Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

Εγώ πάντως έπιασα ένα ημερολόγιο χριστουγεννιατικο με σοκολάτα κια... Ανοίγεις ένα πορτάκι για κάθε μέρα του Δεκεμβρίου κ τρως ένα σοκολατακι. Τώρα έχουμε 16 Δεκεμβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μονο μια λιποθιμια ηταν την εκανα την βλακια μ θα σας πω αυριο την τρελη μου ιστορια .. Εχουνε νινακι και αυτο εχει σημασία. Με εχουν ταραξει σε εξετασεις κ χυμους ... Κακο ιντερνετ νοσοκομειου !

Ρε συυ. Ειπαμε να πασ για χοριακη κ εσυ κατεληξες με γενικο τσεκ απ... ανυπομονω να μασ πεις την ιστορία σου αγαπη μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πάντως έπιασα ένα ημερολόγιο χριστουγεννιατικο με σοκολάτα κια... Ανοίγεις ένα πορτάκι για κάθε μέρα του Δεκεμβρίου κ τρως ένα σοκολατακι. Τώρα έχουμε 16 Δεκεμβρίου 

Καλησπέρα! Από ότι ειδα περιμένουμε την ίδια μέρα 26-11. Σε τι φάση βρίσκεσαι; Εχεις κάποιες ενοχλήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Θα τρελαθώ συγχαρητήρια κορίτσι μου στείλε μας μπεμπεδοσκονη..ελπίζω όλα καλά θα τα πούμε αύριο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πάντως έπιασα ένα ημερολόγιο χριστουγεννιατικο με σοκολάτα κια... Ανοίγεις ένα πορτάκι για κάθε μέρα του Δεκεμβρίου κ τρως ένα σοκολατακι. Τώρα έχουμε 16 Δεκεμβρίου 

Σε νιωθω...Εγώ θα είχα φτάσει 31 Δεκεμβρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Μπράβο κοριτσάρα μου!????  Δεν ξέρεις πόσο χαρούμενες μας έκανες!Θα περιμένουμε νέα σου αύριο! Καλό ξημέρωμα γλυκιά μου! Περαστικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μονο μια λιποθιμια ηταν την εκανα την βλακια μ θα σας πω αυριο την τρελη μου ιστορια .. Εχουνε νινακι και αυτο εχει σημασία. Με εχουν ταραξει σε εξετασεις κ χυμους ... Κακο ιντερνετ νοσοκομειου !

Συγχαρητήρια!Να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Καλησπέρα! Από ότι ειδα περιμένουμε την ίδια μέρα 26-11. Σε τι φάση βρίσκεσαι; Εχεις κάποιες ενοχλήσεις;

Καλησπερα, ποναλακια πολύ ήπια έχω που κ που. Ένιωθα πολύ κουρασμένη πριν από λίγες μέρες αλλά κόλλησα όμως κρύωμα, δε ξέρω αν ήταν από το κρύωμα... Σήμερα με ανακάτεψε ο καφές το απόγευμα κ νομίζω το έπαθα κ χθες για λίγο. Γενικότερα ακόμα κ τώρα που μου πέρασε το κρύωμα νιώθω πεσμένη κ κουραζομαι. Φοβάμαι όμως ότι ο οοολα αυτά είναι του μυαλού μου κ κουράζομαι λόγω του παιδιού που ανεβοκατεβαινει στο καναπέ όλη μέρα. 

Εσύ πως νιώθεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Σε νιωθω...Εγώ θα είχα φτάσει 31 Δεκεμβρίου!

Μέχρι 25 βαλανε? έπρεπε να πιάσουν κ τη πρωτοχρονιά χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πάντως έπιασα ένα ημερολόγιο χριστουγεννιατικο με σοκολάτα κια... Ανοίγεις ένα πορτάκι για κάθε μέρα του Δεκεμβρίου κ τρως ένα σοκολατακι. Τώρα έχουμε 16 Δεκεμβρίου 

Μου άνοιξες την όρεξη τώρα! Έχω κάτι Κιτ κατ στο ντουλάπι! Πάω μια βόλτα προς τα εκεί και επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sissh είπε:

Εγώ είμαι έγκυος αλλά είμαι και καινούργια στο φόρουμ και ακόμη χρειάζονται έγκριση οι δημοσιεύσεις μου!! 

