Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sissh είπε:

Είμαι στην 32η!! 💖

Τα έχω πάρει όλα εκτός από τα νυχτικά που δεν πρόλαβα και περιμένω πως κ πως να ανοίξουν τα μαγαζιά! Δεν τα έχω βάλει στη βαλίτσα ακόμα ,τα έχω όλα μαζί σε μια ντουλάπα και σιγά σιγά θα την φτιάξω κι αυτή καλού κακού! 

Τέλεια κοντεύεις και εσύ  😍εγώ πάλι την δικιά μου την έχω φτιάξει αλλά του μωρού είναι Γερμανία τα πράγματα εκεί τα αγόρασε αυτή διότι εδώ με τον κοροναιο όλα κλείσανε και δεν πρόλαβα να πάρω πολλά πράγματα και η ειρωνία είναι ότι Πητ έχω 20 μαϊου και η μάνα μου έρχεται 14 τραγικό? Καλά μόλις ανοίξουμε θα πάω τρέχοντας για ψώνια δηλαδή τι κατάντια είναι αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofi_94 είπε:

Τέλεια κοντεύεις και εσύ  😍εγώ πάλι την δικιά μου την έχω φτιάξει αλλά του μωρού είναι Γερμανία τα πράγματα εκεί τα αγόρασε αυτή διότι εδώ με τον κοροναιο όλα κλείσανε και δεν πρόλαβα να πάρω πολλά πράγματα και η ειρωνία είναι ότι Πητ έχω 20 μαϊου και η μάνα μου έρχεται 14 τραγικό? Καλά μόλις ανοίξουμε θα πάω τρέχοντας για ψώνια δηλαδή τι κατάντια είναι αυτή.

Κοίτα και ηλεκτρονικά σε κάποια καταστήματα μικρά όχι τα κλασικά Λητώ ορκεστρα γιατί αργούν να στείλουν κι αυτοι λόγω καταστάσεις αλλά μην πάρεις και πολλά αφού θα έρθει 14/05 ! Απλά να έχεις κάποια να είσαι σίγουρη ότι και να γίνει ότι υπάρχουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofi_94 είπε:

Καλημέρα κι εγώ 38 είμαι αύριο πάω για τρίτο καρδιοτοκογραφημα..

Πώς νιώθεις?Έχει εμπεδωθεί? Εγώ απογοητεύτηκα λίγο γιατί μάλλον θα ξεπεράσω τις 40 εβδομαδες και Αν και είναι ο δεύτερος τοκετος νόμιζα ότι θα έρθει πιο γρήγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofi_94 είπε:

Ναι έχει εμπεδωθεί πώς να νιώθω εξαντλημένη βλέποντας και κάνοντας εσύ πως νιώθεις?

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elen88 είπε:

Πώς νιώθεις?Έχει εμπεδωθεί? Εγώ απογοητεύτηκα λίγο γιατί μάλλον θα ξεπεράσω τις 40 εβδομαδες και Αν και είναι ο δεύτερος τοκετος νόμιζα ότι θα έρθει πιο γρήγορα..

Πητ έχω 20/5 εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofi_94 είπε:

 

Πητ έχω 20/5 εσύ?

Εγώ 19/5..

Και εμένα έχει εμπεδωθεί και πάω για φυσικό τοκετό όπως και στο πρώτο μου παιδάκι..Στον πρώτο ο γιατρός με άφησε και γέννησα 41 +2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...