Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!

Διαβάζω τις συζητήσεις σας και είστε τόσο αισιόδοξες και θετικές!!! Εύχομαι όλες σύντομα να γίνετε μανούλες!!!

Εγώ έχω κράμπες και πόνους χαμηλά στη κοιλιά εδώ και μέρες, στο κέντρο και δεξιά κυρίως, περίοδο περιμένω την επόμενη εβδομάδα οπότε αποκλείται να είναι από αυτό....και αναρωτιέμαι, τι μπορεί να είναι εκτός από εγκυμοσύνη;

Ελεύθερη επαφή είχα μόνο μία φορά κι αυτό στην αρχή του κύκλου, 6η μέρα με αίμα ακόμη.

Όποια ξέρει αν μπορεί ας μου δώσει τα φώτα της!!! Σας ευχαριστώ και καλές προσπάθειεεεες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Διαβάζω τις συζητήσεις σας και είστε τόσο αισιόδοξες και θετικές!!! Εύχομαι όλες σύντομα να γίνετε μανούλες!!!

Εγώ έχω κράμπες και πόνους χαμηλά στη κοιλιά εδώ και μέρες, στο κέντρο και δεξιά κυρίως, περίοδο περιμένω την επόμενη εβδομάδα οπότε αποκλείται να είναι από αυτό....και αναρωτιέμαι, τι μπορεί να είναι εκτός από εγκυμοσύνη;

Ελεύθερη επαφή είχα μόνο μία φορά κι αυτό στην αρχή του κύκλου, 6η μέρα με αίμα ακόμη.

Όποια ξέρει αν μπορεί ας μου δώσει τα φώτα της!!! Σας ευχαριστώ και καλές προσπάθειεεεες!!!!!!!!

Μήπως έχεις πονάκια λόγο ωορριξιας κάποιες μέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Εύχαριστω στέλνω αμέτρητη μπεμπεδόσκονη με ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Και φυσηκα δεν θα φύγω τώρα θα σταματήσω μ τη δουλειά και θα με φάτε στη μάπα χαχαχα!!!!

Ε ναι ρε φιλε εννοειται...κατσε εδω να μεινουμε και εμεις με τη σειρα μας και μετα παμε σε αλλη ομαδα ολες μαζι παλι να ξεφυσαμε μεχρι να γεννησουμε....χαχα

Ειμαστε ωραια παρεαααααα και εχουμε και δυο νινακια νεααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Διαβάζω τις συζητήσεις σας και είστε τόσο αισιόδοξες και θετικές!!! Εύχομαι όλες σύντομα να γίνετε μανούλες!!!

Εγώ έχω κράμπες και πόνους χαμηλά στη κοιλιά εδώ και μέρες, στο κέντρο και δεξιά κυρίως, περίοδο περιμένω την επόμενη εβδομάδα οπότε αποκλείται να είναι από αυτό....και αναρωτιέμαι, τι μπορεί να είναι εκτός από εγκυμοσύνη;

Ελεύθερη επαφή είχα μόνο μία φορά κι αυτό στην αρχή του κύκλου, 6η μέρα με αίμα ακόμη.

Όποια ξέρει αν μπορεί ας μου δώσει τα φώτα της!!! Σας ευχαριστώ και καλές προσπάθειεεεες!!!!!!!!

Το πιο πιθανό είναι να έχεις τώρα ωορρηξία οπότε εκμεταλευσουτο αυτές τις μέρες!! Καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Το πιο πιθανό είναι να έχεις τώρα ωορρηξία οπότε εκμεταλευσουτο αυτές τις μέρες!! Καλή επιτυχία!! 

