Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις On 12/2/2020 at 7:56 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και πολύ καλά έπραξες και δεν ξαναπήγες. Ούτε να σε δει μετά; Εντύπωση μου κάνει! Είναι πραγματικά δύσκολο να βρεις καλό γιατρό που να νοιάζεται για εσένα. Καταλαβαίνω έχουν κι αυτοί πολλά άτομα να διαχειριστούν αλλά αυτή είναι η δουλειά τους και οφείλουν να την κάνουν σωστά. Όπως το οφείλω κι εγώ...κι εσύ....και όλοι μας! Αυτός που έχεις τώρα είναι καλός; Είσαι ευχαριστημένη μαζί του;💗

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Μπα ούτε να με δει! Από Μάρτιο που ήταν η βιοχημική θα με έβλεπε ξανά Σεπτέμβριο που θα έπρεπε να κάνω έναν επαναληπτικό υπέρηχο για ινωμυωμα... Ούτε να μου πουν ότι ήταν βιοχημική, ότι συμβαίνει συχνα. Τίποτα απολύτως... Ευτυχώς τώρα έχω έναν γιατρό που είναι πολύ καλός, πάντα θα μιλήσω με τον ίδιο, έχει τη διάθεση να σου μιλήσει και να σου εξηγήσει τα πάντα και γενικώς μου βγάζει μια ηρεμία και ότι μπορώ να τον εμπιστευτώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Το έπαθε και ο δικός μου τους προηγούμενους δύο κύκλους. 

Αγχωθηκε τόσο που δεν μπορούσε να συγκρατήσει την στύση του, γιατί ήξερε ότι έπρεπε να αποδώσει γιατί είχα ωορηξια. Βέβαια την τελευταία φορά βρήκα τρόπο αν και κουραστικα  γιατί παλευαμε μιάμιση ώρα... 

Μου ζήτησε να μην του ξαναπώ. Ξενέρωσα λίγο... Εσύ πάντως μην ανησυχείς, αρκεί ένα σπερματοζωαριο για να γίνει το ζητούμενο... 

Για την ωορηξια πάντως έψαξα και διάβασα ότι δεν γίνεται να συμβεί διαφορετικές μέρες, έτσι έλεγε ένας γιατρός τουλάχιστον που βρήκα. Οι πόνοι μπορεί να είναι από το έντερο, επιρεαζεται όλο το σύστημα... 

Εύχομαι σύντομα με ένα θετικό τεστακι εγκυμοσύνης! 

Και είχε και ρεπό δύο μέρες τώρα και λέω θα είναι πιο χαλαρός. Τίποτα. 

Αυτό μου λέει κι εμένα, ότι ξέρει πως πρέπει να αποδώσει όπως δήποτε αυτή τη μέρα με αποτέλεσμα να γίνεται το αντίθετο. Ξυπνούσα 6 παρά για τη δουλειά και στις 3:00 σταματήσαμε τη προσπάθεια δεν σηκωνόταν με τίποτα, δεν τη πάλευα άλλο. Εντάξει δεν έίναι μηχανές το ξέρουμε αλλά περιμένουμε όλο το μήνα αυτή τη μέρα. Στενοχωρήθηκα πολύ. 

 

Δε ξέρω γιατί το τεστ έβγαλε δυο φορές θετικό με διαφορά τριών ημερών, παίζει να ήταν κανένα ελαττωματικό τι να πω.

Μακάρι βρε κορίτσι μου, μακάρι να έχουμε σύντομα θετικά τεστάκια!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλησπέρα. Ναι κορίτσι κι εγώ το έχω παρατηρήσει ότι σχεδόν πάντα η γραμμή αποτελέσματος δεν είναι τόσο έντονη όσο η γραμμή ελέγχου. Μια φορά το είδα που ήταν τελείως κόκκινες και οι δύο, τον προηγούμενο μήνα, μάλλον είχα πετύχει στο απόγειο την ορμόνη της ωορρηξίας. Πιό έντονη πάντως η γραμμή αποτελέσματος δεν νομίζω να είναι, άντε το πολύ πολύ το ίδιο.

