Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακαρι να έρθει! Ναι σταθερό με μια δυο μέρες απόκλιση καμία φορά αλλά ευτυχώς καταλαβαίνω την ωορρηξια! 

Είναι σίγουρο!Είναι ο πρώτος μήνας προσπάθειας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Κορίτσι μουυυυυυυ δεν ξέρεις πόσο μας έκανες να χαρούμε μπράβο μπράβο μπραβοοοοο μόλις γύρισα σπίτι μου και χοροπηδάω με τα νέα σου..όλα να πάνε τέλεια και να έχεις την πιο γλυκιά εγκυμοσύνη..πάρτυ στην ομάδα γιουχουυυυυυ..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Είναι σίγουρο!Είναι ο πρώτος μήνας προσπάθειας;

Ουσιαστικής προσπάθειας ναι, γιατί αυτό το μήνα σταμάτησα να θηλάζω κ κατάλαβα πόνους ωορρηξιας μετά από πολύ καιρό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια μου θα πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα και ελπίζω να μην παρεξηγηθω.. εννοείται δενομαστε ακόμα και μέσα από ένα φόρουμ ίσως να ξεκινάνε και φιλίες και σχέσεις ζωής αλλά μην ξεχνάμε ότι δεν γνωρίζουμε τον άλλο προσωπικά δεν ξέρουμε τι συμβαίνει στη ζωή του και τι αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του..είμαστε εδώ μόνο για να συζητάμε και να αλληλοβοηθιομαστε ας μην κρίνουμε τον άλλο ακόμα και αν ανησυχούμε η αν δεν καταλαβαίνουμε γιατί κάνει ότι κάνει..καλό σας βράδυ κοριτσαρες και τα λέμε αύριο..φιλιά πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ουσιαστικής προσπάθειας ναι, γιατί αυτό το μήνα σταμάτησα να θηλάζω κ κατάλαβα πόνους ωορρηξιας μετά από πολύ καιρό.. 

Εγώ δεν είχα ποτέ πόνους ωορρηξιας, το καταλαβαίνω κάθε μήνα από τα υγρά. Εύχομαι να μην ερθει στις 26 σε καμία από τις δυο μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Εγώ δεν είχα ποτέ πόνους ωορρηξιας, το καταλαβαίνω κάθε μήνα από τα υγρά. Εύχομαι θετικό αποτέλεσμα γρήγορα?

Κ γω ποτς δεν ειχα πονους μονο υγρα.. αυρο το μηνα ομως μ εδωσε κτ πονακια χαμηλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Επίσης κορίτσια μου θα πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα και ελπίζω να μην παρεξηγηθω.. εννοείται δενομαστε ακόμα και μέσα από ένα φόρουμ ίσως να ξεκινάνε και φιλίες και σχέσεις ζωής αλλά μην ξεχνάμε ότι δεν γνωρίζουμε τον άλλο προσωπικά δεν ξέρουμε τι συμβαίνει στη ζωή του και τι αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του..είμαστε εδώ μόνο για να συζητάμε και να αλληλοβοηθιομαστε ας μην κρίνουμε τον άλλο ακόμα και αν ανησυχούμε η αν δεν καταλαβαίνουμε γιατί κάνει ότι κάνει..καλό σας βράδυ κοριτσαρες και τα λέμε αύριο..φιλιά πολλαααα

Ώριμη κοριτσάρα μου!! Συμφωνώ μαζί σου :-) καλό βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Επίσης κορίτσια μου θα πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα και ελπίζω να μην παρεξηγηθω.. εννοείται δενομαστε ακόμα και μέσα από ένα φόρουμ ίσως να ξεκινάνε και φιλίες και σχέσεις ζωής αλλά μην ξεχνάμε ότι δεν γνωρίζουμε τον άλλο προσωπικά δεν ξέρουμε τι συμβαίνει στη ζωή του και τι αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του..είμαστε εδώ μόνο για να συζητάμε και να αλληλοβοηθιομαστε ας μην κρίνουμε τον άλλο ακόμα και αν ανησυχούμε η αν δεν καταλαβαίνουμε γιατί κάνει ότι κάνει..καλό σας βράδυ κοριτσαρες και τα λέμε αύριο..φιλιά πολλαααα

