Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Καλα μην το συζητάμε τι λεει το στομα τοθς θα ακουσεις τα πιο κουλα πράγματα ... Και ειδικότερα αν σ εχεις πολλα παρε δώσε με γυναίκες ... Εμενα περσι μου ειπε μια πελάτισσα το πιο κουλο πράγμα στο κομμωτήριο (περσι ημουν 22) και τ μου ειπε ... "Εσυ λογο γονιδίων δεν θα κανείς ποτέ παιδιά ... " τις λεω τ εννοείται ? Και μ λεει "εισαι φισικη ξανθια με πολυ ξανθα μαλια καθαρο λευκο δερμα και μπλε ματια κ μου θες και να κανεις παιδια ? " και τις λεω δεμ εχω ακούσει κατι για τα γονίδια και τετοια ... Κ μου απαντάει " γιατι νομίζεις κοριτσι μ οι γιφτισες εχουν τοσα παιδια ??? Γιατι ειναι μελαχρινες και εχοθν γονίδια να στιριξουν τα μωρα τους " ..  Επρεπε να τις ελεγα κ εγω πως η βλακια ειναι κληρονομική και παει σύννεφο στην περίπτωση της αλλα έχει χαρεί που την αγαπαω την δουλειά μου και την θέλω.

 

Καμιά παιδεία...σε τι αιώνα ζούμε;; Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας;; Χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kι εγώ τα έχω πάρει αλλά πως λειτουργουν; Όταν εμφανίζεται 2η γραμμή είσαι στις γόνιμες;

Λοιπον στις οδηγιες λεει οτι η σκουρα γραμμη διπλα απο το πρασινο χρωμα ειναι η γραμμη ελέγχου.  Το απολυτο θετικο θα ειναι να ειναι η αλλη γραμμη πιο σκουρα απο αυτη του ελέγχου.  Εμενα τ δικο μου αποτελεσμα πχ μ λεει λογικα οτι η ωορηξια μ ερχετε κ να ξανα κανω τεστ σε 8 με 12 ωρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι και εγώ τα ίδια! Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει η δεύτερη να είναι το ίδιο σκούρα με την πρώτη ή πιο σκούρα. Και αυτό σημαινει ότι τις επόμενες 12-36 ώρες θα γίνει ωορρηξία.Οι επαφές λοιπόν πρέπει να γίνονται ιδανικά και την μέρα που θα το δούμε θετικό και τις επόμενες 2; Ή ανά μέρα παλι!; Τι λέτε;

Αν και ξέρω ότι γενικά πρέπει ανά δύο ημέρες για να δυναμώνει το σπέρμα στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είμαι σίγουρη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εύχομαι κι εγώ γλυκιά μου τα επόμενα Χριστούγεννα να στέκεστε δίπλα σ' αυτό το υπέροχο δέντρο αγκαλιά με το νινακι σας! ❤️

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι και εγώ τα ίδια! Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει η δεύτερη να είναι το ίδιο σκούρα με την πρώτη ή πιο σκούρα. Και αυτό σημαινει ότι τις επόμενες 12-36 ώρες θα γίνει ωορρηξία.Οι επαφές λοιπόν πρέπει να γίνονται ιδανικά και την μέρα που θα το δούμε θετικό και τις επόμενες 2; Ή ανά μέρα παλι!; Τι λέτε;

Τις περισσότερες φορές ακουω μερα παρα μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Στολίσαμε και φέτος! 12 υπέροχα χρόνια μαζί με τον άντρα μου! Μακάρι να είναι τα τελευταία Χριστούγεννα που θα περάσουμε μόνοι μας ?♥️ Εύχομαι μέχρι τα Χριστούγεννα να τους κάνουμε το ομορφότερο δώρο ??

DCFD16B6-C5FA-4CE8-98C3-AEC5CB67AF5E.jpeg

Να τα χιλιάσετε κορίτσι μου!! Σου εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να σε βρει διπλή και να έχετε ακόμα πιο υπέροχα χρόνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εεεε ε εεε όχι όχι όχι δεν το δέχεται ο ανθρώπινος εγκέφαλος μου !!! Τι λένε;;;; Τι λένε;;;;;;; Απλά φρικαρω!! ελπίζω να της έκανες καμία τούφα τουλάχιστον!!!διακριτά τουλάχιστον ?

