Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Γιατί πρώτος μήνας κορίτσι μου; Είχα την αίσθηση ότι προσπαθείτε καιρό, νόμιζα ότι ήσουν και στα άλλα θεματάκια μας

Ήμουν και στα άλλα θεματάκια αλλά εγώ προσπάθειες ξεκίνησα αυτόν τον μήνα. Έκανα αφαίρεση ινωμυωματος τον Ιούνιο με ανοιχτό χειρουργείο και έπρεπε να περιμένω τουλάχιστον ένα 6 μηνο για να ξεκινήσω προσπαθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια και χρόνια πολλά!! @lactaki μου εμείς είχαμε κάνει σπέρμα εδώ στο νησί και βγήκε καλό και μετά κάναμε και στην αθηνα στο Ιασώ και επίσης βγήκε το ίδιο αποτέλεσμα τωρα κάθετε στη κατάψυξη τουωπαρω και περιμένει ταψωατια μου από Ιανουάριο ξεκινάμε και ο θεος βοηθός.  Εύχομαι καλές γιορτές σε όλα τα κορίτσια και υγεία και εσωτερική αρμονία κοριτσάκια είναι σημαντικό.

κ εμείς εδώ το κάναμε το πρώτο... καλή επιτυχία αγαπημένη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα και απο μενα Αννια μου να περασεις τελεια στις διακοπες σου,να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις! Εγω δεν αδιαθετησα ακομη προφανως λογω της λοιμωξης που περασα.Αν δεν εχω αδιαθετησει σε 4 μερες απο σημερα θα κσνω τεστακι.

Η λόγω της λοίμωξης ή λόγω μπεμπακι ? εύχομαι το δεύτερο :-):-) , ευχαριστωωωω πολύ κοριτσάρα μου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Kostef: 16/01

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Αννια μου!!! Ευχαριστώ πολύ?! Χάρηκα τόσο που σας άρεσαν ?! Τι ωραία που θα πας εκδρομουλα! Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου. Να χαλαρώσετε και να απολαύσετε τον έρωτα σας τώρα που μπορείτε. Αυτή την στιγμή ο γιος μου έχει απλωθεί στο κρεβάτι σαν χταπόδι και ο άντρας μου κοιμήθηκε στο σαλόνι ο καημένος. Άστα κάνουν κατάληψη κανονική και στην καρδιά και στην ζωή σου. Εμείς τα Χριστούγεννα φάγαμε στα πεθερικά μου και την πρωτοχρονιά θα τους κάνω εγώ το τραπέζι. Τα συνηθισμένα δηλαδή...

Ευχαριστώ τόσο πολύ αγαπακι μου!!! Ας έρθει το μπεμπακι και ας απλωθεί σαν χταπόδι και στο πάτωμα χαχαχαχα!!! Μακάρι με την νέα χρονιά οοοολες μας να έχουμε μπεμπακια στις κοιλιτσες μας ?,καλά να περάσετε ότι και εάν κάνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια και χρόνια πολλά!! @lactaki μου εμείς είχαμε κάνει σπέρμα εδώ στο νησί και βγήκε καλό και μετά κάναμε και στην αθηνα στο Ιασώ και επίσης βγήκε το ίδιο αποτέλεσμα τωρα κάθετε στη κατάψυξη τουωπαρω και περιμένει ταψωατια μου από Ιανουάριο ξεκινάμε και ο θεος βοηθός.  Εύχομαι καλές γιορτές σε όλα τα κορίτσια και υγεία και εσωτερική αρμονία κοριτσάκια είναι σημαντικό.

Πολύ ωραία η ευχή σου Σταυρι μου !!! Εύχομαι να είναι η πρώτη και τυχερή και μετά να μας πεις και τις λεπτομέρειες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Kostef: 16/01

Aννια27:2020!

εγώ είμαι στην 6η μέρα.. θα δω πότε θα κάνω ωορρηξία κ θα σ πω ημερομηνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.
Δεν άντεξα και έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί, τρείς ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο περιμένω στις 30 και έχουμε 27. Αρνητικότατο ήταν, απλά είπα μήπως τυχόν δείξει κάτι, υπάρχει τέτοια περίπτωση ή τσάμπα τα σπαταλάω; Επειδή λένε ότι μπορεί να δείξουν και πιο νωρίς. 
 

Κορίτσακι μου καλησπέρα ,να ξέρεις ότι δύσκολα δείχνουν νωρίτερα ,πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά είναι δύσκολο!!! Οπότε ξανά κάντο χωρίς όμως να απαισιοδοξης για κανέναν μήνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κ εμείς εδώ το κάναμε το πρώτο... καλή επιτυχία αγαπημένη μου...

