Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

@Elenitsa92 καλησπέρα και σε εσένα...Λοιπόν στην ζωή μου έχω περάσει πολλές δυσκολίες...μια από αυτές ήταν και η προηγούμενη σχέση μου και παλιές φιλίες που έκαναν ένα σωρό σκευωρίες πίσω από την πλάτη μου...Αυτό που κατάλαβα είναι ότι πλέον εγώ είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη με τους λίγους φίλους και την σχέση μου...και αυτοί που έκαναν σκευωρίες πίσω από την πλάτη μου είναι ακόμα οι ίδιοι μικροπρεπείς μίζεροι και στάσιμοι άνθρωποι διότι κοιτώντας να κάνουν τους άλλους δυστυχισμένους έγιναν οι ίδιοι δυστυχισμένοι..εσύ κοιτά μόνο την ευτυχία σου...μόνο εσένα και είμαι σίγουρη πως θα βρεις τον καλύτερο για εσένα 

Με ‘παρηγορεί’ το γεγονός ότι δεν είμαι η μόνη ,εύχομαι ο κόσμος να ήταν πολύ πιο αγνός και να μη τα περνούσε κανείς αυτά ! Σε ευχαριστώ από καρδιάς για τα λόγια δύναμης που μου δίνεις , σου εύχομαι ότι καλύτερο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Ελενιτσα μου γλυκια να ξερεις καθε εμποδιο για καλο.

Μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε κοριτσι μου.

Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν. Θα βρεις εναν ανθρωπο που θα αξιζει πραγματικα και θα κανεις την δική σου οικογενεια και θα ερθει η ωρα που θα ξανα διαβασεις αυτο που εγραψες σημερα και θα ευχαριστείς τον θεο που σε εβγαλε απο μια κακια σχεση και που τελικα για το καλο σου δεν εμεινες εγκυος μαζι του.

Και εγω σημερα δεν ειμαι καλα.

Αλλος ενας μηνας χαμενος, χωρις ευχαριστα νεα.

Παλι αλλος ενας μηνας που αδιαθετησα και φτου παλι απο την αρχη.

Αλλα ολα θα γινουν.

Μην στεναχωριεσαι ❤

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Πιστεύω πολύ στο Θεό και είμαι σίγουρη ότι με γλίτωσε από κάτι πολύ χειρότερο ! Όλα θα γίνουν όπως το είπες ,μην απογοητεύεσαι !!!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας και τον επόμενα να διαβάσω πολύ ευχάριστα νέα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να δεις το μωράκι σου ! Εγώ γενικά είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά τις τελευταίες μέρες γι αυτό δεν συμμετέχω , δεν έχει σχέση με το θέμα άμεση ,η σχέση μου έληξε , ανακάλυψα μια απίστευτη σκευωρία που είχε στηθεί εις βάρος μου από την πρώην σχέση μου , δε θέλω να βαρύνω το κλίμα γιατί πρέπει να είναι χαρούμενο ! Χαίρομαι πολύ αλήθεια για όλες σας και εύχομαι και τα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι τους , θα σας διαβάζω όμως γιατί είστε χαρούμενη παρέα και μ αρέσει ! Όταν θα έρθει και μένα πάλι η σειρά μου με τον κατάλληλο άνθρωπο ελπίζω να έχουν ολοκληρωθεί ήδη όλες οι προσπάθειες !!!!

Ελενίτσα μου λυπάμαι πολύ για όσα περιγράφεις... Δυστυχώς καμιά φορά  ανθρωποι που θεωρείς ότι δεν πρόκειται ποτέ να σε πληγώσουν και έχεις επενδυσει σε αυτούς σε απογοητευουν... Είναι αυτά που νιώθεις για τον άλλον που δεν σε αφήνουν να δεις την πραγματικότητα..Να ξέρεις όμως ότι όλα για κάποιο λόγο γίνονται...! Λένε ότι μετά από μια μπόρα έρχεται πάντα το ουράνιο τόξο.. Το πιστεύω πολύ αυτο..Εύχομαι να έρθει σύντομα να σε βρει και να σε γεμίσει αγάπη και ευτυχία...!Η ζωή είναι μπροστά σου..Μην απογοητεύεσαι, θα περάσει και αυτό..Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθείς ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα (και επισήμως) κορίτσια!!!! Πως είστε;;;;