Έχει περάσει η ωορρηξία εδώ και μέρες!! Ωορρηξία πρέπει να έγινε γύρω στη 1η Σεπτέμβρη..λίγο πριν λίγο μετά. Εκτός αν έγινε νωρίτερα 28-29/08. Γι’αυτό αναρωτιέμαι τώρα τι μπορεί να είναι... αυτή η αγωνία και τα σενάρια θα μας φάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Έχει περάσει η ωορρηξία εδώ και μέρες!! Ωορρηξία πρέπει να έγινε γύρω στη 1η Σεπτέμβρη..λίγο πριν λίγο μετά. Εκτός αν έγινε νωρίτερα 28-29/08. Γι’αυτό αναρωτιέμαι τώρα τι μπορεί να είναι... αυτή η αγωνία και τα σενάρια θα μας φάνε!!!

Αν έχει περάσει η ωορρηξία πως περιμένεις περίοδο την επόμενη εβδομάδα? Αν είχες 1 Σεπτεμβρίου περιμένεις περίοδο 14 Σεπτεμβρίου! Άρα τα τράβηγματα που νιώθεις μπορεί να είναι και εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Το πιο πιθανό είναι να έχεις τώρα ωορρηξία οπότε εκμεταλευσουτο αυτές τις μέρες!! Καλή επιτυχία!! 

Καλως την!!!!!! @Princess28 κατσε εδω γιατι οπως βλεπεις ο θεος βρεχει εγκυμοσυνες σ αυτην την ομαδα!!!! Και απ οτι βλεπω επεσες στον ειδικο @Bebouli θα σε ξεκινησει με ενα τεστ εγκυμοσυνης γιατι πολυ το καθυστερησες....1 βδομαδα πριν τη περιοδο και δεν εχεις κανει ακομα?????? Απαπαπα χαχαχαχα 

Και μετα θα σου συστησει τα ανεπαναληπτα hometest που τα παραγγελνεις με τη σεσουλα οποτε θα εχεις να παιρνας τον καιρο σου....

Αστειευομαι!!!! Ευχομαι γρηγορα μωρακι , καλως ορισες και αν διαβασεις στο παρελθον μας θα δεις οτι ολες θα σου πουμε χαλαρωσε και περιμενε την καθυστερηση...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλως την!!!!!! @Princess28 κατσε εδω γιατι οπως βλεπεις ο θεος βρεχει εγκυμοσυνες σ αυτην την ομαδα!!!! Και απ οτι βλεπω επεσες στον ειδικο @Bebouli θα σε ξεκινησει με ενα τεστ εγκυμοσυνης γιατι πολυ το καθυστερησες....1 βδομαδα πριν τη περιοδο και δεν εχεις κανει ακομα?????? Απαπαπα χαχαχαχα 

Και μετα θα σου συστησει τα ανεπαναληπτα hometest που τα παραγγελνεις με τη σεσουλα οποτε θα εχεις να παιρνας τον καιρο σου....

Αστειευομαι!!!! Ευχομαι γρηγορα μωρακι , καλως ορισες και αν διαβασεις στο παρελθον μας θα δεις οτι ολες θα σου πουμε χαλαρωσε και περιμενε την καθυστερηση...?

Αααα στον κόσμο δεν προτείνω πότε να κάνει τεστ μην με πάρουν και με πετρες ??? αλλά δεν γίνεται να έχει περάσει η ωορρηξία και να περιμένει περίοδο την άλλη εβδομάδα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebouli εχω ορεξη να ασχοληθω μαζι σου....κριμα που δεν εχω social media να σε κανω φιλη...θα ανεβαζαμε σελφι με τα hometest με τιτλο "ζωαρα...μεγαλη ανακαλυψη σαν τα τεστ ωορηξιας και εγκυμοσυνης δεν εχει.." και θα βαζαμε στιγμα στο μπανιο μας "κανοντας τεστ ωορηξιας...."

Κλαιωωωωωω τι παραπανω εχουν οι βαφλες και τα παγωτα που ανεβαζουν με ντακφεϊς....αιντεεεεεενα παιρνουμε θαρρος και εμεις οι εκκολαπτομενες μανεςςςςςς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Αααα στον κόσμο δεν προτείνω πότε να κάνει τεστ μην με πάρουν και με πετρες ??? αλλά δεν γίνεται να έχει περάσει η ωορρηξία και να περιμένει περίοδο την άλλη εβδομάδα!!! 

