Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Καλημέρα kostef μου!Καλημέρα σε όλες μας κι από εμένα! Χάθηκα κι εγώ λίγο αλλά δυστυχώς έχουμε θέμα με το ίντερνετ. Αλλάξαμε πάροχο και μας έχουν αφήσει χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο από την τρίτη το πρωί?. Τι να πω! Απαράδεκτοι! Όλα καλά θα πάνε κορίτσια μου και σύντομα θα έρθουν κι άλλα θετικά στο πινακακι μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: ...?

ioannastr: ...?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

Aννια27:2020!

@Αννια27 με βάζεις για 18/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Μην στεναχωριέσαι αγάπη μου όλα θα γίνουν...... Ξεκίνα δυναμικά πάρε δύναμη ξεκουρασου κ όλα θα γίνουν η Παναγίααζι σας????

Ναι σήμερα είμαι λίγο καλύτερα απλά δεν έχω διάθεση...εννοείται πάμε δυναμικά για τον άλλο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Και σημερα πάλι καθηστεριση ! Να χαρει κανείς ή να μην χαρεί ... Ιδού η απορία !

Να χαρεί! ?Να χαρεί!? Όσο δεν την βλέπουμε τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Δεν πειραζει κοριτσι μου,ξεκινας προσπαθειες μολις καθαρισεις κ παμε για γιορτινο νινακι!!!Κι εγω εχω καφε αρα μεχρι το πρωι κ μαξιμουμ μεσα στη μερα θα κατεβει κανονικα.Πηρα ηδη το παυσιπονο μου.

Ναι μακάρι να έχουμε το πιο όμορφο χριστουγεννιάτικο δώρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Και σημερα πάλι καθηστεριση ! Να χαρει κανείς ή να μην χαρεί ... Ιδού η απορία !

Να είσαι αισιόδοξη!!! Αναμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Εγώ σήμερα ξεκινάω τις ενέσεις Puregon με μικρή δόση είπε ο γιατρός ξεκινάμε και υπερηχους, ovitrelle και προγραμματισμενες επαφες αν ολα πανε καλα με την προκληση. Ευχομαι να μας δώσουν το επιθυτό αποτέλεσμα. Φοβαμαι η αληθεια και γιατι πρωτη φορα θα κανω ενεσεις με ορμονες αλλα και για το αποτελεσμα καθοτι ειναι και κοστοβορα διαδικασια.  @Αννια27 θα σου πω τι ημερομηνια να με βαλεις αναλογα ως θα παει η προκληση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να χαρεί! ?Να χαρεί!? Όσο δεν την βλέπουμε τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες έχουμε!

Πως να χαρω με τα αρνητικα τεστ ...  αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε δευτερα παω για χοριακη να δω τι συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Εγώ σήμερα ξεκινάω τις ενέσεις Puregon με μικρή δόση είπε ο γιατρός ξεκινάμε και υπερηχους, ovitrelle και προγραμματισμενες επαφες αν ολα πανε καλα με την προκληση. Ευχομαι να μας δώσουν το επιθυτό αποτέλεσμα. Φοβαμαι η αληθεια και γιατι πρωτη φορα θα κανω ενεσεις με ορμονες αλλα και για το αποτελεσμα καθοτι ειναι και κοστοβορα διαδικασια.  @Αννια27 θα σου πω τι ημερομηνια να με βαλεις αναλογα ως θα παει η προκληση

Θετική σκέψη να έχεις, κάνε όμορφα πράγματα να περνάς καλά κ να θυμάσαι ότι στη διαδικασία να κάνεις παιδάκι έχεις κάνει πάνω από τα μισά βήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια για να το διασκεδάσουν και λίγο... Άλλες προσπαθούν χρόνια και άλλες φοβούνται μην πιάσουν παιδί με τον κρίνο.. Αυτή είναι ερώτηση που έκανε κάποια στο σαιτ ενός γυναικολόγου... (Γιατρε μου, δν υπήρξε κάποια επικινδυνη επαφή!! Αλλά είχαμε βγει σε μια καφετέρια και έχω την εντύπωση πως κάθισα σε έναν καναπέ στον εξωτερικό χώρο και ειχε σπερμα μιας και όταν κλείνει δεν μπαίνουν μεσα οι καναπέδες! Έχω θορυβηθει γτ τοτε δν εδωσα σημασια αλλα τωρα το σεφττομαι εντονα μιας και ηταν γονιμη ημερα! Έχουν περάσει 2 βδομάδες σίγουρα από τότε και αγχώνομαι μην έμεινα έγκυος) 

xaxaxa Να αυτά διαβάζω και τρελαίνομαι.. Κι εμείς παλεύουμε για ένα μωρό..  Μας δουλεύουν δεν εξηγείται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Θετική σκέψη να έχεις, κάνε όμορφα πράγματα να περνάς καλά κ να θυμάσαι ότι στη διαδικασία να κάνεις παιδάκι έχεις κάνει πάνω από τα μισά βήματα! 

Μακάρι, τοθέλω πολύ και πραγματικά θα κάνω τα πάντα για να τα καταφέρουμε! Γιατί σε εμάς που το θέλουμε τόσο να μην έρχεται. Εντωμεταξύ δεν ξέρω τι να κάνω με το άγχος μου. Πρέπει να το αποβάλλω γιατί είναι αίτιο υπογονονιμότητας και αυτό και τώρα με αυτή τη διαδικασία πρέπει να είμαι ήρεμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Πως να χαρω με τα αρνητικα τεστ ...  αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε δευτερα παω για χοριακη να δω τι συμβαίνει.

