Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Μαρτιου ,με ποιες ειμαστε μαζι..?


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

@xrisanthi μου...όλα μια χαρούλα Δόξα τον Θεό...ε τώρα θα περιμένω δικά σου νέα! :)

μπραβο κοριτσι μ ολα καλα να πηγαινουν... κ εγω περιμενω για τα δικα μ νεα..χαχαχαχ αλλα αργουν ρε γαμωτο ακομη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

μπραβο κοριτσι μ ολα καλα να πηγαινουν... κ εγω περιμενω για τα δικα μ νεα..χαχαχαχ αλλα αργουν ρε γαμωτο ακομη...

 

Λίγες μέρες έχουν μείνει...υπομονή...:) καλέ μόνο εμείς γεννάμε Πρώτα ο Θεός Μάρτη?? Χεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Λίγες μέρες έχουν μείνει...υπομονή...:) καλέ μόνο εμείς γεννάμε Πρώτα ο Θεός Μάρτη?? Χεχεχεχε

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2019 at 9:10 ΠΜ, ο/η xrisanthi είπε:

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

Απότι φαίνεται μόνες θα μείνουμε χεχε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Απότι φαίνεται μόνες θα μείνουμε χεχε...

ειναι κ αλλες κοπελες ειδα σημερα εχουν ανοιξει αλλο θελα..αλλες 3 κοπελες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μελλουσες μανουλες κ απο μενα!εγω εχω πητ 5/4/20,τωρα ειμαι στα μεσα της 13ης εβδομαδας κ μολις 2μερες μετα την αυχενικη μου η οποια ηταν πολυ καλη!ειμαι 35 ετων κ τωρα ειμαι στον δρομο προς την αμνιοπαρακεντηση που θα γινει στις αρχες της 16ης εβδομαδας την οποια ειχαμε αποφασισει με τον συντροφο μου οτι θα καναμε απ την αρχη της κυησης.βεβαια οσο πλησιαζει ο καιρος το αγχος μεγαλωνει..εσεις θα κανετε αμνιο;;ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η @vagioulh είπε:

Γεια σας μελλουσες μανουλες κ απο μενα!εγω εχω πητ 5/4/20,τωρα ειμαι στα μεσα της 13ης εβδομαδας κ μολις 2μερες μετα την αυχενικη μου η οποια ηταν πολυ καλη!ειμαι 35 ετων κ τωρα ειμαι στον δρομο προς την αμνιοπαρακεντηση που θα γινει στις αρχες της 16ης εβδομαδας την οποια ειχαμε αποφασισει με τον συντροφο μου οτι θα καναμε απ την αρχη της κυησης.βεβαια οσο πλησιαζει ο καιρος το αγχος μεγαλωνει..εσεις θα κανετε αμνιο;;ευχαριστω

καλησπερα κοριτσι μ..με το καλο το μωρακι σ κ καλα αποτελεσματα στην αμνιοπαρακεντηση...εγω ειμαι 16 εβ κ 4 ημ δεν μ εχει πει κατι ο γιατρος για αμνιοπαρακεντηση...για πιο λογο την κανουν? σορρυ π ρωταω αλλα δεν γνωριζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2019 at 4:38 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

καλησπερα κοριτσι μ..με το καλο το μωρακι σ κ καλα αποτελεσματα στην αμνιοπαρακεντηση...εγω ειμαι 16 εβ κ 4 ημ δεν μ εχει πει κατι ο γιατρος για αμνιοπαρακεντηση...για πιο λογο την κανουν? σορρυ π ρωταω αλλα δεν γνωριζω...