Καλα εγω δεν καταλαβα καν τι επαθε η κοπελα αλλα τα ειπαμε ειμαι ασχετη...το μονο που ηξερα ηταν οτι η @Mamounitsa ειναι εγκυος γιατι το ειχα παθει και εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

@bebouli εχω ορεξη να ασχοληθω μαζι σου....κριμα που δεν εχω social media να σε κανω φιλη...θα ανεβαζαμε σελφι με τα hometest με τιτλο "ζωαρα...μεγαλη ανακαλυψη σαν τα τεστ ωορηξιας και εγκυμοσυνης δεν εχει.." και θα βαζαμε στιγμα στο μπανιο μας "κανοντας τεστ ωορηξιας...."

Κλαιωωωωωω τι παραπανω εχουν οι βαφλες και τα παγωτα που ανεβαζουν με ντακφεϊς....αιντεεεεεενα παιρνουμε θαρρος και εμεις οι εκκολαπτομενες μανεςςςςςς?

Και άμα δουμε θετικό τεστ εγκυμοσύνης???? Ωωωωρε μάνα μου πανηγυρι θα στήσουμε!!! Υπερευτυχισμενη στην τοποθεσία μπάνιο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Και άμα δουμε θετικό τεστ εγκυμοσύνης???? Ωωωωρε μάνα μου πανηγυρι θα στήσουμε!!! Υπερευτυχισμενη στην τοποθεσία μπάνιο ????

ΧαχαχαχΧΧΧαχαχαχα ναιιιιιιιιιιιιι κλαιωωωω ....ρε φιλε το κανω εικονα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Αν έχει περάσει η ωορρηξία πως περιμένεις περίοδο την επόμενη εβδομάδα? Αν είχες 1 Σεπτεμβρίου περιμένεις περίοδο 14 Σεπτεμβρίου! Άρα τα τράβηγματα που νιώθεις μπορεί να είναι και εγκυμοσύνη!!

Χαχαχα κορίτσια είστε φοβερές ??

15 Σεπτέμβρη περιμένω κανονικά..σε 6 μέρες δηλαδή, οπότε είπα χοντρικά μια βδομάδα..αλλά έχω μέρες τους πόνους τι να πω. Μακάρι αλλά δύσκολο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

ΧαχαχαχΧΧΧαχαχαχα ναιιιιιιιιιιιιι κλαιωωωω ....ρε φιλε το κανω εικονα ....

Αχ αχ ας έρθει αυτή η στιγμή και ας μην έχουμε σοσιαλ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλως την!!!!!! @Princess28 κατσε εδω γιατι οπως βλεπεις ο θεος βρεχει εγκυμοσυνες σ αυτην την ομαδα!!!! Και απ οτι βλεπω επεσες στον ειδικο @Bebouli θα σε ξεκινησει με ενα τεστ εγκυμοσυνης γιατι πολυ το καθυστερησες....1 βδομαδα πριν τη περιοδο και δεν εχεις κανει ακομα?????? Απαπαπα χαχαχαχα 

Και μετα θα σου συστησει τα ανεπαναληπτα hometest που τα παραγγελνεις με τη σεσουλα οποτε θα εχεις να παιρνας τον καιρο σου....

Αστειευομαι!!!! Ευχομαι γρηγορα μωρακι , καλως ορισες και αν διαβασεις στο παρελθον μας θα δεις οτι ολες θα σου πουμε χαλαρωσε και περιμενε την καθυστερηση...?

Χαχαχαχαχα είσαι θεά!!!

Ναι αυτό είναι το καλύτερο, απλά όσο περιμένεις σκέφτεσαι και κάνεις σενάρια, ξέρεις πώς είναι.!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα κορίτσια είστε φοβερές ??

