Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!Σας διαβαζω αλλα με τις ανακατωσουρες ζοριζομαι αρκετα.Και που μαγειρευω υποφερω...Ας ειναι καλα το σπορακι μου κ χαλαλι του!Επισης με ανησυχει ενα ινομυωμα που εχω στη μητρα που προ εγκυμοσυνης ηταν 6 χιλιοστα κ τωρα πηγε στα 3 εκατοστα.Ο γιατρος μου λεει οτι ειναι οκ κ απλα το παρακολουθουμε.Ειχε καμια σας ινομυωμα μεσα στη μητρα στην εγκυμοσυνη;Και πώς σας επηρεασε;

@Ευάγγελοςτ και @Kostef δε θα αργησουν τα αδερφακια,θα το δειτε...Εγω απο συμπτωματα δεν ειχα τα κλασικα.Πχ δεν ειχα αυξημενα υγρα.Ειχα ομως πονο στις θηλες κ πολλη διψα...μιλαμε τρελλη διψα!

@Lacostaki μου εχω συναδελφο που ειχε περιοδο κανονικα μεχρι κ 3 μηνων κ ηταν εγκυος...Αν δε σου ξαναερθει αιμα κανε μια χοριακη να δεις πού βρισκεσαι.Ευχομαι να ειναι σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!διαβάζω τα νέα σας Αλλά δεν προλαβαίνω να σας απαντήσω!!!!

πως είστε σήμερα ;;;;

Εγω είμαι σε καλή διάθεση...χθες βγήκε η καλλιέργεια κόλπου και είναι όλα καλά...μόνο κάτι θετικά κατά γραμ έχω αλλά μου είπαν είναι η φυσιολογική χλωρίδα του κόλπου!!!
Σιγα σιγά ηρεμώ που οι εξετάσεις είναι καλές....πόσο μάλλον τώρα που ξέρω ότι έγινε η σύλληψη κ ας μην προχώρησε!

 

Σας έχει συμβεί κάτι τέτοιο ;έχετε ακούσει αν συμβαίνει συχνά ;η γιατρός μου είπε ότι πολλές γυναίκες το θεωρούν  βαριά περίοδο ενώ στην πραγματικότητα είναι σαν αποβολή πριν την εμφύτευση Ή στο στάδιο της εμφύτευσης!

Να θυμίσω ότι το ανακάλυψα από εξετάσεις που έκανα κ από την πολύ έντονη περίοδο με κομμάτια κ κράμπες κα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!διαβάζω τα νέα σας Αλλά δεν προλαβαίνω να σας απαντήσω!!!!

πως είστε σήμερα ;;;;

Εγω είμαι σε καλή διάθεση...χθες βγήκε η καλλιέργεια κόλπου και είναι όλα καλά...μόνο κάτι θετικά κατά γραμ έχω αλλά μου είπαν είναι η φυσιολογική χλωρίδα του κόλπου!!!
Σιγα σιγά ηρεμώ που οι εξετάσεις είναι καλές....πόσο μάλλον τώρα που ξέρω ότι έγινε η σύλληψη κ ας μην προχώρησε!

 

Σας έχει συμβεί κάτι τέτοιο ;έχετε ακούσει αν συμβαίνει συχνά ;η γιατρός μου είπε ότι πολλές γυναίκες το θεωρούν  βαριά περίοδο ενώ στην πραγματικότητα είναι σαν αποβολή πριν την εμφύτευση Ή στο στάδιο της εμφύτευσης!

Να θυμίσω ότι το ανακάλυψα από εξετάσεις που έκανα κ από την πολύ έντονη περίοδο με κομμάτια κ κράμπες κα.

Αυτο που περιγραφεις,συμβαινει κ σε περιπτωσεις εξωσωματικης οταν εχει γινει εμβρυομεταφορα κ δεν προχωρησε η εμφυτευση.Δηλαδη στην επομενη περιοδο που ερχεται,ειναι πολυ βαρια περιοδος με πολυ αιμα κ μεγαλα κομματια.Μετα απο εξετασεις αιματος βρισκεται αυτο που σου λεω,καποιος δεικτης που δεν τον θυμαμαι τωρα δειχνει οτι εχει περασει η γυναικα αποβολη αλλα στην ουσια ειναι τα εμβρυακια πιυ δεν προχωρησαν.Σε φυσικη συλληψη δε γνωριζω να σου πω κοριτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αυτο που περιγραφεις,συμβαινει κ σε περιπτωσεις εξωσωματικης οταν εχει γινει εμβρυομεταφορα κ δεν προχωρησε η εμφυτευση.Δηλαδη στην επομενη περιοδο που ερχεται,ειναι πολυ βαρια περιοδος με πολυ αιμα κ μεγαλα κομματια.Μετα απο εξετασεις αιματος βρισκεται αυτο που σου λεω,καποιος δεικτης που δεν τον θυμαμαι τωρα δειχνει οτι εχει περασει η γυναικα αποβολη αλλα στην ουσια ειναι τα εμβρυακια πιυ δεν προχωρησαν.Σε φυσικη συλληψη δε γνωριζω να σου πω κοριτσι μου.

