Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου!!! Πως περάσατε τα Χριστούγεννα;;;εγώ περιμένω αύριο να φύγω διακοπουλες ,πρώτη φορά θα κάνω αλλαγή χρόνου εκτός σπιτιού?!!! Εσείς θα πάτε κάπου; @Ευάγγελοςτ οι τίτλοι τέλειοι ο ένας καλύτερος από τον άλλον δεν ξέρω τι να διαλέξω,έχεις φαντασία κορίτσι μου?

Καλημέρα Αννια μου!!! Ευχαριστώ πολύ?! Χάρηκα τόσο που σας άρεσαν ?! Τι ωραία που θα πας εκδρομουλα! Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου. Να χαλαρώσετε και να απολαύσετε τον έρωτα σας τώρα που μπορείτε. Αυτή την στιγμή ο γιος μου έχει απλωθεί στο κρεβάτι σαν χταπόδι και ο άντρας μου κοιμήθηκε στο σαλόνι ο καημένος. Άστα κάνουν κατάληψη κανονική και στην καρδιά και στην ζωή σου. Εμείς τα Χριστούγεννα φάγαμε στα πεθερικά μου και την πρωτοχρονιά θα τους κάνω εγώ το τραπέζι. Τα συνηθισμένα δηλαδή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η lactaki είπε:

σ ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... δεν εχω ιδέα γι αυτο ρωτάω.. έχει μεγάλη αναμονή στο μητέρα? εγώ είμαι σε νησί.. παίρνω τηλ κλείνω ραντεβου κ πάει ο σύζυγος??... καλή τιμή μου φαίνεται...

Σ' εμάς γιατί κάνει μόνο 20 ευρώ;? Κάνει καλλιέργεια, κινητικότητα και μικρόβια. Βλέπουν και κάτι άλλο εκτός από αυτά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η lactaki είπε:

δεν γράφει κάτι τώρα που το είδα... βγήκε καλό παρόλα αυτά μας έδωσε ο γιατρός τις  profertil για 2 μηνες.. έτσι θα το επαναλάβουμε κ είπα να πάει έξω για να είμαστε σίγουροι όπως λες...

Καλημερα κορίτσια και χρόνια πολλά!! @lactaki μου εμείς είχαμε κάνει σπέρμα εδώ στο νησί και βγήκε καλό και μετά κάναμε και στην αθηνα στο Ιασώ και επίσης βγήκε το ίδιο αποτέλεσμα τωρα κάθετε στη κατάψυξη τουωπαρω και περιμένει ταψωατια μου από Ιανουάριο ξεκινάμε και ο θεος βοηθός.  Εύχομαι καλές γιορτές σε όλα τα κορίτσια και υγεία και εσωτερική αρμονία κοριτσάκια είναι σημαντικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.
Δεν άντεξα και έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί, τρείς ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο περιμένω στις 30 και έχουμε 27. Αρνητικότατο ήταν, απλά είπα μήπως τυχόν δείξει κάτι, υπάρχει τέτοια περίπτωση ή τσάμπα τα σπαταλάω; Επειδή λένε ότι μπορεί να δείξουν και πιο νωρίς. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

Κορίτσακια μου επειδή έχω χαθεί λίγο με τις ημερομηνίες ,οποίες έχουν αδιαθετησει η έχουν άλλες ημερομηνίες να μου στείλουν να το διορθώσω :-):-):-)

Καλημερα κοριτσι μου !!!! Να περασετε υπεροχα στις διακοπες σας ♥️?? 

εγω ναι ασιαθετησα στην ωρα μου και τωρα κανω τα τεστακια μου (ωορρηξιας) 

γιαυτο ακομα δε σ εχω πει ημερομηνια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, χρονια πολλα!!

Μια μέρα πριν την αναμενόμενη τρισκαταρατη κ παρακολουθησα τα εξης! Ταση για εμετο το πρωι κ πονοι περιοδου, αδυναμια, θερμοκρασία 38, πονο στη μεση...και ολα αυτα σήμερα, χθες δεν υπήρχε τίποτα απολύτως.. Αρρωσταίνω η να ελπίζω; ? 

Αυριο που περιμενω περιοδο φεύγουμε στα πεθερικά μου..δεν ξερω τι να κανω, πελαγωσα..να παρω τεστ ( κ αν βγει πάλι αρνητικό ) ή να κανω 10 μέρες υπομονή; (Που δεν ξερω αν μπορω να κανω!!) Ουφφφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημέρα κορίτσια, χρονια πολλα!!