15 Σεπτέμβρη περιμένω κανονικά..σε 6 μέρες δηλαδή, οπότε είπα χοντρικά μια βδομάδα..αλλά έχω μέρες τους πόνους τι να πω. Μακάρι αλλά δύσκολο!!!

Εεε να σε πλακωσω τώρα ??? Άρα τα πονακια σου μια χαρά είναι!!! Μπορεί να είναι και έγκυμοσυνηηηη!!! ?? Που το εύχομαι!!! Κάτσε να σε βάλω στο πινακακι μας και σε!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Εεε να σε πλακωσω τώρα ??? Άρα τα πονακια σου μια χαρά είναι!!! Μπορεί να είναι και έγκυμοσυνηηηη!!! ?? Που το εύχομαι!!! Κάτσε να σε βάλω στο πινακακι μας και σε!! ?

Χαχαχα, τι καλή!!! ??? Μακάρι αλλά δύσκολο έως αδύνατο, είχα μόνο 1 επαφή λόγω του ότι μένουμε μακριά αυτή την περίοδο, και αυτή πολύ νωρίς! Αλλά ποτέ δε ξέρεις ο Θεός είναι μεγάλος και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!!!! Χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχαχαχα είσαι θεά!!!

Ναι αυτό είναι το καλύτερο, απλά όσο περιμένεις σκέφτεσαι και κάνεις σενάρια, ξέρεις πώς είναι.!! ?

Καλα απο σεναρια αλλο τιποτα κοπελιαααα

Αν δεις ολες εχουμε συμπτωματα φουλ εκτος απο αυτες που ειχαν οντως εγκυμοσυνη...οποτε χαλαρωσε και μολις δεις οτι δεν εχεις συμπτωματα μπορει ν εισαι και εγκυος...χαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα, τι καλή!!! ??? Μακάρι αλλά δύσκολο έως αδύνατο, είχα μόνο 1 επαφή λόγω του ότι μένουμε μακριά αυτή την περίοδο, και αυτή πολύ νωρίς! Αλλά ποτέ δε ξέρεις ο Θεός είναι μεγάλος και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!!!! Χαχαχαα

Α ναι το έχω αυτό!! Ειμαι πολύ γλυκούλα ??( γιατί με λένε ξινή δεν ξέρω βέβαια ) ???????

Αααα καλά εμείς ελπίζουμε νποτε δεν ξέρεις!! Μακάρι να το πετυχες έστω αυτή την μια επαφή να ήταν σε σωστή μέρα μια χαρά μας κάνει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : 05/09   (θετικό)

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ και η @lactaki περιμένουμε και Παρασκευή και 13!!!!????

Σ αυτη τη ζωη ολα γινονται για ενα περιεργο λογο εκει που δεν τα περιμενεις και εκει που πιθανολογεις οτι δεν κολλανε η οτι ειναι περιεργες οι συνθηκες...οποτε και αυτο το παρασκευη και 13 εμενα μου μυριζει περιεργα..........?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ και η @lactaki περιμένουμε και Παρασκευή και 13!!!!????

Χαχαχαχα μάλιστα!!!!φοβερή συμπτώση!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Γεια σου ταίρι μου και εγώ καπως έτσι είμαι! Μη περιμένεις να το πιστέψεις από πριν εδώ θετικό βλέπεις η στον υπερηχο το βλέπεις κ πάλι αδυνατεις να το πιστέψεις!!! Αν δε κλωτσισει το μωρό ? χαμπάρι δε περνουμε αν κρίνουμε από εμένα τα πονάκια δεν εχουμ σημασία!! Αν έρθει περίοδος που το απεύχομαι δεν θα πεις οκ θα πεις κ θα βάλεις στόχο πως την επόμενη φορά θα μείνεις κ θα το πιστέψεις!!!!!! 

@Σταυρι & @Mamounitsa πολυ σωστα τα λετε μπραβο σας!!!! Ετεροχρονισμενα αλλα τωρα εχω χρονο και τα διαβαζω ολααα...τι να πρωτο σχολιασω ??? Τι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...