Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Δύσκολο ν βρεις μουσική ωραία γ τ φωτάκια συνήθως ακούγονται παραφωνα ?? εγώ Δευτέρα θ πάρω γενικά.. Τώρα έχω κάνει έρευνα αγοράς απ τ ίντερνετ κ χιλιάδες φωτός από το ινσταγκραμ για έμπνευση ? 

Ναι είναι δύσκολο γιατί αυτά με τη μουσική ήταν λίγο τις εποχής μου έχουν περάσει καμαι 20 άρια χρόνια από τότε αχαχα! Αν και στο ίντερνετ δεν υπάρχει μου είπαν έχει το τζάμπο οπωτε θα πάω!! Καλά και εγώ χαζεύω και μιλάμε τα θέλω όλα όλα όμως χάχα από μπάλες στολιδακια γυρλαντες λουλούδια λαμπάκια τα πάντα όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι είναι δύσκολο γιατί αυτά με τη μουσική ήταν λίγο τις εποχής μου έχουν περάσει καμαι 20 άρια χρόνια από τότε αχαχα! Αν και στο ίντερνετ δεν υπάρχει μου είπαν έχει το τζάμπο οπωτε θα πάω!! Καλά και εγώ χαζεύω και μιλάμε τα θέλω όλα όλα όμως χάχα από μπάλες στολιδακια γυρλαντες λουλούδια λαμπάκια τα πάντα όλα!! 

Κ εγώ είχα λαμπάκια μ μουσική τότε π ήμουν μικρή χαχαχα του 90 είμαι! Νμζω είναι η γιορτή που κάνει τ σπίτι πιο ζεστό! Όλη αυτή η διακόσμηση ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Κ εγώ είχα λαμπάκια μ μουσική τότε π ήμουν μικρή χαχαχα του 90 είμαι! Νμζω είναι η γιορτή που κάνει τ σπίτι πιο ζεστό! Όλη αυτή η διακόσμηση ???

Χάχα ωραία μια εποχή είμαστε κ εγώ 91 οπωτε κάτι θα θυμάσαι λένε τα κάλαντα κλπ και νομίζω για το μικρό θα είναι ωραία!! Ναι είναι γιορτή για έξω αλλά και για μέσα όλο αυτό το κλίμα!!! Λαμπερά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα ωραία μια εποχή είμαστε κ εγώ 91 οπωτε κάτι θα θυμάσαι λένε τα κάλαντα κλπ και νομίζω για το μικρό θα είναι ωραία!! Ναι είναι γιορτή για έξω αλλά και για μέσα όλο αυτό το κλίμα!!! Λαμπερά!!! 

Θυμάμαι θυμάμαι!   Και προσπαθούσα να τα συχρονησω ??

Τέλεια είναι! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Θυμάμαι θυμάμαι!   Και προσπαθούσα να τα συχρονησω ??

Τέλεια είναι! ??

Χάχα α εσύ τα θυμάσαι καλά εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι ότι μου άρεσαν χαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα α εσύ τα θυμάσαι καλά εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι ότι μου άρεσαν χαχαχ! 

Χαχααχαχ κ ότι παντα κάτι έλειπε; ο την φατνη θυμάμαι κάποιο ζωάκι δν υπήρχε χρόνια που Ν ήταν ολοκληρωμένη ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχααχαχ κ ότι παντα κάτι έλειπε; ο την φατνη θυμάμαι κάποιο ζωάκι δν υπήρχε χρόνια που Ν ήταν ολοκληρωμένη ????

Ωραία εποχή όμως ωραία στολίδια γυάλινα έπεφτε ένα κάτω και γινόταν 1999 κομματάκια χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωραία εποχή όμως ωραία στολίδια γυάλινα έπεφτε ένα κάτω και γινόταν 1999 κομματάκια χαχαχα!! 

