Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άκουσα την καρδούλα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αγαπητές μανούλες τι κάνετε?

Έφτασε τελικά η μέρα που πήγα στο γιατρό για πρώτη φορά!

Με το που μιλήσαμε μου είπε ότι είμαι στην 6η εβδομάδα και πέντε μέρες!

Εγώ μάλλον δεν τα πάω καθόλου καλά μ'αυτά γιατί νόμιζα ότι είμαι στην 4η εβδομάδα.

Ξαφνικά μου έδειξε το μωράκι. Ήταν πολύ μικρό όμως η καρδούλα του χτυπούσε τόσο δυνατά που κόντευα να βάλω τα κλάματα από τη συγκίνηση....!!!!

Πολλά πέρασαν από το μυαλό μου!

-Όσα μου είχατε πει με βοήθησαν πολύ και σας ευχαριστώ για την παρέα, γιατί μια εγκυμοσύνη χρειάζεται κουβέντα και συμπαράσταση...

-Τελικά άμα δεν το ζήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις τι θα πει να έχεις μέσα σου μια καρδιά που χτυπά μαζί με τη δική σου...

-Επίσης φαντάζομαι ότι το πρώτο παιδί είναι πάντα κάτι το ξεχωριστό για μια γυναίκα...

-Ο φόβος που είχα όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος δεν χάθηκε αλλά μειώθηκε όταν το είδα...

Εύχομαι να είναι γερά και υγιεί όλα τα μωράκια του κόσμου!!!!!! Να είστε καλά πάντα κορίτσια να μαθαίνω τα νέα σας ε????:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ευχαριστα τα νεα σου!

Μακαρι να ειναι ολα τελεια και να εχεις μια πανευκολη εγκυμοσυνη....

Ζησε το και μην αγχωνεσαι!!!!

Καλη συνεχεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?? ΗΤΑΝ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΜΑΖΙ? ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! ΤΥΧΕΡΗ!!! ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!! ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΙΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΒΕΛΑΞΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ....:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εγκυμοσύνη Μπουλίτσα! Πολύ όμορφα θα νιώθεις, πραγματικά είναι από τις στιγμές που δεν μπορείς να συγκρατηθείς! Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoulitsa mou kalispera katarxin.

auto pou perigrafeis einai oti susklonistikotero exo zisei ki ego otan piga me mia polu kali mou fili na kanei ton proto tis uperixo!!

eilikrina epatha tin plaka tis zois mou!!!

den uparxei pio omorfo sunaisthima!!!

ante kai sta dika mas!!!

filakia polla

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH KAI EUKOLH EGKUMOSUNH SOU EUXOMAI!!:) :)

SE KATALAVAINO APOLUTA EGO THN PROTH FORA POU AKOUSAME THN KARDOULA THS MIKRHS MAS TA XEHASA OLA...

OLA OMOS...MEXRI KAI NA PLHROSO TO GIATRO...:lol: :silly: ...EFUGA SAN KURIA KAI O ANTRAS MOU..??..STON KOSMO TOU TA EXASE ENTELOS:blink: :woohoo:

KAI POU NA DEIS KAI THN AUXENIKH DIAFANEIA...TELEIA STIGMH!!APISTEUTO!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi einai!

kai kathe fora to idio tha niotheis. ego toulaxiston eimai stin 16i evdomada kai se kathe iperixografima feugo akomi pio erotevmeni me ti mikri mou koroula tis opoias i kardia xtipaei pada toso zoira!

ante na einai ola mas ta morakia kala!

kai na akoume oles pada zoires kardoules!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι απο τις ωραιότερες στιγμές της ζωής σου????Όταν ακούς αυτούς τους χτύπους, νομίζεις ότι σου χαρίζουν όλον τον κόσμο!!!!Καλη εγκυμοσύνη να έχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο γλυκεια μου το μωρο σου...σου ευχομαι να πανε ολα καλα απο εδω και περα ...σε περιμενουν πολλες ακομα συγκινησεις,,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουλιτσα καλημερα κοριτσι μου οντως ειναι υπεροχο να ακους ακομα μια καρδουλα να χτυπα ταυτχρονα με τη δικη σου.. κ που εισαι τα καλυτερα ερχονται καθε φορα που θα πηγενεις για υπερηχο δε θα θες να φυγεις απο εκει,θα αρχισεις να βλεπεις χερακια,ποδαρακια,το νινι να κανει τουμπες:woohoo: τελεια εγω την τελευταια φορα δεν ηθελα να φυγω κ ο αντρας μου ξετρελαθηκε αφου γυρναμε κ λεμε στο γιατρο θελουμε κ εμεις υπερηχο να το βλεπουμε συχνα,ο γιατρος νομιζε φωτο αλλα του λεμε οχι αυτο το μηχανημα θελουμε ογιατρος ξεραθηκε στα γελια....σορυ για την πολυλογια μου αλλα ελπιζω να με καταλαβενετε τι χαζομαμα θα γινω....:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουλίτσα μου γεια σου!Μανουλα δεν ειμαι ακομα αλλα ελπιζω συντομα να νιωσω την ευλογια αυτη του να αποκτας ενα μωρακι...

Συγκινηθηκα πολυ με οτι περιεγραψες θα πρεπει να ειναι καταπληκτικο το συναισθημα απεριγραπτο!!!!

Σου ευχομαι να εχεις μια πανεμορφη εγκυμοσυνη και να πανε ολα καλα!!!

Να το απολαυσεις οσο μπορεις...ειναι μοναδικο.

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Μπουλίτσα ακαρδη.....που μας λιγωνεις πρωινιατικα!!!:P :laugh:

Τι απιστευτο συναισθημα πραγματικα πρεπει να ειναι αυτο....:woohoo:

Να συνεχισεις να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να νιωθεις ευτυχια σε καθε σταδιο της....!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 34Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΠ' ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ.ΑΣΥΛΛΗΠΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ.

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΖΗΣΕ ΤΟ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΧΑΡΕΣΑΙ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητά κοριτσάκια που ανυπομονείτε να γίνετε μανούλες σας εύχομαι να γίνει σύντομα αυτό...

Να έχετε υπομονή και να ξέρετε ότι αξίζει να το προσπαθήσετε όλα προκειμένου να ζησετε μια τέτοια εμπειρία που δεν περιγράφεται...

Ο άντρας μου ήταν μαζί μου και του είχε κοπεί η λαλιά!

Είχε κολήσει στην οθόνη και δεν ξεκόλαγε... χα!χα!χα!!!

Δεν ξέρω πως την εννοείται την ήρεμη και ήσυχη εγκυμοσύνη... Με έχουν ταράξει οι αναγούλες και δεν θέλω να τρώω τίποτα! Άστε τις αυπνίες.... Εσείς πως είσασταν??? Τι να κάνω? Να τρώω με το ζόρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...