Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Αγαπημένη μου κι εγώ που είμαι 18+5 δεν μου χει δώσει ακόμα τίποτα από τα δυο..μόνο σίδηρο και πολυβιταμινη παίρνω..εγώ πάντως πίνω πολύ γάλα και τρώω και γιαούρτι για να καλύπτονται οι ανάγκες του ασβεστίου όσο για το μαγνήσιο νομίζω πως δεν το δίνουν σε όλες αλλά το δίνουν κυρίως σε εγκυουλες που έχουν πόνους στην κοιλιά σαν συσπάσεις..κι εγώ έχω αυχενική αρχές Απρίλη και σκέφτομαι τι έχει να γίνει μέχρι τότε Παναγία μου..ελπίζω να πάνε όλα καλά και να το έχουμε καταλαγιάσει το πράγμα..

Κοριτσάκι μού Καλημέρα..σε ευχαριστώ για την απάντηση σου...Ξαλάφρωσα τωρα π μ τ πες γιατι λεω Μήπως η δική μού γιατρός δε Κάνει κάτι καλα  😋πιστεύω κ γω να έχουν καταλαγιάσει.δε μπορούμε να Μην βγουμε για τις εξετάσεις..Φυλο εμαθες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάκι μού Καλημέρα..σε ευχαριστώ για την απάντηση σου...Ξαλάφρωσα τωρα π μ τ πες γιατι λεω Μήπως η δική μού γιατρός δε Κάνει κάτι καλα  😋πιστεύω κ γω να έχουν καταλαγιάσει.δε μπορούμε να Μην βγουμε για τις εξετάσεις..Φυλο εμαθες;

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν νομίζω ότι υπάρχει λογως για τέτοιο πανικό. Καλό είναι να προσέχετε και να μην έρχεστε σε επαφή με πολύ κόσμο αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κλειδωθείτε σπίτι σας. Καλό είναι να αποφύγετε σούπερ μάρκετ τράπεζες και δημόσιες υπηρεσίες που μαζεύουν πολύ κόσμο αλλά δεν υπάρχει κανένας λογως να μην πάτε για τις εξετάσεις σας και φυσικά μπορειται να βγείτε έξω να περπατήσετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν νομίζω ότι υπάρχει λογως για τέτοιο πανικό. Καλό είναι να προσέχετε και να μην έρχεστε σε επαφή με πολύ κόσμο αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κλειδωθείτε σπίτι σας. Καλό είναι να αποφύγετε σούπερ μάρκετ τράπεζες και δημόσιες υπηρεσίες που μαζεύουν πολύ κόσμο αλλά δεν υπάρχει κανένας λογως να μην πάτε για τις εξετάσεις σας και φυσικά μπορειται να βγείτε έξω να περπατήσετε 

Καλημέρα κοπελα μ!! Μωρε εσυ δικιο απόλυτο έχεις αυτοι στν τιβι μας κάνουν και φοβόμαστε τοσο...οσο για τν εξέταση της β επιπέδου ο κοσμος να χαλαγε εγω θα εβγαινα εξω εννοείται για να παω να την κανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσι μου την τηλεόραση εδώ και 8 χρόνια την έχω κάνει οθόνη υπογιστη και ότι βλέπω είναι μέσω ίντερνετ. Εννοείται ότι θα πας να κάνεις την εξέταση σου απλά αν μπορείς να αποφύγεις τα ΜΜΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου την τηλεόραση εδώ και 8 χρόνια την έχω κάνει οθόνη υπογιστη και ότι βλέπω είναι μέσω ίντερνετ. Εννοείται ότι θα πας να κάνεις την εξέταση σου απλά αν μπορείς να αποφύγεις τα ΜΜΜ

Κ καλα εκανες μην σου πω θα μπω κ γω σε σκέψεις να κανω το ιδιο γιατι εγω ειμαι και πολυ αγχώδης και ειδικά τωρα δεν κανει!! Οχι οχι δε μπαίνω σε ΜΜΜ  καθόλου με μετακινει ο άντρας μου αμα θελω καπου να παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κ καλα εκανες μην σου πω θα μπω κ γω σε σκέψεις να κανω το ιδιο γιατι εγω ειμαι και πολυ αγχώδης και ειδικά τωρα δεν κανει!! Οχι οχι δε μπαίνω σε ΜΜΜ  καθόλου με μετακινει ο άντρας μου αμα θελω καπου να παω!

