Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Μαρτιου ,με ποιες ειμαστε μαζι..?


Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μένα....με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας θα γεννήσω και εγώ Μάρτη! :) :) με το καλό να έρθουνε υγιέστατα! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κ εγω!!!! Αρχές Μαρτίου πητ!! Με το καλό τα ζουζούνια μας!! 

καλη μ με το καλο να τα κρατησουμε αγκαλιτσα.....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Καλησπέρα και απο μένα....με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας θα γεννήσω και εγώ Μάρτη! :):) με το καλό να έρθουνε υγιέστατα! :)

καλησπερα ...εγω ειμαι μεχρι τις 20/3.... π θα γεννησεις με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

καλησπερα ...εγω ειμαι μεχρι τις 20/3.... π θα γεννησεις με το καλο?

Εμένα με το καλό με έχει να γεννήσω 14/3....απο Κύπρο είμαι! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Εμένα με το καλό με έχει να γεννήσω 14/3....απο Κύπρο είμαι! :):)

ααα μακρια...λεω μηπως με καποια κοπελιτσα γενναμε τις ιιδιες μερες στο ιδιο νοσοκομειο χαχα με το καλο κοριτσι μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ααα μακρια...λεω μηπως με καποια κοπελιτσα γενναμε τις ιιδιες μερες στο ιδιο νοσοκομειο χαχα με το καλο κοριτσι μ...

Πως κυλάει ο 4ος μήνας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irinula91 είπε:

Πως κυλάει ο 4ος μήνας?

 μια χαρα μπορω ν πω μονο κατι μικροπονακια ειχα για 3 μερες σαν τραβηγμα κατω δεξια..γενικα απ την αρχη εχω πολυ ευκολη εγκυμοσυνη χωρις εμετους ζαλαδες κτλπ...ομως γενικα εχω τουςφοβους μ να φτασω ως το τελος γιατι εχω περασει πολλα κ φοβαμαι... εσυ πως εισαι?επισης σταμαησε ν με ποναει το στηθος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

 μια χαρα μπορω ν πω μονο κατι μικροπονακια ειχα για 3 μερες σαν τραβηγμα κατω δεξια..γενικα απ την αρχη εχω πολυ ευκολη εγκυμοσυνη χωρις εμετους ζαλαδες κτλπ...ομως γενικα εχω τουςφοβους μ να φτασω ως το τελος γιατι εχω περασει πολλα κ φοβαμαι... εσυ πως εισαι?επισης σταμαησε ν με ποναει το στηθος....

Χεχε παρόμοια...ούτε εγώ είχα ζαλάδες, εμετούς κτλ κτλ.....το μόνο λίγο πονοκέφαλο ο οποίος συνεχίζει και επίσης ξεφουσκώνει το στήθος....λίγο η κοιλιά μου ξεφούσκωσε απότι ήταν αλλά πάλι είναι φουσκωμένη, η μέση πονάει πολύ ώρες - ώρες....και χαμηλά κάτι ενοχλήσεις παράξενες...χεχε αυτά Δόξα τον Θεό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η irinula91 είπε:

Χεχε παρόμοια...ούτε εγώ είχα ζαλάδες, εμετούς κτλ κτλ.....το μόνο λίγο πονοκέφαλο ο οποίος συνεχίζει και επίσης ξεφουσκώνει το στήθος....λίγο η κοιλιά μου ξεφούσκωσε απότι ήταν αλλά πάλι είναι φουσκωμένη, η μέση πονάει πολύ ώρες - ώρες....και χαμηλά κάτι ενοχλήσεις παράξενες...χεχε αυτά Δόξα τον Θεό :)

κ εμενα ξεφουσκωσε λιγο η κοιλια αλλα επαιρνα 2 ουτροτζεσταν την ημερα κ εδω κ μια εβδομαδα ο γιατρος μ το εχει κανει 1 την ημερα κ αυριο το σταματαω κ ελεγα μηπως ηταν πριξιμο απ τα ουτροτζεσταν τωρα φευγει γιατι η κοιλια μ ηταν σαν ν ειμαι 5 μηνων...εγω περιμενω πως κ πως να το νιωσω οπως επισης κ το επομενο ραντεβου μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κ εμενα ξεφουσκωσε λιγο η κοιλια αλλα επαιρνα 2 ουτροτζεσταν την ημερα κ εδω κ μια εβδομαδα ο γιατρος μ το εχει κανει 1 την ημερα κ αυριο το σταματαω κ ελεγα μηπως ηταν πριξιμο απ τα ουτροτζεσταν τωρα φευγει γιατι η κοιλια μ ηταν σαν ν ειμαι 5 μηνων...εγω περιμενω πως κ πως να το νιωσω οπως επισης κ το επομενο ραντεβου μ...

