Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχαχ δεν πειραζει ευχαριστώ παντως. Απλα δεν τ πολυ ευχαριστηθηκαμε με τα παλιοκαφε π εχω φοβαμαι... ευτυχως σμρ ςχει ηλιο μασ εκανε τη χαρη να περασουμε μια ηλιόλουστη μερα στη γιορτη μου

Χρόνια πολλά και από εμένα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχαχ δεν πειραζει ευχαριστώ παντως. Απλα δεν τ πολυ ευχαριστηθηκαμε με τα παλιοκαφε π εχω φοβαμαι... ευτυχως σμρ ςχει ηλιο μασ εκανε τη χαρη να περασουμε μια ηλιόλουστη μερα στη γιορτη μου

Χρόνια σου πολλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie12 Χρονια σου πολλά!!

Καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάτε εξωσωματική!! Εύχομαι να μας πείτε τα ευχάριστα πολύ σύντομα!!!

Εγώ περίμενα να αδιαθετήσω σήμερα και δεν έχει φανει ακόμα όπότε δεν άντεξα κι έκανα test και είναι αρνητικό :( Εν τω μεταξύ τόσο πολύ το στήθος πρώτη φορά με πονάει...

Δεν πειράζει όμως.... Πάμε για τον επόμενο μήνα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marselntina είπε:

@Evie12 Χρονια σου πολλά!!

Καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάτε εξωσωματική!! Εύχομαι να μας πείτε τα ευχάριστα πολύ σύντομα!!!

Εγώ περίμενα να αδιαθετήσω σήμερα και δεν έχει φανει ακόμα όπότε δεν άντεξα κι έκανα test και είναι αρνητικό :( Εν τω μεταξύ τόσο πολύ το στήθος πρώτη φορά με πονάει...

Δεν πειράζει όμως.... Πάμε για τον επόμενο μήνα.... 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου.. δεν πειράζει  ρεεε την επομενη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Ελπίζω να μπορέσω να επιστρέψω δριμύτερη γιατί πέρασα μια εβδομάδα απαίσια. Για τον εαυτό μου δεν με νοιάζει, κι ας νιώθω ακόμα λίγο χάλια, αλλά για το αγοράκι μου που πέρασε μια τόσο δύσκολη ίωση. Πρώτη φορά μου κάνει πυρετό μια εβδομάδα και δεν σας κρύβω ότι κόντεψα να τρελαθώ. Ευτυχώς τον έχω απυρετο από χθές και έχω ηρεμήσει λίγο τώρα. @Evie12μου χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα γερή και με το καλό να υποδεχτείς το νινακι σου. Μην ανησυχείς για τα καφέ είναι πολύ συνηθισμένο απλά προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και ίσως καλό είναι να πάρεις και προγεστερόνη. @Taggeris σου εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου μια τεράστια χοριακη. Θα έχουμε κι εμείς αγωνία μαζί σου. Κι εγώ Τετάρτη περιμένω άντε να δώσουμε φωτιά στην ημέρα. Θα διαβάσω και τα άλλα μυνήματα για να μπορέσω να μάθω τα νέα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Ελπίζω να μπορέσω να επιστρέψω δριμύτερη γιατί πέρασα μια εβδομάδα απαίσια. Για τον εαυτό μου δεν με νοιάζει, κι ας νιώθω ακόμα λίγο χάλια, αλλά για το αγοράκι μου που πέρασε μια τόσο δύσκολη ίωση. Πρώτη φορά μου κάνει πυρετό μια εβδομάδα και δεν σας κρύβω ότι κόντεψα να τρελαθώ. Ευτυχώς τον έχω απυρετο από χθές και έχω ηρεμήσει λίγο τώρα. @Evie12μου χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα γερή και με το καλό να υποδεχτείς το νινακι σου. Μην ανησυχείς για τα καφέ είναι πολύ συνηθισμένο απλά προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και ίσως καλό είναι να πάρεις και προγεστερόνη. @Taggeris σου εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου μια τεράστια χοριακη. Θα έχουμε κι εμείς αγωνία μαζί σου. Κι εγώ Τετάρτη περιμένω άντε να δώσουμε φωτιά στην ημέρα. Θα διαβάσω και τα άλλα μυνήματα για να μπορέσω να μάθω τα νέα💗

Σευχαριστω πολύ για τις γλυκές ευχές σου. Σου στέλνω την αγάπη μου. Περαστικά στο αγγελούδι σου.❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου.. 

Κορίτσι μου επειδή χάθηκα λίγο έκανες εμβρυομεταφορά την Δευτέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ ήμουν μάλλον στις γόνιμες λογικά πέρασαν.... Τα νευρα μου αυτό το μήνα τις κρίσιμες μέρες αρρώστησε ο σύζυγος τον κολλήσαμε, πιο πριν ήμουν εγώ με το μικρό άρρωστοι.... Οπότε κ αυτός ο μήνας πάει... Με έπιασαν λίγο οι μαύρες μου γιατί το Μάρτιο έχω γενέθλια και αισίως θα είμαι 38 τον επόμενο κύκλο.... 