Μια μέρα πριν την αναμενόμενη τρισκαταρατη κ παρακολουθησα τα εξης! Ταση για εμετο το πρωι κ πονοι περιοδου, αδυναμια, θερμοκρασία 38, πονο στη μεση...και ολα αυτα σήμερα, χθες δεν υπήρχε τίποτα απολύτως.. Αρρωσταίνω η να ελπίζω; ? 

Αυριο που περιμενω περιοδο φεύγουμε στα πεθερικά μου..δεν ξερω τι να κανω, πελαγωσα..να παρω τεστ ( κ αν βγει πάλι αρνητικό ) ή να κανω 10 μέρες υπομονή; (Που δεν ξερω αν μπορω να κανω!!) Ουφφφ!!!

Σου ευχομαι να ειναι νινακι και οχι κρυωμα κοπελα μου!Καλες γιορτες κ καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.
Δεν άντεξα και έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί, τρείς ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο περιμένω στις 30 και έχουμε 27. Αρνητικότατο ήταν, απλά είπα μήπως τυχόν δείξει κάτι, υπάρχει τέτοια περίπτωση ή τσάμπα τα σπαταλάω; Επειδή λένε ότι μπορεί να δείξουν και πιο νωρίς. 
 

Καλημέρα κορίτσι!Φυσικά υπάρχει πιθανότητα να δείξει αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη πριν την καθυστέρηση. Καλό είναι να περιμένεις τουλάχιστον μία ημέρα. Εγώ νομίζω είχα κάνει με δύο ημέρες καθυστέρηση και ήταν τόσο αχνό που με το ζόρι το έβλεπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.
Δεν άντεξα και έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί, τρείς ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο περιμένω στις 30 και έχουμε 27. Αρνητικότατο ήταν, απλά είπα μήπως τυχόν δείξει κάτι, υπάρχει τέτοια περίπτωση ή τσάμπα τα σπαταλάω; Επειδή λένε ότι μπορεί να δείξουν και πιο νωρίς. 
 

Τα τεστ τυπου earlier  δείχνουν εως 4 με 5 ήμερες πριν...εδειξαν κ σε μενα 4 ημ νωριτερα....μακάρι να πανε καλά κ να είσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημέρα κορίτσια, χρονια πολλα!!

Μια μέρα πριν την αναμενόμενη τρισκαταρατη κ παρακολουθησα τα εξης! Ταση για εμετο το πρωι κ πονοι περιοδου, αδυναμια, θερμοκρασία 38, πονο στη μεση...και ολα αυτα σήμερα, χθες δεν υπήρχε τίποτα απολύτως.. Αρρωσταίνω η να ελπίζω; ? 

Αυριο που περιμενω περιοδο φεύγουμε στα πεθερικά μου..δεν ξερω τι να κανω, πελαγωσα..να παρω τεστ ( κ αν βγει πάλι αρνητικό ) ή να κανω 10 μέρες υπομονή; (Που δεν ξερω αν μπορω να κανω!!) Ουφφφ!!!

Μακάρι να είσαι έγκυος γλυκιά μου! Αν θέλεις την γνώμη μου πάρε ένα τεστακι μαζί σου καλού κακού. Αν έχεις καθυστέρηση 2-3 ημέρες να το κάνεις. Είναι καλό να το ξέρεις από νωρίς για να κάνεις ότι χρειάζεται. Κι αν βγεί θετικό φτιάχνεις βαλίτσα κι επιστροφή!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι!Φυσικά υπάρχει πιθανότητα να δείξει αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη πριν την καθυστέρηση. Καλό είναι να περιμένεις τουλάχιστον μία ημέρα. Εγώ νομίζω είχα κάνει με δύο ημέρες καθυστέρηση και ήταν τόσο αχνό που με το ζόρι το έβλεπες?

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου. Πιστεύω πως αν ήμουν, λίγο θα είχε ανέβει η γοναδοτροπίνη τι να πω. 
Τουλάχιστον να αρχίσω να το συνειδητοποιώ λιγάκι απο τώρα ότι ούτε και αυτόν το μήνα δε θα είμαι, γιατί αν ελπίζω και δω αίμα θα πλαντάξω στο κλάμα πάλι για δυο μέρες.

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η antzy9 είπε:

Τα τεστ τυπου earlier  δείχνουν εως 4 με 5 ήμερες πριν...εδειξαν κ σε μενα 4 ημ νωριτερα....μακάρι να πανε καλά κ να είσαι 

Δεν ήταν earlier, είναι οι κλασσικές ταινίες από hometest. Τι να πω μακάρι να μην έδειξε σωστά αν και δεν το νομίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η I want a baby είπε:

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου. Πιστεύω πως αν ήμουν, λίγο θα είχε ανέβει η γοναδοτροπίνη τι να πω. 
Τουλάχιστον να αρχίσω να το συνειδητοποιώ λιγάκι απο τώρα ότι ούτε και αυτόν το μήνα δε θα είμαι, γιατί αν ελπίζω και δω αίμα θα πλαντάξω στο κλάμα πάλι για δυο μέρες.

