Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αααα δε θέλω απαισιοδοξιες!!!! ?

Χαχαα θα δείξει... Άλλους μήνες πάντως είχα πόνους περιόδου από νωρίς.. αυτό το μήνα τίποτα μόνο μια μέρα γύρω στην 19η δε θυμάμαι είχα πόνους περιόδου κ τέλος.. δε νιώθω κάτι.. ίσως λόγω της προγεστερόνης.. κοντοζυγωνει η μέρα μόλις τη σταματήσω θα ξεκινήσουν όλα χαχα...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : 05/09   (θετικό)

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Ξερεις μήπως εαν γέννησε με καισαρική ; 

Ναι με καισαρική γέννησε!κοίτα για να μην αγχώνεσαι όταν ξανά πάς στο γιατρό ζητά περισσότερες πληροφορίες αναλυτικά για να φύγει το άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

Γιατι έχω δίκερη μήτρα ... τζάμπα η χαρά κορίτσια !!!??? δεν ειναι πολύ ενθαρρυντικά όσα διαβάζω παντως . Και η γιατρός μου ήταν πολύ μετρημένη 

Αν θες πήγαινε να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη!! Το παν σε μια εγκυμοσύνη είναι ο γιατρός να σου βγάζει ασφαλεια!!! Είναι όντως λιγο πιο επικίνδυνη η εγκυμοσύνη αλλά όχι ότι είναι και κάτι σπάνιο!! Όλα καλά θα σου πανε!! Όσο για την καισαρική από όσο γνωρίζω σε δικερη μήτρα μόνο καίσαρικη κάνουν αλλά είναι το τελευταίο που θα μας απασχολήσει!!! Γερό να είναι το μωράκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αλήθεια! Βλέπεις καμία φορά δε χρειάζονται συμπτώματα! Εύχομαι να μην έρθει τουλάχιστον για 9 μήνες!!! 

Ακριβως !!! Και καθε γυναικα ειναι ξεχωριστη !!! Απλα επειδη το θελουμε τοσο πολυ πιστευω καμια φορα βγαζουμε και απο το μυαλο μας συμπτωματα που στην τελικη μπορει να τα εχουμε και αλλες φορες απλα να μην δινουμε τοσο σημασια και οταν το περιμενουμε ... να βγαζουμε απο το μυαλο μας !!! Το καλυτερο συμπτωμα ειναι καθυστερηση !!! Και παλι με το καλο !!! Μακαρι να εχουμε συντομα ολες μας θετικα αποτελεσματα !!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ακριβως !!! Και καθε γυναικα ειναι ξεχωριστη !!! Απλα επειδη το θελουμε τοσο πολυ πιστευω καμια φορα βγαζουμε και απο το μυαλο μας συμπτωματα που στην τελικη μπορει να τα εχουμε και αλλες φορες απλα να μην δινουμε τοσο σημασια και οταν το περιμενουμε ... να βγαζουμε απο το μυαλο μας !!! Το καλυτερο συμπτωμα ειναι καθυστερηση !!! Και παλι με το καλο !!! Μακαρι να εχουμε συντομα ολες μας θετικα αποτελεσματα !!!! ?

Μακάρι και όλες θα έχουμε!!! Η αλήθεια είναι ότι από την πολύ τη θέληση μας κάνει παιχνίδια το μυαλό!!! Εγώ αυτή τη φορά που δε το περίμενα το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι είναι λίγο καπος το στομάχι μου! Αλλά κ αυτό υπέθεσα πως είναι από τη δίαιτα!! Άρα μάλλον δεν έχει πολύ σημασία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Εγώ πάντως έχω γεμίσει σπυράκια οπότε θα με επισκεφτεί η κυρία στην ώρα της !! Μόνο στην περίοδο τα βγάζω !! ????