Από το άγχος μου είδα ένα όνειρο, περίμενα περίοδο λέει καιέκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης  και ήταν καραμπινάτο θετικό. Αυτό μόνο θυμάμαι χαχαχα. Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!!! 

Ή Ευάγγελοςτ που χάθηκε, την αναζήτησα, έχει να γράψει δύο μέρες νομιζω

Α και καλό μήνα σε οοοολες με πολλά θετικά!!! 

Εδώ είμαι κορίτσι μου! Προσπαθώ να ανασυνταχθω! 🥰 Μπορεί και να γίνει πραγματικότητα το όνειρο σου σύντομα! Μην σε παίρνει από κάτω! Τι 37! Τι 38! Τι 39! Λουλουδάκια είμαστε ακόμα! Υγεία να έχουμε και να ζούμε τα χρόνια μας και όλα θα γίνουν!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εδώ είμαι κορίτσι μου! Προσπαθώ να ανασυνταχθω! 🥰 Μπορεί και να γίνει πραγματικότητα το όνειρο σου σύντομα! Μην σε παίρνει από κάτω! Τι 37! Τι 38! Τι 39! Λουλουδάκια είμαστε ακόμα! Υγεία να έχουμε και να ζούμε τα χρόνια μας και όλα θα γίνουν!😘

Καλώς την!!!σε αναζήτησα η αλήθεια είναι!!! Σιδερένιος να είναι ο γιος από εδώ κ πέρα! Σε καταλαβαίνω κ ο δικός μου όταν αρρωσταίνει το ίδιο παθαίνω κ εγώ, εμείς ευτυχώς ένα απλό κρύωμα με μυξες μόνο περάσαμε τώρα... 

Κολλήσαμε και το σύζυγό κ σαν άντρας το περνάει πιο βαριά!!! Μακάρι να βγει το όνειρο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσι μου επειδή χάθηκα λίγο έκανες εμβρυομεταφορά την Δευτέρα;

Ναι κοριτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι κοριτσι μου..

Τέλεια!😃 Με το καλό κοριτσάκι μου! Να έχεις κι εσύ μια τεράστια χοριακη! Θα περιμένω πως και πως τα νέα σας!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μπηκαμε σπιτιπριν 1μιση ωρα .. καλη η εκδρονη αλλα σαν τ σπιτι δεν εχει .. με το π χαλαρωσα αρχισα να νιωθω μια ανακατωσπυρα αλλα οχι της εγκυμοσυνης ... σηκωθηκα ν κανω ενα ντουζ να ηρεμήσω αυτο ηταν τα εβγαλα ολα νομιζω κατι με πειραξε τρομαξα και τν αντρουλη μ σκοτωθηκε να ανεβει.. τωρα εφυγε τ κακο κ νιωθω καλα.. το χειρότερο πραγμα ο εμετος ρε κοριτσια σιχαμ... @Ευάγγελοςτ σε ευχαριστώ κοριτσι μ να σαι καλα. Να ναι γερό το αντρακι σου κ ολοι οικογενειακώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Αχ κοριτσια μπηκαμε σπιτιπριν 1μιση ωρα .. καλη η εκδρονη αλλα σαν τ σπιτι δεν εχει .. με το π χαλαρωσα αρχισα να νιωθω μια ανακατωσπυρα αλλα οχι της εγκυμοσυνης ... σηκωθηκα ν κανω ενα ντουζ να ηρεμήσω αυτο ηταν τα εβγαλα ολα νομιζω κατι με πειραξε τρομαξα και τν αντρουλη μ σκοτωθηκε να ανεβει.. τωρα εφυγε τ κακο κ νιωθω καλα.. το χειρότερο πραγμα ο εμετος ρε κοριτσια σιχαμ... @Ευάγγελοςτ σε ευχαριστώ κοριτσι μ να σαι καλα. Να ναι γερό το αντρακι σου κ ολοι οικογενειακώς...

Καλώς ήρθατε πίσω. Θα ξεκουραστείς κ θα είσαι μια χαρά.
Εγώ εβγαλα το φρονιμιτη μου χθες το πρωι κ έχω τουμπανιάσει.... 😭😭😭 χάλια το τριημερο μου. Χάλασα κ του αντρουλη μου που δεν ξέρει ο καημένος πως να μ φτιάξει τη διάθεση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!🌺🍀 Να έχουμε μια όμορφη καθαρά Δευτέρα! Να περάσουμε ωραία να ξεχαστουμε λίγο. Εμείς επιτέλους θα βγούμε. Λέμε να πάμε παραλία να πετάξουμε κανένα χαρταετό! Να μας χτυπήσει και λίγο αεράκι μπας και συνέλθουμε! Τώρα έστειλα τον αντρουλη μου να πάρει και λαγάνα. Γιατί μπορεί το στομάχι ακόμα να είναι χάλια αλλά η πείνα δεν ξεχνιέται! Και πάλι καλή σαρακοστή!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Καλή σαρακοστή να έχουμε. .. ότι επιθυμεί η κάθε μία με υγεία.

