Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Αχ ποσο το θελω.  Περσυ την πρωτοχρονιά πταν αλλαξε ο χρονος βασικα μ ειπε ψιθυριστά ο αντρουλης μ ευχομαι του χρονου να μαστε 3. 

Τι τέλειο κορίτσακι μου, ελπίζω αυτή την πρωτοχρονιά να είστε όντως 3 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Είμαστε και κοντά κοντά εμείς μαζί πάλι ❤️❤️

Χαχα ναιιι οποτε μακαριβνα μη μασ ερθει μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Χαχα ναιιι οποτε μακαριβνα μη μασ ερθει μαζι

Δεν σου ήρθε τελικά; Τι τέλεια, αύριο τεστάκι!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Δεν σου ήρθε τελικά; Τι τέλεια, αύριο τεστάκι!!!?

Καλημερα κοπελα μ. Οχι δε μ ηρθε ακομα. Δε σηκωθηκα στην ωρα μ ν παω για δουλεια κ δεν εκανα τ τεστ. Αν δε μ ερθει κ σμρ θα ξυπνησω στην ωρα μ αυριο να προλαβω να τ κανω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.Εγω ειμαι με πονολαιμο κ δεκατα απο χθες,μαλλον ξανακυλισα.Εκανα κ 1 τεστακι για να μου φυγει η ιδεα κ ειναι αρνητικοτατο.Απλα τωρα περιμενω να μου ερθει η περιοδος.38η μερα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Kostef: 16/01

Aννια27:2020!

Αννια μου βάλε με στο πινακακι για 22/01

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.Εγω ειμαι με πονολαιμο κ δεκατα απο χθες,μαλλον ξανακυλισα.Εκανα κ 1 τεστακι για να μου φυγει η ιδεα κ ειναι αρνητικοτατο.Απλα τωρα περιμενω να μου ερθει η περιοδος.38η μερα σημερα.

38η μερα?? Πολυ δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

38η μερα?? Πολυ δεν ειναι?

Πολυ ειναι ναι αλλα η λοιμωξη με θερισε ολο το μηνα.Και αφου κ το τεστ ηταν αρνητικο θα μου φυγει σαν ιδεα κ θα ερθει ελπιζω.Εσυ ευχομαι να μην τη δεις την κυρια,ουτε κ οι αλλες κοπελες που περιμενουν.Πονους στο στηθος κ στη μεση εχω κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

38η μερα?? Πολυ δεν ειναι?

Κι εμένα πάρα πολύ μου φαίνεται κι εγώ επιμένω να μην έχω εμπιστοσύνη στα τεστ του φαρμακειου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εμένα πάρα πολύ μου φαίνεται κι εγώ επιμένω να μην έχω εμπιστοσύνη στα τεστ του φαρμακειου

Μα αφου το παραθυρο ελεγχου βγηκε στο τεστ ειμαι σιγουρη οτι εγινε σωστα.Δε θελω να ξεμυαλιστω κ να παρω κουλουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Μα αφου το παραθυρο ελεγχου βγηκε στο τεστ ειμαι σιγουρη οτι εγινε σωστα.Δε θελω να ξεμυαλιστω κ να παρω κουλουρα...

Και της αδελφής μου σωστά της έβγαινε ότι τα έκανε και με πρωινά ουρά τα έκανε και βγαίναν αρνητικά ενώ ήταν έγκυος. Δεν θέλω να σε ξεσηκωνω αλλά περίμενε μέχρι τη Δευτέρα και αν δεν έρθει πήγαινε για μια χοριακη καλού κακού. Τι κύκλο έχεις κανονικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Και της αδελφής μου σωστά της έβγαινε ότι τα έκανε και με πρωινά ουρά τα έκανε και βγαίναν αρνητικά ενώ ήταν έγκυος. Δεν θέλω να σε ξεσηκωνω αλλά περίμενε μέχρι τη Δευτέρα και αν δεν έρθει πήγαινε για μια χοριακη καλού κακού. Τι κύκλο έχεις κανονικά; 

