Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννα σε δημοσιο


Recommended Posts

Καλησπερα!θελω την αποψη των μαμαδων που γεννησαν σε δημοσιο νοσοκομειο.ο γυναικολογος μου,που ειναι στο τζανειο μου ειπε με πιασουν οι πονοι να τον παρω τηλ ωστε να με στειλει σε καποιο νοσοκομειο που εφημερευει για να μην γεννησω με τους εκπαιδευομενους γιατρους και μαιες.συμβαινει αυτο στα δημοσιο νοσοκομεια?εσας οταν σας επιασαν οι πονοι πηρατε τον γιατρο η πηγατε στο νοσοκομειο?πως σας αντιμετωπισαν οταν δν ειχαν εφημερια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Καλησπερα!θελω την αποψη των μαμαδων που γεννησαν σε δημοσιο νοσοκομειο.ο γυναικολογος μου,που ειναι στο τζανειο μου ειπε με πιασουν οι πονοι να τον παρω τηλ ωστε να με στειλει σε καποιο νοσοκομειο που εφημερευει για να μην γεννησω με τους εκπαιδευομενους γιατρους και μαιες.συμβαινει αυτο στα δημοσιο νοσοκομεια?εσας οταν σας επιασαν οι πονοι πηρατε τον γιατρο η πηγατε στο νοσοκομειο?πως σας αντιμετωπισαν οταν δν ειχαν εφημερια?

Καλησπέρα δεν νομίζω να γέννας μόνο με τους εκπαιδευόμενους και τις μαιες.εγω γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο της επαρχίας μαλιστα εκανα εισαγωγη τρεις ημερες πριν γεννησω,στη γέννα ήτανε ένας γιατρός που με παρακολουθούσε τις ημέρες που νοσηλευτικά και μια εκπαιδευμένη γιατρός και φυσικά μαιες.ολα ήτανε μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σασ  και εγω στο Ελενα θα γενισω  εχω μπει στη 36 εβδομαδεσ    και με εχει πιασει πολυ ανχοσ ειναι το προτο παιδι !  Ο γιατροσ μου ειπαι αν  πονασ  η εχεισ νερα να ερθεισ   σβελτα στο νοσοκομειο δεν μου εδωσε το τλφ του? και  αυτο  ουτε καν δεν ξερω το κοστοσ τησ γεννασ εχει ουτε η τημεσ δωματιου αν ξερει καμια απω εσασ να μου πει να ειστασε καλα εσεισ και τα παιδια σασ! Και κατι αλο  εχω ακουσει  καλα λογια για την Κυρια Μαγδα Καργακου  ξερετε το τλφ τησ??❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην εφημερία μπορεί να σε βοηθήσει να γεννήσεις ένας ειδικευόμενος αλλά πάντα τον επιβλέπει ένας επιμελητής γιατρός...αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τί έγραψες. Έχεις γυναικολόγο αλλά θα σε στείλει σε γνωστό του σε κάποιο μαιευτήριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωτησα τον γυναικολογο μου αν οταν με πιασουν οι πονοι παρω τηλ εκεινον η στο μιαιευτηριο και μου απαντα οτι θα παρεις τηλ εμενα και αν δν εφημερευει εδω να σε στιλω σε ενα μιαοευτηριο που θα εφημερεθει για να μην γεννησεις με τους εςκπαιδευομενους.τα χασα και εγω το μονο που του ειπα ειναι οτι θελω να με αναλαβει αυτος.τωρα στο επομενο ραντεβου θα το συζητησουμε ξεκαθαρα και με τον αντρα μου γτ δν θελω να παω οπου να ναι και ειδιξα σε ενα μιαιευτηριο που δν θα γνωριζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...