Κοριτσάκι μου καλώς ήρθες !! Συγχαρητήρια για το μπεμπακι σου , εύχομαι μια υγιής τελειομηνη εγκυμοσύνη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Γλυκούλα μου μπράβοοοοοοο είδες που στο είπαμε!!! Θα σε βάλω τώρα αμέσως πινακακι μπράβο μπράβο μπράβο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα, ποναλακια πολύ ήπια έχω που κ που. Ένιωθα πολύ κουρασμένη πριν από λίγες μέρες αλλά κόλλησα όμως κρύωμα, δε ξέρω αν ήταν από το κρύωμα... Σήμερα με ανακάτεψε ο καφές το απόγευμα κ νομίζω το έπαθα κ χθες για λίγο. Γενικότερα ακόμα κ τώρα που μου πέρασε το κρύωμα νιώθω πεσμένη κ κουραζομαι. Φοβάμαι όμως ότι ο οοολα αυτά είναι του μυαλού μου κ κουράζομαι λόγω του παιδιού που ανεβοκατεβαινει στο καναπέ όλη μέρα. 

Εσύ πως νιώθεις? 

Εγώ στο στήθος έχω έντονο πρήξιμο με λίγο πόνο. Εδώ κ μερες. Όπως κ ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά, κάτι που έχει σταματησει μετά τις 2 γέννες. Μου φαίνεται απίθανο παντως γιατί δε το προσπαθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Έλα κορίτσια μου ξεκολλήσαμε πάμε να γεμίσουμε τον πίνακα μπεμπακια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι να είναι το δεύτερο! Για αυτό γράφτηκα κι εγώ σε αυτό το forum για να δώσω,αν μπορώ, θάρρος και στα άλλα κορίτσια. Προσπαθούσα πάνω από δύο χρόνια. Το ότι έκανα παιδί δεν με κάνει να ξεχνάω το ποσό δύσκολα τα κατάφερα. Ξέρω πως είναι όλα αυτά τα συναισθήματα απογοήτευσης. Κορίτσια μου αρμπαξτε σφιχτά τα όνειρα σας! Έτσι κανένας δεν θα μπορέσει να σας τα στερήσει!

Αχ μωρέ γλυκακιιιι μου πόσο χαίρομαι για τα άτομα που γνωρίζω εδώ!! Είσαι εκπληκτικος άνθρωπος !!! Μπράβο σου !!! Μια τέλεια αύρα για να ξεκινας την μέρα σου :-) ,σε ευχαριστούμε Γιατρά που μας γράφεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Εγώ στο στήθος έχω έντονο πρήξιμο με λίγο πόνο. Εδώ κ μερες. Όπως κ ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά, κάτι που έχει σταματησει μετά τις 2 γέννες. Μου φαίνεται απίθανο παντως γιατί δε το προσπαθούμε.

Ποτέ δε ξέρεις! Η αδερφή μου κ τα δύο παιδιά ατυχήματα ήταν... Ειδικά στο πρώτο είχαμε πάει μαζί στο νοσοκομείο γιατί νόμιζε ότι ήταν άρρωστη κ θα πεθάνει χάχαχα. 

Πέραν της πλάκας καμία φορά συμβαίνουν κ αυτά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Μπράβο στην μαμά σου που σε έκανε αυτή που είσαι ο καλος άνθρωπος κ πίσω από τα πλήκτρα φαίνεται εγώ πάντως όλες σας αγαπώ κ ας μην σας ξέρω ❤️❤️❤️❤️❤️και θα παραμείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες μαρεσει η παρέα σας ?????

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ποτέ δε ξέρεις! Η αδερφή μου κ τα δύο παιδιά ατυχήματα ήταν... Ειδικά στο πρώτο είχαμε πάει μαζί στο νοσοκομείο γιατί νόμιζε ότι ήταν άρρωστη κ θα πεθάνει χάχαχα. 

Πέραν της πλάκας καμία φορά συμβαίνουν κ αυτά.... 

