Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θεωρώ ότι θα τον περιορίσουμε. Πότε είναι ο γάμος; Στην Κρήτη έχετε κρούσματα;

Καλησπέρα σε ολες!! Αρχές Μαΐου είναι είμαι αρκετά απαισιόδοξη να πω την αλήθεια.... Θα περιμένουμε μέχρι τέλος του μήνα να δούμε αν θα το αναβάλλουμε...

1 κρούσμα είπαν σήμερα τουλ έτσι ακούστηκε... Ή ελπίδα μου είναι ότι εδώ θα ανέβει γρήγορα η θερμοκρασία το Σάββατο είδα θα έχει 20 βαθμούς.. Έφαγα ένα γυρακι τώρα το βράδυ κ στανιαρα πάει και η δίαιτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 17/03

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Κορίτσι αν μπορείς με βαζεις 2/4!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα σε ολες!! Αρχές Μαΐου είναι είμαι αρκετά απαισιόδοξη να πω την αλήθεια.... Θα περιμένουμε μέχρι τέλος του μήνα να δούμε αν θα το αναβάλλουμε...

1 κρούσμα είπαν σήμερα τουλ έτσι ακούστηκε... Ή ελπίδα μου είναι ότι εδώ θα ανέβει γρήγορα η θερμοκρασία το Σάββατο είδα θα έχει 20 βαθμούς.. Έφαγα ένα γυρακι τώρα το βράδυ κ στανιαρα πάει και η δίαιτα... 

Καταρχας με το καλό!!!!

Θα είστε πολύ τυχεροί αν ξέρετε μέχρι τέλος του μήνα.. Εμείς μέχρι και 2 μέρες πριν βάζαμε και βγάζαμε κόσμο.. ένας χαμός..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα σε ολες!! Αρχές Μαΐου είναι είμαι αρκετά απαισιόδοξη να πω την αλήθεια.... Θα περιμένουμε μέχρι τέλος του μήνα να δούμε αν θα το αναβάλλουμε...

1 κρούσμα είπαν σήμερα τουλ έτσι ακούστηκε... Ή ελπίδα μου είναι ότι εδώ θα ανέβει γρήγορα η θερμοκρασία το Σάββατο είδα θα έχει 20 βαθμούς.. Έφαγα ένα γυρακι τώρα το βράδυ κ στανιαρα πάει και η δίαιτα... 

Καλημέρα kostef μου! Πιστεύω ότι δεν θα τραβήξει μέχρι Μάιο. Μέσα στο Μάρτιο θα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα. Βασικά θα φανεί πως θα πάει. Αν καταφέρουν να τον περιορίσουν δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα με το γάμο. 

Φάε κορίτσι μου! Μια ζωή την έχουμε! Ένα καλό γεύμα πάντα μας φτιάχνει την διάθεση!😆😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Είχα μέρες να γράψω λόγο των ενεργειών για την εξωσωματική είχα λιγο τρέξιμο για την επιτροπή για τα φάρμακα. Αύριο εχω την επιτροπή για να παρω τα φαρμακα.

Τι κάνετε?

Εγώ καλά , έχω λίγο καφέ υγρά ακομα λόγο της υστεροσκόπησης που έκανα την περασμένη Παρασκευή. Δεν ήταν κάτι τελικά σαν επέμβαση και ίσα ίσα αφαιρέσαμε και ενα μικρο πολύποδα οπως σας είπα που δεν ειχαμε ξανα βρει σε αλλη εξεταση. 

Μπορει να ηταν κι αυτος αιτιο υπογονιμοτητας μαζί με τα υπόλοιπα αλλα  το εχω παρει αποφαση με την εξωσωματικη και χαρηκα που τον βρήκαμε για να μην μας εμποδίσει κάπου στη διαδικασία.

Γενικα ειμαι αισιοδοξη. Κι εύχομαι να πανε ολα καλα από δω και πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καταρχας με το καλό!!!!

Θα είστε πολύ τυχεροί αν ξέρετε μέχρι τέλος του μήνα.. Εμείς μέχρι και 2 μέρες πριν βάζαμε και βγάζαμε κόσμο.. ένας χαμός..!!!

