Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. κ γω χουχουλιαζω στν καναπε με το καλοριφερ. @st3llina μου περαστικα σου κοπελα μου.. κ γω αδιαθετησα την κυριακη κ απο χθες ειμαι με γαστρεντερίτιδα κ ευτυχωσ μονο δεκατα. 

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Χρόνια πολλά και καλά!
Με ένα δώρο έκπληξη, ένα γερό μωρό!
Είμαι 38,5 σου ρίχνω κάτι χρονάκια!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Περαστικά και χρόνια σου πολλά πάνω απ’όλα με υγεία! Εύχομαι η φετινή χρόνια να σου χαρίσει ότι επιθυμείς ?

Μακαρι!Σε ολες μας να χαρισει γερα νινακια!Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Χρονια πολλα και καλα με νινακι στην κοιλιτσα συντομα...Αντε μωρε π εισαι μεγαλοκοπελα χριστος κ παναγια... μια χαρα μικρη εισαι .. ααχ τι γλυκός αντρουλης οταν γινεις καλα να το καψεις.. πινω οσο μπορω τσαγακια νερακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Χρόνια πολλά και καλά!
Με ένα δώρο έκπληξη, ένα γερό μωρό!
Είμαι 38,5 σου ρίχνω κάτι χρονάκια!
 

Λεπτομερειες,μικρη εισαι κ εσυ!Εδω εγινε μαμα η Τζενη Μποτση στα 47 της,θα κολλησουμε εμεις σε κατι τοσο τυπικο οπως η ηλικια; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η st3llina είπε:

Λεπτομερειες,μικρη εισαι κ εσυ!Εδω εγινε μαμα η Τζενη Μποτση στα 47 της,θα κολλησουμε εμεις σε κατι τοσο τυπικο οπως η ηλικια; ??

Ετσι πεσ τα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 μου καλη αρχη με την εξωσωματικη!Πώς πηγε το ραντεβου σου;Πώς σου φανηκε η γιατρος;Τι πρωτοκολλο θα ακολουθησετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχα γλυκουλα 1 βαθμουλη εχουμε... χθες ειχε ριξει απιστευτο παγο σαν να ειχε χιονισει ηταν... οποτε καναπεδακο κουβερτα καλοριφερ .... αγαπω.... ελπιζω ν εισαι καλα εγκυουλα μου.

Μια χαρά είμαι αγαπημένη μου :) χουχουλιασμα τελειοοοοο θέλω κι εγώ να ανάψω καλοριφέρ αλλά είπαμε έβαλε κρύο και στην Κρήτη αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό..χιιχιχιχιχ..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια και κάτι άλλο.. Εσείς έχετε ατονία και ζαλάδες πριν την περίοδο ή μόνο εγώ έχω τέτοιες ανωμαλίες;; 

Καλημέρα lacostaki μου! Μπα νομίζω οι περισσότερες έχουμε και κάτι κουλό. Όταν ήμουν πιο μικρή είχα πολλές αναγουλες! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κ απο μενα κοριτσακια μου!Ειμαι αρρωστη με πυρετο εδω κ 3 μερες που ομως δεν πεφτει ιδιαιτερα κ εχω εξαντληθει.Κυμαινομαι απο 38.5-39 ολη μερα κ ουτε με το αντιπυρετικο δεν πεφτει.Ισως πρεπει να κανει τον κυκλο του.Ξερει καμια αν επηρρεαζεται απο ιωσεις κ πυρετο η ωορρηξια;Η δικη μου θα ειναι στις 9 του μηνα κ ελπιζω να εχω συνελθει για να προσπαθησουμε με τον αντρουλη μου.

@Frogel κοριτσαρα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη αγαπη μου!!!!Ποσο χαρηκα οταν διαβασα τα νεα σου...Στειλε μπεμπεδοσκονη κ σε μας τις υπολοιπες ??

Περαστικά σου κορίτσι μου! Σίγουρα θέλει να κάνει τον κύκλο του. Εσύ να ξεκουράζεσαι, να ενυδατωνεις καλά τον οργανισμό σου και σύντομα θα είσαι καλύτερα. Δεν θεωρώ ότι επηρεάζει την ωορρηξία σου για αυτό προσπάθησε να αναρρώσεις γρήγορα για να την εκμεταλλευτείς!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Χρόνια σου πολλά! Να είσαι γερή και χαμογελαστή πάντα στην ζωή σου! Γρήγορα με ένα νινακι στην αγκαλιτσα σου!? Μεγαλοκοπέλα;;;;;; Εγώ είμαι μεγαλύτερη! ? Αυτό να μείνει μεταξύ μας σε παρακαλώ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Χρόνια πολλά κοριτσαρα μουυυυ ότι επιθυμείς σύντομα και εύκολα κοντά σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέραααα γλυκακιιιι εγώ περιμένω πως κ πως να πάω αύριο στο Έλενα να ξεκινήσω την διαδικασία εξωσωματικής :-) !!!!! Ξημέρωσε το σήμερα και περιμένουμε νέα σου κοριτσάκι ?