μπορείτε να μου πείτε αν σε κάποιο από αυτά τα τεστ βλέπετε εντονότερη τη γραμμή ή είναι όλα ίδια; Η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.

IMG_20200302_091115.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σας! Καλή σαρακοστή να έχουμε. .. ότι επιθυμεί η κάθε μία με υγεία.

μπορείτε να μου πείτε αν σε κάποιο από αυτά τα τεστ βλέπετε εντονότερη τη γραμμή ή είναι όλα ίδια; Η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.

 

Καλημέρα! κάθε ένα είναι πιο έντονο από το διπλανό με πιο πολύ το τέρμα δεξιά που είναι σχεδόν θετικό!

Φίλη όμως σταμάτα τα πειράματα, θα τρελάθείς... ελπίζω να μην έκανες ακόμα αυτό με τη χλωρίνη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! κάθε ένα είναι πιο έντονο από το διπλανό με πιο πολύ το τέρμα δεξιά που είναι σχεδόν θετικό!

Φίλη όμως σταμάτα τα πειράματα, θα τρελάθείς... ελπίζω να μην έκανες ακόμα αυτό με τη χλωρίνη 😂😂😂

Πώς γίνεται αυτό; Για μαρτύρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πώς γίνεται αυτό; Για μαρτύρα....

α δεν το ξέρω με λεπτομέρεια, κάπου εδώ στο μάμμυ το είχα διαβάσει, κάτι που περιλαμβάνει ούρα 😒 και χλωρίνη! κ καλά αλλάζει χρώμα η χλωρίνη κάτι τέτοιο! Επιστημονική μέθοδος σου λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σας! Καλή σαρακοστή να έχουμε. .. ότι επιθυμεί η κάθε μία με υγεία.

μπορείτε να μου πείτε αν σε κάποιο από αυτά τα τεστ βλέπετε εντονότερη τη γραμμή ή είναι όλα ίδια; Η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.

IMG_20200302_091115.jpg

Φίλη, τα τεστ ωορρηξίας βγαίνουν θετικά όταν υπάρχει εγκυμοσύνη (εγώ έκανα το clearblue με το χαμόγελο πριν κάνω το τεστ εγκυμοσύνης, και έκανα άλλα δύο μετά αφού είχα επιβεβαιώσει την εγκυμοσύνη. Όλα θετικά!) Το τελευταίο είναι σχεδόν έντονο όσο η γραμμή ελέγχου. Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ εγκυμοσύνης; 

Καλημέρα καλό μήνα και καλή Σαρακοστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

α δεν το ξέρω με λεπτομέρεια, κάπου εδώ στο μάμμυ το είχα διαβάσει, κάτι που περιλαμβάνει ούρα 😒 και χλωρίνη! κ καλά αλλάζει χρώμα η χλωρίνη κάτι τέτοιο! Επιστημονική μέθοδος σου λέω!

Δεν την μπορώ ρε φιλενάδα τη χλωρίνη μου βρωμάει και με πιάνει αλλεργία... χαχαχαχα

Κάτι Σε πιο εύκολο δεν έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Δεν την μπορώ ρε φιλενάδα τη χλωρίνη μου βρωμάει και με πιάνει αλλεργία... χαχαχαχα

Κάτι Σε πιο εύκολο δεν έχεις;

φίλη έχει δίκιο η @LOULOUdaki! θα δεις θετικό! Εγώ για μόνο ένα λόγο δεν θα έκανα ακόμα τεστ. Είναι κλειστά τα μικροβιολογικά και θα φας τα σίδερα ως αύριο!!!

Εγώ αδιαθέτησα χτες κ κανονικά έπρεπε σήμερα να κάνω ορμόνες  αλλά οκ θα κάνω 3η μερα αντι για 2η. Σε ιδιωτικό νοσοκομείο θέλω 150 ευρω το λιγοτερο για τοσες ορμονες κ από μια μερα δεν θεωρω οτι αλλαζει κατι... να ηταν εστω ενα εργαστηριο ανοιχτο να τα δωσω τα 50 αλλά όχι 150!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Φίλη, τα τεστ ωορρηξίας βγαίνουν θετικά όταν υπάρχει εγκυμοσύνη (εγώ έκανα το clearblue με το χαμόγελο πριν κάνω το τεστ εγκυμοσύνης, και έκανα άλλα δύο μετά αφού είχα επιβεβαιώσει την εγκυμοσύνη. Όλα θετικά!) Το τελευταίο είναι σχεδόν έντονο όσο η γραμμή ελέγχου. Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ εγκυμοσύνης; 

Καλημέρα καλό μήνα και καλή Σαρακοστή!

Καλημέρα...και η 

@Kostef είχε κάνει και της βγήκε θετικό αλλά δεν ήταν εγκυούλα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...