Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οικονόμου ...


Recommended Posts

Η γνώμη μου είναι αν εχεις εναν εξωσωματικο που να εμπιστεύεσαι, έναν ενδοκρινολογο και έναν αιματολογο/ανοσολογο αρκούν για να κάνει μια κοπέλα σωστή πορεία στην προσπάθεια της.

Εγώ τα έμπλεξα επειδή δεν μου έκατσε καλά ο αρχικός αιματολογος αλλά ό,τι έγινε έγινε, βιταμίνες πήρα, κακό δεν θα μου κάνουν. Τα λεφτά πάνε φύγανε, δεν θα τα πάρω μαζί μου.

Ευχομαι να κρατήσουμε τα δικά μας υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας πολύ πολύ σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 18/6/2020 at 9:42 ΠΜ, ο/η jazz είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Κατάλαβα... Εδώ που τα λέμε και η Λευκού την ίδια αγωγή δίνει σε όλες... Εσύ έκανες ιντραλιπιντς, μια που λένε ότι βοηθάει στα υψηλά ΝΚ??

Η Λευκού δε δίνει την ίδια αγωγή..εμείς πήγαμε παρέα των 5 από εδώ οι δύο δεν πήραν καν κορτιζόνη 

Η μία πήρε κορτιζονη ινοχεπ και σαλοσπιρ των 80

Η άλλη δεν πήρε σαλοσπιρ μόνο κορτιζόνη  και ινοχεπ

Κι εγώ πήρα σαλοσπιρ των 180 ινοχεπ και κορτιζόνη...

Οι οδηγίες μας διέφεραν και στην κύηση μιας κ γεννησαμε ολες αλλά και στη γέννα ( ενδεικτικά να σου πω ότι μόνο εγώ ως πήρα κ 9 βδομάδες μετά αντιπηκτικά )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η santaloxilo είπε:

Η Λευκού δε δίνει την ίδια αγωγή..εμείς πήγαμε παρέα των 5 από εδώ οι δύο δεν πήραν καν κορτιζόνη 

Η μία πήρε κορτιζονη ινοχεπ και σαλοσπιρ των 80

Η άλλη δεν πήρε σαλοσπιρ μόνο κορτιζόνη  και ινοχεπ

Κι εγώ πήρα σαλοσπιρ των 180 ινοχεπ και κορτιζόνη...

Οι οδηγίες μας διέφεραν και στην κύηση μιας κ γεννησαμε ολες αλλά και στη γέννα ( ενδεικτικά να σου πω ότι μόνο εγώ ως πήρα κ 9 βδομάδες μετά αντιπηκτικά )

Εμενα μου ειπε οχι κορτιζονη,μονο σαλοσπιρ και οχι ινοχεπ αλλα clexan 4000 και μονο απο τη μερα της ετ ,οχι απο τη μερα της ωοληψιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άσχημο είναι ότι πήγαμε και φορτώθηκαμε όλα αυτά τα σκευάσματα...200 ευρώ κάθε ένα με ένα μισή περίπου  ..σε βιταμίνες....αφηστε να πάνε κορίτσια .....Αφήστε.....συν τα 450 Τα δικά του 

Ήθελε να κάνουμε και επανεξεταση ....Αλλά δεν πήγα ήθελε Αλλά 180     

Τι να πω ...Δεν ξέρω...Αυτό που θα σας πω   .Μόνο προσέξετε την D σας είναι πολύ σημαντική..Και θέλουνε για τουλάχιστον 6 μήνες να είναι πάνω από 35...40....Καλή επιτυχία σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...