχια !!! Που θα παει καποια στιγμη θα πετυχουμε το μωρακι που τοσο θελουμε !!!! 🌸🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Αν ειχα σταθερο κυκλο δε θα εμπαινα στο κοπο αυτο ... αλλα μιας κ δεν ειναι και πολυ σταθερος γιατι να μην δοκιμασω και αυτο ? :) δεν μου προκαλει αγχος ... αντιθετως νιωθω σιγουρια .. οτι δε προσπαθω λαθος μερες !!! Θα συνεχισω και στους υπολοιπους κυκλους ... αυτο το μηνα δεν ειχαμε πολλες επαφες ηθελα να δω με τ τεστ πως θα ειναι ...

ειχαμε 7η 10η 13η 15η 18η !!! Σου ευχομαι οταν ξεκινησεις κοριτσι μου να εχεις καλη επιτυχια !!! Που θα παει καποια στιγμη θα πετυχουμε το μωρακι που τοσο θελουμε !!!! 🌸🙏🏻

Μία χαρά μου φαίνονται οι επαφές σου. Αν θέλει να έρθει θα έρθει. Σε αυτή την εγκυμοσύνη τις επίμαχες μέρες είχα 3 επαφές. Οι άλλες ήταν νωρίς κ αργά στον κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Μία χαρά μου φαίνονται οι επαφές σου. Αν θέλει να έρθει θα έρθει. Σε αυτή την εγκυμοσύνη τις επίμαχες μέρες είχα 3 επαφές. Οι άλλες ήταν νωρίς κ αργά στον κύκλο. 

Ετσι ειναι και εγω αυτο πιστευω ερχεται οποτε αυτο θελει... εστω και με μια επαφη ... 

το θεμα ειναι η τυχη... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!εμενα δεν ξεκινησε καλα η μερα!!!ήρθα στα κτελ να ταξιδεψω κ μου ειπαν οτι οι τηλεφωνικές κρατήσεις δεν ισχυουν μονο οι ηλεκτρονικες !!!κ θα ταξιδεψω με το επομενο λεωφορειο που έβαλαν σφηνα!!!τους τα εχωσα και ησυχασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

 

Καλημέρα κορίτσια❤️

Θέλω και εγώ να ξανά μπω στο πινακάκι.. 12/06 δεν περιμένω εάν τελικά μπορέσω και πείσω τον άντρα μου χαχαχαχα τι ζόρι και αυτό 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Την Πέμπτη έκλεισα κομμωτήριο επιτέλους!

Έκανα κ κάτι εξτριμ για εμένα, χθες πήγα σε μάθημα kangoo.... Αρχάρια εντελώς είχε πολύ πλάκα... Έγινα ολοκοκκινη κ μέσα στον ιδρώτα!! Αυτό το μήνα που δε θα προσπαθήσω θα χοροπηδαω σαν το κατσίκι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια μου!Θα ηθελα να πω οτι συμφωνω με τη @Frogel να ακουτε το ενστικτο σας αν θελετε να ψαχτειτε για ιατρικες εξετασεις.Εγω με ιστορικο θρομβωσης του πατερα μου κ ομως ο γιατρος που ειχα τοτε επεμενε να μην εξεταστω για θρομβοφιλια γιατι "ελα μωρε δε θα εχεις,μικρο κοριτσι εισαι".(30 χρονων ημουν τοτε).Κι ομως ειχα την κληρονομικη θρομβοφιλια του πατερα μου κ δικη μου επικτητη,πηγα κ εκανα τις εξετασεις κι ας επεμενε ο γιατρος οτι δεν θα ειχα.Να ακολουθειτε το ενστικτο σας αν κατι δε σας κολλαει κ να ψαχνεστε,γιατι σε περιπτωση αποβολης λογω θρομβοφιλιας θα εχει χαθει ενα μωρουλι τοσο μα τοσο αδικα.Ειναι τοσο σημαντικη εξεταση αυτη που απορω γιατι δεν ειναι μεσα στις απαραιτητες του προγεννητικου ελεγχου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kardoula1991 κ @Clairy. πολυ στεναχωρηθηκα για τα εμβρυακια σας,κρατηστε το θετικο της υποθεσης οπως εγραψαν τα κοριτσια οτι γινεται συλληψη, κ πολυ συντομα θα εχετε ξανα θετικα τεστακια,ειμαι σιγουρη!Μια μεγαλη αγκαλια κ στις 2 σας 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!😘

@ntinaki83 καλά σου έκλεισαν εισιτήριο μέσω τηλεφώνου και δεν ισχύει; Εντάξει θα μας τρελάνουν! Δεν θυμάμαι αν ανέφερες που πας αλλά καλά να περάσεις!💗