Ναι ναι...λογικά είναι το ίδιο...μάλλον δεν έγινε η εμφύτευση ή ξεκίνησε και δεν ολοκληρώθηκε!Και εμένα μου είπε να κάνω χοριακη αν ξανά συμβεί κ γενικά μ έγραψε κάποιες εξετάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε??που χαθήκαμε καλέ όλες?? @Lacostaki τι έγινε τελικά με την περίοδο σου κορίτσι μου??

@Αννια27 έφτασε το ραντεβού???πες μας τα νέα σουυυυ.. ❤️

Εμείς πήγαμε στο γιατρό κορίτσια μου και είμαστε 260γρ χοντρούλα χαχαχαχαχαχα..όλα καλά είπε ο γιατρός και τώρα έχω ραντεβού 6/4 για τη β επιπέδου μια μέρα μετά τα γενέθλια μουυυυ.. ανυπομονωωωω να την κάνουμε και αυτήν να ξεαγχωθω τελείως :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε??που χαθήκαμε καλέ όλες?? @Lacostaki τι έγινε τελικά με την περίοδο σου κορίτσι μου??

@Αννια27 έφτασε το ραντεβού???πες μας τα νέα σουυυυ.. ❤️

Εμείς πήγαμε στο γιατρό κορίτσια μου και είμαστε 260γρ χοντρούλα χαχαχαχαχαχα..όλα καλά είπε ο γιατρός και τώρα έχω ραντεβού 6/4 για τη β επιπέδου μια μέρα μετά τα γενέθλια μουυυυ.. ανυπομονωωωω να την κάνουμε και αυτήν να ξεαγχωθω τελείως :)

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! όλα να πηγαίνουν καλά!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε??που χαθήκαμε καλέ όλες?? @Lacostaki τι έγινε τελικά με την περίοδο σου κορίτσι μου??

@Αννια27 έφτασε το ραντεβού???πες μας τα νέα σουυυυ.. ❤️

Εμείς πήγαμε στο γιατρό κορίτσια μου και είμαστε 260γρ χοντρούλα χαχαχαχαχαχα..όλα καλά είπε ο γιατρός και τώρα έχω ραντεβού 6/4 για τη β επιπέδου μια μέρα μετά τα γενέθλια μουυυυ.. ανυπομονωωωω να την κάνουμε και αυτήν να ξεαγχωθω τελείως :)

Μου φαίνεται προσέχουμε λόγω Κοροναιου!😆😆😆😆😆😆😆 Πρέπει να περιορίσουμε λίγο τις επαφές!😄😄😄😄😄😄😄😄

Όντως αυτές τις ημέρες χαθήκαμε! Κορίτσια που είστε; Τι νέα;

Frogel μου όλα καλά θα είναι! Είδες πως περνάει ο καιρός; Πόσο χαίρομαι! Τα περιμένω πως και πως αυτά τα νινακια!😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε??που χαθήκαμε καλέ όλες?? @Lacostaki τι έγινε τελικά με την περίοδο σου κορίτσι μου??