Εγώ έχω ένα ψιλοαγχουλάκι μέχρι να πάω την άλλη Τρίτη να δω το εμβρυάκι μου και να ακούσω καρδούλα. Ψιλοανησυχώ γιατί δεν ξέρω τι μέλη γενέσθαι και πλέον δεν έχω και κανένα σύμπτωμα και μου κάνει εντύπωση... (Και η μαμά μου βέβαια δεν είχε κανένα απολύτως σύμπτωμα αλλά δε νομίζω να είναι "κληρονομικό").

Έκλεισα και ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο την Πέμπτη να δούμε το θυρεοειδή μου!

Όλα θα πηγαίνουν τέλεια Δήμητρα μου...! Δεν σημαίνει κάτι που δεν έχεις συμπτώματα. Να λες πάλι καλά που είσαι από τις τυχερές και μπορείς να απολαύσεις το ομορφότερο δώρο του κόσμου!

Θετική σκέψη!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!

@Dimitra91 καλέ φτύσε τον κόρφο σου να μην ματιαστείς!!τυχερή είσαι που δεν έχεις συμπτώματα, όλα τέλεια θα πάνε , λογικό να έχεις άγχος αλλά θα ακούσεις μια καρδούλα μοναδική υπέροχη!!!

@Mari84 κοιτάμε την θετική πλευρά!ήρθε για να μπορέσεις να προχωρήσεις στο επόμενο βήμα, τις επαφές, στις 5/3 ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να δεις το μωράκι σου ! Εγώ γενικά είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά τις τελευταίες μέρες γι αυτό δεν συμμετέχω , δεν έχει σχέση με το θέμα άμεση ,η σχέση μου έληξε , ανακάλυψα μια απίστευτη σκευωρία που είχε στηθεί εις βάρος μου από την πρώην σχέση μου , δε θέλω να βαρύνω το κλίμα γιατί πρέπει να είναι χαρούμενο ! Χαίρομαι πολύ αλήθεια για όλες σας και εύχομαι και τα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι τους , θα σας διαβάζω όμως γιατί είστε χαρούμενη παρέα και μ αρέσει ! Όταν θα έρθει και μένα πάλι η σειρά μου με τον κατάλληλο άνθρωπο ελπίζω να έχουν ολοκληρωθεί ήδη όλες οι προσπάθειες !!!!

Σε ευχαριστώ! Κορίτσι μου.... δεν θα σου πω ότι λυπάμαι, θα σου πώ μπράβο σου που το ανακάλυψες τώρα που είναι "νωρίς"... ξέρω ότι ο πόνος είναι μεγάλος και το αίσθημα της προδοσίας απαίσιο. Από εδώ και μπρος όμως να κοιτάς μόνο μπροστά, θα περάσει ο πόνος και η θλίψη και θα βρεις τον κατάλληλο άνθρωπο να ξεκινήσετε μία πανέμορφη οικογένεια όταν είναι η κατάλληλη στιγμή! Εδώ είμαστε για να συζητάμε ότι μας απασχολεί και εκτός εγκυμοσύνης εννοείται! Όλες μας έχουμε να δώσουμε και να πάρουμε κάτι η μία από την άλλη! Όλα γίνονται για καλό αυτό το πιστεύω 100% γιατί έτσι συμβαίνει και σε εμένα! Ολα καλύτερα θα σου πάνε απο εδώ και πέρα αρκεί να το πιστεύεις !!! Εδώ θα είμαστε (έστω και ιντερνετικά) για ότι χρειαστείς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Denizz είπε:

@Dimitra91 καλησπέρα και σε εσένα και σε ευχαριστώ πολύ...Είμαι σίγουρη ότι είναι γουρλίδικο γιατί απαρτίζεται από ευχάριστα άτομα.

