Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα;;;


Dietician

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα σας και σας ευχαριστώ πολύ που μου απαντάτε κάθε φορά. Θα ήθελα τη γνώμη σας. Χρησιμοποίησα πρώτη φορά τα τεστ ωορρηξίας hometest το οποιο 2 Δεκέμβρη έδειξε θετικό. Ειχα επαφή 20 ώρες μετά, και 1 ωρα μετα την επαφή ενιωσα πονο ωορρηξίας, δλδ στις 3 Δεκέμβρη. Το θέμα είναι ότι 6-7-8 Δεκέμβρη ειχα πόνους περίοδου και λευκά υγρά. Σήμερα, 9 Δεκέμβρη σταμάτησαν οι πονοι περιόδου και δεν εχω τοσα πολλά υγρά. Ακόμη νιώθω υπνηλία και ποναει και η μεση μου νομίζω. Έχω υπάρξει εγκυος ξανά και ειχα αποβάλλει. Σκέφτομαι μηπως πηγε να γινει η συλληψη αλλα ειχα επαφη και χθες και μηπως αυτό τα κατεστρεψε όλα. Δεν θα επρεπε να αυξάνονται τα υγρα όσο περνουν οι μέρες; Σήμερα μειωθηκαν μόνο. Περιμένω περίοδο στις 17 Δεκέμβρη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Dietician είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας και σας ευχαριστώ πολύ που μου απαντάτε κάθε φορά. Θα ήθελα τη γνώμη σας. Χρησιμοποίησα πρώτη φορά τα τεστ ωορρηξίας hometest το οποιο 2 Δεκέμβρη έδειξε θετικό. Ειχα επαφή 20 ώρες μετά, και 1 ωρα μετα την επαφή ενιωσα πονο ωορρηξίας, δλδ στις 3 Δεκέμβρη. Το θέμα είναι ότι 6-7-8 Δεκέμβρη ειχα πόνους περίοδου και λευκά υγρά. Σήμερα, 9 Δεκέμβρη σταμάτησαν οι πονοι περιόδου και δεν εχω τοσα πολλά υγρά. Ακόμη νιώθω υπνηλία και ποναει και η μεση μου νομίζω. Έχω υπάρξει εγκυος ξανά και ειχα αποβάλλει. Σκέφτομαι μηπως πηγε να γινει η συλληψη αλλα ειχα επαφη και χθες και μηπως αυτό τα κατεστρεψε όλα. Δεν θα επρεπε να αυξάνονται τα υγρα όσο περνουν οι μέρες; Σήμερα μειωθηκαν μόνο. Περιμένω περίοδο στις 17 Δεκέμβρη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τίποτα δεν είναι σίγουρο....και κανένα σύμπτωμα ενδεικτικό. Αν είχες επαφή στην ωορρηξία θα πρέπει να περιμένεις μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου σου και να κάνεις ένα τεστάκι σε περίπτωση καθυστέρησης να δεις τι γίνεται.... βέβαια λογικά και 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο αν είσαι έγκυος κάτι θα δείξει.. καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω να περιμένεις καλύτερα μέχρι την επόμενη περίοδο και μόνο αν υπάρξει καθυστέρηση να κάνεις μια χοριακή που θα σου δώσει σίγουρες απαντήσεις.Αν έιχες ωορηξία 2/12,δεν μπορει 7 μέρες μετά να νιώθεις ήδη υπνηλία κ πόνο,αυτά μπορεί να είναι τυχαία!Δεν εμφανίζονται συμπτώματα τόσο γρήγορα.Καταλαβαίνω τη λαχτάρα σου,αλλά καλύτερα να κάνεις λίγη υπομονή!Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...