Καλημέρα! Με το καλό κ στα δικά σου, πότε έχετε εσείς το γάμο? Θα περιμένουμε λίγο για να δούμε τι θα κάνουμε....

 @Ευάγγελοςτ μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες! Μου φτιάχνεις τη διάθεση με την αισιοδοξία σου.... 

@katerinaki-dm με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια σε αυτή την εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2020 at 1:31 ΠΜ, ο/η Αννια27 είπε:

@Ελενακι12 κορίτσακι μου όμορφο σου απαντάω από το νέο μας θεματακι :-) !!! Περαστικά σας βρε αγαπακι τι να πω όλος ο κόσμος άρρωστος είναι ,αλλά εσύ σαν εγκυουλα πρέπει να προσέχεις όσο μπορείς ,τώρα να μου πεις τι να κάνω με τον μικρό ;;!! Και δίκιο έχεις!! Πάντως η αδελφή μου με τόσο παιδιά φοράει μάσκα !!! Ελπίζω τώρα να ηρεμήσετε και να χαλαρώσεις να ευχαριστηθεις την εγκυμοσύνη σου :-) !!! Σε λίγο θα έχεις αγκαλιά την πριγκίπισσα σου :-) !!! Εγώ σε άλλα νέα πέρασα επιτροπή με επιτυχία 😉 και τέλος του μήνα ξεκινάω με την πρώτη μέρα περιόδου τα φάρμακα για την εξωσωματική 😉 :-) !!!!!

Μπραβο ρε καρδουλα μου τι τελεια νεα πολυ χαιρομαι ολα καλα θα πανε θα δεις εγω πιστευω οτι πολυ γρήγορα θα μας πεις τα ευχάριστα 😍😍😍😍😍μου ξανα αρρωστισε ο μικρος μ πριν μια εβδομάδα  πυρετο 39.8 επαθα σοκ ευτυχώς δεν κολλησα τωρα ειναι καλα σχολειο δεν το στελνω καθολου ασε που απο εχθες ς εκελεισαν κ για τον κορονοιο σε ευχαριστώ πολυ μωρο μου για τα περαστικα περιμενω νεα σου..... Δευτέρα εκανα β επιπέδου ολα ειναι τελεια 😍 😍 😍 😍 ειναι 572 γραμμάρια κ ειναι πριγκίπισσα 10000:%%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημερα αγαπουλες ειστε ολες καλα????? Με γεια το καινούργιο θεματακι❤️

Καλημέρα Ελενάκι μου! Αυτοί οι μήνες είναι δύσκολοι. Δεν μας έφταναν οι ιώσεις έχουμε και τον κοροναιο. Εμένα είχε φτάσει 41 πυρετό. Φαντάσου έχω δύο θερμόμετρα και πήρα και του γείτονα για να σιγουρευτώ. Έχουν όμως μεγάλη αντοχή τα ζουζουνακια! Εμείς άμα ήμασταν θα μας είχε μαζέψει το εκαβ!😆. Εντάξει ήμασταν σίγουρες ότι είναι κορίτσι! Το πρώτο μας νινακι μόνο γυναίκα θα μπορούσε να είναι! Πόσο χαίρομαι που είναι όλα καλά. Μεγάλωσε το λουλουδάκι!😊🥰😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@Lacostaki ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Πως είσαι;; πήγες για χοριακή;; 

Καλημέρα ναι πήγα το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2020 at 11:18 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακι μου με το καλό να έχετε μια μεγάλη και υγιής ευτυχισμένη οικογένεια :-)