Χαχαχααχχααχαχ στάνταρ πράγματα η χαλούσε τ μέρος που κρεμουσες τις μπάλες και της έβαζες απ την τρύπα αφού δν είχαν ν τις κρεμάσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Κορίτσια εγω στόλισα σήμερα το πρωί! Μαρεσει να στολίζω από νωρίς να τα χαίρομαι! 

Καλημέρα στείλε μας φώτο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα!! Εγώ εδώ στο εξωτερικό δεν στόλισα και δεν ξέρω αν θα στολίσω γιατί Χριστούγεννα και πρωτοχρονιά θα είμαι Ελλάδα! Του χρόνου να είμαστε καλά θα στολίσω σίγουρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;; τελικά ψιλοστολισα σήμερα χεχε!! Όχι δέντρο αλλά μικρά χαζουτσικα! Είμαι έτοιμη και επισήμως να ρθω Ελλάδα τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate89? είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;;;; τελικά ψιλοστολισα σήμερα χεχε!! Όχι δέντρο αλλά μικρά χαζουτσικα! Είμαι έτοιμη και επισήμως να ρθω Ελλάδα τώρα!!

Καλώς να έρθεις!!! Τέλεια εγώ πήρα μοναχα τα στολίδια γιατί τ δε τρο π βρήκα ήταν διαθέσιμο μονάχα από ίντερνετ και μ χρεώνει μεταφορικά αλλά 45 ευρό.. Και ψάχνω βρήκα κάτι παρόμοιο αλλά εκείνο ήταν τ ονείρου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλώς να έρθεις!!! Τέλεια εγώ πήρα μοναχα τα στολίδια γιατί τ δε τρο π βρήκα ήταν διαθέσιμο μονάχα από ίντερνετ και μ χρεώνει μεταφορικά αλλά 45 ευρό.. Και ψάχνω βρήκα κάτι παρόμοιο αλλά εκείνο ήταν τ ονείρου! 

Δεντράκι είναι ωραίο η αλήθεια είναι! Εγώ θα πάρω για του χρόνου που με. Το καλό θα είμαστε 3!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Δεντράκι είναι ωραίο η αλήθεια είναι! Εγώ θα πάρω για του χρόνου που με. Το καλό θα είμαστε 3!?

Ακόμα πιο όμορφα του χρόνου! ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Δεντράκι είναι ωραίο η αλήθεια είναι! Εγώ θα πάρω για του χρόνου που με. Το καλό θα είμαστε 3!?

Καλημέρα μανουλοκοιλιτσες πόσες μέρες θα κάτσετε? Με το καλό να έρθετε!? Έχετε Κιρο να έρθετε!? Του χρόνου θα είστε με το μικρό σας το μωρακι και θα το χαρείτε πολύ πάρα. Πάνω!!!! Κατά τα άλλα πως είστε τρώτε!???? Έχω τρελαθεί θέλω να τρώω όλο βκακιτσες μπισκοτάκια γαριδάκια βλακιες!!! Με βλέπω να μη Χ φάω από την πόρτα!! 14+5 σήμερα!!! Αααααα και άλλες 6+ σημερα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa μαρεσει που μετράς τις μέρες! Ούτε φαντάρος να ήσουν! Εγω σημερα θα παω γιατρό για να δούμε το μπεμπακι μας και Αμα ειναι λιγο ήσυχο να δούμε και φύλλο!!! Πως και πως περιμενω εγω τις γιορτές που θα εχω άδεια για να κοιμάμαι όλη μερα! Εγω ακομη δεν τρώω πολυ. Δεν μπορώ να πω ότι μου άνοιξε η όρεξη... Τις καλύτερες γιορτές θα κάνουμε Φέτος όλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

@Mamounitsa μαρεσει που μετράς τις μέρες! Ούτε φαντάρος να ήσουν! Εγω σημερα θα παω γιατρό για να δούμε το μπεμπακι μας και Αμα ειναι λιγο ήσυχο να δούμε και φύλλο!!! Πως και πως περιμενω εγω τις γιορτές που θα εχω άδεια για να κοιμάμαι όλη μερα! Εγω ακομη δεν τρώω πολυ. Δεν μπορώ να πω ότι μου άνοιξε η όρεξη... Τις καλύτερες γιορτές θα κάνουμε Φέτος όλες!! 