Εχω 35-36 συνηθως.Δεν εχω μεγαλη καθυστερηση για τα δεδομενα μου απλα επειδη ειχαμε επαφες στις γονιμες ειπα να κανω ενα τεστακι να δω τι γινεται.Γενικα εχω πολυκυστικες οποτε ο κυκλος μου εχει κ διακυμανσεις,προσπαθω να τον ρυθμισω τους τελευταιους μηνες για να κανουμε μωρουλι.Κι εγω με τα πρωινα ουρα εκανα το τεστ κ μαλιστα ειναι κ τεστ πρωιμης ανιχνευσης που δειχνει κ πριν την καθυστερηση υποτιθεται.Τι να πω,θα περιμενω ως τη Δευτερα αλλα μεταξυ μας δεν νομιζω.Αυτο που συνεβη στην αδερφη σου δεν το εχω ξαναακουσει βεβαια,μου φαινεται απιστευτο αλλα για να το λες ισχυει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Εχω 35-36 συνηθως.Δεν εχω μεγαλη καθυστερηση για τα δεδομενα μου απλα επειδη ειχαμε επαφες στις γονιμες ειπα να κανω ενα τεστακι να δω τι γινεται.Γενικα εχω πολυκυστικες οποτε ο κυκλος μου εχει κ διακυμανσεις,προσπαθω να τον ρυθμισω τους τελευταιους μηνες για να κανουμε μωρουλι.Κι εγω με τα πρωινα ουρα εκανα το τεστ κ μαλιστα ειναι κ τεστ πρωιμης ανιχνευσης που δειχνει κ πριν την καθυστερηση υποτιθεται.Τι να πω,θα περιμενω ως τη Δευτερα αλλα μεταξυ μας δεν νομιζω.Αυτο που συνεβη στην αδερφη σου δεν το εχω ξαναακουσει βεβαια,μου φαινεται απιστευτο αλλα για να το λες ισχυει ?

Είχα μια γνωστη εκανε 3 κ βγηκαν αρνητικα κ μετα απο μια βδομάδα το 4ο βγηκε θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Πολυ ειναι ναι αλλα η λοιμωξη με θερισε ολο το μηνα.Και αφου κ το τεστ ηταν αρνητικο θα μου φυγει σαν ιδεα κ θα ερθει ελπιζω.Εσυ ευχομαι να μην τη δεις την κυρια,ουτε κ οι αλλες κοπελες που περιμενουν.Πονους στο στηθος κ στη μεση εχω κανονικα.

Παντως κ γω αυτο πιστευω για μενα γτ στις γονθμες ημουν χαλθα προσπαθησαμε μεν κ τωρα ξανα αρρωστη  ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοπελα μ. Οχι δε μ ηρθε ακομα. Δε σηκωθηκα στην ωρα μ ν παω για δουλεια κ δεν εκανα τ τεστ. Αν δε μ ερθει κ σμρ θα ξυπνησω στην ωρα μ αυριο να προλαβω να τ κανω. 

Καλημέρα εγώ πιστεύω είσαι!! Πώς αντέχεις να περιμένεις;;

Πάντα σταθερός δεν είναι ο κύκλος σου απ’ό,τι θυμάμαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα εγώ πιστεύω είσαι!! Πώς αντέχεις να περιμένεις;;

Πάντα σταθερός δεν είναι ο κύκλος σου απ’ό,τι θυμάμαι;;

Χαχαχ θελω δε θελω περιμενω  6μιση τ πρωι κ αργοποπορημενα ξυπνημενη το ξεχασα να τ κανω. Ομολογω οτι δε θελω ν τ κανω φοβαμαι μη βγει αρνητικο παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχ θελω δε θελω περιμενω  6μιση τ πρωι κ αργοποπορημενα ξυπνημενη το ξεχασα να τ κανω. Ομολογω οτι δε θελω ν τ κανω φοβαμαι μη βγει αρνητικο παλι

Σε καταλαβαίνω, αλλά να σκέφτεσαι θετικά και ό,τι γίνει!! Πώς δικαιολογείται αλλιώς καθυστέρηση; Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ εγώ ?

Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία;μήπως έκανες αργότερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σας διαβάζω που και που όταν προλαβαίνω! Εύχομαι οι εγκυούλες να είναι πάρα πολύ καλά και οι υπόλοιπες σύντομα με θετικά τεστάκια!!!

Σας εύχομαι χρόνια πολλά και να περάσετε υπέροχα στις γιορτές που απέμειναν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Σε καταλαβαίνω, αλλά να σκέφτεσαι θετικά και ό,τι γίνει!! Πώς δικαιολογείται αλλιώς καθυστέρηση; Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ εγώ ?

Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία;μήπως έκανες αργότερα;

Εκανα τη μερα π μ εβγαλε κ τ ημερολογιο μου εκαν κ τεστ ωορηξιας στις 13 Δεκέμβρη μ. Η προηγ περιοδος μ παντως κρατησε 4 μερες κοκκινο μεν λιγο δε  κ παντα μ κραταει 6 μερες..εχω μπερδευτεί γτ τα σκεφτομαι ολα δε ξερω τιβν παω κ 1 μερα καθυστερηση δεν ειναι κ πολυ θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Εκανα τη μερα π μ εβγαλε κ τ ημερολογιο μου εκαν κ τεστ ωορηξιας στις 13 Δεκέμβρη μ. Η προηγ περιοδος μ παντως κρατησε 4 μερες κοκκινο μεν λιγο δε  κ παντα μ κραταει 6 μερες..εχω μπερδευτεί γτ τα σκεφτομαι ολα δε ξερω τιβν παω κ 1 μερα καθυστερηση δεν ειναι κ πολυ θα δειξει

Άντε ρεε κάνε, έχω αγωνία!! Να μην κάνεις σήμερα λες ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Άντε ρεε κάνε, έχω αγωνία!! Να μην κάνεις σήμερα λες ε;

Κι εγώ λέω καλύτερα αύριο το πρωί γιατί τώρα μπορεί να μην είναι αρκετά συγεντρωμενη η ορμόνη και να μην δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Άντε ρεε κάνε, έχω αγωνία!! Να μην κάνεις σήμερα λες ε;

Ε αφου εχασα τα πρωινα ουρα δεν κανω.. ετσι κ αλλιως δουλευω εως τις 8 δικη μ ωρα 10 δικη σας αρα αν δεν ερθει εως αυριο πρωι θα κανω αυριο θα φροντισω ν ξυπνησω στην ωρα μ για δουλεια αυριο εσυ ποτε ακριβως περιμενεις ρε

Ασε π με ειδε ο γιατρος της κλινικής κ μ λεει χρειαζεσαι αντιβιωση κ μ εγραψε μια δυνατη αλλα δεν την παιρνω μεχρι ν ερθει περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ε αφου εχασα τα πρωινα ουρα δεν κανω.. ετσι κ αλλιως δουλευω εως τις 8 δικη μ ωρα 10 δικη σας αρα αν δεν ερθει εως αυριο πρωι θα κανω αυριο θα φροντισω ν ξυπνησω στην ωρα μ για δουλεια αυριο εσυ ποτε ακριβως περιμενεις ρε

Ασε π με ειδε ο γιατρος της κλινικής κ μ λεει χρειαζεσαι αντιβιωση κ μ εγραψε μια δυνατη αλλα δεν την παιρνω μεχρι ν ερθει περιοδος

Άλλος ένας λόγος να κάνεις να μάθεις πιο γρήγορα αν μπορείς να την πάρεις ή υπάρχει σοβαρός λόγος να μην...😜 

Αύριο περιμένω!! Πώς νιώθεις εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...