Εσύ βασικά να κάνεις ένα τεστακι αύριο λέω εγώ!!!! 3 σπυράκια έβγαλα μεσα σε τρις μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εσύ βασικά να κάνεις ένα τεστακι αύριο λέω εγώ!!!! 3 σπυράκια έβγαλα μεσα σε τρις μέρες!!! 

Θα δείξει...εγώ τα βγάζω μια βδομάδα πριν έρθει η περίοδος οοοοπως τώρα!!! Δεν ξέρω αν θα κάνω αύριο...λέω να κάνω την Πέμπτη αν δεν έρθει η περίοδος δηλαδή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Θα δείξει...εγώ τα βγάζω μια βδομάδα πριν έρθει η περίοδος οοοοπως τώρα!!! Δεν ξέρω αν θα κάνω αύριο...λέω να κάνω την Πέμπτη αν δεν έρθει η περίοδος δηλαδή!!

Εσύ έχεις τεστ σπίτι και θα κρατηθεί!!!!!!! Μπράβο εγώ εύχομαι να μη την ξανά δεις για καιρό ακόμα!!! Και τα σπυράκια να είναι τυχαίο γεγονός! Επίσης ο μικρόβιολογος θα μου σπάσει τα νεύρα δεν έχει πάρει ακόμα τηλ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Αααα δε θέλω απαισιοδοξιες!!!! ?

Κοριτσακια μου ακουστε εγω απο τη φυση μου ειμαι γενικα αισιοδοξη δλδ και η περιοδος να ερθει θα πω οκ τουλαχιστον εχω σωστο κυκλο οσον αφορα το θεμα παιδι ομως  μ εχει πιασει μια αρνηση και λεω οχι αποκλειετε να κανω δεν ηρθε η ωρα μου και τετοια θελω πολυ να γινω μαμα αλλα δεν πιστευω οτι θα ειμαι εγκυος απαισιοδοξω μονο σ αυτο το θεμα ασε που ηδη εχω πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσακια μου ακουστε εγω απο τη φυση μου ειμαι γενικα αισιοδοξη δλδ και η περιοδος να ερθει θα πω οκ τουλαχιστον εχω σωστο κυκλο οσον αφορα το θεμα παιδι ομως  μ εχει πιασει μια αρνηση και λεω οχι αποκλειετε να κανω δεν ηρθε η ωρα μου και τετοια θελω πολυ να γινω μαμα αλλα δεν πιστευω οτι θα ειμαι εγκυος απαισιοδοξω μονο σ αυτο το θεμα ασε που ηδη εχω πονακια.

Γεια σου ταίρι μου και εγώ καπως έτσι είμαι! Μη περιμένεις να το πιστέψεις από πριν εδώ θετικό βλέπεις η στον υπερηχο το βλέπεις κ πάλι αδυνατεις να το πιστέψεις!!! Αν δε κλωτσισει το μωρό ? χαμπάρι δε περνουμε αν κρίνουμε από εμένα τα πονάκια δεν εχουμ σημασία!! Αν έρθει περίοδος που το απεύχομαι δεν θα πεις οκ θα πεις κ θα βάλεις στόχο πως την επόμενη φορά θα μείνεις κ θα το πιστέψεις!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Γεια σου ταίρι μου και εγώ καπως έτσι είμαι! Μη περιμένεις να το πιστέψεις από πριν εδώ θετικό βλέπεις η στον υπερηχο το βλέπεις κ πάλι αδυνατεις να το πιστέψεις!!! Αν δε κλωτσισει το μωρό ? χαμπάρι δε περνουμε αν κρίνουμε από εμένα τα πονάκια δεν εχουμ σημασία!! Αν έρθει περίοδος που το απεύχομαι δεν θα πεις οκ θα πεις κ θα βάλεις στόχο πως την επόμενη φορά θα μείνεις κ θα το πιστέψεις!!!!!! 