Σ ευχαριστούμε πολύυυυ 💖💖💖 Ξεκίνησες εσύ τη διαδικασία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Ελενάκι μου! Αυτοί οι μήνες είναι δύσκολοι. Δεν μας έφταναν οι ιώσεις έχουμε και τον κοροναιο. Εμένα είχε φτάσει 41 πυρετό. Φαντάσου έχω δύο θερμόμετρα και πήρα και του γείτονα για να σιγουρευτώ. Έχουν όμως μεγάλη αντοχή τα ζουζουνακια! Εμείς άμα ήμασταν θα μας είχε μαζέψει το εκαβ!😆. Εντάξει ήμασταν σίγουρες ότι είναι κορίτσι! Το πρώτο μας νινακι μόνο γυναίκα θα μπορούσε να είναι! Πόσο χαίρομαι που είναι όλα καλά. Μεγάλωσε το λουλουδάκι!😊🥰😘💗

Αχ παναγιτσα μου κ εμεις ημαστε κλεισμένοι στο σπίτι περαστικά σας κουκλα μου τι να πω.... Θελει πολυ προσοχή.... Χαχαχαχαχ ποσο δίκαιο έχεις για το πρωτο νινακι😍😍😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/3/2020 at 5:44 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Έχει φουσκώσει πολυυυ έχει πολύ πλάκα..καλά είμαι γενικά από όταν μπήκα τέταρτο σήμερα μου κάνε λίγα νερά το στομάχι μου αλλά οκ..αρχές Απρίλη θα κάνω την β :) σοσου εύχομαι να περάσουν επιτέλους οι ανακατωσουρες..εσύ έκανες κοιλίτσα??

Τέλεια! Πόσο είσαι τώρα; Καλή επιτυχία στη β’ επιπέδου 😊😊😊 εγώ χωρίς ρούχα φαίνεται η κοιλίτσα, με ρούχα τπτ ακόμη χαχαχα😅....πότε άρχισε να φαίνεται εσένα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Με το καλό κ στα δικά σου, πότε έχετε εσείς το γάμο? Θα περιμένουμε λίγο για να δούμε τι θα κάνουμε....

 @Ευάγγελοςτ μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες! Μου φτιάχνεις τη διάθεση με την αισιοδοξία σου.... 

@katerinaki-dm με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια σε αυτή την εγκυμοσύνη! 

Εμείς κορίτσι μου παντρευτηκαμε περσι το καλοκαίρι! Να το απολαύσεις οσο μπορείς!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα ναι πήγα το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα 

Καλά αποτελέσματα να έχουμε lacostaki μου! Περιμένουμε με αγωνία!😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2020 at 3:59 ΜΜ, ο/η Evie2 είπε:

Ρε κοριτσια εμεις κανονικα 11 απριλη ταξιδευουμε για ελλαδα. Τι να κάνουμε δε ξερουμε . Οι γονεις μασ π δεν ξέρουν ακομα οτι ειμαι εγκυος μασ λενε να μην παμε. Κ εμεις ειμαστε σε διλλημα γιατι θελουμε να έρθουμε αλλα δε θελουμε να κολλησουμε κ τπτ. Οχι οτι δε εχουμε κρουσματα ατην αγγλια 

Εγώ πάω αύριο Αθήνα!! Και φοβάμαι μην ακυρωθούν οι πτήσεις!! Ελπίζω να μη γίνει κάτι γιατί πρέπει να πάω, την άλλη βδομαδα είναι ο γάμος!! Και φοβάμαι κι αυτό μην ακυρωθεί! Μας έχουν αγχώσει γαμώτο! Πάντως πήγαινε αν θέλεις, απλά να είσαι προσεκτική, να φοράς μάσκα και γάντια κι επίσης αν κάθεσαι στο παράθυρο λένε έχεις λιγότερη επαφή με άτομα(δε ξέρω αν ανακατεύεσαι βέβαια κ κάνεις εμετούς πόσο εύκολο είναι να κάθεσαι μέσα)..ούτως ή άλλως όπως λες κι εδώ μπορεί να κολλήσεις..δε μπορούμε να κάνουμε κάτι μόνο να προσέχουμε όσο μπορούμε 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλεια! Πόσο είσαι τώρα; Καλή επιτυχία στη β’ επιπέδου 😊😊😊 εγώ χωρίς ρούχα φαίνεται η κοιλίτσα, με ρούχα τπτ ακόμη χαχαχα😅....πότε άρχισε να φαίνεται εσένα;;τ

Την Κυριακή κλείνω 19εβδομαδες :) επειφη έχασα τέσσερα κιλά το πρώτο τρίμηνο η κοιλίτσα φάνηκε που φούσκωσε..βέβαια άμα βάλω κι εγώ φαρδιά ρούχα που τα προτιμάω δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα.. :) απλα με το που μπήκα στον πέμπτο έγινε έξαρση φουσκώματος αφού άρχισε να πονάει και η μέση μου..