Συμφωνώ σε όσα λες δεν παίζει ρόλο η ηλικία...είναι αυτό που λένε ότι τον άντρα της ζωής σου θα το καταλάβεις άμεσος...Έτσι το ένιωσα και εγώ και θέλω να του κάνω το πιο όμορφο δώρο!

Από ότι είδα εσύ περιμένεις μωράκι...είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα τέλεια να μην αγχώνεσαι καθόλου!!!

στον πίνακα γράφετε την ημέρα καθυστέρησης;;

Ναι περιμένω! Με αγωνία !!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!! Εύχομαι σύντομα να έρθει και η δική σου σειρά!

Όχι γράφουμε πότε (δεν) περιμένουμε περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Ελενιτσα μου γλυκια να ξερεις καθε εμποδιο για καλο.

Μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε κοριτσι μου.

Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν. Θα βρεις εναν ανθρωπο που θα αξιζει πραγματικα και θα κανεις την δική σου οικογενεια και θα ερθει η ωρα που θα ξανα διαβασεις αυτο που εγραψες σημερα και θα ευχαριστείς τον θεο που σε εβγαλε απο μια κακια σχεση και που τελικα για το καλο σου δεν εμεινες εγκυος μαζι του.

Και εγω σημερα δεν ειμαι καλα.

Αλλος ενας μηνας χαμενος, χωρις ευχαριστα νεα.

Παλι αλλος ενας μηνας που αδιαθετησα και φτου παλι απο την αρχη.

Αλλα ολα θα γινουν.

Μην στεναχωριεσαι ❤

Κορίτσι μου! Δεν πειράζει σου ήρθε όμως να ξεμπερδεύεις! Και μετάααα να του δώσεις να καταλάβει! Να έχεις όσες πρισσότερες επαφές μπορέσεις! Και επιμένω, όχι μόνο στις γόνιμες ημέρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Όλα θα πηγαίνουν τέλεια Δήμητρα μου...! Δεν σημαίνει κάτι που δεν έχεις συμπτώματα. Να λες πάλι καλά που είσαι από τις τυχερές και μπορείς να απολαύσεις το ομορφότερο δώρο του κόσμου!

Θετική σκέψη!🥰

στις πριν 7 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Καλημέραααααααα!!

@Dimitra91 καλέ φτύσε τον κόρφο σου να μην ματιαστείς!!τυχερή είσαι που δεν έχεις συμπτώματα, όλα τέλεια θα πάνε , λογικό να έχεις άγχος αλλά θα ακούσεις μια καρδούλα μοναδική υπέροχη!!!

   Αχχχ μακάρι βρε κορίτσια μου μακάρι!!Προσπαθώ να το απολαύσω αλλά έχω και την ανησυχία!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Dimitra24: 16/2

@Elenikon :  21/2

@Elenitsa92 : 22/2

@St33: ?

@Mari84:  5/3

@tzina819 : 12/5

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

   Αχχχ μακάρι βρε κορίτσια μου μακάρι!!Προσπαθώ να το απολαύσω αλλά έχω και την ανησυχία!

 

Έχεις δίκιο λογικό το αγχος ποια δεν έχει να μας το πει!!! Εμείς όμως θα σε μαλώνουμε κ θα σου παίρνουμε το άγχος μακρυάαααα...θύμισε μου έκανες τον πρώτο υπέρηχο είδες σάκο ποτέ είναι να πας για καρδούλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Έχεις δίκιο λογικό το αγχος ποια δεν έχει να μας το πει!!! Εμείς όμως θα σε μαλώνουμε κ θα σου παίρνουμε το άγχος μακρυάαααα...θύμισε μου έκανες τον πρώτο υπέρηχο είδες σάκο ποτέ είναι να πας για καρδούλα;;;

Xχαχαχα μπράβο έτσι να μου κάνετε!!!! :D:D:D 

Έχω κάνει 2 μέχρι στιγμής στον πρώτο στις 21/1 δεν είδαμε τίποτα. Στον 2ο στις 28/1 είδαμε και αμνιακό σάκο και λεκιθικό! Τώρα με άφησε 2 εβδομάδες στην ουσία οπότε θα ξαναπάω 11/2 λογικά για καρδούλα! Αντε να περάσουν οι μέρες!!!! Εσυ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Xχαχαχα μπράβο έτσι να μου κάνετε!!!! :D:D:D 

