Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τελικά κάθε γιατρός έχει διαφορετικές απόψεις! Ο δικός μου ούτε μια στο εκατομμύριο δεν θα σ' άφηνε χωρίς χοριακη. Αφού έδειξε το τεστ τόσο νωρίς πιστεύω γι αυτό θα σου έκλεισε ραντεβού τότε. Εγώ σκέψου σε αυτήν την εβδομάδα ούτε 500 δεν θα είχα λογικά. Ότι είναι αγχωτικό...ναι είναι. Καλύτερα να πας να δεις το νινακι σου μια και καλή! Συγνώμη το κοριτσάκι σου ήθελα να γράψω! Γιατί κι εγώ κορίτσι ψηφίζω!?

Ή να πω κορίτσια;?

Αχ κορίτσι μου το χουμε πει τόσο πολύ που στο τέλος θα δεις θα βγει αληθινό χαχαχαχα..μακάρι να είναι γερό η γερά σπορακια και τίποτα άλλο δεν με νοιάζει..μόνο να ναι καλά και να μεγαλώνουν σωστά ❤️ ανυπομονώ για τον γιατρό αλλά για ένα περίεργο λογο είμαι πολύ ήρεμη φτου φτου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αχ κορίτσι μου το χουμε πει τόσο πολύ που στο τέλος θα δεις θα βγει αληθινό χαχαχαχα..μακάρι να είναι γερό η γερά σπορακια και τίποτα άλλο δεν με νοιάζει..μόνο να ναι καλά και να μεγαλώνουν σωστά ❤️ ανυπομονώ για τον γιατρό αλλά για ένα περίεργο λογο είμαι πολύ ήρεμη φτου φτου :)

Μπράβο κοριτσάρα μου έτσι ήρεμη να είσαι και θα βγει ένα μπεμπακι η και δύο πολύ καλά και ήρεμα και πανω από όλα γερά!!!! ?[smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

25 Δεκέμβρη Χριστουγεννα βάλε με!!!! χαχχχ!!!

Λακτακι μου θα έχουμε Χριστούγεννιατικο μωράκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου έτσι ήρεμη να είσαι και θα βγει ένα μπεμπακι η και δύο πολύ καλά και ήρεμα και πανω από όλα γερά!!!! ?[smilie=love5.gif]

Φιλενάδα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί :)❤️ αν αγχωθω εδώ θα έχω εσάς να με επαναφέρεται :)

Κορίτσι μου @lactaki μου λες να έρθει ο Αη Βασίλης να μας κάνει να  τρελαθουμεεεε??άντε κοριτσαρα μου πίστεψε το να μας κάνεις τέλειο χριστουγεννιάτικο θετικό δωράκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί :)❤️ αν αγχωθω εδώ θα έχω εσάς να με επαναφέρεται :)

Κορίτσι μου @lactaki μου λες να έρθει ο Αη Βασίλης να μας κάνει να  τρελαθουμεεεε??άντε κοριτσαρα μου πίστεψε το να μας κάνεις τέλειο χριστουγεννιάτικο θετικό δωράκι ?

Δεν σε φοβάμαι φίλη είσαι θηρίο δεν μασάς από ανχος εσύ ? ,σου στέλνω πμ εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αχ κορίτσι μου το χουμε πει τόσο πολύ που στο τέλος θα δεις θα βγει αληθινό χαχαχαχα..μακάρι να είναι γερό η γερά σπορακια και τίποτα άλλο δεν με νοιάζει..μόνο να ναι καλά και να μεγαλώνουν σωστά ❤️ ανυπομονώ για τον γιατρό αλλά για ένα περίεργο λογο είμαι πολύ ήρεμη φτου φτου :)

Μπράβο κορίτσι μ πάντα να είσαι ήρεμη όλα καλά θα πανε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Δουλευουμε κοπελα μου εγω ειμαι νοσηλευτρια σε δημοσιο νοσοκομειο 5 χρονια κ ο σύντροφός μ ειναι 3 χρονια εδω κ ειναι βοηθός οδοντοτεχνιτη σε εργαστηριο.

Μωρε μη φοβασαι αν ειναι εκει το σπορακι σ ηδη δε θα παθει τπτ... σκεψου θετικα κ γω παιρνω βιταμινες δε καπνισα ποτε γενικά δε πολυ πινω ακτος αν ερθω διακοπες ελλαδα χαχαχ  αλλα τα 2 καφεδες τη μερα δε μπορω ν τα κοψω ? εσεις με τι ασχολείστε?