Μπαααα οχι ... Ηθελεεε να γινει ξανθιαααα να μοιάζει σαν να εχει αδυναμααα γονίδια κ αυτη !!!αχαχαχα ... Δεν το συνεχισα γιατι αυτη ειναι γενικός πολύ απόλυτη σεεε ολα (καφε παραγγέλνει και χρονόμετρα τον ντελιβερα να φερει τον καφε της νωρις να μην κρυώσει) και με τετοιους ανθρώπους εγω δεν βγαζω ακρη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μπαααα οχι ... Ηθελεεε να γινει ξανθιαααα να μοιάζει σαν να εχει αδυναμααα γονίδια κ αυτη !!!αχαχαχα ... Δεν το συνεχισα γιατι αυτη ειναι γενικός πολύ απόλυτη σεεε ολα (καφε παραγγέλνει και χρονόμετρα τον ντελιβερα να φερει τον καφε της νωρις να μην κρυώσει) και με τετοιους ανθρώπους εγω δεν βγαζω ακρη ...

Ωρε φίλε!! Τι να πω κάθε δουλειά έχει και τα δικά της !! Να μου στείλεις πμ που κουρεύει ? γιατί ψαχνω να έχω μια κομμώτρια ,!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Λοιπον στις οδηγιες λεει οτι η σκουρα γραμμη διπλα απο το πρασινο χρωμα ειναι η γραμμη ελέγχου.  Το απολυτο θετικο θα ειναι να ειναι η αλλη γραμμη πιο σκουρα απο αυτη του ελέγχου.  Εμενα τ δικο μου αποτελεσμα πχ μ λεει λογικα οτι η ωορηξια μ ερχετε κ να ξανα κανω τεστ σε 8 με 12 ωρες..

Γενικά αυτή η ορμόνη μάλιστα δεν μένει και πολύ στα ούρα. Για 10 ώρες περίπου γι'αυτό μπορείς να το κάνεις και δύο φορές τη μέρα ανά 10 ώρες διαφορα. Αλλά όχι με τα πρωινά ούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Καλα μην το συζητάμε τι λεει το στομα τοθς θα ακουσεις τα πιο κουλα πράγματα ... Και ειδικότερα αν σ εχεις πολλα παρε δώσε με γυναίκες ... Εμενα περσι μου ειπε μια πελάτισσα το πιο κουλο πράγμα στο κομμωτήριο (περσι ημουν 22) και τ μου ειπε ... "Εσυ λογο γονιδίων δεν θα κανείς ποτέ παιδιά ... " τις λεω τ εννοείται ? Και μ λεει "εισαι φισικη ξανθια με πολυ ξανθα μαλια καθαρο λευκο δερμα και μπλε ματια κ μου θες και να κανεις παιδια ? " και τις λεω δεμ εχω ακούσει κατι για τα γονίδια και τετοια ... Κ μου απαντάει " γιατι νομίζεις κοριτσι μ οι γιφτισες εχουν τοσα παιδια ??? Γιατι ειναι μελαχρινες και εχοθν γονίδια να στιριξουν τα μωρα τους " ..  Επρεπε να τις ελεγα κ εγω πως η βλακια ειναι κληρονομική και παει σύννεφο στην περίπτωση της αλλα έχει χαρεί που την αγαπαω την δουλειά μου και την θέλω.

 

αχαχαχαχαχα καλα μιλάμε δεν παλεύονται! Ότι να ναι!

@Αννια27 Καθόλου κάπως δεν το είπες κορίτσι μου!!! Μια χαρα έτσι πρέπει να μιλάμε αλλιώς θα μας φάνε ζωντανές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Γενικά αυτή η ορμόνη μάλιστα δεν μένει και πολύ στα ούρα. Για 10 ώρες περίπου γι'αυτό μπορείς να το κάνεις και δύο φορές τη μέρα ανά 10 ώρες διαφορα. Αλλά όχι με τα πρωινά ούρα.

Ναι αυτο λεει οχι τα πρωτα πρωινα κ οχι πολλα υγρα . Εγω θα τ κανω κ αύριο αν κ αποψε εχω σχεδιο αποπλανησης να μαστε σιγουροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Καλα μην το συζητάμε τι λεει το στομα τοθς θα ακουσεις τα πιο κουλα πράγματα ... Και ειδικότερα αν σ εχεις πολλα παρε δώσε με γυναίκες ... Εμενα περσι μου ειπε μια πελάτισσα το πιο κουλο πράγμα στο κομμωτήριο (περσι ημουν 22) και τ μου ειπε ... "Εσυ λογο γονιδίων δεν θα κανείς ποτέ παιδιά ... " τις λεω τ εννοείται ? Και μ λεει "εισαι φισικη ξανθια με πολυ ξανθα μαλια καθαρο λευκο δερμα και μπλε ματια κ μου θες και να κανεις παιδια ? " και τις λεω δεμ εχω ακούσει κατι για τα γονίδια και τετοια ... Κ μου απαντάει " γιατι νομίζεις κοριτσι μ οι γιφτισες εχουν τοσα παιδια ??? Γιατι ειναι μελαχρινες και εχοθν γονίδια να στιριξουν τα μωρα τους " ..  Επρεπε να τις ελεγα κ εγω πως η βλακια ειναι κληρονομική και παει σύννεφο στην περίπτωση της αλλα έχει χαρεί που την αγαπαω την δουλειά μου και την θέλω.