Έχω κάνει 2 μέχρι στιγμής στον πρώτο στις 21/1 δεν είδαμε τίποτα. Στον 2ο στις 28/1 είδαμε και αμνιακό σάκο και λεκιθικό! Τώρα με άφησε 2 εβδομάδες στην ουσία οπότε θα ξαναπάω 11/2 λογικά για καρδούλα! Αντε να περάσουν οι μέρες!!!! Εσυ;;;;

Ωωωωω σε μια βδομαδουλα ,τίποτα αέρας θα περάσει ο καιρός ,δεν θέλω αγχη γιατί το μπιζελακι καταλαβαίνει, θα του μιλάς κ θα του λες όπως του λέω κ εγώ, κρατήσου γερά μπιζελακι μουουου!!Εγώ αύριο θα πάω , δεν το κόβω να δούμε κάτι μου φαίνεται νωρίς αλλά ήθελε να με δει η γιατρούλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι περιμένω! Με αγωνία !!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!! Εύχομαι σύντομα να έρθει και η δική σου σειρά!

Όχι γράφουμε πότε (δεν) περιμένουμε περίοδο!

Άρα εμένα δεν θε μου έρθει στις 29/02( δίσεκτο έτος) σωστα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@St33 Που χάθηκες εσυ κορίτσι; Καλά είσαι;

Καλά είμαι γενικά...αποφάσισα λίγο να απέχω απ' ολα. Παράτησα τεστ κτλ, κ ίσως κανουμε κ ένα διάλειμμα από τις εντατικές προσπάθειες θα πάω χαλαρά κ ότι γίνει. Δεν είμαι πολύ ενεργή και στο φόρουμ. Σας εύχομαι σε όλες καλη εγκυμοσύνη και καλή τύχη σε όσες προσπαθούν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Καλημέραααααααα!!

@Dimitra91 καλέ φτύσε τον κόρφο σου να μην ματιαστείς!!τυχερή είσαι που δεν έχεις συμπτώματα, όλα τέλεια θα πάνε , λογικό να έχεις άγχος αλλά θα ακούσεις μια καρδούλα μοναδική υπέροχη!!!

@Mari84 κοιτάμε την θετική πλευρά!ήρθε για να μπορέσεις να προχωρήσεις στο επόμενο βήμα, τις επαφές, στις 5/3 ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!

Δημητρουλα μου τι γλυκια που εισαι!!!

Μακαρι να μην ερθει γιατι εχω αρχισει και τα παραταω λιγο..

Κοντεύουμε 6 μηνες προσπαθειών και αρχιζω και απογοητεύομαι.

Παντα ειχα θεμα με την περιοδο..

Την μισούσα απο μικρη ηταν παντα το χειροτερο μου.

Ειμαι απο τις κοπελες που σπαραζα  στον πονο, ρυθμιζα τις απουσιες μου στο σχολειο ωστε τις πρωτες 3 μερες οταν αδιαθετουσα να μην πηγαινω.

Ποναγα μεχρι λιποθυμίας.

Τα μεζουλιτ ηταν τα ντεπον μου....καραμελες.

Οποτε τωρα που προσπαθουμε για μωρο την μισω 100000 φορες παραπανω.

Το ΜΟΝΟ καλο της υποθεσης ειναι οτι απο τοτε που προσπαθουμε για μωρο και ο αντρας μου ολοκληρωνει μεσα μου δεν ποναω καθολου.

Δεν καταλαβαινω τιποτα..

Κατι ενοχλησουλες την πρωτη μερα και μετα τιποτα.

Ουτε ντεπον δεν παιρνω πλεον.

Κατι ειναι και αυτο 😏      

Σαν να προσπαθει να με παρηγορήσει ενα πραγμα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Δημητρουλα μου τι γλυκια που εισαι!!!