Πίστεψε με θα βρεις την υγεία σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Γεια σας κορίτσια.

Έχω το εξής ερώτημα..

Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα 3 μέρες μετά το τέλος της περιόδου να έχει έντονους πόνους περιόδου;

Αδιαθετησα στις 7 Μαρτίου και καθαρησα στις  10.

Σήμερα 3 μέρες μετά έχω πονακια περιόδου.

Δεν θυμάμαι να μου έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο..

 

Καλημέρα.
Ακριβώς το ίδιο είχα στην τελευταία μου περίοδο. Δεν μου έχει ξανα συμβεί κι εμένα, πρώτη φορά αλλά ξέχασα να το αναφέρω στο γιατρό!
2-3 μέρες μετά την περίοδο πήρα παυσίπονο για του πόνους της περιόδου που παίρνω την πρώτη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου την τηλεόραση εδώ και 8 χρόνια την έχω κάνει οθόνη υπογιστη και ότι βλέπω είναι μέσω ίντερνετ. Εννοείται ότι θα πας να κάνεις την εξέταση σου απλά αν μπορείς να αποφύγεις τα ΜΜΜ

Την καλύτερη δουλειά έκανες!Καλλιεργειται κινδυνολογια και τρομολαγνια στην τηλεόραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα.
Ακριβώς το ίδιο είχα στην τελευταία μου περίοδο. Δεν μου έχει ξανα συμβεί κι εμένα, πρώτη φορά αλλά ξέχασα να το αναφέρω στο γιατρό!
2-3 μέρες μετά την περίοδο πήρα παυσίπονο για του πόνους της περιόδου που παίρνω την πρώτη μέρα.

Καλησπέρα!!

Τι να πω μήπως κάνω ωορρηξία τόσο νωρίς?

Σήμερα το πρωί ποναγα πάρα πολύ και έχω και υγρά πολλά.

Αλλά ωορρηξία την 9η μέρα ?

Τι να πω δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου ♥️♥️♥️ Καλη Κυριακή σε όλες!!!

Καλημέρα κορίτσι μου!💗 Βασικά καλημέρα σε όλες μας! Κι εγώ τώρα έγραφα μήνυμα. Αχ ο καιρός εδώ χάλασε πολύ και βρέχει. Χθες ήταν σαν καλοκαίρι. Τώρα αναγκαστικά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Όχι ότι θα πηγαίναμε κάπου αλλά θα παίζαμε λίγο με τον μικρό κάτω στην γειτονιά.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!💗 Βασικά καλημέρα σε όλες μας! Κι εγώ τώρα έγραφα μήνυμα. Αχ ο καιρός εδώ χάλασε πολύ και βρέχει. Χθες ήταν σαν καλοκαίρι. Τώρα αναγκαστικά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Όχι ότι θα πηγαίναμε κάπου αλλά θα παίζαμε λίγο με τον μικρό κάτω στην γειτονιά.🥰

Καλημερααα.. υπομονη κοπελα μου θα περασει κ αυτο... εσας τουλάχιστον πηραν μετρα  κτ κανανε. Εμεις εδω με 1000και θετικους ακομα ολα ανοιχτά ο μπορις θελει να κολλησουμε ολοι να παθουμε ανοσια της αγέλης οπως ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!💗 Βασικά καλημέρα σε όλες μας! Κι εγώ τώρα έγραφα μήνυμα. Αχ ο καιρός εδώ χάλασε πολύ και βρέχει. Χθες ήταν σαν καλοκαίρι. Τώρα αναγκαστικά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Όχι ότι θα πηγαίναμε κάπου αλλά θα παίζαμε λίγο με τον μικρό κάτω στην γειτονιά.🥰

Που μένεις κοριτσι μου;; Εδω Αθήνα έχει πολυ ήλιο!!αλλα και γω σπιτι θα κάτσω δεν εχω και κτ αλλο να κάνω κιολας 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερααα.. υπομονη κοπελα μου θα περασει κ αυτο... εσας τουλάχιστον πηραν μετρα  κτ κανανε. Εμεις εδω με 1000και θετικους ακομα ολα ανοιχτά ο μπορις θελει να κολλησουμε ολοι να παθουμε ανοσια της αγέλης οπως ειπε

