Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ,ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ, ΕΧΑΣΑ 1,4 ΚΙΛΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ,ΚΑΟΥΡΕΣ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ,ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΠΑΡΑ ΤΡΩΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ ΦΡΟΥΤΑ ΞΗΡΟΥς ΚΑΡΠΟΥς....ΗΜΟΥΝ 67 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 65,6 .ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ ΕΙΧΑΚΑΝΕΙ ΖΑΧΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΗ 94 ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΑΦΑΓΙΑΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΟΞΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...ΜΕΤΡΗΣΑ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 80 ΝΗΣΤΙΚΗ 80-90 ΜΕΤΑΓΕΥΜΑΤΙΚΟ.ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο ανησυχείς,για το ότι έχασες ένα μισή κιλό από την στιγμή που δεν ετρωγες,εγώ μέχρι την 15 εβδομάδα δεν είχα βάλει κιλά παρόλο που έτρωγα πάρα πολύ,όπως επισεις από τον 6 και μετά που βρέθηκα με ζάχαρο αντί να πάρω έχανα αλλά δεν ανησύχησα πότε.άπο τη στιγμή που όλα πάνε καλά με το έμβρυο μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!και εγω τους τρεις πρωτουςμηνες εχασα 2 κιλα χωριςνα εχω εμετους και ενω ετρωγα φυσιολογικα.σημερα ειμαι στην 35η εβδομαδα και εχω παρει 10 κιλα.πολλες γυναικες στην αρχη χαβουν κιλα,μην αγχωνεσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απο τα ιδια κι εγω!! Μεχρι τον 4ο μηνα ειχα χασει 3 κιλα!!!!χωρις εμετους κι ετρωγα κανονικα σχεδόν! Μετα αρχισα να παιρνω κανονικα! Δεν το αποφευγεις αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις κοπέλα μου...με το καλό το μωράκι σου !Συμβαίνει σε πολλές κοπέλες ..εγώ είχα  10 εμετούς τη μέρα μεχρι τον 5ο Και ειχα χασει 4 -5 κιλα Αφού έτρωγα μόνο φρυγανιές ! Μετα ομως 7ο κ 8ο πήρα 15 .χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΕΦΗ1985 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ,ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ, ΕΧΑΣΑ 1,4 ΚΙΛΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ,ΚΑΟΥΡΕΣ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ,ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΠΑΡΑ ΤΡΩΩ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ ΦΡΟΥΤΑ ΞΗΡΟΥς ΚΑΡΠΟΥς....ΗΜΟΥΝ 67 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 65,6 .ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ ΕΙΧΑΚΑΝΕΙ ΖΑΧΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΗ 94 ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΑΦΑΓΙΑΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΟΞΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...ΜΕΤΡΗΣΑ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 80 ΝΗΣΤΙΚΗ 80-90 ΜΕΤΑΓΕΥΜΑΤΙΚΟ.ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??????

Μην ανησυχείς γλυκιά μου. Με το καλό να έρθει το παιδάκι σου! Κι εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης έχασα 3,5 κιλά. Πιστεύω ότι σου συνέβη το ίδιο μ' εμένα. Έχασες κιλά επειδή κάνεις πιο σωστή διατροφή. Όσο για το σάκχαρο μια χαρά μου φαίνονται οι τιμές. Μην στεναχωριέσαι για τέτοια πράγματα. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη για να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην ανησυχείς γλυκιά μου. Με το καλό να έρθει το παιδάκι σου! Κι εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης έχασα 3,5 κιλά. Πιστεύω ότι σου συνέβη το ίδιο μ' εμένα. Έχασες κιλά επειδή κάνεις πιο σωστή διατροφή. Όσο για το σάκχαρο μια χαρά μου φαίνονται οι τιμές. Μην στεναχωριέσαι για τέτοια πράγματα. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη για να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!?

Δν ξερω καταψποσο ισχυει αυτο γτ εγω εκανα υγιεινη διατροφη ενα χρονο  μεινω εγκυος και την ιδια συνεχισα και στην εγκυμοσυνη.παρολο αυτο ομως τους τρεις πρωτους μηνες εχασα δυο κιλα.ισως απλα τρελενετε ο οργανισμος για να ανταπεξελθει και με τις ορμονες για αυτο χανει βαρος μεχρι να βρει τις ισορροπιες του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΦΗ1985 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ ειχα αγχωθεί, και είμαι και απο τη φύση μου λίγο ανήσυχη οπότε καταλαβαίνετε ???

Ειναι φυσιολογικο στην αρχη,θα ηρεμησεις αργοτερα και ειδικα οταν θα αρχισεις να νοιωθεις το μπεμπε!με το καλο ευχομαι και να χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις την εγκυμοσυνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...