Μακαρι να μην ερθει γιατι εχω αρχισει και τα παραταω λιγο..

Κοντεύουμε 6 μηνες προσπαθειών και αρχιζω και απογοητεύομαι.

Παντα ειχα θεμα με την περιοδο..

Την μισούσα απο μικρη ηταν παντα το χειροτερο μου.

Ειμαι απο τις κοπελες που σπαραζα  στον πονο, ρυθμιζα τις απουσιες μου στο σχολειο ωστε τις πρωτες 3 μερες οταν αδιαθετουσα να μην πηγαινω.

Ποναγα μεχρι λιποθυμίας.

Τα μεζουλιτ ηταν τα ντεπον μου....καραμελες.

Οποτε τωρα που προσπαθουμε για μωρο την μισω 100000 φορες παραπανω.

Το ΜΟΝΟ καλο της υποθεσης ειναι οτι απο τοτε που προσπαθουμε για μωρο και ο αντρας μου ολοκληρωνει μεσα μου δεν ποναω καθολου.

Δεν καταλαβαινω τιποτα..

Κατι ενοχλησουλες την πρωτη μερα και μετα τιποτα.

Ουτε ντεπον δεν παιρνω πλεον.

Κατι ειναι και αυτο 😏      

Σαν να προσπαθει να με παρηγορήσει ενα πραγμα..

 

Καλημέραααα...εγώ έχω πάθει το ακριβώς αντίθετο από σένα...από όταν είχαμε ελεύθερες έπαθες έχω αρχίσει και πονάω πολύ και έχει αυξηθεί και η ποσότητα του αίματος...να φανταστείς 3 μέρα λερώθηκα στην δουλειά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!ειμαι καινουρια στην ομαδα!ξεκινησα κ εγω προσφατα τις προσπαθειες με τον αντρα μου..να σας πω κ λιγα πραγματα για εμενα σε λίγες μερες γίνομαι 37 κ ειμαι παντρεμενη με τον αντρα μου εδω κ 6 μηνες κ είμαστε μαζι σχεδον 2 χρονια! βασικα εχω παρατηρησει οτι απο τη μερα που ξεκινησαμε τις ελεύθερες επαφες την επομένη κ μεθεπομενη μερα εχω πονους σαν να περιμενω περιοδο ενω ειναι να αδιαθετησω στις 16/2..ειναι φυσιολογικο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Καλημέραααα...εγώ έχω πάθει το ακριβώς αντίθετο από σένα...από όταν είχαμε ελεύθερες έπαθες έχω αρχίσει και πονάω πολύ και έχει αυξηθεί και η ποσότητα του αίματος...να φανταστείς 3 μέρα λερώθηκα στην δουλειά  

Καλημεραααα!!!

Η ποσότητα εχει αυξηθει και σε μενα αλλα ευτυχως χωρις πονο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα σε ολες!!ειμαι καινουρια στην ομαδα!ξεκινησα κ εγω προσφατα τις προσπαθειες με τον αντρα μου..να σας πω κ λιγα πραγματα για εμενα σε λίγες μερες γίνομαι 37 κ ειμαι παντρεμενη με τον αντρα μου εδω κ 6 μηνες κ είμαστε μαζι σχεδον 2 χρονια! βασικα εχω παρατηρησει οτι απο τη μερα που ξεκινησαμε τις ελεύθερες επαφες την επομένη κ μεθεπομενη μερα εχω πονους σαν να περιμενω περιοδο ενω ειναι να αδιαθετησω στις 16/2..ειναι φυσιολογικο??

Καλώς ήρθες Ντινακι...όπως είπα πριν και εγώ έχω αρκετούς πόνους και αιμορραγία κατά την περίοδο μου από τότε που άρχισα τις ελεύθερες επαφές.

Τωρα ισως ήσουν σε φάση ωορρηξιας και για αυτό να ένιωθες πόνο...