@Kostefμου πολύ καλά κάνεις. Κι εγώ θα κλείσω από βδομάδα γιατί τον έχω παραμελήσει τον εαυτό μου τελευταία! Παρεπιπτόντως τι είναι το kangoo; Ιδέα δεν έχω από αυτά! Να αφορούσε φαγητό μάλιστα! Εκεί θα ήξερα τι ήταν! Εμείς λέμε να αγοράσουμε τραμπολίνο για τον μικρό αλλά θα πάρουμε μεγάλο για να ανεβαίνουμε κι εμείς πάνω. Λένε ότι είναι καλή γυμναστική για ενήλικες! Βέβαια και μόνο που με φαντάζομαι γελάω αλλά δεν βαριέσαι πρέπει κάπως να γυμναστώ και να το απολαμβάνω! 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!😘

@ntinaki83 καλά σου έκλεισαν εισιτήριο μέσω τηλεφώνου και δεν ισχύει; Εντάξει θα μας τρελάνουν! Δεν θυμάμαι αν ανέφερες που πας αλλά καλά να περάσεις!💗

@Kostefμου πολύ καλά κάνεις. Κι εγώ θα κλείσω από βδομάδα γιατί τον έχω παραμελήσει τον εαυτό μου τελευταία! Παρεπιπτόντως τι είναι το kangoo; Ιδέα δεν έχω από αυτά! Να αφορούσε φαγητό μάλιστα! Εκεί θα ήξερα τι ήταν! Εμείς λέμε να αγοράσουμε τραμπολίνο για τον μικρό αλλά θα πάρουμε μεγάλο για να ανεβαίνουμε κι εμείς πάνω. Λένε ότι είναι καλή γυμναστική για ενήλικες! Βέβαια και μόνο που με φαντάζομαι γελάω αλλά δεν βαριέσαι πρέπει κάπως να γυμναστώ και να το απολαμβάνω! 😆

τα κανανε μπαχαλο οι ανθρωποι...ασε συγχηστηκα παρα πολυ!!τους λεω αν δεν υπηρχε θεση τι μου τη κλεισατε τη θέση κ μου ειπατε να ερθω μιση ωρα νωρίτερα? απλα κλεινανε κ ιντερνετικα καποιοι κ δεν υπηρχε ελεγχος οτι καλυφθηκαν οι θεσεις κ σου λεει οι αλλοι εχουν πληρωσει ηδη ισχυει αυτη η κρατηση...τι να πεις...παω πηλιο να δω τους γονεις μου!αφησα το συζυγο να δουλευει κ τη κοπανησα🤣🤣🤣κ επι της ευκαιριας θα παω να με δει κ η παλια γυναικολογος μου γιατι ειμαι στην 7η μερα καθυστερηση με 3 αρνητικά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια μου!Θα ηθελα να πω οτι συμφωνω με τη @Frogel να ακουτε το ενστικτο σας αν θελετε να ψαχτειτε για ιατρικες εξετασεις.Εγω με ιστορικο θρομβωσης του πατερα μου κ ομως ο γιατρος που ειχα τοτε επεμενε να μην εξεταστω για θρομβοφιλια γιατι "ελα μωρε δε θα εχεις,μικρο κοριτσι εισαι".(30 χρονων ημουν τοτε).Κι ομως ειχα την κληρονομικη θρομβοφιλια του πατερα μου κ δικη μου επικτητη,πηγα κ εκανα τις εξετασεις κι ας επεμενε ο γιατρος οτι δεν θα ειχα.Να ακολουθειτε το ενστικτο σας αν κατι δε σας κολλαει κ να ψαχνεστε,γιατι σε περιπτωση αποβολης λογω θρομβοφιλιας θα εχει χαθει ενα μωρουλι τοσο μα τοσο αδικα.Ειναι τοσο σημαντικη εξεταση αυτη που απορω γιατι δεν ειναι μεσα στις απαραιτητες του προγεννητικου ελεγχου.

Τι κάνεις κορίτσι μου;🥰 Πως είναι το νινι μας; Θα μεγάλωσε τώρα το μπουμπουκακι! Έχεις απόλυτο δίκαιο χάνονται τόσα μωράκια! Θεωρώ ότι πρέπει να ενημερώνουν όλες τις κοπέλες σχετικά με αυτό όταν σχεδιάζουν να κάνουν παιδί ή όταν μένουν έγκυες! Αλλά λένε το ωραίο μετά από 3 αποβολές το ψάχνουμε! Τρελαίνομαι με κάτι τέτοιες απαντήσεις!😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

τα κανανε μπαχαλο οι ανθρωποι...ασε συγχηστηκα παρα πολυ!!τους λεω αν δεν υπηρχε θεση τι μου τη κλεισατε τη θέση κ μου ειπατε να ερθω μιση ωρα νωρίτερα? απλα κλεινανε κ ιντερνετικα καποιοι κ δεν υπηρχε ελεγχος οτι καλυφθηκαν οι θεσεις κ σου λεει οι αλλοι εχουν πληρωσει ηδη ισχυει αυτη η κρατηση...τι να πεις...παω πηλιο να δω τους γονεις μου!αφησα το συζυγο να δουλευει κ τη κοπανησα🤣🤣🤣κ επι της ευκαιριας θα παω να με δει κ η παλια γυναικολογος μου γιατι ειμαι στην 7η μερα καθυστερηση με 3 αρνητικά τεστ 