Καλημέρα αχχ άντε έφτασε η μέρα σου ❤️❤️❤️ Τι όμορφα ?? να μας πεις αύριο τι σου είπε και πώς θα προχωρήσετε!! ??

Λοιπόν εγώ αδιαθέτησα, πρωί πρωί κι όλας, και γι’αυτό αποφάσισα κάτι!! Επειδή αυτά τα υγρά ήμουν σίγουρη ότι είναι περίεργα κ τελικά ήταν στο μυαλό μου, όπως κ πολλές κ έντονες κράμπες που είχα πολλές μέρες, αποφάσισα ότι από δω και πέρα θα κάνω μεν επαφές αλλα δε θα συζητάω ούτε θα σκέφτομαι τίποτα, και η επόμενη συζήτηση που θα κάνω σχετικά με αυτό θα είναι ΑΝ και μόνο δεν έχει έρθει η περίοδος ?? Γιατί όπως είπε και η σοφή μας @Frogel όλα τα υπόλοιπα μπορεί να είναι παραπλανητικά!! (Ακόμη και η καθυστέρηση εδώ που τα λέμε) ? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 αααα και βάλε με στο πινακάκι κι εμένα για 29/12 να πάρω και γούρι από τα κοριτσάκια μας γιατί βλέπω ότι είναι γουρλίδικο το πινακάκι μας ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια και κάτι άλλο.. Εσείς έχετε ατονία και ζαλάδες πριν την περίοδο ή μόνο εγώ έχω τέτοιες ανωμαλίες;; 

Καλημέραα ? ναι εγώ έχω αρκετές φορές ζαλάδες κ ανακατωσούρες πριν την περίοδο και τώρα είχα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας είστε καλά???? Εγώ αρρωστουλα είμαι αλλά το παλευω @Αννια27μου καλή επιτυχία περιμένουμε νέα σου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου!Κι εγω ειχα γαστρεντεριτιδα τις πρωτες 2 μερες κ καταλαβαινω τι περνας...Υγρα να πινεις για να αναπληρωνονται.Εγω ειχα χθες κ γενεθλια εκλεισα τα 35 κ μου εφερε ο καλος μου λουλουδακια κ μια ταρτα με κερακι να σβησω.Την κανονικη τουρτα θα τη σβησω οταν γινω καλα μου ειπε.Οποτε κ επισημως ειμαι η μεγαλοκοπελα της παρεας ??

Χρόνια σου πολλά κουκλίτσα μου σου εύχομαι τα καλύτερα κ γρήγορα με ένα μωρακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@Αννια27 28/12 η δικη μου επομενη ημερομηνια...Αδιαθετησα σημερα..θελω απλα να κλαψω αλλη μια φορα....

Μαρουλίτα μου δεν θα σου πω μη στενοχωριέσαι, ξέρω ότι αυτό δεν γίνεται... το έχω εμπεδώσει μετά από 1 χρόνο προσπάθειας κ περισσότερο! Θα σου πω όμως ότι κάνε ό,τι μπορείς για να βοηθήσεις τον εαυτό σου... αν δεν σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα, θυμάμαι ότι δεν έχετε κάνει εξετάσεις. Κάντε και αυτό το βήμα, μπορεί να σε ταλαπωρεί κάτι απλό που διορθώνεται και τσάμπα να στενοχωριέσαι τόσο καιρό... κ πάλι με συγχωρείς για το θάρρος να σου λέω κάτι τέτοιο αλλά βλέπω ότι παλεύεις κ συ καιρό κ είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@st3llina χρόνια σου πολλά!!!!!  με το καλό να φουσκώσεις !!!!!

κορίτσια μου τι κανετε? αύριο πάω γιατρό (σ αυτόν που είχα στο νοσοκομείο).. είπαμε να μ κανει κ υπερηχο.. να συζητησουμε κ για το ενδεχόμενο της σπερματέγχυσης με τη νεα χρονιά!! 

@Jesabell μου περιμένουμε νέα σου..

κορίτσια να σας ρωτήσω τώρα μαζεύω τις εξετάσεις μου να τις δείξω αύριο στο γιατρό. τελευταία φόρα έκανα ορμονολιγικές 10 Οκτωβρίου.. η FSH ΠΌΣΟ Πρέπει να ναι? αν κ τις είδε η γιατρός που πήγαινα λογικά κάτι θα μ έλεγε..  @Tokyo κ τα δικά σου φώτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

@st3llina χρόνια σου πολλά!!!!!  με το καλό να φουσκώσεις !!!!!