 

Λέτε βρε κορίτσια μου; Να έγινε δηλαδή η πρώτη ωορρηξία απο τη μια σάλπιγγα και η δεύτερη απο την άλλη; Με διαφορά τρείς μέρες; Πάντως σήμερα και χθες με πονάει αρκετά απο τη δεξιά πλευρά που νιώθω την ωορρηξία. Πάλι δεν τα καταφέραμε με την επαφή, ξενυχτήσαμε το βράδυ αλλά τίποτα. Όλον το μήνα κάνουμε κανονικά τη μέρα της ωορρηξίας τίποτα. Δε ξέρω πραγματικά τι γίνεται. Αγχώνεται πολύ σε σημείο που δεν μπορεί να λειτουργήσει με τίποτα τη πιο σημαντική μέρα. Βέβαια κάναμε κάθε μέρα τις προηγούμενες πέντε ημέρες.

Καλημέρα κοπέλα μου. Κι εμένα το πάθαινε τους πρωτους μηνες ο αντρας μου λες και αρνουταν να συνεργαστει εκεινη τη μερα, Ομως τωρα που προσπαθουμε σχεδον 1μιση χρονο βρηκαμε νομιζω τα πατηματα μας. Ξερει ναι μεν ποτε ειναι η οωρρηξια και μαλιστα σε ασχημο πιεστικο βαθμο γιατι παμε και σε γιατρο καθε μηνα αρα μας λεει αυτες τις μερες θα εχετε επαφη. Ομως βρηκαμε ενα κωδικα επικοινωνιας και απλα ξερουμε κ οι δυο ποιες ειναι οι μερες αλλα δεν το ξανα αναφερουμε. Εχουμε βρει ενα τροπο και ενα παιχνιδι να γινεται ενδιαφερον και για τη δικη μας ευχαριστηση. Καθε ζευγαρι εχει τους δικους του κωδικες και νομιζω πως κι εσεις θα τους βρειτε. Επισης νομιζω οτι σημαντικο ρολο παιζει να εχετε επαφη ολο το μηνα συχνα. Γιατι αν γινεται κυριως εκεινες τις μερες επι τουτου οσο να πεις ειναι πιο αγχωτικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Σας διαβασα χθες βραδυ κ εκει που πηγα να απαντησω με πηρε ο υπνος.Πεθανε προχθες η γιαγια του αντρα μου κ χθες ηταν η κηδεια κ πηγαινοερχοταν κοσμος στο σπιτι.Χωρις να το θελω μου ξυπνησαν μνημες απο το χαμο του πεθερου μου 3 μηνες πριν,που περασαμε τα ιδια κ καταστεναχωρηθηκα.6 μηνες παντρεμενη κ ηδη ειχαμε 2 απωλειες απο την πλευρα του καλου μου.Ουσιαστικα μετα τον Οκτωβρη που χασαμε τον πεθερο μου εγινε τοσο χαλια ο κυκλος μου,παντα το παθαινω σε μεγαλες στεναχωριες.Πιο πριν ημουν στις 33-35-αντε 37 μερες το πολυ.Τον περασμενο μηνα μου ηρθε στις 43 μερες.Σημερα ειναι η 43η μερα του κυκλου μου.Θεωρω οτι απο σημερα ξεκιναει η καθυστερηση μου,ο γυναικολογος μου εχει πει οτι η καθυστερηση μετραει απο το μεγαλυτερο προσφατο κυκλο που ειχα.Δεν ειναι οτι θελω να σας παιδευω κ μακαρι να ειχα κυκλο ρολοι οπως οι περισσοτερες,ομως δυστυχως δε μου συμβαινει.Επισης λογω θρομβοφιλιας δε μπορω να παρω χαπια κ να προκαλεσω περιοδο γιατι απαγορευεται να παρω ορμονες.Αν μεχρι τη Δευτερα δεν αδιαθετησω θα κανω μια χοριακη για το τυπικο κ θα παω εκτακτα στο γυναικολογο.Κ επειδη κανεις δεν ξερει καλυτερα απο μας τον οργανισμο μας,απλα ευχομαι να ηταν η τελευταια μεγαλη στεναχωρια που περασα γιατι ετσι δε βλεπω να ερχεται νινι...