Καλυ επιτυχία lactaki μας :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια μου!!! Τι κανετε;; Εγώ είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο σύμφωνα με τον κύκλο που είχα πριν τα αντισυλληπτικα και 5 μέρες πριν σύμφωνα με τον κύκλο που είχα με τα χάπια. Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο σύμπτωμα αν και ούτε στην περίοδο εχω εκτός από ένα ψιλό φούσκωμα που νιώθω που και που. Οπότε θα περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση αν και δεν πιστεύω ότι μπορεί να τα καταφέραμε από τον πρώτο μήνα... Αλλά θα δειξει

Ποτέ μην λες ποτέ κορίτσι μου , αισιοδοξία και θα έρθει γρήγορα το νινι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μ... εγω ειπα θα παω γιατρο σημερα πηγα κ δεν ητανκαν γιατρος ηραν φαρμακοποιος μς εξετασε κανονικα ιωση λεει. Κ μ λεει θα σ δωσω ενα φαρμακο να τ παιρνεις να σε βοηθησει τ λεω τι ειναι εισπνοες μ λεει τ λεω εχω εισπνοες ηδη κ τι με ρωταει?? Εισαι ασθματικη??? Ναι τ λεωω.. δεν κοιταξε καν τ ιστορικό μ μπροστα τ ο υπολογιστης εν τω μεταξύ πως να μην απογοητευομαι απο αυτα εδω στη αγγλια ρε κοριτσια?? Δεν εμπιστεύομαι καν π μ ειπε οτι εχω ιωση π μαλλον εχω...

Σημερα περιμενω περίοδο θα δπυμε μεσα στη μερα. 

Όπως και να έχει ελπίζω να αισθανθείς γρήγορα καλύτερα κορίτσι!!!! Θα περιμένουμε νέα σουυυυ!!!!! Ελπίζω το +++++ να είναι τεράστιο :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Ήμουν και στα άλλα θεματάκια αλλά εγώ προσπάθειες ξεκίνησα αυτόν τον μήνα. Έκανα αφαίρεση ινωμυωματος τον Ιούνιο με ανοιχτό χειρουργείο και έπρεπε να περιμένω τουλάχιστον ένα 6 μηνο για να ξεκινήσω προσπαθειες

Σου εύχομαι τότε να έχεις θετικό αποτέλεσμα από τώρα κι όλας κ να μην περιμένεις κ άλλο για θετικό τεστάκι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ευούλι ❤️❤️ Ελπίζω να έχεις καλά νέα σήμερα ? πώς νιώθεις;

Εκτός απο την εξαντληση κ τη νυστα κ τ μπουλωμα λιγα πονακια χαμηλα εδω εκει οχι συχνα... μακαρι. αν δε μ εχει ερθει μεχρι τ πρωι π θα ξυπνήσω θα κανω ενα τεστακι πριν παω δουλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Εκτός απο την εξαντληση κ τη νυστα κ τ μπουλωμα λιγα πονακια χαμηλα εδω εκει οχι συχνα... μακαρι. αν δε μ εχει ερθει μεχρι τ πρωι π θα ξυπνήσω θα κανω ενα τεστακι πριν παω δουλεια. 

Μακαρι να εισαι κοριτσαρα μου στο ευχομαι!Οι εγκυουλες θυμουνται να μας πουν το στηθος πονουσε πριν ανακαλυψουν την εγκυμοσυνη;Εμενα ποναει εδω κ καποιες μερες αλλα δεν καταλαβσινω διαφορα στον πονο,ειναι οπως οταν περιμενω να αδιαθετησω.Αφαντη προς το παρον η κυρια,ουτε καν λιγα καφετια που εχω συνηθως λιγο πριν μου ερθει.Υπομονη μεχρι τη Δευτερα αν αντεξω τοσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Όπως και να έχει ελπίζω να αισθανθείς γρήγορα καλύτερα κορίτσι!!!! Θα περιμένουμε νέα σουυυυ!!!!! Ελπίζω το +++++ να είναι τεράστιο :-):-)

Αχ ποσο το θελω.  Περσυ την πρωτοχρονιά πταν αλλαξε ο χρονος βασικα μ ειπε ψιθυριστά ο αντρουλης μ ευχομαι του χρονου να μαστε 3. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η st3llina είπε:

Μακαρι να εισαι κοριτσαρα μου στο ευχομαι!Οι εγκυουλες θυμουνται να μας πουν το στηθος πονουσε πριν ανακαλυψουν την εγκυμοσυνη;Εμενα ποναει εδω κ καποιες μερες αλλα δεν καταλαβσινω διαφορα στον πονο,ειναι οπως οταν περιμενω να αδιαθετησω.Αφαντη προς το παρον η κυρια,ουτε καν λιγα καφετια που εχω συνηθως λιγο πριν μου ερθει.Υπομονη μεχρι τη Δευτερα αν αντεξω τοσο...