Εσυ π μένεις κοπελα μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Που μένεις κοριτσι μου;; Εδω Αθήνα έχει πολυ ήλιο!!αλλα και γω σπιτι θα κάτσω δεν εχω και κτ αλλο να κάνω κιολας 😋

Είμαι από Κατερίνη!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερααα.. υπομονη κοπελα μου θα περασει κ αυτο... εσας τουλάχιστον πηραν μετρα  κτ κανανε. Εμεις εδω με 1000και θετικους ακομα ολα ανοιχτά ο μπορις θελει να κολλησουμε ολοι να παθουμε ανοσια της αγέλης οπως ειπε

Αλήθεια είπε έτσι; Κι όλοι αυτοί που είναι μεγάλης ηλικίας; Οι νέοι ανθρώποι και τα παιδιά που ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες; Οι έγκυες; Τους βολεύει όμως μου φαίνεται!😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Με το καλο σε όλες μας κοριτσια μου ♡♡♡ Ευχομαι σύντομα να δουμε θετικά τεστακια και να γεμισει και αλλο το πινακακι μας..♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα από την επίσης βροχερή Θεσσαλονίκη κορίτσια μου!! εμείς λέμε να βγούμε βόλτα με το αυτοκίνητο αλλά το σκέφτομαι...

Να πάτε!Κι εμείς αυτό λέμε! Να πάμε μέχρι την παραλία να πάρουμε λίγο καθαρό αέρα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλησπέρα!!

Τι να πω μήπως κάνω ωορρηξία τόσο νωρίς?

Σήμερα το πρωί ποναγα πάρα πολύ και έχω και υγρά πολλά.

Αλλά ωορρηξία την 9η μέρα ?

Τι να πω δεν ξέρω...

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ τους τελευταίους 2 μήνες κάνω ωορηξια γύρω στην 10 με 11 μέρα. Μου το είπε ο γιατρός τον προηγούμενο μήνα, όταν έκανε κολπικό υπέρηχο. Και δεν το περίμενα με τίποτα γιατί εγώ έχω περίοδο για 7 μέρες. Και αυτό το μήνα πάλι την ένατη μέρα, είχα πολλα υγρά και έκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε θετικό. Μου είχε πει ότι δεν κάνουμε κάθε μήνα ίδια μέρα του κύκλου ωορρηξιας. Μπορεί κάθε κύκλος να είναι διαφορετικός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Εσυ π μένεις κοπελα μου;

Αγγλια αγαπη, και ειναι η πρωτη φπρα στη ζωη μ μετα απο 6 χρονια εδω π δε νιωθω ασφαλείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αλήθεια είπε έτσι; Κι όλοι αυτοί που είναι μεγάλης ηλικίας; Οι νέοι ανθρώποι και τα παιδιά που ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες; Οι έγκυες; Τους βολεύει όμως μου φαίνεται!😤

Ναι ρε αληθεια.  Για τους  ηλικιωμένους πηγαινε τπ ετοιμαστείτε να χασετε αγαπημενουσ .. ο ανθρωπος ειναι στόκος. Εχπυμε ενα πιθανο κρουσμα στην κλινικη π δουλευω χριστε μ κρυβομαι ολη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Ναι ρε αληθεια.  Για τους  ηλικιωμένους πηγαινε τπ ετοιμαστείτε να χασετε αγαπημενουσ .. ο ανθρωπος ειναι στόκος. Εχπυμε ενα πιθανο κρουσμα στην κλινικη π δουλευω χριστε μ κρυβομαι ολη μερα

Να προσέχεις πάρα πολύ. Μήπως μπορείς να πάρεις κάποια άδεια; Η αλήθεια είναι ότι διάβασα αρκετές μελέτες, γιατί το ψάχνουμε για την φίλη μου που είναι έγκυος, και όλα δείχνουν ότι δεν επηρεάζεται το έμβρυο. Γίνεται όμως να μην φοβάσαι; Ειδικά όταν είσαι στο πρώτο τρίμηνο και η γρίπη είναι επίφοβη. Να φοράς συνεχώς γάντια και μάσκα. Τα ρούχα σου να τα βάζεις απευθείας στο πλυντήριο και το κυριότερο όλων να μην βάζεις για κανένα λόγο τα χέρια σου στο πρόσωπο. Νομίζω ότι είναι δύσκολο να κολλήσεις έτσι. Τουλάχιστον έτσι λένε!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...