Καλυτερα να ακούσουμε και άλλες εμπειρίες από τα υπόλοιπα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα σε ολες!!ειμαι καινουρια στην ομαδα!ξεκινησα κ εγω προσφατα τις προσπαθειες με τον αντρα μου..να σας πω κ λιγα πραγματα για εμενα σε λίγες μερες γίνομαι 37 κ ειμαι παντρεμενη με τον αντρα μου εδω κ 6 μηνες κ είμαστε μαζι σχεδον 2 χρονια! βασικα εχω παρατηρησει οτι απο τη μερα που ξεκινησαμε τις ελεύθερες επαφες την επομένη κ μεθεπομενη μερα εχω πονους σαν να περιμενω περιοδο ενω ειναι να αδιαθετησω στις 16/2..ειναι φυσιολογικο??

Καλώς ήρθες !! Εύχομαι σύντομα να είσαι εγκυούλα και εσύ!! Έλα στη παρέα μας γιατί από ότι φαίνεται είναι γουρλιδικο το πινακάκι μας! Αν είσαι σε μέρες ωορρηξιας είναι φυσιολογικό..Η αλήθεια ειναι ότι όταν ξεκινάμε όλες τις προσπάθειες αρχίζουμε κ νιώθουμε το παραμικρό τσιμπηματακι που μπορεί και να το νιώθαμε από πάντα αλλά τώρα να του δώσαμε σημασία. Πάντως ότι σε ανησυχεί καλό είναι να μιλάς με τη γυμαικολο σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα σε ολες!!ειμαι καινουρια στην ομαδα!ξεκινησα κ εγω προσφατα τις προσπαθειες με τον αντρα μου..να σας πω κ λιγα πραγματα για εμενα σε λίγες μερες γίνομαι 37 κ ειμαι παντρεμενη με τον αντρα μου εδω κ 6 μηνες κ είμαστε μαζι σχεδον 2 χρονια! βασικα εχω παρατηρησει οτι απο τη μερα που ξεκινησαμε τις ελεύθερες επαφες την επομένη κ μεθεπομενη μερα εχω πονους σαν να περιμενω περιοδο ενω ειναι να αδιαθετησω στις 16/2..ειναι φυσιολογικο??

Γεια σου και καλώς ήρθες!!!

Εαν οι ημέρες που ξεκινήσατε τις ελεύθερες επαφές συμπίπτουν με την ωορρηξία σου είναι λογικό να έχεις πονάκια, εαν είναι γενικό το θέμα όμως όλο τον μήνα ενημέρωσε τον γιατρό σου κάτι θα ξέρει καλύτερα,αν και θα συμφωνήσω με την Ελένη οτι από τη στιγμή που ξεκινάμε τις ελεύθερες είμαι λίγο πιο υπερβολικές και αντιλαμβανόμαστε πράγματα που πριν απλά δεν δίναμε σημασία!! 

Με το καλό να μπεις στο πινακάκι μας και σύντομα δίπλα από το όνομα σου να υπάρχει μια κοιλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

Γεια σου και καλώς ήρθες!!!

Εαν οι ημέρες που ξεκινήσατε τις ελεύθερες επαφές συμπίπτουν με την ωορρηξία σου είναι λογικό να έχεις πονάκια, εαν είναι γενικό το θέμα όμως όλο τον μήνα ενημέρωσε τον γιατρό σου κάτι θα ξέρει καλύτερα,αν και θα συμφωνήσω με την Ελένη οτι από τη στιγμή που ξεκινάμε τις ελεύθερες είμαι λίγο πιο υπερβολικές και αντιλαμβανόμαστε πράγματα που πριν απλά δεν δίναμε σημασία!! 

Με το καλό να μπεις στο πινακάκι μας και σύντομα δίπλα από το όνομα σου να υπάρχει μια κοιλίτσα!!!

ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας και για τις απαντησεις σας!!καποιες προσπαθειες ηταν στην ωορρηξία αλλα εχω συγκεκριμενους πονους δεξια η αριστερα στις ωοθηκες ..αυτοι ηταν διαχυτοι σε ολη τη περιοχη της κοιλιας...ναι θα παω στο γυναικολογο συντομα γιατι αλλαξα γιατρο οποτε θελω να παω γενικα να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...