Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Βρε Ελενάκι θηρίο μας τι κατακόκκινο είναι αυτό!!! Μπράβο οοοοοοοο όλε όλε όλε όλε !!!!!άντε να πάνε όλα τέλεια στην εγκυμοσύνη και να μην μας αφήσεις να μας τα λες όλα !!! Αχχχ βρε Ελένη πόσο χαρηκααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!?

Νομίζω ότι είσαι η επόμενη... Ετσι;;; Αντε να παίρνουμε σειρά μια μια. Κοριτσάκια χουχουλιασματα και θετική σκέψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι είσαι η επόμενη... Ετσι;;; Αντε να παίρνουμε σειρά μια μια. Κοριτσάκια χουχουλιασματα και θετική σκέψη 

Είναι ειναιιιι..κάτι μου λέει ότι θα το πάρουμε σερί τώρα..:) :) εσύ κορίτσι μου προσπαθείς σαυτόν τον κύκλο η στον επόμενο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Είναι ειναιιιι..κάτι μου λέει ότι θα το πάρουμε σερί τώρα..:) :) εσύ κορίτσι μου προσπαθείς σαυτόν τον κύκλο η στον επόμενο???

Οχι εγώ στον επόμενο κύκλο. Αυτό το μήνα παίρνω το τελευταίο κουτί αντισυλληπτικα και το Δεκέμβριο ξεκινάω. Έχω μέρες ακόμα εσένα περιμένουμε τώρα... Αντε στο δρόμο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Επειδή είπες ότι είχες καθυστέρηση και τον περασμένο μήνα. Μήπως είχε γίνει από τότε η σύλληψη και ήταν αυτό που λένε οι γιατροί ψευδοπεριοδος;; Το είχε πάθει και η αδελφή μου στο πρώτο της παιδι

ΥΓ κάτι άσχετο.. Από που είσαι; 

Αυτό το είχα στην πρώτη εγκυμοσυνη μου τον πρώτο μήνα είχα περίοδο..αλλα για 3 μέρες ενώ κανονικά είχα 7 μέρες.... . Αλλα όταν είχα καθυστέρηση τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστ κ ήταν αρνητικό τώρα τι να σου πω να πάω μια στον γιατρό και θα σας πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι εγώ στον επόμενο κύκλο. Αυτό το μήνα παίρνω το τελευταίο κουτί αντισυλληπτικα και το Δεκέμβριο ξεκινάω. Έχω μέρες ακόμα εσένα περιμένουμε τώρα... Αντε στο δρόμο ειναι

Με το καλό εύχομαι κοριτσάκι μ να ξεκινήσεις κ γρήγορα να ακούσουμε ευχάριστα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι είσαι η επόμενη... Ετσι;;; Αντε να παίρνουμε σειρά μια μια. Κοριτσάκια χουχουλιασματα και θετική σκέψη 

Χαχαχα τι να πω θα δείξει εάν και δεν το πιστεύω αλλά τεσπά σημασία έχει τώρα το Ελενάκι μας που τα κατάφερε :-) και φυσικά όλες οι υπόλοιπες γερή προσπάθεια έβαλε και τα πρώτα κρύα ξεχουμιστε τους κορίτσια χαχα!!! :-)@Lacostaki μου νομίζω πως εσένα η σύλληψη θα είναι με άρωμα Χριστουγέννων ? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα τι να πω θα δείξει εάν και δεν το πιστεύω αλλά τεσπά σημασία έχει τώρα το Ελενάκι μας που τα κατάφερε :-) και φυσικά όλες οι υπόλοιπες γερή προσπάθεια έβαλε και τα πρώτα κρύα ξεχουμιστε τους κορίτσια χαχα!!! :-)@Lacostaki μου νομίζω πως εσένα η σύλληψη θα είναι με άρωμα Χριστουγέννων ? !!!