Γιατι δεν πας για χοριακη σήμερα αύριο? Και αρνητική ακόμα να είναι θα το μάθεις μια ώρα γρηγορότερα κ δε θα αγχώνεσαι τόσες μέρες. Αλλά αν είναι θετική (που εννοείται στο εύχομαι) θα χαρείς από τώρα κ δε θα περάσεις τόσες μέρες αγωνία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Πως να χαρω με τα αρνητικα τεστ ...  αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε δευτερα παω για χοριακη να δω τι συμβαίνει.

Σαμάνη εγώ πιστεύω ότι είσαι εγκυος βαση των συμπτωμάτων σου αλλά και της καθυστέρησης. Εγώ θα πρότεινα αν δεν έρθει μέχρι αύριο να πας για χοριακή. Επίσης επειδή διάβασα για τα τεστ που έκανες έχω διαβάσει κατά καιρούς να βγάζουν πολλά ψευδώς αρνητικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Γιατι δεν πας για χοριακη σήμερα αύριο? Και αρνητική ακόμα να είναι θα το μάθεις μια ώρα γρηγορότερα κ δε θα αγχώνεσαι τόσες μέρες. Αλλά αν είναι θετική (που εννοείται στο εύχομαι) θα χαρείς από τώρα κ δε θα περάσεις τόσες μέρες αγωνία.... 

Δουλειά 9 με 9 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

@Αννια27 με βάζεις για 18/12

Εμενα 16/12 και οταν κανω τ υπερηχο θα σου ξανα πω εαν ειναι να το αλλαξουμε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Δουλειά 9 με 9 !

Νομίζω ανοίγουν πριν τις 9?❤️? και μπορούν να σου στείλουν με μέιλ το αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι να σκασω...

Απο χτες εχουν σταματησει τα πονακια περιοδου που ενιωθα ενω το στηθος ειναι πρησμενο κ ποναει.. κ οι μερες μεχρι να ερθει η Δευτερα για τον υπερηχο φαινονται αιωνας...με εχει πιασει απιστευτος πανικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι να σκασω...

Απο χτες εχουν σταματησει τα πονακια περιοδου που ενιωθα ενω το στηθος ειναι πρησμενο κ ποναει.. κ οι μερες μεχρι να ερθει η Δευτερα για τον υπερηχο φαινονται αιωνας...με εχει πιασει απιστευτος πανικος

Σε ποια εβδομάδα είσαι? Τα πονακια κάποια στιγμή σταματάνε ξαναρχίζουν. Το στήθος είναι βασικό που είναι πρησμένο ακόμα. Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι να σκασω...

Απο χτες εχουν σταματησει τα πονακια περιοδου που ενιωθα ενω το στηθος ειναι πρησμενο κ ποναει.. κ οι μερες μεχρι να ερθει η Δευτερα για τον υπερηχο φαινονται αιωνας...με εχει πιασει απιστευτος πανικος

Κορίτσι μου μη φοβάσαι. Νοζίζω πως τα πονακια ερχονται και φευγουν δεν ειναι απαραιτητο να τα εχεις συνεχεια. Ακομα και το στηθος μια θα το νοιωθεις πρισμενο και μια λιγοτερο. Τουλαχιστον αυτα εχω ακουσει απο φιλες μου που ητα εγκυες. Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια. Μην αγχωνεσαι γιατι κανεις κακο στο μωρακι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

7w 4d  στην ογδοη μαλλον...

Μακαρι να ειναι ολα καλα...θελω τοσο να χαρω αλλα δε μπορω...

Ευχαριστω για το κουραγιο!!!

Όλα καλά είναι κορίτσι μου! Και το στήθος είναι καλό που είναι πρησμένο! Να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Δουλειά 9 με 9 !

Καλημέρα κορίτσια!! 

Μακάρι κορίτσι μου να μη σου έρθει τελικά ?? Συμφωνώ να πας τώρα για χοριακή, θα δείξει και θα ξέρεις..γιατί να παρατείνεις την αγωνία σου(μας) χαχα!! ???? 

Γιατί δεν πας αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα.Εγω αδιαθετησα κανονικα οποτε παμε για τον επομενο μηνα.Αντε να κανουμε γιορτινα νινακια...Αννια μου βαλε με 26/12 που με δειχνει η εφαρμογη του κινητου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κ απο μενα.Εγω αδιαθετησα κανονικα οποτε παμε για τον επομενο μηνα.Αντε να κανουμε γιιρτινα νινακια...Αννια μου βαλε με 26/12 που με δειχνει η εφαρμογη του κινητου.

Τι κύκλο κάνεις κορίτσι μου; Για να λες 26/12 και να αδιαθέτησες σήμερα κάνεις μεγάλο λογικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Τι κύκλο κάνεις κορίτσι μου; Για να λες 26/12 και να αδιαθέτησες σήμερα κάνεις μεγάλο λογικά..

Απο 35 μεχρι οσο παει...Συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων συν διαφορα αλλα...Πονεμενη ιατορια η περιοδος μου κ ας ειμαι 35.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...