Με το καλο να γεμισουμε θετικα τεστακια απο εσας τις υπολοιπες κοριτσια μου!!!Το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!Εγω εχω ακομη δρομο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσια!Σας διαβασα χθες βραδυ κ εκει που πηγα να απαντησω με πηρε ο υπνος.Πεθανε προχθες η γιαγια του αντρα μου κ χθες ηταν η κηδεια κ πηγαινοερχοταν κοσμος στο σπιτι.Χωρις να το θελω μου ξυπνησαν μνημες απο το χαμο του πεθερου μου 3 μηνες πριν,που περασαμε τα ιδια κ καταστεναχωρηθηκα.6 μηνες παντρεμενη κ ηδη ειχαμε 2 απωλειες απο την πλευρα του καλου μου.Ουσιαστικα μετα τον Οκτωβρη που χασαμε τον πεθερο μου εγινε τοσο χαλια ο κυκλος μου,παντα το παθαινω σε μεγαλες στεναχωριες.Πιο πριν ημουν στις 33-35-αντε 37 μερες το πολυ.Τον περασμενο μηνα μου ηρθε στις 43 μερες.Σημερα ειναι η 43η μερα του κυκλου μου.Θεωρω οτι απο σημερα ξεκιναει η καθυστερηση μου,ο γυναικολογος μου εχει πει οτι η καθυστερηση μετραει απο το μεγαλυτερο προσφατο κυκλο που ειχα.Δεν ειναι οτι θελω να σας παιδευω κ μακαρι να ειχα κυκλο ρολοι οπως οι περισσοτερες,ομως δυστυχως δε μου συμβαινει.Επισης λογω θρομβοφιλιας δε μπορω να παρω χαπια κ να προκαλεσω περιοδο γιατι απαγορευεται να παρω ορμονες.Αν μεχρι τη Δευτερα δεν αδιαθετησω θα κανω μια χοριακη για το τυπικο κ θα παω εκτακτα στο γυναικολογο.Κ επειδη κανεις δεν ξερει καλυτερα απο μας τον οργανισμο μας,απλα ευχομαι να ηταν η τελευταια μεγαλη στεναχωρια που περασα γιατι ετσι δε βλεπω να ερχεται νινι...

Με το καλο να γεμισουμε θετικα τεστακια απο εσας τις υπολοιπες κοριτσια μου!!!Το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!Εγω εχω ακομη δρομο...

Συλλυπητήρια κορίτσι μου! Καλό παράδεισο! Δύσκολες καταστάσεις....τι να πεις;

Πότε δεν ξέρουμε πόσο μεγάλος ή πόσο μικρός είναι ο δρόμος που έχουμε. Το ίδιο ισχύει και για εσένα. Μπορεί αυτό που φαντάζει μακρινό αν απλώσεις το χέρι σου να το φτάσεις. Έχε πίστη! Μόνο μια συμβουλή αν θέλεις να σου δώσω μην αφήνεις πολλές ημέρες να περνάνε. Έχεις θρομβοφιλια και είναι σημαντικό να ξεκινήσεις αγωγή όσο το δυνατόν νωρίτερα στην κύηση σου. Καλύτερα να απογοητευτείς από ένα αρνητικό τέστ παρά να βάλεις σε κίνδυνο το νινακι σου.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

💗💗 Είναι δυνατό για εμένα, και όχι παράλογο, να αγαπώ τον καθένα με την ίδια ένταση και πάλι να έχω όλη την ενέργεια της αγάπης μέσα μου, όπως την είχα πριν!💗💗

Όχι μόνο σήμερα αλλά και κάθε ημέρα να αγαπάμε... όχι μόνο τον εαυτό μας ή το ταίρι μας... αλλά τους ανθρώπους...την φύση...τα ζώα... όλα τα μικρά πράγματα που μας περιβάλλουν...

Γιατί είναι ωραίος ο έρωτας αλλά όχι σπουδαιότερος από την αγάπη!