Καλημέρα κορίτσι μου. Καλά να περάσεις. Έπαθα το ίδιο πραγμα με σένα. Σύμφωνα με το τεστ ωορρηξιας που εγινε θετικό την 11ημερα, έχω καθυστέρηση 2 ημερών. Έκανα ένα ψηφιακό τεστ της hometest που μου είχαν στείλει μαζί με τα ωορρηξίας και εννοείται βγήκε αρνητικό. Πρώτη φορά έχω καθυστέρηση, αλλά μάλλον είναι απο την θαλασσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!😘

@ntinaki83 καλά σου έκλεισαν εισιτήριο μέσω τηλεφώνου και δεν ισχύει; Εντάξει θα μας τρελάνουν! Δεν θυμάμαι αν ανέφερες που πας αλλά καλά να περάσεις!💗

@Kostefμου πολύ καλά κάνεις. Κι εγώ θα κλείσω από βδομάδα γιατί τον έχω παραμελήσει τον εαυτό μου τελευταία! Παρεπιπτόντως τι είναι το kangoo; Ιδέα δεν έχω από αυτά! Να αφορούσε φαγητό μάλιστα! Εκεί θα ήξερα τι ήταν! Εμείς λέμε να αγοράσουμε τραμπολίνο για τον μικρό αλλά θα πάρουμε μεγάλο για να ανεβαίνουμε κι εμείς πάνω. Λένε ότι είναι καλή γυμναστική για ενήλικες! Βέβαια και μόνο που με φαντάζομαι γελάω αλλά δεν βαριέσαι πρέπει κάπως να γυμναστώ και να το απολαμβάνω! 😆

Ίσως να μη το έγραψα κ σωστά δε ξέρω κ εγώ άσχετη είμαι... Είναι σαν αερόβια άσκηση πάνω σε κάτι ειδικές μπότες σαν ελατήρια που σε κάνουν να χοροπηδας???? Η περιγραφή θα σοκάρει τους γυμναστές χάχα... Γράψε kangoo jumps στο Google να δεις φώτο... Είμαι αρκετά θαραλεα κ λέω να ξαναπάω βασικά πρέπει να αδυνατισω ΆΜΕΣΑ Γιαυτό βρήκα το κουράγιο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

τα κανανε μπαχαλο οι ανθρωποι...ασε συγχηστηκα παρα πολυ!!τους λεω αν δεν υπηρχε θεση τι μου τη κλεισατε τη θέση κ μου ειπατε να ερθω μιση ωρα νωρίτερα? απλα κλεινανε κ ιντερνετικα καποιοι κ δεν υπηρχε ελεγχος οτι καλυφθηκαν οι θεσεις κ σου λεει οι αλλοι εχουν πληρωσει ηδη ισχυει αυτη η κρατηση...τι να πεις...παω πηλιο να δω τους γονεις μου!αφησα το συζυγο να δουλευει κ τη κοπανησα🤣🤣🤣κ επι της ευκαιριας θα παω να με δει κ η παλια γυναικολογος μου γιατι ειμαι στην 7η μερα καθυστερηση με 3 αρνητικά τεστ 

Καλά θυμόμουν κάτι για Βόλο! Έχω επισκεφτεί πολλές φορές το Πήλιο στο παρελθόν! Κυρίως με το σχολείο! Τι ωραία χρόνια και τι ωραίο μέρος! Καλά να περάσεις! Εύχομαι όταν πας για υπέρηχο η γιατρός να δει ένα ωραιότατο νινακι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ίσως να μη το έγραψα κ σωστά δε ξέρω κ εγώ άσχετη είμαι... Είναι σαν αερόβια άσκηση πάνω σε κάτι ειδικές μπότες σαν ελατήρια που σε κάνουν να χοροπηδας???? Η περιγραφή θα σοκάρει τους γυμναστές χάχα... Γράψε kangoo jumps στο Google να δεις φώτο... Είμαι αρκετά θαραλεα κ λέω να ξαναπάω βασικά πρέπει να αδυνατισω ΆΜΕΣΑ Γιαυτό βρήκα το κουράγιο χαχαχα

Α! Ωραίο ακούγεται! Θα το ψάξω! Άστα κι εγώ το παρακανα! Πρέπει να πήρα 3-4 κιλά αυτούς του μήνες! Φοβάμαι και να ζυγιστω! Πώς θα βγω στις παραλίες απορώ!😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

 

 

Εγω αγάπη αδιαθετησα κανονικα  στις 5/5/2020 οπότε τώρα πάμε για 4/6/2020

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...