 

Δεν ήταν earlier, είναι οι κλασσικές ταινίες από hometest. Τι να πω μακάρι να μην έδειξε σωστά αν και δεν το νομίζω...

Όχι βρε κορίτσι μου να μην στεναχωριέσαι θα μείνεις έγκυος απλά μερικές φορές είναι πιο δύσκολο. Στο λέω εγώ που αν μάζευα τα δάκρυα μου θα έφταναν να ποτίσουν τον βασιλικό κήπο της Αγγλίας?. Όσο για τα τεστ αν δεν είναι από αυτά που δείχνουν νωρίτερα(που και πάλι δεν μπορείς να είσαι σίγουρη)δεν πιστεύω ότι πρέπει να το πάρεις ως δεδομένο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι βρε κορίτσι μου να μην στεναχωριέσαι θα μείνεις έγκυος απλά μερικές φορές είναι πιο δύσκολο. Στο λέω εγώ που αν μάζευα τα δάκρυα μου θα έφταναν να ποτίσουν τον βασιλικό κήπο της Αγγλίας?. Όσο για τα τεστ αν δεν είναι από αυτά που δείχνουν νωρίτερα(που και πάλι δεν μπορείς να είσαι σίγουρη)δεν πιστεύω ότι πρέπει να το πάρεις ως δεδομένο. 

Σ'ευχαριστώ για το κουράγιο και το θάρρος που μου δίνεις.
Ελπίζω να μη καθυστερήσει πολύ να μου έρθει το ευχάριστο.
Να'σαι καλά κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου. Πιστεύω πως αν ήμουν, λίγο θα είχε ανέβει η γοναδοτροπίνη τι να πω. 
Τουλάχιστον να αρχίσω να το συνειδητοποιώ λιγάκι απο τώρα ότι ούτε και αυτόν το μήνα δε θα είμαι, γιατί αν ελπίζω και δω αίμα θα πλαντάξω στο κλάμα πάλι για δυο μέρες.

 

Δεν ήταν earlier, είναι οι κλασσικές ταινίες από hometest. Τι να πω μακάρι να μην έδειξε σωστά αν και δεν το νομίζω...

Να το νομίζεις... Και κάποιο άλλο κορίτσι από αυτά που είναι στο πινακακι με θετικό είχε κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση και είχε βγει αρνητικό από ότι θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια μου!!! Τι κανετε;; Εγώ είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο σύμφωνα με τον κύκλο που είχα πριν τα αντισυλληπτικα και 5 μέρες πριν σύμφωνα με τον κύκλο που είχα με τα χάπια. Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο σύμπτωμα αν και ούτε στην περίοδο εχω εκτός από ένα ψιλό φούσκωμα που νιώθω που και που. Οπότε θα περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση αν και δεν πιστεύω ότι μπορεί να τα καταφέραμε από τον πρώτο μήνα... Αλλά θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Να το νομίζεις... Και κάποιο άλλο κορίτσι από αυτά που είναι στο πινακακι με θετικό είχε κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση και είχε βγει αρνητικό από ότι θυμάμαι 

Σ'έυχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

Κορίτσακια μου επειδή έχω χαθεί λίγο με τις ημερομηνίες ,οποίες έχουν αδιαθετησει η έχουν άλλες ημερομηνίες να μου στείλουν να το διορθώσω :-):-):-)

Καλημέρα 16/1 περιμένω εγώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια μου!!! Τι κανετε;; Εγώ είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο σύμφωνα με τον κύκλο που είχα πριν τα αντισυλληπτικα και 5 μέρες πριν σύμφωνα με τον κύκλο που είχα με τα χάπια. Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο σύμπτωμα αν και ούτε στην περίοδο εχω εκτός από ένα ψιλό φούσκωμα που νιώθω που και που. Οπότε θα περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση αν και δεν πιστεύω ότι μπορεί να τα καταφέραμε από τον πρώτο μήνα... Αλλά θα δειξει