Εξάλλου ο κόσμος μόνο όταν τον μοιράζεσαι υπάρχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου. Κι εμένα το πάθαινε τους πρωτους μηνες ο αντρας μου λες και αρνουταν να συνεργαστει εκεινη τη μερα, Ομως τωρα που προσπαθουμε σχεδον 1μιση χρονο βρηκαμε νομιζω τα πατηματα μας. Ξερει ναι μεν ποτε ειναι η οωρρηξια και μαλιστα σε ασχημο πιεστικο βαθμο γιατι παμε και σε γιατρο καθε μηνα αρα μας λεει αυτες τις μερες θα εχετε επαφη. Ομως βρηκαμε ενα κωδικα επικοινωνιας και απλα ξερουμε κ οι δυο ποιες ειναι οι μερες αλλα δεν το ξανα αναφερουμε. Εχουμε βρει ενα τροπο και ενα παιχνιδι να γινεται ενδιαφερον και για τη δικη μας ευχαριστηση. Καθε ζευγαρι εχει τους δικους του κωδικες και νομιζω πως κι εσεις θα τους βρειτε. Επισης νομιζω οτι σημαντικο ρολο παιζει να εχετε επαφη ολο το μηνα συχνα. Γιατι αν γινεται κυριως εκεινες τις μερες επι τουτου οσο να πεις ειναι πιο αγχωτικο. 

Καλημέρα κορίτσια...εμένα παθαίνει ακριβώς το αντίθετο...γενικά  Σχεδόν κάθε μέρα έχουμε επαφές αλλά τώρα που ξέρει πάνω κάτω τις γόνιμες μέρες το θέλει ακόμα πιο πολύ...και ίσα ίσα χθες μόλις τελειώσαμε μου λέει μην σηκωθείς καθόλου από το κρεβάτι....και του λέω δεν θέλω να μου έρθει η περίοδος θα στεναχωρηθώ..,και με ηρέμησε πολύ λέγοντας μου δεν έγινε και κάτι θα προσπαθήσουμε μέχρι να το καταφέρουμε..

 

Τεσπα αυτό που θέλω να πω και συγχωρέστε με αν γίνομαι αδιάκριτη (δεν έχω σκοπο να προσβάλω καμία.).μήπως τις συγκεκριμένες μέρες γίνεται σαν αγγαρεία και όχι σαν διασκέδαση ;

εχω πιάσει τον εαυτό μου τις γόνιμες μέρες να μην το απολαμβάνω το ίδιο με την έννοια σκέφτομαι προς το τέλος ότι θα ήταν καλύτερα να μην είμαι από πανω κτλ...!!!τωρα βέβαια το έχω αποβάλλει αλλά ίσως καταλαβαίνουν οι άντρες σας την λαχτάρα που έχετε  και είστε λίγο χαμένες εκεινη την στιγμή ;

(((με καλή πρόθεση κάνω τον σχολιασμό ))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εμένα παθαίνει ακριβώς το αντίθετο...γενικά  Σχεδόν κάθε μέρα έχουμε επαφές αλλά τώρα που ξέρει πάνω κάτω τις γόνιμες μέρες το θέλει ακόμα πιο πολύ...και ίσα ίσα χθες μόλις τελειώσαμε μου λέει μην σηκωθείς καθόλου από το κρεβάτι....και του λέω δεν θέλω να μου έρθει η περίοδος θα στεναχωρηθώ..,και με ηρέμησε πολύ λέγοντας μου δεν έγινε και κάτι θα προσπαθήσουμε μέχρι να το καταφέρουμε..

 

Τεσπα αυτό που θέλω να πω και συγχωρέστε με αν γίνομαι αδιάκριτη (δεν έχω σκοπο να προσβάλω καμία.).μήπως τις συγκεκριμένες μέρες γίνεται σαν αγγαρεία και όχι σαν διασκέδαση ;

εχω πιάσει τον εαυτό μου τις γόνιμες μέρες να μην το απολαμβάνω το ίδιο με την έννοια σκέφτομαι προς το τέλος ότι θα ήταν καλύτερα να μην είμαι από πανω κτλ...!!!τωρα βέβαια το έχω αποβάλλει αλλά ίσως καταλαβαίνουν οι άντρες σας την λαχτάρα που έχετε  και είστε λίγο χαμένες εκεινη την στιγμή ;

(((με καλή πρόθεση κάνω τον σχολιασμό ))

Θα συμφωνησω απόλυτα! Στην αρχη και εγω επιανα τον εαυτο μου να σκεφτεται ετσι. Τωρα βεβαια πια δεν υπάρχει τέτοιο θέμα γιατί το απολαμβάνουμε και οι δύο και όλο το μήνα και στις γόνιμες. Αλλά στην αρχή το σκεφτόμουν κι εγώ έντονα. Νομίζω ότι το μυστικό είναι να το κάνουμε επειδή το θέλουμε και εκείνη τη στιγμή να μην σκεφτούμε ότι γίνεται η πράξη επειδή ''πρέπει''. Δυσκολο μεν , αλλά είναι πολύ σημαντικό. Εγώ τουλάχιστον μετά από τόσο καιρό που προσπαθώ εκεί έχω καταλήξει.