Κοριτσάκι μ πόσο με σκέφτεσαι κ σε ευχαριστώ πολύ γιαυτο..... Χαχαχα χα εμένα μου θυμίζεις μέσα στην αρνιτικοτιτα τελικά κατάλαβα πως δεν χρειάζεται ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκι μ πόσο με σκέφτεσαι κ σε ευχαριστώ πολύ γιαυτο..... Χαχαχα χα εμένα μου θυμίζεις μέσα στην αρνιτικοτιτα τελικά κατάλαβα πως δεν χρειάζεται ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Χάρηκα πάρα πολύ βρε Ελενάκι μου αλήθεια!!! Όλες θέλω να τα καταφέρετε ,είναι αυτό που σου είχα πει θέλω όλα τα παιδάκια να έχουν αγάπη και καταλαβαίνω ότι όλες θα γίνεται τρομερές μανουλες οπότε ΣΑΣ ΑΞΊΖΟΥΝ τα μπεμπακια. :-) σε φιλώ γλυκά κοριτσάκι μου καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Να σαι καλά κοριτσάκι μ καλό εύχομαι κ εσύ γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα...... Οταν γύρισε από την δουλειά τον είπα να κάτσει.... Κ του λέω θα ξανά γίνεις μπαμπάς..... Κ μου λέει γιατί??? ???????Τα έχασε ο καημένος ακόμα γελαω???????

?? Εντάξει τέλειο!!!! γιατί;;;;;; Τι να πει κι αυτός ο καημένος; Τον αιφνιδιασες! Και πάλι με το καλό κορίτσι μου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα λουλούδια μου!!!

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Όχι έκλεισα ραντεβού στο γυναικολόγο μου κ Δευτέρα θα πάω να με δει δεν μου είπε τπτ για β χοριακη.... Τι υποψιάζεσαι κοριτσάκι μου????? 

 Μου κάνει εντύπωση πάντως που δεν σου έβαλε να κάνεις χοριακη και προγεστερόνη! Εμάς εδώ μας βάζουν κάθε δύο ημέρες να κάνουμε μέχρι να πάει 2000 και να φανεί σάκος. Μετά μας βλέπουν! Λες να έχει γίνει η σύλληψη από την προηγούμενη φορά!!! Πω! Αν είναι έτσι το μπουμπουκακι θα φανεί τέλεια τώρα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα τι να πω θα δείξει εάν και δεν το πιστεύω αλλά τεσπά σημασία έχει τώρα το Ελενάκι μας που τα κατάφερε :-) και φυσικά όλες οι υπόλοιπες γερή προσπάθεια έβαλε και τα πρώτα κρύα ξεχουμιστε τους κορίτσια χαχα!!! :-)@Lacostaki μου νομίζω πως εσένα η σύλληψη θα είναι με άρωμα Χριστουγέννων ? !!!

Όχι όχι όχι! Είπαμε θα σκέφτεσαι θετικά! Είσαι η επόμενη! Δεν μπορείς να σπάσεις το σερί! Δεν θα φύγουμε από το θέμα μας αν το πινακακι μας δεν γίνει όλο θετικό! Θα στηρίξουμε η μία την άλλη μέχρι το τέλος!?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Με το καλό εύχομαι κοριτσάκι μ να ξεκινήσεις κ γρήγορα να ακούσουμε ευχάριστα ❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα τι να πω θα δείξει εάν και δεν το πιστεύω αλλά τεσπά σημασία έχει τώρα το Ελενάκι μας που τα κατάφερε :-) και φυσικά όλες οι υπόλοιπες γερή προσπάθεια έβαλε και τα πρώτα κρύα ξεχουμιστε τους κορίτσια χαχα!!! :-)@Lacostaki μου νομίζω πως εσένα η σύλληψη θα είναι με άρωμα Χριστουγέννων ? !!!

Δεν θέλω αρνητικές σκέψεις την επόμενη εβδομάδα θα έχεις καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 Μου κάνει εντύπωση πάντως που δεν σου έβαλε να κάνεις χοριακη και προγεστερόνη! Εμάς εδώ μας βάζουν κάθε δύο ημέρες να κάνουμε μέχρι να πάει 2000 και να φανεί σάκος. Μετά μας βλέπουν! Λες να έχει γίνει η σύλληψη από την προηγούμενη φορά!!! Πω! Αν είναι έτσι το μπουμπουκακι θα φανεί τέλεια τώρα! ??