@Αννια27 έφτασε το ραντεβού???πες μας τα νέα σουυυυ.. ❤️

Εμείς πήγαμε στο γιατρό κορίτσια μου και είμαστε 260γρ χοντρούλα χαχαχαχαχαχα..όλα καλά είπε ο γιατρός και τώρα έχω ραντεβού 6/4 για τη β επιπέδου μια μέρα μετά τα γενέθλια μουυυυ.. ανυπομονωωωω να την κάνουμε και αυτήν να ξεαγχωθω τελείως :)

Καλημέρα!!! Μια χαρά το κοριτσάκι σου!!! Με το καλό κ ή β επιπέδου!! Άσχετο κοντά έχουμε γενέθλια κριαρακι και εσύ χάχα

@Ευάγγελοςτ άσε με το κορωνοιο πια έχω κάτι νεύρα... Συζητάμε ότι μάλλον δεν θα γίνει ο γάμος να αναβληθεί... Απογοήτευση με έπιασε άσε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!!! Μια χαρά το κοριτσάκι σου!!! Με το καλό κ ή β επιπέδου!! Άσχετο κοντά έχουμε γενέθλια κριαρακι και εσύ χάχα

@Ευάγγελοςτ άσε με το κορωνοιο πια έχω κάτι νεύρα... Συζητάμε ότι μάλλον δεν θα γίνει ο γάμος να αναβληθεί... Απογοήτευση με έπιασε άσε... 

Πω πω! Ναι παντρεύεσαι! Κι εγώ στην θέση σου θα ειχα φρικαρει! Δεν είναι απλό! Προετοιμαζεστε τόσο καιρό! Και άντε το τραπέζι να το αναβάλλεις αλλά το μυστήριο; Και δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει και ο κόσμος! Μπορεί κάποιοι από φόβο να μην έρθουν και στο γάμο αν τον κάνεις. Τι έπαθες βρε κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε??που χαθήκαμε καλέ όλες?? @Lacostaki τι έγινε τελικά με την περίοδο σου κορίτσι μου??

@Αννια27 έφτασε το ραντεβού???πες μας τα νέα σουυυυ.. ❤️

Εμείς πήγαμε στο γιατρό κορίτσια μου και είμαστε 260γρ χοντρούλα χαχαχαχαχαχα..όλα καλά είπε ο γιατρός και τώρα έχω ραντεβού 6/4 για τη β επιπέδου μια μέρα μετά τα γενέθλια μουυυυ.. ανυπομονωωωω να την κάνουμε και αυτήν να ξεαγχωθω τελείως :)

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου. Εγώ σκέφτομαι να πάω αυριο το πρωί για χοριακη γιατί δεν έχω κανονική περίοδο. Εχθές ήρθε πάλι λίγο το πρωί μετά σταμάτησε ξανά ήρθε τη νύχτα σήμερα πάλι ήρθε λίγο το πρωι. Εντωμεταξύ μου βάλανε και την ιδέα γιατί ενώ στην δουλειά ήταν όλοι με φούτερ εγώ κάποια στιγμή φουντωσα και ήμουν με το κοντομάνικο και μου είπαν ότι είναι από τα πρώτα συμπτώματα οι εξάψεις.. Μπορεί να είναι και τυχαία όλα αλλά θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω! Ναι παντρεύεσαι! Κι εγώ στην θέση σου θα ειχα φρικαρει! Δεν είναι απλό! Προετοιμαζεστε τόσο καιρό! Και άντε το τραπέζι να το αναβάλλεις αλλά το μυστήριο; Και δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει και ο κόσμος! Μπορεί κάποιοι από φόβο να μην έρθουν και στο γάμο αν τον κάνεις. Τι έπαθες βρε κορίτσι μου!

Έχω φρικάρει άστα, από χθες τρώω συνέχεια.... Δε θέλω να αναβάλλω κάτι αλλά εδώ στη Κρήτη κάνουμε μεγάλους γάμους αν προχωρήσουμε κ δεν έρθει κανένας?? Θα περιμένουμε μέχρι το τέλος Μαρτίου να δούμε τι θα γίνει αν δεν έρθει η συντέλεια του κόσμου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Έχω φρικάρει άστα, από χθες τρώω συνέχεια.... Δε θέλω να αναβάλλω κάτι αλλά εδώ στη Κρήτη κάνουμε μεγάλους γάμους αν προχωρήσουμε κ δεν έρθει κανένας?? Θα περιμένουμε μέχρι το τέλος Μαρτίου να δούμε τι θα γίνει αν δεν έρθει η συντέλεια του κόσμου... 

Για ποτε τον εχετε  κανονισει τον γαμο ρε? Κ μεις λεμε να αναβαλουμε να ερθουμε ελλαδα οχι οτι εδω δεν εχει κορωνοιο  αλλα εχουμε γονεις κ παππουδες π ειναι πολυ ευπαθεις ομαδες μη τσ μεταδωσουμε τπτ κ πανε ακλαφτοι.... τι να σ πω αληθεια σκεφτειτε το καλαα... καλυτερα ισωσ αργοτερα κ να τ απολαυσετε με φιλους π θα ερθουν..