Χαχαχα έτσι και η αδελφή μου στο πρώτο είχε γυρίσει όλους τους γιατρούς νόμιζε ότι έχει βαριά γαστρεντερίτιδα μέχρι που βρέθηκε ένας γιατρός και της λέει 'δεν είσαι άρρωστη κορίτσι μου έγκυος είσαι ' χαχα αφού δεν της είπε δεν έχεις βαριά γαστρεντερίτιδα βαριά βλακεία έχεις χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ποτέ δε ξέρεις! Η αδερφή μου κ τα δύο παιδιά ατυχήματα ήταν... Ειδικά στο πρώτο είχαμε πάει μαζί στο νοσοκομείο γιατί νόμιζε ότι ήταν άρρωστη κ θα πεθάνει χάχαχα. 

Πέραν της πλάκας καμία φορά συμβαίνουν κ αυτά.... 

Έχεις ήδη ένα παιδακι,οπότε να είσαι σίγουρη πως θα έρθει σύντομα κ το δεύτερο αν έχετε ξεκινήσει ελεύθερες επαφουλες.εχεις σταθερό κύκλο κι εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχ μωρέ γλυκακιιιι μου πόσο χαίρομαι για τα άτομα που γνωρίζω εδώ!! Είσαι εκπληκτικος άνθρωπος !!! Μπράβο σου !!! Μια τέλεια αύρα για να ξεκινας την μέρα σου :-) ,σε ευχαριστούμε Γιατρά που μας γράφεις :-)

Σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά! Είναι τόσο σπουδαίο να σε θεωρούν καλό άνθρωπο. Μπορεί να μην μας ένωσε η ζωή με όλα αυτά τα κορίτσια εδώ όμως μας ένωσαν οι ανησυχίες μας... οι επιθυμίες μας...τα όνειρα μας...κι αυτό πιστεύω είναι εξίσου σημαντικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα έτσι και η αδελφή μου στο πρώτο είχε γυρίσει όλους τους γιατρούς νόμιζε ότι έχει βαριά γαστρεντερίτιδα μέχρι που βρέθηκε ένας γιατρός και της λέει 'δεν είσαι άρρωστη κορίτσι μου έγκυος είσαι ' χαχα αφού δεν της είπε δεν έχεις βαριά γαστρεντερίτιδα βαριά βλακεία έχεις χαχα 

??είχε τόσους εμετούς πριν τη καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Έχεις ήδη ένα παιδακι,οπότε να είσαι σίγουρη πως θα έρθει σύντομα κ το δεύτερο αν έχετε ξεκινήσει ελεύθερες επαφουλες.εχεις σταθερό κύκλο κι εσυ;

Μακαρι να έρθει! Ναι σταθερό με μια δυο μέρες απόκλιση καμία φορά αλλά ευτυχώς καταλαβαίνω την ωορρηξια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα έτσι και η αδελφή μου στο πρώτο είχε γυρίσει όλους τους γιατρούς νόμιζε ότι έχει βαριά γαστρεντερίτιδα μέχρι που βρέθηκε ένας γιατρός και της λέει 'δεν είσαι άρρωστη κορίτσι μου έγκυος είσαι ' χαχα αφού δεν της είπε δεν έχεις βαριά γαστρεντερίτιδα βαριά βλακεία έχεις χαχα 

Χάχα μια από τα ίδια κ η δική σου αδερφή!!!! Ακόμα θυμάμαι που γυρνάγαμε στα επείγοντα από τμήμα σε τμήμα κ στο τέλος την έστειλαν στη μαιευτική που της είπαν είσαι έγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariaG1215 είπε:

??είχε τόσους εμετούς πριν τη καθυστέρηση;

Καλέ ναι δεν ξέρω πως γίνεται αυτό αλλά και τώρα στο τέταρτο παιδάκι που περιμένει το καταλαβαι μια εβδομάδα νωρίτερα και έτρεξε για χοριακη που φυσικά ήταν θετική!! Ευτυχώς τους τόσους εμετούς τους είχε μόνο στην πρώτη εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλέ ναι δεν ξέρω πως γίνεται αυτό αλλά και τώρα στο τέταρτο παιδάκι που περιμένει το καταλαβαι μια εβδομάδα νωρίτερα και έτρεξε για χοριακη που φυσικά ήταν θετική!! Ευτυχώς τους τόσους εμετούς τους είχε μόνο στην πρώτη εγκυμοσύνη

4ο ε; Μπράβο, με το καλο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...