Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα χάθηκα λίγο αλλά σας διαβάζω πάντα!!! Πως είστε;;; @Σαμανη μου θέλω να κάνεις λίγο υπομονή και να δεις που τελικά θα έχεις σπορακι ;-) ακόμα κ όχι είσαι μικρή υγιής και θα έρθει σίγουρα :-) :-) εύχομαι το καλύτερο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για να το διασκεδάσουν και λίγο... Άλλες προσπαθούν χρόνια και άλλες φοβούνται μην πιάσουν παιδί με τον κρίνο.. Αυτή είναι ερώτηση που έκανε κάποια στο σαιτ ενός γυναικολόγου... (Γιατρε μου, δν υπήρξε κάποια επικινδυνη επαφή!! Αλλά είχαμε βγει σε μια καφετέρια και έχω την εντύπωση πως κάθισα σε έναν καναπέ στον εξωτερικό χώρο και ειχε σπερμα μιας και όταν κλείνει δεν μπαίνουν μεσα οι καναπέδες! Έχω θορυβηθει γτ τοτε δν εδωσα σημασια αλλα τωρα το σεφττομαι εντονα μιας και ηταν γονιμη ημερα! Έχουν περάσει 2 βδομάδες σίγουρα από τότε και αγχώνομαι μην έμεινα έγκυος) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια για να το διασκεδάσουν και λίγο... Άλλες προσπαθούν χρόνια και άλλες φοβούνται μην πιάσουν παιδί με τον κρίνο.. Αυτή είναι ερώτηση που έκανε κάποια στο σαιτ ενός γυναικολόγου... (Γιατρε μου, δν υπήρξε κάποια επικινδυνη επαφή!! Αλλά είχαμε βγει σε μια καφετέρια και έχω την εντύπωση πως κάθισα σε έναν καναπέ στον εξωτερικό χώρο και ειχε σπερμα μιας και όταν κλείνει δεν μπαίνουν μεσα οι καναπέδες! Έχω θορυβηθει γτ τοτε δν εδωσα σημασια αλλα τωρα το σεφττομαι εντονα μιας και ηταν γονιμη ημερα! Έχουν περάσει 2 βδομάδες σίγουρα από τότε και αγχώνομαι μην έμεινα έγκυος) 

Χαχαχα αληθεια τωρα;;;;Ζουν αναμεσα μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια για να το διασκεδάσουν και λίγο... Άλλες προσπαθούν χρόνια και άλλες φοβούνται μην πιάσουν παιδί με τον κρίνο.. Αυτή είναι ερώτηση που έκανε κάποια στο σαιτ ενός γυναικολόγου... (Γιατρε μου, δν υπήρξε κάποια επικινδυνη επαφή!! Αλλά είχαμε βγει σε μια καφετέρια και έχω την εντύπωση πως κάθισα σε έναν καναπέ στον εξωτερικό χώρο και ειχε σπερμα μιας και όταν κλείνει δεν μπαίνουν μεσα οι καναπέδες! Έχω θορυβηθει γτ τοτε δν εδωσα σημασια αλλα τωρα το σεφττομαι εντονα μιας και ηταν γονιμη ημερα! Έχουν περάσει 2 βδομάδες σίγουρα από τότε και αγχώνομαι μην έμεινα έγκυος) 

Όντως τώρα;;;κρίμα την κοπέλα κρίμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η st3llina είπε:

Χαχαχα αληθεια τωρα;;;;Ζουν αναμεσα μας;

Ναι κι όμως ζουν ανάμεσα μας και δεν είναι η μόνη άπειρες τέτοιες ερωτήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι να λέμε τώρα μια φίλη μου πριν χρόνια πίστευε ότι έχασε την παρθενιά της επειδή απλά ο άλλος ξάπλωσε πάνω της και οι δύο με τα ρούχα τώρα και μάλιστα όταν της είπα ότι είναι τρελή και δεν γίνονται αυτά τα πράγματα μου λέει θα ρωτήσω και την αδερφή σου.. Αντε της λέω να ξεφτιλίσει..... Ακόμα γελαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα χάθηκα λίγο αλλά σας διαβάζω πάντα!!! Πως είστε;;; @Σαμανη μου θέλω να κάνεις λίγο υπομονή και να δεις που τελικά θα έχεις σπορακι ? ακόμα κ όχι είσαι μικρή υγιής και θα έρθει σίγουρα :-):-) εύχομαι το καλύτερο :-)