Καλησπέρα κορίτσια και απο εμένα...εγώ βρίσκομαι στην 17 και 2 ημερών! Σήμερα με έπιασαν κάτι λιγούρες παράξενες! Έφαγα απο burger του mcdonalds σκέτο φυσικά μέχρι παγωτά, σοκολάτες, κοκ,8 κτλ κτλ εκτός του μεσημεριανού φαγητού! Το παράξενο είναι πως ακόμη θέλω κάτι να φάω και δεν ξέρω τι! Πωωωω...έχει καμιά ομοιοπαθούσα? Χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και απο εμένα...εγώ βρίσκομαι στην 17 και 2 ημερών! Σήμερα με έπιασαν κάτι λιγούρες παράξενες! Έφαγα απο burger του mcdonalds σκέτο φυσικά μέχρι παγωτά, σοκολάτες, κοκ,8 κτλ κτλ εκτός του μεσημεριανού φαγητού! Το παράξενο είναι πως ακόμη θέλω κάτι να φάω και δεν ξέρω τι! Πωωωω...έχει καμιά ομοιοπαθούσα? Χεχε

καλως την..χαχα εγω ειμαι 17 εβδ ακριβως κ πριν λιγο εφαγα δρακουλινια με σαντουιτς...εχεις παρει κιλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

καλως την..χαχα εγω ειμαι 17 εβδ ακριβως κ πριν λιγο εφαγα δρακουλινια με σαντουιτς...εχεις παρει κιλα?

Χρυσάνθη μου άστα...ότι και να με έπιασε σήμερα δεν λέγεται χεχε! Έφθασα στα φυσιολογικά μου...στην αρχή δηλ. Πρώτους 3 μήνες έχανα χωρίς λόγο και τώρα έφθασα στα ίδια! :) εσύ πως πας? Δεν είμαι η μόνη με τέτοιες τρέλες που τρώω και μετά μετανιώνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

@xrisanthi Πως τρώως το σάντουιτς? Τι βάζεις μέσα?

εγω εχω παρει 5 κιλακια..τυρι κ κοτοπουλο ψητο τ υφαντη... εχω φαει πολυ τοστ σ ολη αυτη την περιοδο κ κανα 2 φορες με σαλαμι αερος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εγω εχω παρει 5 κιλακια..τυρι κ κοτοπουλο ψητο τ υφαντη... εχω φαει πολυ τοστ σ ολη αυτη την περιοδο κ κανα 2 φορες με σαλαμι αερος...

Εγώ να δεις...αλλά μόνο με τυρί λιωμένο και τομάτα...θα ψάξω για το κοτόπουλο που λες...έμαθες το φύλο του μωρού που ανυπομονούσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Εγώ να δεις...αλλά μόνο με τυρί λιωμένο και τομάτα...θα ψάξω για το κοτόπουλο που λες...έμαθες το φύλο του μωρού που ανυπομονούσες?

Απ την γαλοπουλα ειναι καλυτερο κ ειναι ψητο οχι καπνιστο...οχι ακομη την πεμπτη στις 7:30 ελπιζω να το μαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

Απ την γαλοπουλα ειναι καλυτερο κ ειναι ψητο οχι καπνιστο...οχι ακομη την πεμπτη στις 7:30 ελπιζω να το μαθω...

Πολύ ωραία, θα πάω να βρώ....Άτε Πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά και να μάθεις...θα περιμένω νεάκια σου! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Πολύ ωραία, θα πάω να βρώ....Άτε Πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά και να μάθεις...θα περιμένω νεάκια σου! :):):)

αν δεν βρεις υφαντη παρε τοστακι ειναι πολυ ωραιο.... ναι θα σ πω μολις παω... δεν περνανε οι μερες βουνο μ φαινονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

αν δεν βρεις υφαντη παρε τοστακι ειναι πολυ ωραιο.... ναι θα σ πω μολις παω... δεν περνανε οι μερες βουνο μ φαινονται....

οκ...θα τα δοκιμάσω...Σε καταλαμβαίνω και έχουμε καιρό μέχρι να γεννήσουμε! Περιμένω και εγώ την ημέρα μέχρι να πάω...βρε εσύ δεν έχεις viber ή κάτι να τα λέμε απο κει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

οκ...θα τα δοκιμάσω...Σε καταλαμβαίνω και έχουμε καιρό μέχρι να γεννήσουμε! Περιμένω και εγώ την ημέρα μέχρι να πάω...βρε εσύ δεν έχεις viber ή κάτι να τα λέμε απο κει?

Αμε εχω κ viber κ facebook...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

Αμε εχω κ viber κ facebook...

Δεν έχω fcbk οπόταν απο το viber...στείλε προσωπικό μήνυμα το τηλ σου για να σου στείλω viber

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...