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Έχεις δίκαιο frogel μου! Πιστεύω ότι μέσα σε ένα φόρουμ η καθεμία μας μπορεί να δείχνει μόνο κάποιες πτυχές του εαυτού της. Σε προσωπικό επίπεδο δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι βιώνει η κάθε μία μας είτε γενικά είτε την συγκεκριμένη στιγμή που συζητάμε εδώ μέσα! Το σημαντικότερο είναι να στηρίζουμε η μία την άλλη και να προσφέρουμε κάτι... όπως μια συμβουλή...ενα χαμόγελο...μια ελπίδα! Να έχουμε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Με το καλο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια να πάνε από δω και πέρα. Εγώ ήμουν σίγουρη ότι ήταν θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Επίσης κορίτσια μου θα πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα και ελπίζω να μην παρεξηγηθω.. εννοείται δενομαστε ακόμα και μέσα από ένα φόρουμ ίσως να ξεκινάνε και φιλίες και σχέσεις ζωής αλλά μην ξεχνάμε ότι δεν γνωρίζουμε τον άλλο προσωπικά δεν ξέρουμε τι συμβαίνει στη ζωή του και τι αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του..είμαστε εδώ μόνο για να συζητάμε και να αλληλοβοηθιομαστε ας μην κρίνουμε τον άλλο ακόμα και αν ανησυχούμε η αν δεν καταλαβαίνουμε γιατί κάνει ότι κάνει..καλό σας βράδυ κοριτσαρες και τα λέμε αύριο..φιλιά πολλαααα

Καλημέρα κορίτσι μ εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Αυτο πηγα να πω τπτ δεν ειχε φαει...

Νομίζω ότι όλες το ιδιο σκεφτήκαμε... Να έχει χάρη που τώρα πρέπει να είναι ήρεμη και δεν μπορούμε να τη μαλωσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Συγχαρητήρια και περαστικά!!!
Να προσέχεις διπλά τώρα, εμείς εδώ μαλώνουμε άμα χρειαστεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!!Τι ωραία νέα!! Με το καλό να πάνε όλα τέλεια!! Εύχομαι να είναι όλα καλά !! Περιμένουμε νέα σου!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου! να έχουμε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο αν και η @Σαμανη φώτισε το γκρουπ μας ?? Για εμένα 15η ημέρα σήμερα στον κύκλο μου και ακόμη το τεστ ωορρηξιας δεν είναι θετικό.. το προηγούμενο μήνα έγινε θετικό 16η ημέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! να έχουμε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο αν και η @Σαμανη φώτισε το γκρουπ μας ?? Για εμένα 15η ημέρα σήμερα στον κύκλο μου και ακόμη το τεστ ωορρηξιας δεν είναι θετικό.. το προηγούμενο μήνα έγινε θετικό 16η ημέρα..

Καλημέρα!!! Τι κύκλο έχεις; Εγώ είμαι στη 13η μέρα και λέω να κάνω από σήμερα.Εχω κύκλο 30-32 μέρες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα!!! Τι κύκλο έχεις; Εγώ είμαι στη 13η μέρα και λέω να κάνω από σήμερα.Εχω κύκλο 30-32 μέρες .

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι να πω.. από τον μήνα που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές (Μάρτη) ο κύκλος μου δεν είναι πια ο ίδιος..όλο κάτι περίεργα μου κάνει.. 27,30,30,38,28 Αυτές είναι οι μέρες του κύκλους μου τους τελευταίους 5 μήνες.. καλά για το τι άγχος πέρασα στις 38 και μετά απογοήτευση δεν φαντάζεσαι όμως η γιατρός μου είπε μπορεί απλά να είναι μια διαταραχή του κύκλου και το άφησα μέχρι εκεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι να πω.. από τον μήνα που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές (Μάρτη) ο κύκλος μου δεν είναι πια ο ίδιος..όλο κάτι περίεργα μου κάνει.. 27,30,30,38,28 Αυτές είναι οι μέρες του κύκλους μου τους τελευταίους 5 μήνες.. καλά για το τι άγχος πέρασα στις 38 και μετά απογοήτευση δεν φαντάζεσαι όμως η γιατρός μου είπε μπορεί απλά να είναι μια διαταραχή του κύκλου και το άφησα μέχρι εκεί..