Μακάρι Παναγία μου ... Ο χρόνος θα τα δείξει ολα ! Οτι και να ειναι θα ειναι για καλο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γνωστη μου νόμιζε πως κόλλησε AIDS επειδή ο φίλος της την έγλυψε εκει ... Και τι μου λεει αφουυ λενε κολλάει με το σάλιο (κανείς τους δεν ειχε τιποτα τέτοιο) και τις λέω τοτε σε εχει κολλήσει εδω και καιρο που φιλιοσαστε και τι μ απαντα ....οχι ειναι σεξουαλικός μεταδιδόμενα νοσήματα ! Αχσχαχαχα

Επεξεργάστηκε από Σαμανη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μια γνωστη μου νόμιζε πως κόλλησε AIDS επειδή ο φίλος της την έγλυψε εκει ... Και τι μου λεει αφουυ λενε κολλάει με το σάλιο (κανείς τους δεν ειχε τιποτα τέτοιο) και τις λέω τοτε σε εχει κολλήσει εδω και καιρο που φιλιοσαστε και τι μ απαντα ....οχι ειναι σεξουαλικός μεταδιδόμενα νοσήματα ! Αχσχαχαχα

Χαχαχαχα ενημέρωση προς την φίλη σου ότι το αιντς κολλαει με το αίμα και όχι με το σάλιο!! Αλλιώς θα είχε όλη η υφήλιος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μου ήρθε....? οκ θα το αντιμετωπίσουμε κ πάμε για τον άλλο μήνα. Θα κάνουμε κ το σπερμοδιαγραμμα κ βλέπουμε. Αυτά..καλό βράδυ!!!! 
περιμενω τις άλλες κοπέλες μπας κ έχει καμία ευχάριστα νέα να μας πει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε....? οκ θα το αντιμετωπίσουμε κ πάμε για τον άλλο μήνα. Θα κάνουμε κ το σπερμοδιαγραμμα κ βλέπουμε. Αυτά..καλό βράδυ!!!! 
περιμενω τις άλλες κοπέλες μπας κ έχει καμία ευχάριστα νέα να μας πει!!! 

Κριμα ρε αγαπη αλλα πατε γι'αλλα για καλύτερα.. θα ερθει και το μωρακι καποια στιγμη... σιχαμενη θυμαμαι πριν καποια χρονια αγωνιουσα κ ετρεμα ν μ ερθει κ τωρα αγωνιώ να μην ερθει πως γυρναει ο τροχος όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε....? οκ θα το αντιμετωπίσουμε κ πάμε για τον άλλο μήνα. Θα κάνουμε κ το σπερμοδιαγραμμα κ βλέπουμε. Αυτά..καλό βράδυ!!!! 
περιμενω τις άλλες κοπέλες μπας κ έχει καμία ευχάριστα νέα να μας πει!!! 

Μην μου απογοητευεσαι γλυκια μου .. Ολα θα γίνουν ... Παμε δυνατά για τον επομενο μηνα ... !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κριμα ρε αγαπη αλλα πατε γι'αλλα για καλύτερα.. θα ερθει και το μωρακι καποια στιγμη... σιχαμενη θυμαμαι πριν καποια χρονια αγωνιουσα κ ετρεμα ν μ ερθει κ τωρα αγωνιώ να μην ερθει πως γυρναει ο τροχος όμως. 

Έτσι είναι ακριβώς...όλα καλά!! Θα περάσει το βράδυ κ αύριο θα είμαι καλύτερα!!! Σας ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μην μου απογοητευεσαι γλυκια μου .. Ολα θα γίνουν ... Παμε δυνατά για τον επομενο μηνα ... !

Ναι απλά τώρα καταλαβαίνεις ότι είναι δύσκολο..αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω!!! Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Ναι απλά τώρα καταλαβαίνεις ότι είναι δύσκολο..αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω!!! Σας ευχαριστώ για τη συμπαράστασην