Καλά και τώρα που προχωράμε στην εξωσωματική κορίτσια μη σας πω ότι απελευθερώθηκα . Αυτές τις γόνιμες το κάναμε πραγματικά με απελευθέρωση σκέψεων γιατί εχω το μυαλό μου αλλού και το κάναμε τελείως για ευχαρίστηση. Και έγινε και καθημερινά μετά την περίοδο επειδή πράγματι μας έβγαινε κι όχι επειδή έπρεπε μόνο. Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Θα συμφωνησω απόλυτα! Στην αρχη και εγω επιανα τον εαυτο μου να σκεφτεται ετσι. Τωρα βεβαια πια δεν υπάρχει τέτοιο θέμα γιατί το απολαμβάνουμε και οι δύο και όλο το μήνα και στις γόνιμες. Αλλά στην αρχή το σκεφτόμουν κι εγώ έντονα. Νομίζω ότι το μυστικό είναι να το κάνουμε επειδή το θέλουμε και εκείνη τη στιγμή να μην σκεφτούμε ότι γίνεται η πράξη επειδή ''πρέπει''. Δυσκολο μεν , αλλά είναι πολύ σημαντικό. Εγώ τουλάχιστον μετά από τόσο καιρό που προσπαθώ εκεί έχω καταλήξει.

Καλά και τώρα που προχωράμε στην εξωσωματική κορίτσια μη σας πω ότι απελευθερώθηκα . Αυτές τις γόνιμες το κάναμε πραγματικά με απελευθέρωση σκέψεων γιατί εχω το μυαλό μου αλλού και το κάναμε τελείως για ευχαρίστηση. Και έγινε και καθημερινά μετά την περίοδο επειδή πράγματι μας έβγαινε κι όχι επειδή έπρεπε μόνο. Χαχα

Κοριτσι μου πολυ σημαντικο που απελευθερωθηκες...Πιστευω οτι θα μεινεις εγκυος πριν την εξωσωματικη.Το αγχος μας μπλοκαρει επιβεβαιωμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εμένα παθαίνει ακριβώς το αντίθετο...γενικά  Σχεδόν κάθε μέρα έχουμε επαφές αλλά τώρα που ξέρει πάνω κάτω τις γόνιμες μέρες το θέλει ακόμα πιο πολύ...και ίσα ίσα χθες μόλις τελειώσαμε μου λέει μην σηκωθείς καθόλου από το κρεβάτι....και του λέω δεν θέλω να μου έρθει η περίοδος θα στεναχωρηθώ..,και με ηρέμησε πολύ λέγοντας μου δεν έγινε και κάτι θα προσπαθήσουμε μέχρι να το καταφέρουμε..

 

Τεσπα αυτό που θέλω να πω και συγχωρέστε με αν γίνομαι αδιάκριτη (δεν έχω σκοπο να προσβάλω καμία.).μήπως τις συγκεκριμένες μέρες γίνεται σαν αγγαρεία και όχι σαν διασκέδαση ;

εχω πιάσει τον εαυτό μου τις γόνιμες μέρες να μην το απολαμβάνω το ίδιο με την έννοια σκέφτομαι προς το τέλος ότι θα ήταν καλύτερα να μην είμαι από πανω κτλ...!!!τωρα βέβαια το έχω αποβάλλει αλλά ίσως καταλαβαίνουν οι άντρες σας την λαχτάρα που έχετε  και είστε λίγο χαμένες εκεινη την στιγμή ;

(((με καλή πρόθεση κάνω τον σχολιασμό ))