Καλημέρα κορίτσι μου έτσι έγινε κ στην πρώτη εγκυμοσυνη μου πήγα κατευθείαν χωρίς χοριακη τώρα που θα πάω δεν ξέρω αν με βάλει να κάνω οπότε αναμένω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σας στέλνω σε όλες σας την μαγική μου μπεμπεδοσκονη κ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πραγματικά σύντομα όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται να είστε γερές όλες έχετε όλες την αγάπη μ κ την στήριξη μου ο Θεός κ η Παναγία να σας έχει όλες καλα❤️❤️❤️

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Μια υγιέστατη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κοριτσάκι μου!!!!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα λουλούδια μου!!!

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Αντε να γεμίζει θετικούλια το μαγικό πινακάκι σιγά σιγα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι όχι όχι! Είπαμε θα σκέφτεσαι θετικά! Είσαι η επόμενη! Δεν μπορείς να σπάσεις το σερί! Δεν θα φύγουμε από το θέμα μας αν το πινακακι μας δεν γίνει όλο θετικό! Θα στηρίξουμε η μία την άλλη μέχρι το τέλος!?????????????????

Χαχαχαχα μωρέ πόσο ωραία αισθάνομαι εδώ πέρα!!!! Δεν ξέρω ρε αγαπακι αλήθεια απλά είμαι απαισιόδοξη επειδή σήμερα ξεκίνησα να έχω πόνους στην κοιλιά οπότε ....!!! Δεν νομίζω!!! Αλλά σίγουρα θα είμαστε εδώ να στηρίζουμε η μία την άλλη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν θέλω αρνητικές σκέψεις την επόμενη εβδομάδα θα έχεις καθυστέρηση 

Κοριτσάκι μου γλυκό κ εσύ !! Δεν νομίζω βρε αγάπη μείνετε εσείς και θα έρθει και η σειρά μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου έτσι έγινε κ στην πρώτη εγκυμοσυνη μου πήγα κατευθείαν χωρίς χοριακη τώρα που θα πάω δεν ξέρω αν με βάλει να κάνω οπότε αναμένω ❤️

Καλημέρα εγκυμονούσα μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό κ εσύ !! Δεν νομίζω βρε αγάπη μείνετε εσείς και θα έρθει και η σειρά μου :-)

Προς τι τόση απαισιοδοξία;; Μπορώ να μάθω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Προς τι τόση απαισιοδοξία;; Μπορώ να μάθω;;; 

Χαχα θα σου πω πρώτον γιατί έχω παει  και με σπερματενχυσης και δεν έχει πετύχει ,οπότε το φυσιολογικό δεν ξέρω νομίζω δεν και δεύτερον ότι πονάει η κοιλίτσα από το πρωί ακριβώς τρεις μέρες πριν αδιαθετησα εεε;;;εσένα πως σ φαίνεται βρε αγάπη;;;εσύ δεν θα ήσουν απαισιόδοξη;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Μια υγιέστατη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κοριτσάκι μου!!!!?

 

Γλυκούλα μου χίλια ευχαριστώ να είσαι καλά κ σε εσένα σου εύχομαι γρήγορα με ένα σπορακι❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου είστε καλά????? Εγώ σήμερα ξύπνησα κ δεν ήξερα αν είναι όνειρο αυτό που ζω αλλά ναιιιιιι δεν είναι όνειρο κ είναι αληθινό ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω..... ??❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου είστε καλά????? Εγώ σήμερα ξύπνησα κ δεν ήξερα αν είναι όνειρο αυτό που ζω αλλά ναιιιιιι δεν είναι όνειρο κ είναι αληθινό ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω..... ??❤️❤️?????

Αχχχ γλυκούλα μου είδες τι τέλειο είναι;!!!! Να το ζήσεις και να το χαρείς όλο !!! Απλά νιώθω τι χαρά σου και τρελαίνομαι!!! :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...