Μακάρι κορίτσι μου ❤️❤️ Εγώ έπινα παλιά αλλά το’χω κόψει, αλλά αυτός ο καφές ναιι δεν κόβεται...κι εγώ 2 τη μέρα πίνω συνήθως και μου φαίνεται πολύ δύσκολο να τ κόψω...? Εγώ σε εταιρεία δουλεύω! Είσαι χρόνια εκεί...πώς σου φαίνεται η ζωή μακριά από την Ελλάδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Η κουμπάρα μου τον γιο της τον έπιασε την πρώτη νύχτα γάμου μετά από το τραπέζι οπότε καταλαβαίνεις πόσο είχαν πιει... Κυρίως ο γαμπρός...... 

Συμβαίνουν κι αυτά τελικά....αν είναι να γίνει θα γίνει ?? Τι τέλειο πάντως που τον έπιασε τη μέρα που παντρεύτηκαν ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου δεν επιρεαζει η μία μέρα που ήπιες απλά μέχρι να δεις αν θα έρθει η όχι μην πιεις άλλο..:) 

Έχεις δίκιο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Φίλη πες τα!!!!! Εάν συνεχιστεί το ρεκόρ μου θα χρεώνω 5 ευρώ να σας πω ποια θα είναι η επόμενη χαχαχα?

Θέλω κι εγώ να μου πεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου. Εκανα τεστακι κ ειναι αρνητικο. Εχω πονακια ομως, ειμαι δουλειά σμρ κ πιστευω θα ερθει. Απλα απογοητευτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Εκανα τεστακι κ ειναι αρνητικο. Εχω πονακια ομως, ειμαι δουλειά σμρ κ πιστευω θα ερθω. Απλα απογοητευτηκα.

Καλημέρα κοριτσια μου! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά ?

@Evie2 μην απογοητεύεσαι! Ώσπου δεν έρχεται κανονικά μπορείς να ελπίζεις! Ποτέ περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά ?

@Evie2 μην απογοητεύεσαι! Ώσπου δεν έρχεται κανονικά μπορείς να ελπίζεις! Ποτέ περιμένεις;

Περιμενω σημερα... κ πονάω ηδη αρκετά οποτε οπου να ναι ερχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί :)❤️ αν αγχωθω εδώ θα έχω εσάς να με επαναφέρεται :)

Κορίτσι μου @lactaki μου λες να έρθει ο Αη Βασίλης να μας κάνει να  τρελαθουμεεεε??άντε κοριτσαρα μου πίστεψε το να μας κάνεις τέλειο χριστουγεννιάτικο θετικό δωράκι ?

αγαπημένη μου γκαστρούλα σ ευχαριστώ... μ έδωσε τόση αισιοδοξία το μηνυμα σου.. χθες ήμουν πολύ χάλια.. πονούσα, κ έκλαιγα παράλληλα.. σήμερα καλύτερα.. θα στολίσω κιολας..

έχω κάτι ψηφιακά τεστάκια δε τα χρησιμοποίησα ποτέ γιατί πήγα στο γιατρό.. σκέφτομαι να έρθω σ επαφή τις 2 μέρες με το χαμόγελο κ μετά οποτε θέλω.. μην είμαστε πάλι τώρα πρέπει αύριο πρέπει παρα μέρα πρέπει.. ελεος.. Τετάρτη εχω ραντεβού με τον γιατρο μ να μιλήσουμε... θα κλείσω κ τεστ παπ γιατί εχω κλείσει χρόνο από τότε.. 

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Περιμενω σημερα... κ πονάω ηδη αρκετά οποτε οπου να ναι ερχετε

ΔΕ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.... είσαι καθαρή??? τότε δε θα έρθει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου Καλο μηνα σε όλες .. δε μπορεί, το 20 θα μας βρει με φουσκωμένες κοιλιτσες ο κοσμος να χαλασει!!!!!

να σας ρωτήσω πριν την επέμβαση επαιρνα τις pregancare κ φολικο... τώρα πλέον παίρνω μόνο το δεύτερο.. εσείς παίρνετε βιταμίνες?? αν ναι ποιες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @lactaki μου ! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο ο κόσμος να χαλάσει ?