Ταιρι μου δυσκολα μου βαζεις κι αυτο το προγραμμα στο σεξ?? Μου τι δινει δεν μπορω.. αλλα υποσχομαι θα το προσπαθησω οσο μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ταιρι μου δυσκολα μου βαζεις κι αυτο το προγραμμα στο σεξ?? Μου τι δινει δεν μπορω.. αλλα υποσχομαι θα το προσπαθησω οσο μπορω.

Χάχα τι να κάνουμε ασοψετε η ανάγκη είναι για ιερό σκοπό!!!! Θέλει λίγο κόπο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια την πείρα αλλά μου φενεται μικρή!!!!! 202,4

Αντε καλέ! Μια χαρά είναι! Θα κάνεις άλλη μια σε δύο μερούλες και θα δεις! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια την πείρα αλλά μου φενεται μικρή!!!!! 202,4

Δεν μας ενδιαφέρει η τιμή που ξεκινάει μας ενδιαφέρει μόνο αν διπλασιάζεται σωστά!! Υπάρχουν εγκυμοσύνες που ξεκίνησαν με 6 και τώρα είναι στην αγκαλιά της μανουλας!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε καλέ! Μια χαρά είναι! Θα κάνεις άλλη μια σε δύο μερούλες και θα δεις! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εύχαριστω μακάρι να υπάρξει ο διπλασιασμός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Δεν μας ενδιαφέρει η τιμή που ξεκινάει μας ενδιαφέρει μόνο αν διπλασιάζεται σωστά!! Υπάρχουν εγκυμοσύνες που ξεκίνησαν με 6 και τώρα είναι στην αγκαλιά της μανουλας!!!! ??

Αντε να δούμε πείρα να κλείσω κ με το γιατρό ραντεβού θα με πάρει το βράδυ τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αντε να δούμε πείρα να κλείσω κ με το γιατρό ραντεβού θα με πάρει το βράδυ τηλ

Συγχαρητηρια κοριτσι μου και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις.Αληθεια ηθελα να σε ρωτησω ,σεποση ωρα διαβασες το τεστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε μωροοοοοοοο δεν το πιστευωωω σε λεγαμεεεεεε!!! Συγχαρητηρια! Με το καλοοοοο ,ειμαι εξω δεν μπορω να διαβασω τα μνματα αλλα χιλια μπραβο! Δεν ξες πως χαρηκα τωρα!!!!! Ειδες??? Αφου μυριζεεεεεεε μωρακιιιιι

Κανε ευχη και για μας τωρα πια! Και καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη....μη χαθεις τωρα εχεις το ελευθερο να ξεκουραζεσαι αλλα μητεραααα σε θελουμε εδωωω μαζι μας!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις.Αληθεια ηθελα να σε ρωτησω ,σεποση ωρα διαβασες το τεστ;;

Σε ευχαριστώ εύχομαι κ σε εσένα σύντομα γεμάτη κοιλίτσα! Σε κλάσματα του δευτερόλεπτου βγήκε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ελα ρε μωροοοοοοοο δεν το πιστευωωω σε λεγαμεεεεεε!!! Συγχαρητηρια! Με το καλοοοοο ,ειμαι εξω δεν μπορω να διαβασω τα μνματα αλλα χιλια μπραβο! Δεν ξες πως χαρηκα τωρα!!!!! Ειδες??? Αφου μυριζεεεεεεε μωρακιιιιι

Κανε ευχη και για μας τωρα πια! Και καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη....μη χαθεις τωρα εχεις το ελευθερο να ξεκουραζεσαι αλλα μητεραααα σε θελουμε εδωωω μαζι μας!!!!??

Εύχαριστω στέλνω αμέτρητη μπεμπεδόσκονη με ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Και φυσηκα δεν θα φύγω τώρα θα σταματήσω μ τη δουλειά και θα με φάτε στη μάπα χαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ εύχομαι κ σε εσένα σύντομα γεμάτη κοιλίτσα! Σε κλάσματα του δευτερόλεπτου βγήκε! 

Σε ευχαριστω πολυ!Να εισαι καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...