 

@Frogel μου μπραβο . Μωρε μη τη λες χοντρουλα χαχαχαχαχα αστη να γινει μπαμπατσικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Έχω φρικάρει άστα, από χθες τρώω συνέχεια.... Δε θέλω να αναβάλλω κάτι αλλά εδώ στη Κρήτη κάνουμε μεγάλους γάμους αν προχωρήσουμε κ δεν έρθει κανένας?? Θα περιμένουμε μέχρι το τέλος Μαρτίου να δούμε τι θα γίνει αν δεν έρθει η συντέλεια του κόσμου... 

Θεωρώ ότι θα τον περιορίσουμε. Πότε είναι ο γάμος; Στην Κρήτη έχετε κρούσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου. Εγώ σκέφτομαι να πάω αυριο το πρωί για χοριακη γιατί δεν έχω κανονική περίοδο. Εχθές ήρθε πάλι λίγο το πρωί μετά σταμάτησε ξανά ήρθε τη νύχτα σήμερα πάλι ήρθε λίγο το πρωι. Εντωμεταξύ μου βάλανε και την ιδέα γιατί ενώ στην δουλειά ήταν όλοι με φούτερ εγώ κάποια στιγμή φουντωσα και ήμουν με το κοντομάνικο και μου είπαν ότι είναι από τα πρώτα συμπτώματα οι εξάψεις.. Μπορεί να είναι και τυχαία όλα αλλά θα δειξει

Αντε ρε αγαπη πηγαινε περιμενουμε κ μεις μαζι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 17/03

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μου φαίνεται προσέχουμε λόγω Κοροναιου!😆😆😆😆😆😆😆 Πρέπει να περιορίσουμε λίγο τις επαφές!😄😄😄😄😄😄😄😄

Όντως αυτές τις ημέρες χαθήκαμε! Κορίτσια που είστε; Τι νέα;

Frogel μου όλα καλά θα είναι! Είδες πως περνάει ο καιρός; Πόσο χαίρομαι! Τα περιμένω πως και πως αυτά τα νινακια!😊🥰

Κορονοιος και στο φόρουμ χαχαχαχαχαχαχα ειδικά τρεληηη.. ❤️ με έκανες και γελασααα

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!!! Μια χαρά το κοριτσάκι σου!!! Με το καλό κ ή β επιπέδου!! Άσχετο κοντά έχουμε γενέθλια κριαρακι και εσύ χάχα

@Ευάγγελοςτ άσε με το κορωνοιο πια έχω κάτι νεύρα... Συζητάμε ότι μάλλον δεν θα γίνει ο γάμος να αναβληθεί... Απογοήτευση με έπιασε άσε... 

Έλα η κριαρινεεες..:)) κορίτσι μου αφού δεν έχουμε εδώ κρούσματα γιατί να τον αναβάλλεται??ποτέ τον έχετε κλείσει??επίσης νομίζω πως δεν νομίζω να μην έρθουν το πολύ πολύ να μην έρθουν οι πολύ μεγάλοι άνθρωποι..αχχχ άντε ας ελπίσουμε ότι όσο ανοίγει ο καιρός θα εξαφανιστεί ο παλιοιος δεν μπορώ αυτήν την κατάσταση..

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου. Εγώ σκέφτομαι να πάω αυριο το πρωί για χοριακη γιατί δεν έχω κανονική περίοδο. Εχθές ήρθε πάλι λίγο το πρωί μετά σταμάτησε ξανά ήρθε τη νύχτα σήμερα πάλι ήρθε λίγο το πρωι. Εντωμεταξύ μου βάλανε και την ιδέα γιατί ενώ στην δουλειά ήταν όλοι με φούτερ εγώ κάποια στιγμή φουντωσα και ήμουν με το κοντομάνικο και μου είπαν ότι είναι από τα πρώτα συμπτώματα οι εξάψεις.. Μπορεί να είναι και τυχαία όλα αλλά θα δειξει

Να πας αγαπημένη και εύχομαι να είσαι αυτη που θα ξεκινήσει πάλι τα θετικά..:) είναι κανονικό το αίμα όταν σου έρχεται η είναι πιο ανοιχτόχρωμο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορονοιος και στο φόρουμ χαχαχαχαχαχαχα ειδικά τρεληηη.. ❤️ με έκανες και γελασααα