Καλησπέρα!!! Εύχομαι να είσαι ήδη στο γιατρό και γρήγορα να μας πεις νέα πως είναι το εμβρυακι και το είναι!!!! Μετράω η κακόμοιρα τι να κάνω αν εχείς ραντεβού μια φορά το μήνα αυτά παθενεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα!!! Εύχομαι να είσαι ήδη στο γιατρό και γρήγορα να μας πεις νέα πως είναι το εμβρυακι και το είναι!!!! Μετράω η κακόμοιρα τι να κάνω αν εχείς ραντεβού μια φορά το μήνα αυτά παθενεις!! 

Χάχα καλησπέρα κορίτσια!!! Κ εγώ που έχω 2 τ μήνα μ φαίνονται ατελείωτες οι μέρες ? 

Περιμένω κ τις εξετάσεις για την κυστική ινωση.. Γενικά περιμένω ?

Εύχομαι όλα ν είναι καλά! Περίμενα νέα σου ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα! Όλα καλά με το νινακι μας! Σταθερά 10 μέρες μεγαλύτερο και υπερκινητικό! Για μια ακομη φορά αρνήθηκε να μας πει τι ειναι! Θα με σκάσει αλλά δεν πειράζει γερό να ειναι μου φτάνει! Έδωσα αίμα και για μια ορμονική παλι για σύνδρομα και αύριο θα έχω τα αποτελέσματα...κλασικά αγχώνομαι αν και η γιατρός μου επιμένει ότι δεν υπάρχει λόγος και όλα ειναι όπως πρεπει... τώρα ξανά ραντεβού σε 2 βδομαδες και μετά πάμε για β επιπέδου με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!! Πως είστε; @Mamounitsaθα κάτσουμε 2 εβδομάδες περίπου και είμαι καταχαρουμενη, τελευταία φορά ήρθα Ιούνιο! @Antouanettaπηγές γιατρο; περιμένουμε νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Πως είστε; @Mamounitsaθα κάτσουμε 2 εβδομάδες περίπου και είμαι καταχαρουμενη, τελευταία φορά ήρθα Ιούνιο! @Antouanettaπηγές γιατρο; περιμένουμε νέα σου!! 

Οχιιι έχω παλι ραντεβού 2 τ μήνα.. Απλώς μ είχε γράψει αυτήν την αιματολογική για κυστική ινωση γ αυτό λέω μετράω τις μέρες πρώτη φορά έχω ραντεβού μετά απ ένα μήνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι καλά νέα όλες μια χαρά!! @Antouanetta oντος μέχρι δύο του μήνα αργεί!! Η κύστηκη μια χαρά θα είναι μην αγχώνεσαι!!!! @HaveFaith τι καλά που είδατε το μικρό σας νινί και ας μη σας έδειξε τι είναι δε πειράζει έτσι υπερκινιτικο είναι κ εμενα γι αυτό λέω θα είναι κορίτσι χχαχα μεχρι στιγμής έχουμε ένα αγόρι ένα κορίτσι μα δούμε θα νικήσει κάποιο φύλλο η θα είμαστε ισοπαλία χάχα!

@Kate89?επιτέλους σε βρικα με το λουλουδικο σου χάχα!! Έφτασε η μέρα και για εσένα να δεις το μικρούλι μια μέρα υπομονή!! Τι καλά που θα έρθετε ένταξη δεν έχετε να έρθετε πολύ καιρό!! Να περάσετε υπέροχα να πάρετε δυνάμεις γιατί το μωρακι θα θέλει μια ντουρασελ μαμά χαχαχ!!

Και εγώ περιμένω πως και πως το ραντεβού μας να μας πει τι μωρουδακι είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...