κορίτσια μου τι κανετε? αύριο πάω γιατρό (σ αυτόν που είχα στο νοσοκομείο).. είπαμε να μ κανει κ υπερηχο.. να συζητησουμε κ για το ενδεχόμενο της σπερματέγχυσης με τη νεα χρονιά!! 

@Jesabell μου περιμένουμε νέα σου..

κορίτσια να σας ρωτήσω τώρα μαζεύω τις εξετάσεις μου να τις δείξω αύριο στο γιατρό. τελευταία φόρα έκανα ορμονολιγικές 10 Οκτωβρίου.. η FSH ΠΌΣΟ Πρέπει να ναι? αν κ τις είδε η γιατρός που πήγαινα λογικά κάτι θα μ έλεγε..  @Tokyo κ τα δικά σου φώτα..

Αν είσαι κάτω από 5 είσαι καλά με την έννοια ότι δεν επηρεάζει τη σύλληψη! Ιδανικά για εγκυμοσύνη θέλει κάτω 2 επειδή θα ανέβει όχι για κάποιο άλλο λόγο! Για να μην μπορείς να μείνεις έγκυος θέλει μεγάλο νούμερο πχ 10 οπότε και θα έχει επηρεάσει την ωορρηξία σου... αυτά μου έχει πει η ενδοκρινολόγος μου. ΑΑΑΑ τώρα είδα ότι γράφεις FSH οχι TSH... αφού τα έγραψα όμως τα αφήνω :-)

η FSH όσο πιο κάτω τόσο πιο καλά... είσαι γύρω στα 30 οπότε θα περίμενα κάτι γύρω στο 6-7; κάτι τέτοιο. Πόσο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αν είσαι κάτω από 5 είσαι καλά με την έννοια ότι δεν επηρεάζει τη σύλληψη! Ιδανικά για εγκυμοσύνη θέλει κάτω 2 επειδή θα ανέβει όχι για κάποιο άλλο λόγο! Για να μην μπορείς να μείνεις έγκυος θέλει μεγάλο νούμερο πχ 10 οπότε και θα έχει επηρεάσει την ωορρηξία σου... αυτά μου έχει πει η ενδοκρινολόγος μου. ΑΑΑΑ τώρα είδα ότι γράφεις FSH οχι TSH... αφού τα έγραψα όμως τα αφήνω :-)

η FSH όσο πιο κάτω τόσο πιο καλά... είσαι γύρω στα 30 οπότε θα περίμενα κάτι γύρω στο 6-7; κάτι τέτοιο. Πόσο έχεις;

διαβάζοντας στην αρχή έπαθα ενα πατατράκ χαχα με το 2 που είδα..  τον Γενάρη θα σβήσω τα 29 μου κεράκια πφφφφφ χαχαχα τελευταία φορά με το 2 μπροστα χαχα...

λοιπόν εδώ μ γράφει FSH 5.1 ... ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΌ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@st3llina χρόνια σου πολλά!!!!!  με το καλό να φουσκώσεις !!!!!

κορίτσια μου τι κανετε? αύριο πάω γιατρό (σ αυτόν που είχα στο νοσοκομείο).. είπαμε να μ κανει κ υπερηχο.. να συζητησουμε κ για το ενδεχόμενο της σπερματέγχυσης με τη νεα χρονιά!! 

@Jesabell μου περιμένουμε νέα σου..

κορίτσια να σας ρωτήσω τώρα μαζεύω τις εξετάσεις μου να τις δείξω αύριο στο γιατρό. τελευταία φόρα έκανα ορμονολιγικές 10 Οκτωβρίου.. η FSH ΠΌΣΟ Πρέπει να ναι? αν κ τις είδε η γιατρός που πήγαινα λογικά κάτι θα μ έλεγε..  @Tokyo κ τα δικά σου φώτα..

Αδειαθέτισα γαμώτι! Δε πειρεζει παω για τη 2η!!!!!!???? αντε καλη μας επιτυχία γκυκο μου κοριτσι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Αδειαθέτισα γαμώτι! Δε πειρεζει παω για τη 2η!!!!!!???? αντε καλη μας επιτυχία γκυκο μου κοριτσι!!!!!

δε πειράζει αγαπημένη ξανα προσπάθησε/ έχω διαβάσει οτι αξίζει 2-3 φορές.. μετά δεν εχει νόημα.. κ εγώ θα το κάνω με τη νεα χρονιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...