Έλα η κριαρινεεες..:)) κορίτσι μου αφού δεν έχουμε εδώ κρούσματα γιατί να τον αναβάλλεται??ποτέ τον έχετε κλείσει??επίσης νομίζω πως δεν νομίζω να μην έρθουν το πολύ πολύ να μην έρθουν οι πολύ μεγάλοι άνθρωποι..αχχχ άντε ας ελπίσουμε ότι όσο ανοίγει ο καιρός θα εξαφανιστεί ο παλιοιος δεν μπορώ αυτήν την κατάσταση..

Να πας αγαπημένη και εύχομαι να είσαι αυτη που θα ξεκινήσει πάλι τα θετικά..:) είναι κανονικό το αίμα όταν σου έρχεται η είναι πιο ανοιχτόχρωμο??

Οχι κανονικό δεν είναι και αυτό είναι που με έβαλε σε σκέψεις. Θα το έλεγα πιο πολύ προς το ροζ με λιγο καφέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι κανονικό δεν είναι και αυτό είναι που με έβαλε σε σκέψεις. Θα το έλεγα πιο πολύ προς το ροζ με λιγο καφέ. 

Ακούγεται τελειοοοο δεν έχεις κάνα τεστακι να κάνεις??στο εύχομαι κορίτσι μου να είναι μεγάλη η χοριακη σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου. Εγώ σκέφτομαι να πάω αυριο το πρωί για χοριακη γιατί δεν έχω κανονική περίοδο. Εχθές ήρθε πάλι λίγο το πρωί μετά σταμάτησε ξανά ήρθε τη νύχτα σήμερα πάλι ήρθε λίγο το πρωι. Εντωμεταξύ μου βάλανε και την ιδέα γιατί ενώ στην δουλειά ήταν όλοι με φούτερ εγώ κάποια στιγμή φουντωσα και ήμουν με το κοντομάνικο και μου είπαν ότι είναι από τα πρώτα συμπτώματα οι εξάψεις.. Μπορεί να είναι και τυχαία όλα αλλά θα δειξει

Μπηκα τωρα στο φορουμ για να σου στειλω,σε ειχα στο νου μου σημερα!Κανε μια χοριακη να μας τρελανεις...αλλιως κανενα τεστακι 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι κανονικό δεν είναι και αυτό είναι που με έβαλε σε σκέψεις. Θα το έλεγα πιο πολύ προς το ροζ με λιγο καφέ. 

ΘΈΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΑΎΡΙΟ ΛΑΛΑΛΛΑΛΑ

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ακούγεται τελειοοοο δεν έχεις κάνα τεστακι να κάνεις??στο εύχομαι κορίτσι μου να είναι μεγάλη η χοριακη σου ❤️

Επειδή έχω αυτό το υποτιθέμενο αίμα το τεστ λογικά δεν θα δείξει γιαυτό θα πάω για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Μπηκα τωρα στο φορουμ για να σου στειλω,σε ειχα στο νου μου σημερα!Κανε μια χοριακη να μας τρελανεις...αλλιως κανενα τεστακι 😉

Στην περίπτωση μου το τεστ λογικά δεν θα δείξει γιαυτό θα πάω για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

 

Μακάρι κοριτσάκι μου γιατί έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλέτα να δω αν έτρεξε τίποτα.. Πάλι από τις 15:00 το μεσημέρι καθαρή σχεδόν η σερβιετα ένα ροζακι ίσα ισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω και άσχημα νέα το εμβρυακι της taggeris δυστυχώς δεν τα κατάφερε θα το δείτε και στο διορθωμένο πινακακι. Μου έστειλε προσωπικό μήνυμα να βγάλω το όνομα της.. Προφανώς είναι πολύ χάλια και δεν θέλει να το συζητήσει ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου έχω και άσχημα νέα το εμβρυακι της taggeris δυστυχώς δεν τα κατάφερε θα το δείτε και στο διορθωμένο πινακακι. Μου έστειλε προσωπικό μήνυμα να βγάλω το όνομα της.. Προφανώς είναι πολύ χάλια και δεν θέλει να το συζητήσει ακόμα 

Οοοο τι κρίμα!!! Κουράγιο να της πεις και όταν νιώσει καλύτερα θα μας μιλήσει η ίδια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...