Μπορεί να είναι όντως λόγω των ελεύθερων επαφων.πολλες κοπέλες το εχουν.Μην αγχώνεσαι αφού σου το είπε και η γιατρός δεν ειναι κάτι. Οπότε το τεστ πρέπει να το ξεκινήσεις με βάση το μικρότερο κύκλο σου για να είσαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Επίσης κορίτσια μου θα πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα και ελπίζω να μην παρεξηγηθω.. εννοείται δενομαστε ακόμα και μέσα από ένα φόρουμ ίσως να ξεκινάνε και φιλίες και σχέσεις ζωής αλλά μην ξεχνάμε ότι δεν γνωρίζουμε τον άλλο προσωπικά δεν ξέρουμε τι συμβαίνει στη ζωή του και τι αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του..είμαστε εδώ μόνο για να συζητάμε και να αλληλοβοηθιομαστε ας μην κρίνουμε τον άλλο ακόμα και αν ανησυχούμε η αν δεν καταλαβαίνουμε γιατί κάνει ότι κάνει..καλό σας βράδυ κοριτσαρες και τα λέμε αύριο..φιλιά πολλαααα

Συμφωνω στο οτι δεν ξερουμε τι περναει ο καθενας στην καθημερινοτητα του .. αλλα απο την στιγμη που καθεσαι και μοιραζεααι μερικα πραγματα απο την ζωη σου που δε σε εβαλε κανενας με το ζορι.. δεν ειναι και ο πιο σωστος τροπος να φυγεις ετσι ... δεν κρινω που εφυγε με αυτο το τροπο γιατι οντως δε ξερουμε τι εγινε και εφυγε αλλα σιγουρο δεν ειναι σεβασμος προς τις υπολοιπες κοπελες ... δεν γινεται εγω τωρα που ειμαι Απο το καλοκαιρι εδω εχουμε πει τοσα .. να μεινω εγκυος και να εξαφανιστω ενα πρωι γιΑτι απλα μου ηρθε ... ενταξει δηλαδη τον υπολοιπο καιρο που ειχα αναγκη απο συμβουλεδ και παρεα γιατι δε το εκανα τοτε ? Αλλα με το που εγινε αυτο που ηθελα να φυγω με αυτο το τροπο ? Για μενα ειναι ξεκαθαρα στο χαρακτηρα της καθε γυναικας και οχι τοσο στο τι περναει στη ζωη της !!! Τοσες κοπελες εχουμε που εχουν μεινει αλλα ειναι εδω !!! Η προσωπικοτητα και η σεμνοτητα στον καθε Ανθρωπο φαινεται στο τελος σε οποια δηποτε κατασταση !!! Την καλημερα μου κοριτσια μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι να πω.. από τον μήνα που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές (Μάρτη) ο κύκλος μου δεν είναι πια ο ίδιος..όλο κάτι περίεργα μου κάνει.. 27,30,30,38,28 Αυτές είναι οι μέρες του κύκλους μου τους τελευταίους 5 μήνες.. καλά για το τι άγχος πέρασα στις 38 και μετά απογοήτευση δεν φαντάζεσαι όμως η γιατρός μου είπε μπορεί απλά να είναι μια διαταραχή του κύκλου και το άφησα μέχρι εκεί..

Κοριτσι μου και μενα απο τοτε που ξεκινησαμε τις ελευθερες επαφες μια ειναι 28 μια 29..μια 30.. μια 32.. ειναι φυσιολογικο πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Συμφωνω στο οτι δεν ξερουμε τι περναει ο καθενας στην καθημερινοτητα του .. αλλα απο την στιγμη που καθεσαι και μοιραζεααι μερικα πραγματα απο την ζωη σου που δε σε εβαλε κανενας με το ζορι.. δεν ειναι και ο πιο σωστος τροπος να φυγεις ετσι ... δεν κρινω που εφυγε με αυτο το τροπο γιατι οντως δε ξερουμε τι εγινε και εφυγε αλλα σιγουρο δεν ειναι σεβασμος προς τις υπολοιπες κοπελες ... δεν γινεται εγω τωρα που ειμαι Απο το καλοκαιρι εδω εχουμε πει τοσα .. να μεινω εγκυος και να εξαφανιστω ενα πρωι γιΑτι απλα μου ηρθε ... ενταξει δηλαδη τον υπολοιπο καιρο που ειχα αναγκη απο συμβουλεδ και παρεα γιατι δε το εκανα τοτε ? Αλλα με το που εγινε αυτο που ηθελα να φυγω με αυτο το τροπο ? Για μενα ειναι ξεκαθαρα στο χαρακτηρα της καθε γυναικας και οχι τοσο στο τι περναει στη ζωη της !!! Τοσες κοπελες εχουμε που εχουν μεινει αλλα ειναι εδω !!! Την καλημερα μου !!! Η προσωπικοτητα και η σεμνοτητα στον καθε Ανθρωπο φαινεται στο τελος σε οποια δηποτε κατασταση !!! 