 

Εντάξει δεν το ζω αυτό! Ειλικρινά δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω! Απορώ πως κρατήθηκες και δεν της είπες ότι άνθρωποι σαν κι αυτήν δεν πρέπει να κάνουν παιδιά για να μην διαιωνίζουν τη βλακεία τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εντάξει δεν το ζω αυτό! Ειλικρινά δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω! Απορώ πως κρατήθηκες και δεν της είπες ότι άνθρωποι σαν κι αυτήν δεν πρέπει να κάνουν παιδιά για να μην διαιωνίζουν τη βλακεία τους!

Αχαχαχαχα δεν εχει παιδια κιας εχει δυνατα γονίδια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αχαχαχαχα δεν εχει παιδια κιας εχει δυνατα γονίδια ! 

Χαχαχα κλαίω με την απάντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα κλαίω με την απάντηση

Προσπαθω να μπω στα μηνύματα μου αλλα με πεταει σε κατι διαφημίσεις συνέχεια για να αγορασω αντρικές πανες ακρατιας !!! Δεν κουρευω εξω απο το κομμωτήριο (ειναι επαγγελματικος κανονας) δυστυχώς δεν μας το επιτρέπουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ωραία άρα τον άλλο μήνα ξεκινάμε προσπάθειες!? Τέλεια! Εύχομαι να έρθει αμέσως και ο νέος χρόνος να σε βρει με το νινακι σου στη κοιλίτσα!?

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια πολύ σύντομα ένα νινακι εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@Lacostaki Οχι δεν εχω τέτοια ανωμαλία κύκλου (αν και έχω πολυκυστικές οπότε θα δικαιολογούνταν και αυτό. μου έρχεται κάθε μηνά συν πλην 2 μέρες από ότι περιμένω συνήθως).

@Elenikon Nαι θα της το πω και μετά θα γίνει ο 3ος παγκόσμιος, χαχαχα ...

Αφήστε κορίτσια, η συγκεκριμένη έχει καταλάβει ότι είμαστε στην προσπάθεια και νομίζω πως παλαιότερα είχε κάνει κάποια διακοπή κύησης επειδή είχε θέμα με τον σύντροφο (δεν θα το έλεγα εννοείται σε άλλη περίπτωση αλλά με την ανωνυμία του ιντερνετ δεν υπάρχει θέμα και ούτε το κρίνω, ο κάθε ενας κανει ότι θέλει στη ζωή του,) οπότε τώρα που περνάει ο καιρός ίσως το έχει μετανιώσει δεν ξέρω. Όπως και να έχει όμως, τις ανασφαλειές σου δεν μπορείς να τις βγάζεις στους άλλους! Γιατί όσο κουλ και να είναι ο άλλος, οι υποψίες του μπαίνουν στο υποσυνείδητο!

Είναι δυνατόν να πεις κάτι τέτοιο σε μια γυναίκα που προσπαθεί για παιδί; (Σε ότι ηλικία και να είναι!) Αφού για λίγα δευτερόλεπτα είχα μείνει να την κοιτάω σαν χάνος γιατί δεν μπορούσα να συνειδητοποιήσω τι είχα ακούσει..

(Συγνώμη που σας γράφω σεντόνια κάθε φορά)

Τέτοιου είδους καθυστερήσεις έχω κι εγώ που πλέον δεν έχω πολυκιστικες.. Μια χαρά είσαι και θα κάνεις και σύντομα παιδάκι. Πες της κλιμακτήριο έχει αυτή στον εγκέφαλο ή μάλλον εκεί που ο υπόλοιπος κόσμος έχει εγκέφαλο γιατί αυτή ούτε αυτό εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια καλημερα και καλη κυριακη ... Ξύπνησαν πρωί πρωί να κανω τεστακι ... Δυστυχώς βγήκε αρνητικό ... ?

Δεν πειράζει κορίτσι μου!!! Μη στεναχωριέσαι!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα...σκέψου ότι θα στολίσεις το δεντράκι σου σήμερα κ απόλαυσε το...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια καλημερα και καλη κυριακη ... Ξύπνησαν πρωί πρωί να κανω τεστακι ... Δυστυχώς βγήκε αρνητικό ... ?

Δεν πειράζει.Ο θεουλης ξέρει πότε θα το στείλει!Πας γερά για τον επόμενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Δεν πειράζει.Ο θεουλης ξέρει πότε θα το στείλει!Πας γερά για τον επόμενο μήνα!

