Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια λέτε?


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Εννοείται!!! Αν έχεις κ άλλα τεστακια σπίτι  κάνε ένα με καθυστερήση θα δείξει σιγουρα... Μετά πας για χοριακη αν βγει θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Μακάρι να εχεις δίκιο.Τα άσπρα υγρά είναι συμπτώμα?

Ναι οταν είσαι εγκυος έχεις αυξημένα υγρα :)

με το καλο κοριτσι μου να δεις θετικό τεστακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Αληθώς ο Κύριος!!

Ακριβώς τα ίδια κ γω με τη διαφορά ότι έκανε τεστ πρώτη μέρα καθυστέρησης κ ήταν αρνητικό!

Αλλά ακόμα τίποτα από περίοδο.

Εύχομαι τεστάκι θετικοόοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Eirini77 είπε:

Αληθώς ο Κύριος!!

Ακριβώς τα ίδια κ γω με τη διαφορά ότι έκανε τεστ πρώτη μέρα καθυστέρησης κ ήταν αρνητικό!

Αλλά ακόμα τίποτα από περίοδο.

Εύχομαι τεστάκι θετικοόοοο

Εν τω μεταξύ Eirini77 έχω ποναλακια λες και θα αδιαθετησω.3η μέρα σήμερα!!!μακάρι να μην μας έρθει!!!!εσύ πόσες μέρες καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Εν τω μεταξύ Eirini77 έχω ποναλακια λες και θα αδιαθετησω.3η μέρα σήμερα!!!μακάρι να μην μας έρθει!!!!εσύ πόσες μέρες καθυστέρηση?

Εφόσον έχεις ήδη 3 μέρες καθυστέρηση καλό είναι να κάνεις ένα τεστ η μια χοριακη τωρα! Μην το αφήνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Εν τω μεταξύ Eirini77 έχω ποναλακια λες και θα αδιαθετησω.3η μέρα σήμερα!!!μακάρι να μην μας έρθει!!!!εσύ πόσες μέρες καθυστέρηση?

Αφού δεν έχεις αδιαθετήσει καλό θα ήταν να κάνεις ενα τεστάκι κ αν βγει θετικό να επικοινωνήσεις με το γιατρό σου να σου δώσει άμεσα τα απαραίτητα... μη τ αφήνεις πολλές μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Χρόνια πολλά. Χριστός Ανέστη. Γιατί δεν κάνετε ένα τεστ ακόμα αφού δεν έχει εμφανιστεί η περίοδος??Λογικα θα δείξει. Καλα αποτέλεσματα εύχομαι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα το first step.Nα το κάνω τώρα ή λέτε με πρωινά ούρα?Love13 εγώ έκανα τεστ πριν 4 μέρες πριν την καθυστέρηση κ έδειξε αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Πήρα το first step.Nα το κάνω τώρα ή λέτε με πρωινά ούρα?Love13 εγώ έκανα τεστ πριν 4 μέρες πριν την καθυστέρηση κ έδειξε αρνητικό.

κάντο κάντο κάντο χαχαχα ε θα δειξει πια τοσες μέρες.... ανεβασε φώτο..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κάντο κάντο κάντο χαχαχα ε θα δειξει πια τοσες μέρες.... ανεβασε φώτο..χαχα

Χαχαχα όχι και φωτογραφια?!!λέω να περιμένω μέχρι αύριο αν και δεν ξέρω αν αντέξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Χαχαχα όχι και φωτογραφια?!!λέω να περιμένω μέχρι αύριο αν και δεν ξέρω αν αντέξω!!!

Περιμένουμε φώτο με το θετικό. Το έκανες νωρίς το προηγούμενο. Ίσως γιαυτό δεν έδειξε. 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Χαχαχα όχι και φωτογραφια?!!λέω να περιμένω μέχρι αύριο αν και δεν ξέρω αν αντέξω!!!

Ε βέβαια όλες κάνουν κ ανεβάζουν είναι κανόνας.. χαχαχα πλάκα κάνω άμα θες το κάνεις.. 

Ο,τι θες εσύ αν έχεις υπομονή κανε αύριο με τα πρωινά ούρα.. να δείξει σίγουρα.. αν κ με καθυστερήση τόσες μέρες πιστεύω οποιαδήποτε ώρα δείχνει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Πήρα το first step.Nα το κάνω τώρα ή λέτε με πρωινά ούρα?Love13 εγώ έκανα τεστ πριν 4 μέρες πριν την καθυστέρηση κ έδειξε αρνητικό.

