Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Ωορρηξιας


Recommended Posts

Καλησπερα φιλες μου θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει κανει καποια απο εσας το τεστ ωορρηξιας και αν ναι αν ηταν χρησιμο.Σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν θα βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεπον έχουμε και λεμεεε!!! Επανέλαβε μετά από μενα ??? τααα τεστ ωορρηξίας είναι φίλοι μας, τα τεστ ωορρηξίας είναι Σωτήρια χαχαχ!!! 

Θα σε βοηθήσουν πάρα πολύ γιατί θα ξέρεις ποια μερα ακριβώς κάνεις ωορρηξία συνεπώς μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας!! 

Εγώ για ένα 5μηνο είχα λάθος επαφές γιατί την υπολόγιζα λάθος ε έκανα τεστ ωορρηξίας έμεινα απευθείας έγκυος άσχετα αν δεν είχε καλή κατάληξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angel1990 είπε:

Καλησπερα φιλες μου θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει κανει καποια απο εσας το τεστ ωορρηξιας και αν ναι αν ηταν χρησιμο.Σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν θα βοηθησει

Βοηθανε παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Angel1990 είπε:

Καλησπερα φιλες μου θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει κανει καποια απο εσας το τεστ ωορρηξιας και αν ναι αν ηταν χρησιμο.Σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν θα βοηθησει

Συμφωνώ με την @Bebouli..και γω προσπαθούσα πολύ καιρό στα τυφλά και λάθος μέρες...ακόμα προσπαθώ βέβαια...δεν πέτυχα κάτι ?, ίσως γιατί δεν το κάνω κ πολύ συστηματικά, απλά ξέρω πότε κάνω ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...