Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια έχει αλλάξει η γραμματοσειρά στα μηνύματα κι έχουν γίνει πιο σκούρα ή να επισκεφτώ έναν οφθαλμίατρο αύριο;😆

Και εγω το ιδιο νομιζω εχει αλλαξει αλλιως παμε μαζι στο γιατρο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις βρηκα το θετικο ωορρηξιας μου 17η μερα του κυκλου μου !!! Εχουμε ηδη ξεκινησει τις επαφες απο αρχη της εβδομαδας !!! Ευχομαι να εχουμε καλη επιτυχια ολες μας πρωτος μηνας που θα χρησημοποιησω τα τεστ αυτα !!! Ξερω πως ισως δε βγει με την μια !!! Αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια !!! ♥️🙏🏻🙏🏻199B85EA-CECA-4F49-B0CF-2277325FD66E.thumb.jpeg.11987ccb3398025c22892bef974b9ced.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κορίτσι! Δως του να καταλάβει!😆 Είπαμε αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός μας! Θα το φυτέψουμε το ζουζουνακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι! Δως του να καταλάβει!😆 Είπαμε αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός μας! Θα το φυτέψουμε το ζουζουνακι!

Θα το προσπαθησω οσο μπορουμε 🥰🌸🌺 

συνηθως αφου βγηκε θετικο τωρα θα συμβει η ωορρηξια η αυριο η μεθαυριο?? Δε τα εχω χρησημοποιησει αυτα ξανα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ποιο πρωί μόλις έρθουν κάνε χαχα θα δείξει πια με 3 μέρες καθυστερήση.. περιμένουμε νέα σου. 

Με χρονόμετρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Θα το προσπαθησω οσο μπορουμε 🥰🌸🌺 

συνηθως αφου βγηκε θετικο τωρα θα συμβει η ωορρηξια η αυριο η μεθαυριο?? Δε τα εχω χρησημοποιησει αυτα ξανα !!! 

Διάβασε τις οδηγίες. Νομίζω όμως την ίδια μέρα κ την επόμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας. Δυστυχώς σε μένα μου έκανε την επίσκεψη της η ακατανομαστη. Κάπου μέσα μου είχα μια μικρή ελπίδα που χάθηκε πια. Τώρα περιμένω να τελειώσει να ξανά προσπαθήσουμε και εύχομαι σε ένα μήνα να έχω ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες❤️

@kalina μην στεναχωριέσαι κορίτσι.. Ο επόμενος μήνας θα είναι ο τυχερός σου😍😍 σκέψου ότι έχεις πάλι άλλο έναν μήνα μπροστά σου για όμορφες και τρυφερές στιγμές με τον άντρα σου😍

@ntinaki83 κρεμωμαστε από τα χείλη σου😂 περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλημερα κοριτσι!Τι νεα;;Εσυ εκανες τεστακι;;

Καλημέρα. Μπήκα χθες στον πειρασμό να αγοράσω ένα αλλά τελικά δεν το έκανα. Προς το παρόν τίποτα ακόμη. Εάν τελικά δεν αδιαθετησω μετά τις 30 ημέρες, τοτε ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια χθες περιμενα τον κουριερ αφαντος....τους πηρα τωρα πρωι πρωι κ αφου το πιεσα θα μου τα φερουν σημερα..Μόλις ερθουν το κανω κ σας το λεω❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα. Μπήκα χθες στον πειρασμό να αγοράσω ένα αλλά τελικά δεν το έκανα. Προς το παρόν τίποτα ακόμη. Εάν τελικά δεν αδιαθετησω μετά τις 30 ημέρες, τοτε ναι.

Ποτε συμπληρώνεις τις 30 μέρες κορίτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια χθες περιμενα τον κουριερ αφαντος....τους πηρα τωρα πρωι πρωι κ αφου το πιεσα θα μου τα φερουν σημερα..Μόλις ερθουν το κανω κ σας το λεω❤

Καλά αυτό το αστείο με τις κουριερ πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή... Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.. Αντε αντε ανυπομονούμε😍😍😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια εκανα βγηκε αρνητικο...οποτε μαλλον εχω καποιο θεμα...

Κρίμα....Ποσες μερες εχεις καθυστερηση;;

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια εκανα βγηκε αρνητικο...οποτε μαλλον εχω καποιο θεμα...

Καλημέρα! Αν δεν έκανες με πρωινά ουρά και δεν είσαι με καθυστέρηση τότε μπορεί να είσαι και να μη δείξει. Μέχρι να έρθει δεν απογοητευόμαστε... και δεν έχεις κανένα θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@αννι 4 μερες καθυστερηση @A&O δεν το εκανα με τα πρωτα ουρα αλλα δεν εχω φαει ουτε πιει κατι...τη τελευταία φορα που εκανα καθυστερηση ηταν πριν 2 χρονια  και βρηκαμε μια κυστη στην ωοθηκη...ελπιζω μονο μην εβγαλα κ αλλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια ελπίζω να είστε όλες καλά. Σας διαβάζω στα πεταχτά αλλά δεν πολύ μπαίνω αυτές τις μέρες. Κορίτσια μου πολύ τρέξιμο στη δουλειά και πολλή κουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ εχθές έβλεπα ένα περίεργο όνειρο ότι πήγα στο φαρμακείο να πάρω ένα φάρμακο που μου έγραψε μια αιματολογος πολλή γνωστή υποτίθεται στην οποία με έστειλε ο γυναικολογος μου και το φάρμακο ήταν βιταμίνη D.. Άκυρο τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια ελπίζω να είστε όλες καλά. Σας διαβάζω στα πεταχτά αλλά δεν πολύ μπαίνω αυτές τις μέρες. Κορίτσια μου πολύ τρέξιμο στη δουλειά και πολλή κουραση

Σε νιώθω,μια από τα ίδια. Μας έχει πεθάνει η δουλειά.... Καλή δύναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@αννι 4 μερες καθυστερηση @A&O δεν το εκανα με τα πρωτα ουρα αλλα δεν εχω φαει ουτε πιει κατι...τη τελευταία φορα που εκανα καθυστερηση ηταν πριν 2 χρονια  και βρηκαμε μια κυστη στην ωοθηκη...ελπιζω μονο μην εβγαλα κ αλλη

Μην αγχώνεσαι!Δεν θα είναι κατι σοβαρό..Ισως απλα μια καθυστέρηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι μέσα στο σπίτι με το μπόμπιρα βάζω πλυντήρια φτιάχνω ντουλάπες 2 μέρες τώρα! Βρήκα κ τα μαγιό μας λέμε να πάμε για μπάνιο σαββατοκύριακο κάνει τόση ζέστη για Μάιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...