Δεν χρειάζεται να είναι τα πρωινά ούρα επειδή έχεις καθυστερηση!!! Μαρή θα σε χτυπήσω χαχχαχ έκανες τεστ πριν την καθυστέρηση και μάλιστα 4 μέρες και τώρα δεν κάνεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα έκανα πριν 4 μέρες γιατί το θέλω πολύ επειδή προσπαθούμε καιρό...κ τώρα μου φαίνεται παράξενο που έχω καθυστέρηση γιατί έχω ταλαιπωρηθεί πολύ μέχρι κ εξωσωματική σχεδιάζαμε.αν δεν είναι θα απογοητευτω πολύ...ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Χαχαχα έκανα πριν 4 μέρες γιατί το θέλω πολύ επειδή προσπαθούμε καιρό...κ τώρα μου φαίνεται παράξενο που έχω καθυστέρηση γιατί έχω ταλαιπωρηθεί πολύ μέχρι κ εξωσωματική σχεδιάζαμε.αν δεν είναι θα απογοητευτω πολύ...ουφ!!

Θα έρθω να σε βάλω να το κάνεις με το ζόρι!!! Ε για αυτό κάντο να σταματήσει η αγωνία σου είτε να περιμένεις την περίοδο είτε να πετάξεις από τη χαρά!! Εύχομαι ολόψυχα το δεύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Χαχαχα έκανα πριν 4 μέρες γιατί το θέλω πολύ επειδή προσπαθούμε καιρό...κ τώρα μου φαίνεται παράξενο που έχω καθυστέρηση γιατί έχω ταλαιπωρηθεί πολύ μέχρι κ εξωσωματική σχεδιάζαμε.αν δεν είναι θα απογοητευτω πολύ...ουφ!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εμείς προσπαθούμε καιρό και κάθε μήνα κανω τεστ νωρίτερα. Πότε δεν είχα καθυστέρηση όμως. Μου φαίνονται αρκετές οι 3 μέρες αν έχεις σταθερό κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love13 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εμείς προσπαθούμε καιρό και κάθε μήνα κανω τεστ νωρίτερα. Πότε δεν είχα καθυστέρηση όμως. Μου φαίνονται αρκετές οι 3 μέρες αν έχεις σταθερό κύκλο. 

Δεν μπορείτε να καταλάβετε πόσο στρες έχω περάσει.ο.αντρας μου είχε θέμα με το σπέρμα τώρα έχει ανέβει λίγο αλλά μη φανταστείτε τρέλα.κ έχουμε αρχίσει συζητήσεις για εξωσωματική αλλά λόγω κοροναιου πήγε πίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Δεν μπορείτε να καταλάβετε πόσο στρες έχω περάσει.ο.αντρας μου είχε θέμα με το σπέρμα τώρα έχει ανέβει λίγο αλλά μη φανταστείτε τρέλα.κ έχουμε αρχίσει συζητήσεις για εξωσωματική αλλά λόγω κοροναιου πήγε πίσω...

Πόσο καιρό προσπαθείτε?? Εμείς 8 μήνες και είμαστε 32 χρονών και οι δύο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Δεν μπορείτε να καταλάβετε πόσο στρες έχω περάσει.ο.αντρας μου είχε θέμα με το σπέρμα τώρα έχει ανέβει λίγο αλλά μη φανταστείτε τρέλα.κ έχουμε αρχίσει συζητήσεις για εξωσωματική αλλά λόγω κοροναιου πήγε πίσω...

Ποτε δεν ξέρεις κορίτσι μου!! Τα θαύματα συμβαίνουν!! Πολλές κοπέλες ξεκίνησαν την διαδικασία για εξωσωματική και τους πρόλαβε μια φυσική σύλληψη!! Μακάρι να είσαι σε αυτές τις εξαιρέσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε?? Εμείς 8 μήνες και είμαστε 32 χρονών και οι δύο. 

Έχετε κάνει καθόλου εξετάσεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sissh είπε:

Έχετε κάνει καθόλου εξετάσεις? 

Εγώ ναι. Ο άντρας μου όχι ακόμα. Ολο το αποφεύγει είναι η αλήθεια. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το αποφεύγουν τόσο πολύ το σπέρμοδιάγραμμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...