Γιατι να μην τα εχετε καταφερει κοπελα μου;Καθε μηνα κανουμε τις προσπαθειες μας ε δε μπορει θα πιασει καποια στιγμη!Οπως μου ειχε πει και ο γιατρος μου απο τη στιγμη που υπαρχει μητρα καθε γυναικα θα μπορεσει να γινει μαμα!Εγω πιστευω μεσα στη χρονια θα γεμισουμε θετικα στο πινακακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μ... εγω ειπα θα παω γιατρο σημερα πηγα κ δεν ητανκαν γιατρος ηραν φαρμακοποιος μς εξετασε κανονικα ιωση λεει. Κ μ λεει θα σ δωσω ενα φαρμακο να τ παιρνεις να σε βοηθησει τ λεω τι ειναι εισπνοες μ λεει τ λεω εχω εισπνοες ηδη κ τι με ρωταει?? Εισαι ασθματικη??? Ναι τ λεωω.. δεν κοιταξε καν τ ιστορικό μ μπροστα τ ο υπολογιστης εν τω μεταξύ πως να μην απογοητευομαι απο αυτα εδω στη αγγλια ρε κοριτσια?? Δεν εμπιστεύομαι καν π μ ειπε οτι εχω ιωση π μαλλον εχω...

Σημερα περιμενω περίοδο θα δπυμε μεσα στη μερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ?♥️ 
ελπιζω να ειστε ολες καλα !!! 
εγω ξεκινησα τα τεστ ωορρηξιας και ειμαι 12η μερα και ακομα τιποτα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Γιατι να μην τα εχετε καταφερει κοπελα μου;Καθε μηνα κανουμε τις προσπαθειες μας ε δε μπορει θα πιασει καποια στιγμη!Οπως μου ειχε πει και ο γιατρος μου απο τη στιγμη που υπαρχει μητρα καθε γυναικα θα μπορεσει να γινει μαμα!Εγω πιστευω μεσα στη χρονια θα γεμισουμε θετικα στο πινακακι!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Κι εγώ το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε απλά το θεωρώ λίγο δύσκολο από τον πρώτο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Κι εγώ το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε απλά το θεωρώ λίγο δύσκολο από τον πρώτο μηνα

Γιατί πρώτος μήνας κορίτσι μου; Είχα την αίσθηση ότι προσπαθείτε καιρό, νόμιζα ότι ήσουν και στα άλλα θεματάκια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μ... εγω ειπα θα παω γιατρο σημερα πηγα κ δεν ητανκαν γιατρος ηραν φαρμακοποιος μς εξετασε κανονικα ιωση λεει. Κ μ λεει θα σ δωσω ενα φαρμακο να τ παιρνεις να σε βοηθησει τ λεω τι ειναι εισπνοες μ λεει τ λεω εχω εισπνοες ηδη κ τι με ρωταει?? Εισαι ασθματικη??? Ναι τ λεωω.. δεν κοιταξε καν τ ιστορικό μ μπροστα τ ο υπολογιστης εν τω μεταξύ πως να μην απογοητευομαι απο αυτα εδω στη αγγλια ρε κοριτσια?? Δεν εμπιστεύομαι καν π μ ειπε οτι εχω ιωση π μαλλον εχω...

Σημερα περιμενω περίοδο θα δπυμε μεσα στη μερα. 

Καλημέρα Ευούλι ❤️❤️ Ελπίζω να έχεις καλά νέα σήμερα ? πώς νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.
Δεν άντεξα και έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί, τρείς ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο περιμένω στις 30 και έχουμε 27. Αρνητικότατο ήταν, απλά είπα μήπως τυχόν δείξει κάτι, υπάρχει τέτοια περίπτωση ή τσάμπα τα σπαταλάω; Επειδή λένε ότι μπορεί να δείξουν και πιο νωρίς. 
 

Μπορεί να είναι νωρίς ακόμη, κάνε σε 4-5 μέρες ξανά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημέρα κορίτσια, χρονια πολλα!!

Μια μέρα πριν την αναμενόμενη τρισκαταρατη κ παρακολουθησα τα εξης! Ταση για εμετο το πρωι κ πονοι περιοδου, αδυναμια, θερμοκρασία 38, πονο στη μεση...και ολα αυτα σήμερα, χθες δεν υπήρχε τίποτα απολύτως.. Αρρωσταίνω η να ελπίζω; ? 

Αυριο που περιμενω περιοδο φεύγουμε στα πεθερικά μου..δεν ξερω τι να κανω, πελαγωσα..να παρω τεστ ( κ αν βγει πάλι αρνητικό ) ή να κανω 10 μέρες υπομονή; (Που δεν ξερω αν μπορω να κανω!!) Ουφφφ!!!

Πάρε τεστ να έχεις μαζί σου να τα κάνεις εκεί ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...