Κι εμενα ετσι σκεφτεται ο δικος μου.Οτι ακομη κ αν δεν τα καταφερουμε καποιο μηνα θα προσπαθησουμε τους επομενους.Εγω κοριτσια δεν του μιλαω καθολου για γονιμες.Καλα εδω δεν εχω σταθερο κυκλο κ δεν τις ξερω ουτε εγω καλα καλα.Στην τυχη παμε...Αλλα κ να τις ηξερα τις γονιμες παλι δε θα του μιλουσα.Πιστευω θα τον αγχωνε πολυ.Οι αντρες ειναι πιο απλοι απο μας κ δε θελουν πολλη πιεση.Με τα τσαλιμια μας μια χαρα μπορουμε να τους προκαλεσουμε για επαφη κ να ξερουμε μονο εμεις τις γονιμες κ την ωορρηξια.Τι λετε; 😉😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσι μου πολυ σημαντικο που απελευθερωθηκες...Πιστευω οτι θα μεινεις εγκυος πριν την εξωσωματικη.Το αγχος μας μπλοκαρει επιβεβαιωμενα...

Μακάρι Στελλίνα μου. Εχω κουραστεί τόσο καιρό που προσπαθούμε και κυρίως ψυχολογικά. Μακάρι να γίνει το θαύμα αν και δεν έχω ελπίδα πλέον. Θέλω απλά ένα υγιές μωράκι με όποιον τρόπο και να έρθει. Δεν με νοιάζει η ταλαιπωρία που θα περάσω. Αρκεί να έρθει :wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Μακάρι Στελλίνα μου. Εχω κουραστεί τόσο καιρό που προσπαθούμε και κυρίως ψυχολογικά. Μακάρι να γίνει το θαύμα αν και δεν έχω ελπίδα πλέον. Θέλω απλά ένα υγιές μωράκι με όποιον τρόπο και να έρθει. Δεν με νοιάζει η ταλαιπωρία που θα περάσω. Αρκεί να έρθει :wub:

Θα γινει κοριτσι μου,θα το δεις!Μη χανεις τις ελπιδες σου,θα ερθει η στιγμη που θα κρατας στα χερια σου το  γερο μωρακι σου κ θα λες χαλαλι ολα τα αγχη κ οι αγωνιες που περασα.Στο 2020 ειμαστε.Θα τα καταφερεις οπως κ ολες μας.Αλλες αργα κ αλλες γρηγορα αλλα ολες θα τα καταφερουμε.Το πιστευω πολυ αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια!! Εμένα η κύρια ας πούμε ότι ήρθε βέβαια ακόμα δεν μπορώ να το μετρήσω σαν αίμα περιόδου γιατί είναι πολύ αραιό και κόκκινο καφέ και κυρίως στην τουαλέτα πάντως έχω πόνους οπότε στο δρόμο ειναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια!! Εμένα η κύρια ας πούμε ότι ήρθε βέβαια ακόμα δεν μπορώ να το μετρήσω σαν αίμα περιόδου γιατί είναι πολύ αραιό και κόκκινο καφέ και κυρίως στην τουαλέτα πάντως έχω πόνους οπότε στο δρόμο ειναι 

Καλημερα Λακοστακι μου!Βρε λες;Λες να μην ειναι στο δρομο κ να εχεις νινακι;Εχεις μεγαλη ροη απο αυτο το αιμα;Αν δε σου ερθει κανονικα κοκκινο κανε μια χοριακη θα ελεγα εγω! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κι εμενα ετσι σκεφτεται ο δικος μου.Οτι ακομη κ αν δεν τα καταφερουμε καποιο μηνα θα προσπαθησουμε τους επομενους.Εγω κοριτσια δεν του μιλαω καθολου για γονιμες.Καλα εδω δεν εχω σταθερο κυκλο κ δεν τις ξερω ουτε εγω καλα καλα.Στην τυχη παμε...Αλλα κ να τις ηξερα τις γονιμες παλι δε θα του μιλουσα.Πιστευω θα τον αγχωνε πολυ.Οι αντρες ειναι πιο απλοι απο μας κ δε θελουν πολλη πιεση.Με τα τσαλιμια μας μια χαρα μπορουμε να τους προκαλεσουμε για επαφη κ να ξερουμε μονο εμεις τις γονιμες κ την ωορρηξια.Τι λετε; 😉😉😉😉😉

Καλά αυτό εννοείται!!!!δεν αφήνουμε μέρα να πάει ανεκμετάλλευτη!!!