Ναι , τωρα θα περιμενω να αδιαθετισω 1-2 μερουλες ... Τι να κάνουμε ... Παντός τον μηνα πού μας έρχεται θα προσπαθήσω πιο εντατικά . μακαρι να  εχουμε ολες μας μωρακια στις κοιλιτσες μας με την καινουρια χρονια. Παντος Ο αντρας μ πληγώθηκε που τ ειπα πως είναι αρνητικό και συγκεκριμένα μου απάντησε ... Εισαι σίγουρη εμενα μου φενεσαι σαν να εχεις την λάμψη της εγκυμοσύνη .... Αχαχσχαχα μάλλον κ οι αντρες τραβανε μεγαλο άγχος ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Ναι , τωρα θα περιμενω να αδιαθετισω 1-2 μερουλες ... Τι να κάνουμε ... Παντός τον μηνα πού μας έρχεται θα προσπαθήσω πιο εντατικά . μακαρι να  εχουμε ολες μας μωρακια στις κοιλιτσες μας με την καινουρια χρονια. Παντος Ο αντρας μ πληγώθηκε που τ ειπα πως είναι αρνητικό και συγκεκριμένα μου απάντησε ... Εισαι σίγουρη εμενα μου φενεσαι σαν να εχεις την λάμψη της εγκυμοσύνη .... Αχαχσχαχα μάλλον κ οι αντρες τραβανε μεγαλο άγχος ...

Αχ τι γλυκός!!!Έχουν άγχος κ αυτοί...Ποτέ δε ξέρεις βέβαια,περίμενε μήπως κ δεν αδιαθετησεις...Εμείς βρήκαμε θέμα με το σπέρμα σοβαρό και τα κρατάει ολα μέσα του...Δεν τα βγάζει έξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrita είπε:

Αχ τι γλυκός!!!Έχουν άγχος κ αυτοί...Ποτέ δε ξέρεις βέβαια,περίμενε μήπως κ δεν αδιαθετησεις...Εμείς βρήκαμε θέμα με το σπέρμα σοβαρό και τα κρατάει ολα μέσα του...Δεν τα βγάζει έξω...

Πο ποοο ... Και τωρα ??? Τι γίνεται σε αυτη την περίπτωση ??? Αυτοτο επαθε  απο το αγχος των πτοσπαθιων ? Εμενα ο αντρας μ οταν ο πατερας τ αρωστισε κ πεθανε τελικα  ειχε παθει για καποιους μηνες μικρόβιο φοβία που μπαινο βγενε στα νοσοκομεία απο το αγχος του μην κολισει τιποτα τον πατερα τ και κηλισει χειρότερα ... Πήγαμε σε βελονιστη και του απέβαλε το άγχος ολοκληρωτικά .... Βεβαια αρκει και να εχει κανεις παραδεχτεί πως εχει το θεμα και θελει να δουλέψει με τον εαυτο τ ... Γιατι στην τελικη ολα στο μυαλό ειναι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Πο ποοο ... Και τωρα ??? Τι γίνεται σε αυτη την περίπτωση ??? Αυτοτο επαθε  απο το αγχος των πτοσπαθιων ? Εμενα ο αντρας μ οταν ο πατερας τ αρωστισε κ πεθανε τελικα  ειχε παθει για καποιους μηνες μικρόβιο φοβία που μπαινο βγενε στα νοσοκομεία απο το αγχος του μην κολισει τιποτα τον πατερα τ και κηλισει χειρότερα ... Πήγαμε σε βελονιστη και του απέβαλε το άγχος ολοκληρωτικά .... Βεβαια αρκει και να εχει κανεις παραδεχτεί πως εχει το θεμα και θελει να δουλέψει με τον εαυτο τ ... Γιατι στην τελικη ολα στο μυαλό ειναι ...

Στο μυαλό είναι όλα και στο λέει μια μικροφοβικη!!!Και ειχα περάσει φοιτήτρια πνευμονια σοβαρά κ από τότε μου έμεινε ένας φόβος...Απλά ζω με αυτό.Τωρα με τον άντρα μου το ψάχνουμε το θέμα με το σπέρμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Ναι , τωρα θα περιμενω να αδιαθετισω 1-2 μερουλες ... Τι να κάνουμε ... Παντός τον μηνα πού μας έρχεται θα προσπαθήσω πιο εντατικά . μακαρι να  εχουμε ολες μας μωρακια στις κοιλιτσες μας με την καινουρια χρονια. Παντος Ο αντρας μ πληγώθηκε που τ ειπα πως είναι αρνητικό και συγκεκριμένα μου απάντησε ... Εισαι σίγουρη εμενα μου φενεσαι σαν να εχεις την λάμψη της εγκυμοσύνη .... Αχαχσχαχα μάλλον κ οι αντρες τραβανε μεγαλο άγχος ...

Και αυτοί αγχώνονται φυσικά και ας μην το δείχνουν.Σου εύχομαι να έχεις το μωράκι σου με τη νέα χρονιά..Πίστη και θετική σκέψη!! Θα γίνει το θαύμα για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...