Σε καταλαμβαίνω απόλυτα και εγώ το ίδιο περιμένω να πάω και να το νοιώσω...τώρα δεν καταλάβω πως είμαι έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Σε καταλαμβαίνω απόλυτα και εγώ το ίδιο περιμένω να πάω και να το νοιώσω...τώρα δεν καταλάβω πως είμαι έγκυος

κ εγω τ ιδιο κ ενα συμπτωμα π ειχα το πονεμενο στηθος παει κ αυτο χαχα...εχεις δει το φυλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κ εγω τ ιδιο κ ενα συμπτωμα π ειχα το πονεμενο στηθος παει κ αυτο χαχα...εχεις δει το φυλο?

Δεν θέλουμε να το μάθουμε...εσύ έμαθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irinula91 είπε:

Δεν θέλουμε να το μάθουμε...εσύ έμαθες?

εμεις θελουμε πολυ ν το μαθουμε αλλα δεν μας εκανε την χαρη στην αυχενικη ειχε τα ποδια σταυρωτα.τωωρα ισως τ δουμε στις10/10 π εχω ξανα ραντεβου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2019 at 8:49 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

εμεις θελουμε πολυ ν το μαθουμε αλλα δεν μας εκανε την χαρη στην αυχενικη ειχε τα ποδια σταυρωτα.τωωρα ισως τ δουμε στις10/10 π εχω ξανα ραντεβου...

Χεχεχε έκανε και ζαβολιές ε? Όταν θα θέλει θα σας αφήσει να δείτε! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Χεχεχε έκανε και ζαβολιές ε? Όταν θα θέλει θα σας αφήσει να δείτε! :)

ετσι ακριβως εκανε ζαβολιες....εεε π θα παει θα το μαθουμε καποια στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

ετσι ακριβως εκανε ζαβολιες....εεε π θα παει θα το μαθουμε καποια στιγμη...

Αυτό είναι το σίγουρο...πάντως αρκετός πονοκέφαλος αυτές τις ημέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Αυτό είναι το σίγουρο...πάντως αρκετός πονοκέφαλος αυτές τις ημέρες! 

εχω κ εγω πονοκεφαλους αλλα οχι συχνα..εγω  νιωθω πολυ κουρασμενη ...κουραζομαι πολυ ευκολα κ μ ενοχλει η μεση  μ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

εχω κ εγω πονοκεφαλους αλλα οχι συχνα..εγω  νιωθω πολυ κουρασμενη ...κουραζομαι πολυ ευκολα κ μ ενοχλει η μεση  μ..

Μία απο τα ίδια...περιμένω να πάω στην ιατρό αύριο να δούμε τι θα μας πει με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Μία απο τα ίδια...περιμένω να πάω στην ιατρό αύριο να δούμε τι θα μας πει με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας! :)

ααα αυριο εχεις γιατρο??/ τι καλα..εγω εχω μερες ακομη μπροστα μ... ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

ααα αυριο εχεις γιατρο??/ τι καλα..εγω εχω μερες ακομη μπροστα μ... ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?

Ναι αύριο το πρωί και περιμένω πως και πως...είμαι 15 και 2 ημερών εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Ναι αύριο το πρωί και περιμένω πως και πως...είμαι 15 και 2 ημερών εσύ?

Θα περιμενω νεα σ.....εγω ειμαι 15 εβδομαδων ακριβως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

Θα περιμενω νεα σ.....εγω ειμαι 15 εβδομαδων ακριβως....

@xrisanthi μου...όλα μια χαρούλα Δόξα τον Θεό...ε τώρα θα περιμένω δικά σου νέα! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...