Ρε κορίτσια πιο πριν είχα 7 χρόνια με κάποιον σχέση και αυτός 8 και κανείς από τους δυο δεν ήθελε δέσμευση με τον άλλον...εγώ μάλιστα ούτε κουβέντα να ακούσω....Και τώρα μέσα σε ένα χρόνο κάνουμε προσπάθειες για παιδάκι και μου φαίνεται σαν όνειρο...ειδικά όταν βλέπω ποσό πολύ το θέλει λιώνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλά αυτό εννοείται!!!!δεν αφήνουμε μέρα να πάει ανεκμετάλλευτη!!!

Ρε κορίτσια πιο πριν είχα 7 χρόνια με κάποιον σχέση και αυτός 8 και κανείς από τους δυο δεν ήθελε δέσμευση με τον άλλον...εγώ μάλιστα ούτε κουβέντα να ακούσω....Και τώρα μέσα σε ένα χρόνο κάνουμε προσπάθειες για παιδάκι και μου φαίνεται σαν όνειρο...ειδικά όταν βλέπω ποσό πολύ το θέλει λιώνω!!!

💗Ίσως γιατί κανένας από τους δύο δεν είχε βρει αυτό που έψαχνε! Και τώρα που είστε μαζί νιώθετε ο ένας κομμάτι του άλλου! Λείπει μόνο η κόλλα! Κι αυτή θα είναι το νινακι που θα σας ενώσει μια για πάντα!💗

Υ.Γ. Σαν πολύ να με επηρέασε ο Βαλεντίνος σήμερα!😆😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου η Αννια που είναι; Έχει ημέρες να γράψει! Εκτός αν μου διέφυγε εμένα!

Εχεις δικιο οντως εχει μερες να φανει... @Αννια27 ολα καλα κοριτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου η Αννια που είναι; Έχει ημέρες να γράψει! Εκτός αν μου διέφυγε εμένα!

Έχεις δίκιο , την σκεφτόμουν κι εγώ. @Αννια27 που είσαι γλυκούλα μου είσαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα Λακοστακι μου!Βρε λες;Λες να μην ειναι στο δρομο κ να εχεις νινακι;Εχεις μεγαλη ροη απο αυτο το αιμα;Αν δε σου ερθει κανονικα κοκκινο κανε μια χοριακη θα ελεγα εγω! 🙏🙏🙏

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Όχι ροή δεν έχω αν δεν έρθει κανονικά Δευτέρα πάω για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Εγω περιμένω ακομα συνηθως μ ερχετε οταν ειμαι στη δουλεια ... περιμενω....... 

Κάτι μου λέει ότι αύριο θα μας ανεβάσεις το θετικό σου τεστάκι!👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κάτι μου λέει ότι αύριο θα μας ανεβάσεις το θετικό σου τεστάκι!👶

Χθες προσευχομουν ετρεχε το μυαλο μ κ προσευχονουν να μην ερθει αν και εχω πονακια χαμηλα. Δε θελωωωω να παρπυν τα μυαλα μ αερααα κ να μ ερθει😔🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χθες προσευχομουν ετρεχε το μυαλο μ κ προσευχονουν να μην ερθει αν και εχω πονακια χαμηλα. Δε θελωωωω να παρπυν τα μυαλα μ αερααα κ να μ ερθει😔🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Τα πονάκια είναι συμπτωμα και περιοδου αλλα και εγκυμοσυνης. Εμενα με εχει επηρεασει πολυ το θετικο σου τεστ οωρρηξιας. Δεν μπορει , ηταν πολυ εντονο. Ευχομαι να εισαι εγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Τα πονάκια είναι συμπτωμα και περιοδου αλλα και εγκυμοσυνης. Εμενα με εχει επηρεασει πολυ το θετικο σου τεστ οωρρηξιας. Δεν μπορει , ηταν πολυ εντονο. Ευχομαι να εισαι εγκυος! 

Σε ευχαριστώ κοπελα μου.Σκέψου το εκανα απλα απο περιέργεια να δω τι θα βγαλει σε μενα. Μετα ςιδα στ γιουτιουμπ κοπελες π ηταν εγκυος κ ειχαν θετικα ωορηξιας κ μετα απλα ξεφυγε το μυαλο μου😅 μακαριιι ρεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...