Καλημέρα κορίτσι μου :-) να πω και εγώ την γνώμη μου ,όλες εδώ μέσα είμαστε για αλληλοβοήθεια συμπαράσταση και να λέμε τους προβληματισμούς μας!! Και χαίρομαι πάρα πολύ που υπάρχουν αυτά τα γκρουπ γιατί πραγματικά σε δύσκολες στιγμές ξεχνάμε τα αυτονόητα και θέλουμε κάποιος να μας τα θυμηθεί !! Εγώ νομίζω ότι για να εξαφανίστει κάποια κοπέλα δεν το κάνει από εγωισμό αλλά το πιθανότερο για εμένα είναι ότι κάτι κακό της συμβαίνει και αυτό είναι που με ανησυχεί περισσότερο!! Οπότε πιο πολύ ανχωνομαι ότι έχει πάθει κάτι πάρα ότι το εξαφανίστηκε για κάποιο άλλο λόγο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι να πω.. από τον μήνα που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές (Μάρτη) ο κύκλος μου δεν είναι πια ο ίδιος..όλο κάτι περίεργα μου κάνει.. 27,30,30,38,28 Αυτές είναι οι μέρες του κύκλους μου τους τελευταίους 5 μήνες.. καλά για το τι άγχος πέρασα στις 38 και μετά απογοήτευση δεν φαντάζεσαι όμως η γιατρός μου είπε μπορεί απλά να είναι μια διαταραχή του κύκλου και το άφησα μέχρι εκεί..

Καλημέρα κορίτσι μου μην σε ανχωνει ο κύκλος και εγώ από τότε που είχα ελεύθερες επαφές ο κύκλος κάπου τα έπαιξε !! Είμαι δύο χρόνια μετά από τότε (σχεδόν τρία) και ακόμα μπορεί να συμβαίνουν κουλά!! Οπότε μην αγχώνεσαι κάνε τεστ ωορρηξίας για να είσαι πιο σίγουρη και βουρ στον αντρουλι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Έλα κορίτσια μου ξεκολλήσαμε πάμε να γεμίσουμε τον πίνακα μπεμπακια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου :-) να πω και εγώ την γνώμη μου ,όλες εδώ μέσα είμαστε για αλληλοβοήθεια συμπαράσταση και να λέμε τους προβληματισμούς μας!! Και χαίρομαι πάρα πολύ που υπάρχουν αυτά τα γκρουπ γιατί πραγματικά σε δύσκολες στιγμές ξεχνάμε τα αυτονόητα και θέλουμε κάποιος να μας τα θυμηθεί !! Εγώ νομίζω ότι για να εξαφανίστει κάποια κοπέλα δεν το κάνει από εγωισμό αλλά το πιθανότερο για εμένα είναι ότι κάτι κακό της συμβαίνει και αυτό είναι που με ανησυχεί περισσότερο!! Οπότε πιο πολύ ανχωνομαι ότι έχει πάθει κάτι πάρα ότι το εξαφανίστηκε για κάποιο άλλο λόγο!! 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!! Οταν φευγεις ετσι σιγουρα κατι θα εγινε ειδικα με αυτο τον τροπο ας ειναι καλα η κοπελα.!!  Μπορει να μην εχουμε φιλιες εδω αλλα προσπαθουμε ολες για τον ιδιο σκοπο οποτε περναμε σχεδον ολες την ιδια φαση και εχουμε και παρεα και παιρνουμε η δινουμε συμβουλες !!! ? εγω κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη που μπορουμε και μοιραζομαστε η καθε μια την δικια της ιστορια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...