@Lacostaki μου καλά αποτελέσματα σου στέλνω όλη την μπεμπεδοσκονη του κόσμου..

@katerinaki-dm συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα να πάνε καλααααα..έκανες χοριακες??

@Ελενακι12 περαστικά στο αγοράκι σου αγαπημένη..κι εμένα μπέμπα είναι άντε να βάψουμε το φόρουμ ροζουλια χιχιχιχιιχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Την Κυριακή κλείνω 19εβδομαδες :) επειφη έχασα τέσσερα κιλά το πρώτο τρίμηνο η κοιλίτσα φάνηκε που φούσκωσε..βέβαια άμα βάλω κι εγώ φαρδιά ρούχα που τα προτιμάω δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα.. :) απλα με το που μπήκα στον πέμπτο έγινε έξαρση φουσκώματος αφού άρχισε να πονάει και η μέση μου..

@Lacostaki μου καλά αποτελέσματα σου στέλνω όλη την μπεμπεδοσκονη του κόσμου..

@katerinaki-dm συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα να πάνε καλααααα..έκανες χοριακες??

@Ελενακι12 περαστικά στο αγοράκι σου αγαπημένη..κι εμένα μπέμπα είναι άντε να βάψουμε το φόρουμ ροζουλια χιχιχιχιιχ...

Κι εγώ αδύνατη είμαι ρε γαμώτο, δηλαδή με ύψος 1.71 είμαι 55 κιλά κ έχω χάσει κ τώρα με τους εμετούς, αλλά δε ξέρω πάλι δε φαίνεται 😛 εγώ την βλέπω εννοείται μέσα από τα ρούχα ή όταν την πιάνω, αλλά οι άλλοι όχι εκτός αν τους τ δείξω..με συμφέρει βέβαια γιατί δε θέλω να το μάθουν πολλοί στη δουλειά μου..αλλά δε ξέρω είναι φυσιολογικό;

Είναι κ νωρίς ακόμη βέβαια, στον 4ο είμαι τώρα, 16η εβδομάδα..μπορεί όταν μπω στον 5ο να μη μπορώ να το κρύψω 😛 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα ναι πήγα το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα 

Κοριτσακι μου;Πηρες αποτελεσματα ή ακομη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ αδύνατη είμαι ρε γαμώτο, δηλαδή με ύψος 1.71 είμαι 55 κιλά κ έχω χάσει κ τώρα με τους εμετούς, αλλά δε ξέρω πάλι δε φαίνεται 😛 εγώ την βλέπω εννοείται μέσα από τα ρούχα ή όταν την πιάνω, αλλά οι άλλοι όχι εκτός αν τους τ δείξω..με συμφέρει βέβαια γιατί δε θέλω να το μάθουν πολλοί στη δουλειά μου..αλλά δε ξέρω είναι φυσιολογικό;

Είναι κ νωρίς ακόμη βέβαια, στον 4ο είμαι τώρα, 16η εβδομάδα..μπορεί όταν μπω στον 5ο να μη μπορώ να το κρύψω 😛 

Μην ανησυχείς καθόλου κορίτσι μου. Εμένα στον 6ο άρχισε να φαίνεται η κοιλιά μου. Και πάλι φαντάσου με επιφύλαξη με ρωτούσαν. 55 κιλά; 1.71; Μοντελαρα! Εγώ τόσο ήμουν πριν 10 χρόνια! Τώρα το καράβι μπαζει από παντού!🐷Κι όλο αρχίζω δίαιτα! Μπορεί να έχω δυναμικό χαρακτήρα αλλά στο φαγητό δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...