 Να σου πω κατι που το ειπα κ στον εαυτο μου οταν τα τεστ εγκυμοσύνης βγηκαν αρνητικα ... "Αργα η γρηγορα οταν θα κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου ολα αυτα θα τα εχεις ξεχασει σαν να μην έγιναν ποτε" καληνυχτα γλυκουλα μου και καλη ξεκούραση ... !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια για να το διασκεδάσουν και λίγο... Άλλες προσπαθούν χρόνια και άλλες φοβούνται μην πιάσουν παιδί με τον κρίνο.. Αυτή είναι ερώτηση που έκανε κάποια στο σαιτ ενός γυναικολόγου... (Γιατρε μου, δν υπήρξε κάποια επικινδυνη επαφή!! Αλλά είχαμε βγει σε μια καφετέρια και έχω την εντύπωση πως κάθισα σε έναν καναπέ στον εξωτερικό χώρο και ειχε σπερμα μιας και όταν κλείνει δεν μπαίνουν μεσα οι καναπέδες! Έχω θορυβηθει γτ τοτε δν εδωσα σημασια αλλα τωρα το σεφττομαι εντονα μιας και ηταν γονιμη ημερα! Έχουν περάσει 2 βδομάδες σίγουρα από τότε και αγχώνομαι μην έμεινα έγκυος) 

Χαχαχα,?????ε όχι εεεεεε οχιιιιιιιιιι δεν το πιστεύω.... Τώρα πχια είμαι σίγουροη κάτι μας ψεκαζουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε....? οκ θα το αντιμετωπίσουμε κ πάμε για τον άλλο μήνα. Θα κάνουμε κ το σπερμοδιαγραμμα κ βλέπουμε. Αυτά..καλό βράδυ!!!! 
περιμενω τις άλλες κοπέλες μπας κ έχει καμία ευχάριστα νέα να μας πει!!! 

Μην στεναχωριέσαι αγάπη μου όλα θα γίνουν...... Ξεκίνα δυναμικά πάρε δύναμη ξεκουρασου κ όλα θα γίνουν η Παναγίααζι σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε....? οκ θα το αντιμετωπίσουμε κ πάμε για τον άλλο μήνα. Θα κάνουμε κ το σπερμοδιαγραμμα κ βλέπουμε. Αυτά..καλό βράδυ!!!! 
περιμενω τις άλλες κοπέλες μπας κ έχει καμία ευχάριστα νέα να μας πει!!! 

Δεν πειραζει κοριτσι μου,ξεκινας προσπαθειες μολις καθαρισεις κ παμε για γιορτινο νινακι!!!Κι εγω εχω καφε αρα μεχρι το πρωι κ μαξιμουμ μεσα στη μερα θα κατεβει κανονικα.Πηρα ηδη το παυσιπονο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @st3llina kai @ioannastr μην στεναχωριέστε αγάπες μου πάμε δυναμικά με θετικές σκέψεις για τον επόμενο μήνα !! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει το μπεμπακι σας :-) λιγο υπομονή και όλα θα γίνουν!! @Σαμανη μου περιμένουμε νέα σου ,πως είσαι; @Ελενακι12 μου κοριτσάρα μου πως είναι το μπεμπακι μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: ...?

ioannastr: ...?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

 Να σου πω κατι που το ειπα κ στον εαυτο μου οταν τα τεστ εγκυμοσύνης βγηκαν αρνητικα ... "Αργα η γρηγορα οταν θα κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου ολα αυτα θα τα εχεις ξεχασει σαν να μην έγιναν ποτε" καληνυχτα γλυκουλα μου και καλη ξεκούραση ... !

Πολύ γλυκό κ ενθαρρυντικό αυτό που ειπες!!! Σε ευχαριστώ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @st3llina kai @ioannastr μην στεναχωριέστε αγάπες μου πάμε δυναμικά με θετικές σκέψεις για τον επόμενο μήνα !! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει το μπεμπακι σας :-) λιγο υπομονή και όλα θα γίνουν!! @Σαμανη μου περιμένουμε νέα σου ,πως είσαι; @Ελενακι12 μου κοριτσάρα μου πως είναι το μπεμπακι μας;

Και σημερα πάλι καθηστεριση ! Να χαρει κανείς ή να μην χαρεί ... Ιδού η απορία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε....? οκ θα το αντιμετωπίσουμε κ πάμε για τον άλλο μήνα. Θα κάνουμε κ το σπερμοδιαγραμμα κ βλέπουμε. Αυτά..καλό βράδυ!!!! 
περιμενω τις άλλες κοπέλες μπας κ έχει καμία ευχάριστα νέα να μας πει!!! 

Κορίτσι μου είμαι λογικό να στεναχωριέσαι..Πάμε στον επομενο μήνα όμως τώρα με θετικη σκέψη. Όσο μπορούμε να προσπαθούμε δεν θα μας κόψει κανείς την ελπίδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...