Παλιοτερα με πονουσε τ στηθος μ οταν περιμενα ν αδιαθετησω πλεον οχι αλλα στις γόνιμες κ λιγο μετα ηταν αρκετα ευαισθητες οι θηλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Σου εύχομαι τότε να έχεις θετικό αποτέλεσμα από τώρα κι όλας κ να μην περιμένεις κ άλλο για θετικό τεστάκι ❤️❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα εύχομαι να έχει ήδη τρυπώσει το σποράκι στην κοιλιτσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ..πηρα ενα τεστακι να υπάρχει κ ο Θεός βοηθός!! Ο πυρετός επιμένει οποτε μαλλον θα εχω καποιο κρυωμα! Σας ευχαριστώ πολύ κ πάλι!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα εύχομαι να έχει ήδη τρυπώσει το σποράκι στην κοιλιτσα... 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου μακάρι ??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Εκτός απο την εξαντληση κ τη νυστα κ τ μπουλωμα λιγα πονακια χαμηλα εδω εκει οχι συχνα... μακαρι. αν δε μ εχει ερθει μεχρι τ πρωι π θα ξυπνήσω θα κανω ενα τεστακι πριν παω δουλεια. 

Πολύ καλά μου ακούγονται όλα ❤️❤️ Να μην έρθει να μην έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Μακαρι να εισαι κοριτσαρα μου στο ευχομαι!Οι εγκυουλες θυμουνται να μας πουν το στηθος πονουσε πριν ανακαλυψουν την εγκυμοσυνη;Εμενα ποναει εδω κ καποιες μερες αλλα δεν καταλαβσινω διαφορα στον πονο,ειναι οπως οταν περιμενω να αδιαθετησω.Αφαντη προς το παρον η κυρια,ουτε καν λιγα καφετια που εχω συνηθως λιγο πριν μου ερθει.Υπομονη μεχρι τη Δευτερα αν αντεξω τοσο...

Εγώ δεν κατάλαβα κάποια διαφορά. Υπάρχουν μήνες που με πονάει πολύ κι άλλους δεν με ενοχλεί σχεδόν καθόλου. Μια φίλη μου είπε ότι παίζει ρόλο και η διατροφή. Δεν ξέρω αν ισχύει. Και τις δύο φορές πάντως που ήμουν έγκυος ο πόνος ήταν ο κλασικός όπως και οι ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Πολύ καλά μου ακούγονται όλα ❤️❤️ Να μην έρθει να μην έρθει

K σε σενα ευχομαι να μη σ έρθει...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει εγω αυτον το μηνα ειμαι σουπερ γκαντεμω χαχα.Τωρα το βραδυ ξεκινησε πονολαιμος.Δε μου φτανει που ημουν σχεδον ολο το μηνα αρρωστη τωρα εχω αυτο.Πλεον ειναι ξεκαθαρο οτι η καθυστερηση μου ειναι λογω του κρυωματος.Παρολα αυτα εγω πηρα ενα τεστ εγκυμοσυνης εστω να υπαρχει ?.Ευχομαι στις υπολοιπες που περιμενουν να μην τους ερθει για τους επομενους 9 μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ενταξει εγω αυτον το μηνα ειμαι σουπερ γκαντεμω χαχα.Τωρα το βραδυ ξεκινησε πονολαιμος.Δε μου φτανει που ημουν σχεδον ολο το μηνα αρρωστη τωρα εχω αυτο.Πλεον ειναι ξεκαθαρο οτι η καθυστερηση μου ειναι λογω του κρυωματος.Παρολα αυτα εγω πηρα ενα τεστ εγκυμοσυνης εστω να υπαρχει ?.Ευχομαι στις υπολοιπες που περιμενουν να μην τους ερθει για τους επομενους 9 μηνες.

Κοριτσι μου οσο δεν ερχεται ελπιζουμε :) μακαρι να μην σου ερθει και να μας πεις ευχαριαταα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...