Εγώ πέρνω αυτές! Μου τις έδωσε η γιατρός μου! BECE5DE1-C712-412B-A526-940440B31FD2.thumb.jpeg.62b3b3a4b094f3633d8da6bf62c3a87d.jpeg05771E16-6D1C-45EC-8C80-B038E989F793.thumb.jpeg.11dd3c0b443f38c50525e6532ef7b8c8.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα @lactaki μου ! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο ο κόσμος να χαλάσει ?

Εγώ πέρνω αυτές! Μου τις έδωσε η γιατρός μου! BECE5DE1-C712-412B-A526-940440B31FD2.thumb.jpeg.62b3b3a4b094f3633d8da6bf62c3a87d.jpeg05771E16-6D1C-45EC-8C80-B038E989F793.thumb.jpeg.11dd3c0b443f38c50525e6532ef7b8c8.jpeg

ααααα θα τις τιμήσω νομίζω κ αυτές μου κάνανε πιο πολύ το κλικ χαχαχα σε σχεση με τις pregnacare...ευχαριστώ πολύ!!!ειναι καθαρα βιταμίνες έτσι? δεν εχει σχεση με κατι αλλο... πολυκιστικες κ τετοια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ααααα θα τις τιμήσω νομίζω κ αυτές μου κάνανε πιο πολύ το κλικ χαχαχα σε σχεση με τις pregnacare...ευχαριστώ πολύ!!!ειναι καθαρα βιταμίνες έτσι? δεν εχει σχεση με κατι αλλο... πολυκιστικες κ τετοια?

Όχι καμία σχέση! Είναι καθαρά βιταμίνες 1 κάθε μέρα και νομίζω τα καλύπτει όλα ? δεν χρειάζεται να περνεις και φολικό γιατί εάν δεις στην περιγραφή  έχει ήδη μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ΔΕ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.... είσαι καθαρή??? τότε δε θα έρθει!!!!!

Μακαρι οσο ειμαι καθαρη ελπιζω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Όχι καμία σχέση! Είναι καθαρά βιταμίνες 1 κάθε μέρα και νομίζω τα καλύπτει όλα ? δεν χρειάζεται να περνεις και φολικό γιατί εάν δεις στην περιγραφή  έχει ήδη μέσα!

Εγω βιταμίνες pregnacare conceive. Την οποια ξεχασα ν παρω πριν φυγω για δουλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά ήθελα λίγες μέρες για να έρθω στα κανονικά μου.... Χθες τελείωσα και από τη περίοδο ήδη νιώθω καλύτερα! Εγώ παίρνω φιλικό οπότε το θυμηθω μέρα παρά μέρα σχεδόν.... Από καφέ πίνω δύο την ημέρα αλλά δεν πιστεύω ότι είναι κάτι το δραματικό. Αν μπω σε τρύπα κι να μειώσω και τον καφέ που πραγματικά τον απολαμβάνω πιστεύω θα κάνω χειρότερο κακό στον εαυτό μου από θέμα άγχους. 

Αυτή τη εβδομάδα όλο τρώω... Χθες τσακισα ένα τσοκο μπιγκ το απόγευμα... Δε ξέρω αν το έχετε εσείς οι κοπέλες από Κρήτη θα καταλάβουν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

 Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά ήθελα λίγες μέρες για να έρθω στα κανονικά μου.... Χθες τελείωσα και από τη περίοδο ήδη νιώθω καλύτερα! Εγώ παίρνω φιλικό οπότε το θυμηθω μέρα παρά μέρα σχεδόν.... Από καφέ πίνω δύο την ημέρα αλλά δεν πιστεύω ότι είναι κάτι το δραματικό. Αν μπω σε τρύπα κι να μειώσω και τον καφέ που πραγματικά τον απολαμβάνω πιστεύω θα κάνω χειρότερο κακό στον εαυτό μου από θέμα άγχους. 

Αυτή τη εβδομάδα όλο τρώω... Χθες τσακισα ένα τσοκο μπιγκ το απόγευμα... Δε ξέρω αν το έχετε εσείς οι κοπέλες από Κρήτη θα καταλάβουν!! 

Καλημέρα..αυτό με τον καφέ δεν το έχω ξανακούσει! Δηλαδή πρέπει να τον μειώσουμε πριν την εγκυμοσύνη! Έχω ακούσει μόνο όταν είσαι έγκυος..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...